95 94 Christelijke Werkliedenuereeniging „Eliëzer", Afdeeling „SCHOONHOVEN” van den Christelijk Nationalen Werkmansbond. C. L. van Willenswaard. H. Scheer. A. Vermeij. Hed. Bond uan Rost- en Telegraafbeambten „De Post" Afdeeling „SCHOONHOVEN en Omstreken”. Opgericht 1 Juni 1907. Bondsstatuten goedgekeurd bij Kon. Besluit van 22 Febr. 1893, No. 24. Contributie 0,10 per week. Opgericht 13 Mei 1910. Contributie 0,10 per maand. De Christelijke Nationale Werkmansbond heeft ten doel liefde aan te kweeken voor het Evangelie en de Neder- landsch Hervormde Kerk, voor Vaderland en Vorstenhuis en op christelijke wijze de stoffelijke belangen der leden te bevorderen. Bestuur C. P. Be ij en te Benschop, voorzitter. J. H. van Baaren, vice-voorzitter. H. Ruis, secretaris. L. Kapoen, 2e secretaris. T. Sloof, penningmeester. B. Pruijt, 2e penningmeester. L. Roth te Nieuwpoort, commissaris van orde. Christelijke Werkliedenuereeniging „De Heere is onze Banier". Opgericht 19 Maart 1904. Contributie 73/a cent per maand. Bestuur: C. Oosterom, le voorzitter. B. Pelt, 2e voorzitter. J. van Steenbergen, le secretaris. Andr. Meijer, 2e secretaris. D. de Rooy, le penningmeester. W. Ooms, 2e penningmeester. W. A. de Gruijter, bibliothecaris. W. Rietveld. J. Verbeek. Deze Bond heeft: Een Algemeen Ziekenfonds; Het fonds „Ubo” (uitkeering bij overlijden). De voordeelen, die „Ubo” afwerpt, worden gebruikt voor het „Weduwenfonds”. Het Bondsorgaan heet: „De Voorzorg”. EerevoorzitterDs. J. van der Spek. Commissie van Toezicht: M. van de Graaf, voorzitter. A. J. de Ru ij ter, vice-voorzitter. A. Verveer, secretaris. A. Westerwaal, 2e secretaris. C. van Dijk, penningmeester. Commissie van Advies:

Adresboeken Schoonhoven | 1912 | | pagina 53