Fokkie Flink komt naar Gouda Wie is Fokkie Flink I/eccukedh^en "TXVP.-tjes. htocutdatycwMid van 7-8.30 uur y k/eitsueeH Luchtvaattjeuga I Janmaat Limonades A. C. Tuijthof, Klokken .„Horlogesj Jt,T St. Jozef Weeshuis Spaarbank M.V.Z. - Gouda ricage j thans verboden 1 Paultje. OPROEP. Hulp-agent van Politie te Gouda Reparatie van alle soorten Kantoorpersoneel (vr.) gevraagd. Leeftijd ong. 17-22 j. H.B.S.- of U.L.O.-dipl. vereischt. Brieven aan de M.V. Z., Crabethstraat 66. Dr. C. Ph. Schokklng een flink meisje Voortaan zitting op ervaren boekhoudster Tabaksplanten No. 25 AMBACHTSSCHOOL Werkt mede aan de opbouw van een Luchtvaartclub. Slijterij en Wijnhandel m't RAEDTHUYS" Markt 66 - Gonda I De zaak, die U binnenkort weer hoopt te leveren Surrogaten Fabricage van SurroL Heerlijk verfrisschende dranken JANMAAT - WADDINXVEIN Op 28 Sept. ).l. werden wi) verblijd met de geboorte van onzen Zoon P. G. NEURAY. J. M. F. NEURAY-Verzljl. Susteren (L.), Stationsstraat 12. Corr.-adresO. L. Vrouwewal 4, Maastricht Met groots vreugde geven wij U kennia van 4e geboorte van onze dochter JOSÉ. dt« bt het H. Doopsel de namen ontving van Joacphina» Anna, Maria. Rixia T. P. BERTELS. A. C. BERTELS-Scheffcrs. Gonda. 18 Mei. Hoogstraat 19. Tijdelijk St Joaefpaviljoen, Gouwe. Verloofd JAMES R. SOUTHWICK en DINIE COPSY Gonda, Nobelstraat 66. Op 17 Mei 1945 overleed tot ome diepe droefheid, onze lieve Man en Vader. W. den Hoed, Oud-hoofd der Openbare U.L.O.- school te Gouda. Honder van de eerepenning der Gemeente Gouda, ia den ouderdom van ruim 76 )aar. F. E. den Hoecl-Verpoorte Dr. D. den Hoed Rotterdam. Bergweg 255. Heden overleed onze Innig geliefde Zoon. Broeder, Oom en Zwager. In de Johannes de Oeo-Stichting te VGravenhage, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramen ten der Stervenden. Jozef Anthonius Verheul, Uit ailer naam, Wed. C. Verheul Kon. Wllhelmlnaweg 152. De begrafenis zal plaata hebben op Woensdag 23 Mei a.s. te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf het Ziekenhui» om 10 uur. Er bestaat gelegenheid om te worden benoemd tot Jegadigden moeten aan de navol gende eischen voldoen 1. Nederlander zijn. 2. Ten minste 20 en ten hoogste 35 Jaar oud zijn. 3. Lichamelijk, geestelijk en moreel geschikt worden geacht. 4. Voldoende algemeene ontwik keling bezitten. 5. Een bewijs van goed gedrag kunnen overleggen. Bij voorkeur zullen worden aan gesteld le. Zij die in het bezit zijn van een politie-diploma, 2e. Zij die hun militaire dienst plicht hebben vervuld. 3e. Zij die tijdens de bezetting als illegale werkers werkzaam zijn geweest. Het aanvangssalaris bedraagt f 1700.— plus emolumenten. Zij die in aanmerking wenschen te komen, kunnen hun sollicitatie schriftelijk indienen aan den Commissaris van Politie, gebouw Arti-Legi aan de Markt te Gouda, voo. 26 Mei 1945. Horlogemaker, Bleekersslngel 65 Huisarts 1 Maandag 9— 10.30, Ocsil'..'