m Echte Bakker Gerritsen fe I SCHAAKCLUB ZEVENHUIZEN Dp donderdag 25 mei a.s. organi- ;eert de Schaakclub Zevenhuizen een „snelschaaktournooi", dat ge houden zal worden in het Dorps- nuis. Het toumooi begint om 20.00 uur en is ook voor niet leden toeganke lijk. Inschrijvingen vóór 24 mei a.s. bij wedstrijdleider W. v.d. Hoek, Schielandsingel 6, tel. 2260. Het in schrijfgeld voor niet-leden bedraagt 2,50. t>e clubcompetitie van het seizoen *77-'78 is inmiddels beëindigd. Met grote overmacht is de heer M. v.d. Wiel eerste geworden. Van de 20 ge speelde ronden, meetellende voor het kampioenschap, verloor de heer M. v.d. Wiel slechts éénmaal, en won verder alle partijen. Door deze prestatie is hij de opvol ger geworden van H. v.d. Elskamp, die het vorig seizoen de eerste plaats bereikte. Eindstand: 1. M. v.d. Wiel 19 punt., 2. K. Se- gaar 14 pnt. 3. W. v.d. Hoek 13 pnt. 4. T. v. Stralen 12 pnt. 5. H. Vis ser en K. v. Weringh 12 pnt. Bij de jeugd is Ron Segaar „Algemeen Clubkampioen" geworden. Aart Groenendijk bezet de eerste plaats bij de jeugd t/m 10 jaar. Eind stand: 1Ron Segaar 2. Rens Segaar, 3. Aart Groenendijk, 4. Erik Ham- mega. In de vooravond van het spelschaak- toumooi speelt een jeugdteam een vriendschappelijke wedstrijd tegen een jeugdteam van de schaakvereni ging Nieuwerkerk a.d. IJssel. De wedstrijd begint om 19.00 uur. Zevenhuizen - Ruim een jaar na haar oprichting heeft de foto- en filmhobbyclub „Camera Zevenhui zen" haar gezicht aan de inwoners van Zevenhuizen laten zien, door middel van een tentoonstelling van fraaie foto's in de foyer van het Dorpshuis. In het eerste jaar van haar bestaan heeft de club talloze aktiviteiten georganiseerd. Zo werd voor de le den die met de foto-hobby begon nen een cursus gehouden over het fotograferen, het vergroten en het afdrukken van foto's. Op het programma stonden onder meer een aantal lezingen over foto grafie, over een bepaalde techniek of over een bepaald onderwerp. Daarnaast werden werkavonden en foto-tochten georganiseerd waar naar hartelust gefotografeerd kon worden. Op de discussie-avonden werd dan het resultaat van deze aktiviteiten besproken. Opvallend daarbij is dat op die avonden juist ook de beginnende en jongere lie den met bijzonder aardige resul taten voor de dag kwamen. Voor deze enthousiaste jongelui wordt binnenkort een donkere kamer ge opend in het Dorpshuis. Hier kun nen de leden hun films ontwikkelen en hun foto's vergroten en afdruk ken. Deze DOKA komt tot stand dankzij een subsidie uit het Anjer fonds. Tot 20 mei is de tentoonstel ling te bezichtigen geweest en velen die in het Dorpshuis moesten wezen hebben de foto's ook uitgebreid bekeken. Schotte - Dorpsstraat 151 Zevenhuizen - Tel. 01802 -1212 PEUTERSPEELZAAL DE ZEVEN DWERGEN Wist u, dat er weer peuters kunnen worden opgegeven bij de peuter speelzaal „De Zeven Dwergen"? Wist u, dat met ingang van 1 mei er één groep is afgevallen? Het bestuur van de Stichting had al zien aanko men dat er minder kinderen als voor heen in de leeftijdsgroep tussen 2 en 4 jaar in Zevenhuizen waren, maar dat er één groep af moest val len had men nog niet op dit moment verwacht. Een groep instandhouden, betekent dat er dan wel minstens 18 kinde ren aanwezig moeten zijn, wil de peuterzaal financieel draaien. Dit was helaas niet het geval. Ook de andere groepen hadden be duidend minder peuters, zodat één groep moest worden opgeheven en de peuters hiervan over de andere groepen moesten worden verdeeld. De maandag en donderdagmiddag- groep, die uit nood geboren was, wegens een lange wachtlijst, ruim twee jaar geleden is uit nood weer opgeheven. De vervelende konse- kwentie hiervan was dat ook de twee leidsters ontslag moest worden aan gezegd. Gelukkig hadden zij het aan zien komen en is alles op een prettige wijze geregeld. De peuterspeelzaal die op 15 april 1971 werd opgericht heeft nu ge lukkig nog drie groepen, met elk 20 kinderen. Er is uitstekende lei ding en er is een fijn onderkomen in een zaal in het Dorpshuis. Er zijn vier leidsters. Twee leidsters doen vier morgens „dienst" en twee leidsters één middag en één morgen. Er is één groep op de maandag en woensdagmorgen van 8.45 - 11.45 uur en één groep op de dinsdag morgen. Dinsdagmiddag van 13.00 tot 15.30 uur en vrijdagmórgen komt de derde groep bijeen. Aan melden kan men doen tijdens de openingsuren. 