Jhr. Mr. D. J. de Geer. 105 104 Verjaardagen der Leden uan het Vorstelijk Huis. Ministers. Minister van Buitenlandsche Zaken: Minister van Justitie: Minister van Binnenlandsche Zaken Minister van Marine: Minister van Financiën Minister van Oorlog: Minister van Waterstaat: Minister van Landbouw, Nijverheid en Handel: Minister van Koloniën Prouinciale Staten. Afgevaardigden van het district Gouda, waartoe Schoonhoven behoort: C. Hoogendijk Az. H. J. Nederhorst Sr. A. Vingerling. P. J. Brunt Cz. J. van Galen. Mr. J. W. H. M. van Idsinga. Gedeputeerde Staten uan Zuid-Holland. E. C. Baron Sweerts de Landas Wyborgh, Voorzitter. Jhr. Mr. L. E. M. von Fisenne. H. Ch. Vegtel. Mr. J. Limburg. Mr. H. A. van de Velde. Prof. G. J. van Swaay. Lid bedoeld in art. 89 der prov. wet: A. W. Schippers. Griffier: Mr. S. J. R. de Monchy. Vergadering Maandag te P/2 en Dinsdag te IOV2 uur. Commissaris der Koningin in de Prouincie Zuid-Holland. E. C. Baron Sweerts de Landas Wyborgh, benoemd 18 April 1911. Audiëntie Zaterdags 11 uur. Tweede Kamer. Afgevaardigde van het district Bodegraven, waartoe Schoonhoven behoort: Mr. J. W. H. M. van Idsinga (Chr.-Hist.), Surinamestraat No. 2, ’s-Gravenhage. H. M. Wilhelmina Helena Paulina Maria, Koningin der Nederlanden, Prinses van Oranje Nassau, Hertogin van Mecklenburg enz., 31 Augustus (1880). Z. K. H. Hendrik Wladimir Albrecht Ernst, Prins der Nederlanden, Gemaal van H. M. de Koningin, 19 April (1876). H. K. H. Juliana Louise Emma Maria Wilhelmina, Prinses der Nederlanden, 30 April (1909). H. M. Adelheid Emma Wilhelmina Theresia Koningin- Moeder, Prinses van Waldeck Pyrmont, Weduwe van wijlen Z. M. Willem III, 2 Augustus (1858). 1

Adresboeken Schoonhoven | 1912 | | pagina 59