. Vrijdeg 9—12, Diaceocsh Voor direct gevraagd met volle kost en inwoning. Hotel Café Restaurant „de Sport'' Zeutmansweg E. 46 Reeuwijk 1 Het Bestuur Ps. 65 1. D.V. 26 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders D. G. Six M. Six-van Kooten hun 35-jari,je echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare hinderen. Moordrecht, Mei 1945. Gevraagd voor spoedige in dienst- tredlng In het bez. van dipl. boekh., In staat zelfst. boekhoudingen bij te houden en te controleeren. Dipl. Steno en Machineschrijven is ver eischt. Voor energ. kracht is goede positie verz. Eigenh. geschr. brieven aan Veer- stal 8-10. Vermist een eartonnen doos, in houdende tank, bovenop zwart met zwart vak, een koplamp en hoorn Terug te bezorgen tegen belooning: Joubertstraat 132. Eigenaar zeer gedupeerd. Dankbetuiging. Langa d<;zen weg betuigen wit onzen harte- Ujken denk aan familie, buren en kennissen voor de vele blijken van medeleven, betoond bij de ziekte en overlijden van onze lieve echtgenoote en dochter, Johanna Petronnlla IJpelaar, gab. Varlooy. Fam. VERLOOY Lange Dwarsstraat 42. Het Van Iterson-Ziekenhuis vraagt voor direct dienstmeisjes en een kookster, Hoog loon met kost. Aanmelden 'i-morgens van 9—10 uur aan de Huishoudschool, Oosthaven 68. Algemeent Vergadering van Aandeelhoudera van de N V. Machinefabriek „de Hollnnd- ■che Iissel" voorheen De Jongh en Co te Oudewater, op Donderdag 31 Mei 1945, 'l morgens 11 uur ten kantore der Vennoot- schap te Oudewater. De punten vaa behandeling liggen ten kantore der Vennootschap or Aandeelhouders ter inzage. Houders van aandeelen aan toonde., die de vergadering wenschen bij te wonen en deel te nemen aan de stemmingen, zijn ge- houden hun aandeelcn uiterlijk 29 Mei 1945 te deponeeren teu kantore der Vennootschap. De Commissarissen Afgeharde tegen billijken prijs, bij ACHTER WILLENS H 5 Graaf Floriaweg GEVRAAGD een administratieve kracht (m. of v.) en een hulp voor de administratie. Inlichtingen bij den Directeur, Cra bethstraat 24. De lessen in de school word» hervat Woens dag 23 Mei a.s. om 9 uur. Inlichtingen worden verstrekt door H. W1EZER, Groenendaal 87 Heerenkapsalon voorloopig geopend op werkdagen van 8-1 uur. Bovendien op Woety- dag en Zaterdag van 2-6 uur. Aanb. COR MELKERT Spoorstraat 35 - Gouda I Verloren: Zaterdag 12/5 op de Markt een kinderbrilletje. S.v.p. terug te bezorgen I bij Flux, Boelekade 95. Voor direct gevraagdWerkster, met kost. Kwinkelenberg, Krugerlaaa 39. f 53.— belooning voor aanwijzingen over meegenomen rijwiel. Bonden gemerkt: v. d. Beek, Rijwielhandel. Rijswijk. A. L. J. v. d. Veer, Regentesseplantsaen 32. Gevraagd-, Dienatmeisje. van 8—4 uur met middagkost, en een werkster voor een of twee dagen. Mevr. Hoogendijk, Graal Florisweg 28. Gevraagd door ambtenaar N. S. gem. zit- slaapkamer met pension. Brieven te richten aan Wielewaalrtraat 16. Winkeljuffrouw gevraagd. Foto Studio. Westhaven 1. Daarom wachten wa nog even op goede grondstoffen en aleotrld tel Zoodra het xoover Is, komen er weer; I Een bekwaam Smidsknecht gevraagd. Fa. I J. A. P. van VUnt. Kleiweg 57 Gouda. Voor terstond gevraagd een boerenknecht, Goed kunnende melken. A. M. de Wit. Dorp C 251, Haastrecht. Meisje gevraagd voor het schoonhouden vaa een Laboratorium. Melden tusschen 9-12. Ker, Inst. T N.O., Lange Titndcweg 79. Een luxe motorbootje te koop. Vjh Dijk, Bodegr.straatweg 34. Gevr. eeu flinke dienstbod» voor den d.-.g I of voor dag en nacht of een werkster. C. G. de Gras,uw, Zeugestraat 106. J Mevrouw de Balbian. Molenwerf 30, vraagt I een net morgenmclsje en een flinke werkster I Te koop aangeboden een jongensfietsje. I Karnemelks'/oot 10. DRUKKERIJ VERZIJL - GOUDA

De Vrije Pers | 1945 | | pagina 4