20 tot 30 kilo ANNALIES PERDIJK Onze dorpsgenote, de 13-jarige Annalies Perdijk, oud lid van de gymnastiekvereniging O.S.S. thans lid van Pro Patria uit Zoeter- meer heeft het afgelopen Pinkster weekend meegedaan met de Jeugd Interland Keurturnen tegen Rhein- land in Berg-Neustadt (Duitsland). |Annalies die sinds kort in de A- selectie van het K.N.G.V. is opge nomen eindigde op een 7de plaats, met een totaal van 31.55. pok afgelopen woensdag kwam onze jeugdige dorpsgenote weer in het nieuws via het TROS Radio-pro gramma Sport na Sport, waarin wAnnalies als gaste aan het program ma mee werkte, en haar ervaringen jmocht vertellen over haar dagelijkse »rainingen en van de afgelopen wed strijden. ■Aanstaande zondag doet Annalies mee aan de Nederlandse Kampioen schappen voor meisjes van 13 en 14 jaar, welke gehouden worden in Assen, maar waarin veel tegenstand ■verwacht zal worden van de natio nale jeugdkampioene Ingrid Bolle- ■Poom en nog enkele andere meis jes uit de A-selectie van Nederland. Bridgeclub Zevenhuizen BRIDGE Stand in parencompetitie na 5 ronden: 10. 11. 12. 13. 14. 15. Echtpaar Sierenberg Schiereck-Kroon v.d. Weerdt jr.-Slot Echtpaar Ensing Echtpaar de Haas Janssen-Brouwer Eikelenboom-v. Oye Dames Scheffers-ter Haar Bundel-Overdijk Echtpaar Vermaat v. Reeuwijk-Merbis Echtpaar Scheepers Dames Roodenburg-Hundsdorfer van Leeuwen-Scheffers Dames Bontenbal-Wielinga 260 .248 245 243 242 241 2'>5 224 224 217 217 211 207 204 200 Vrijdagavond gaat de bridgeclub weer een nachtje in het zwembad spelen. Een jaarlijks terugkerend gebeuren dat al tot de "Nacht van Zevenhuizen.' is gedoopt. Kijkers zijn welkom! Hier een spelmoment uit het bedrijfsvoetbaltoernooi op het veld van Groeneweg. U ziet de teams van de Spar en de Gemeente Zevenhuizen. Het bijzondere van bedrijfsvoetbal is, zoals U zelf kunt zien, dat het zónder bal wordt gespeeld. BEDRIJFSVOETBAL 1978 WEDSTRIJDVERSLAG GEMEENTE ZEVENHUIZEN SPAR Vrijdagavond 12 mei speelden de elftallen van de gemeente Zeven huizen en de Spar tegen elkaar. Het was een wedstrijd uit poule B. Het was een levendige en sportieve wedstrijd. De spelers waren aan el kaar gewaagd. Het Spar-elftal was technisch iets beter maar de Ge meente speelde iets collectiever. Halverwege de eerste helft nam de Spar de leiding via een knap inge schoten schuiver. De doelman van de Gemeente was kansloos. Enkele minuten later was het aan de andere kant raak. Er ontstond paniek in de verdediging van de Spar waarbij hands gemaakt werd. De toegewezen strafschop werd feil loos ingeschoten. Met de stand 1-1 werd gerust. De tweede helft vertoonde het zelfde beeld. De Spar iets meer in de aanval en de Gemeente sterk spelend vanuit het midden veld. Kansen waren er over en weer. Een goed opgezette aanval resul teerde in een doelpunt voor de Gemeente 2-1 De Spar zette nu alles op de aan val. Een buitenspelval sloot niet goed, de keeper reageerde niet en het was 2-2. De strijd was weer open. Enkele minuten voor het einde werd het na een prima aan val van de Spar 3-2. Al met al een prettige wedstrijd om naar te kijken. ...bröod eten doen ze allemaal. Maar de voorkeurstem gaat naar 't brood van de cEchte Bakker. De reden? Onbeperkt kiesrecht uit 'n grootse sortering en... de enige partij wdar alle stemmen gelden! Zevenhuizen r^rro p MDE Oi S echte r 1 BAKKER 1 J IJ 1 SCHOTTE -HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN Stofzuiger Holland Elektro LUCKY Koelkast Erres 3 sterren Oude serie Brabantia artikelen Altrex ladder 2-delig max. hoogte f 275,00 voor f 205,00 f 701,00 voor f 601,00 met 10 tot 30 korting 4 mtr. f 203,00 6 mtr: f 290,30 Te koop gevraagd 1 KINDERZWEMVEST tel. 01802-1926 links, rechts, liberaal. *f#nOOSHEIO Hier zou een advertentie van de VVD kunnen staan. Wij vonden dat niet nodig. Kiezen moet gebeuren op grond van persoonlijk inzicht. U krijgt ons programma in de bus. "rJ l 1

Dorpskrant | 1978 | | pagina 3