Eikelenboom Konstruktie B.V. om in gezien te worden ÏÏÏH Van werknemer naar werkgever. Rasechte Zevenhuizenaar waagde de stap naar ondernemer. J. WISMEYER REDAKTIE ADRES: Dorpsstraat 62a Telefoon 01802 - 2289 le jaargang nummer 11 Verschijnt éénmaal per veertien dagen. oktober 1978 Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud-Verlaat en Moerkapelle. OPENING VAN HET NIEUWE POSTBUREAU VAN DE RIJKS POLITIE TE ZEVENHUIZEN ANTIEKHAL ZEVENHUIZEN Ruime en steeds wisselende keuze antieke meubelen, p klokken en klein antiek. Tevens handgeschilderd Delfts blauw en Poly chrome (ook op bestelling) SmiOTH 7mH\wiut KAMERMUZIEKCONCERT op: zaterdagavond, 28 oktober, aanvang 20.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, van het UTRECHTS STUDENTEN BAROKENSEMBLE, georgani seerd door de culturele commissie „Zeven Muzen", kinderen toegang vrij. Volwassenen f. 5,- per persoon. knibbelweg 6a, tel. 01802-1228 4e huis voorbij de sportvelden Zevenhuizen „Gelukkig vonden we een ander werkterrein aan de Tweemanspol- O der van 800 m waar ook een over dekte werkruimte bij is. Bijna was het bedrijf naar Bleiswijk verhuisd, omdat daar, in tegenstelling tot Ze venhuizen, industrieterrein voorradig bleek. „Jammer" vindt Piet „dat er zo weinig schot zit in de uitbreiding van het Zevenhuizense industrieter rein, waarvoor ik al geruime tijd ge leden een aanvraag bij de gemeente heb ingediend". „Gelukkig kreeg ik dit terrein aan geboden door Van Rijs, anders had ik koste wat kost, naar Bleiswijk ge gaan, alhoewel Zevenhuizen ons, met het oog op de gezelligheid en verenigingen en zo, nader aan het hart ligt". Want Piet blijkt een echte vereni gingsklant, evenals zijn vrouw, die gelijk na het gesprek haar jas aan trok en weer op pad ging om olie bollen aan de man te brengen voor het Dameskoor. De ordonnans van de bereden politie komt met de sleutel Een gebeurtenis die vooral bij de Zevenhuizense jeugd indruk maakte, was de opening van het nieuwe post- bureau van de Rijkspolitie aan de Burgemeester Klinkhamerweg. Donderdagmiddag om precies vier uur werd de vlag gehesen in tegen woordigheid van districtscomman dant kolonel P. Paul uit Den Haag, burgemeester A. v. 't Verlaat van Zevenhuizen, en opperwachtmees ter postcommandant der Rijkspo litie de heer G.W. Hoefakker, van de groep Nieuwerkerk a.d. IJssel, waaronder Zevenhuizen valt. Een imposante gebeurtenis met op de achtergrond saluerende politie agenten. Het was even ademloos stil, op de Burgemeester Klinkhamerweg, die voor deze gelegenheid hermetisch was afgesloten voor alle verkeer, toen daar een groep bereden politie kwam „aangereden". Aan burgemeester A. v. 't Verlaat werd door hen een koker overhan digd waarin zich de sleutel bevond van het te openen gebouw. Nadat de sleutel omgedraaid was, werden handdrukken uitgewisseld. Alle technische snufjes van de recherche werden aan de genodig den getoond, terwijl er ook een ten toonstelling was van het jacht- detachement die voorwerpen toon de die stropers gebruiken. Hoe alcohol wordt gemeten, radar controle plaatsvindt en hoe een „echte cel" van binnen eruitziet kon men allemaal zien tijdens het „Open Huis" dat donderdagavond voor de inwoners werd gehouden. Dorpsstraat 142 - Tel. 01802 - 1594 dagelijks geopend Jaap en Tea Crone Valesca malen es-s-m-l f 65.- Jane maten s-m-l-el f 83, damesbornptone Het moet iedereen in Zevenhuizen en ook in Moerkapelle toch zo lang zamerhand wel duidelijk zijn; Eikelenboom Konstruktie B.V. maakt fraaie metaalkonstrukties. In de Dorpskrant tref je regelmatig advertenties aan met fraaie obejcten Prachtig siersmeedwerk aan een trap, een open haard en ga zo maar door. Andere siersmeedwerken die Eike lenboom vervaardigt zijn b.v. schoorsteenkappen, vuurkorven, lampen enz. Er gaat enorm veel tijd in dit sier smeedwerk zitten, maar Piet Eike lenboom, heeft duidelijk liefdevoor zijn werk. Hij ziet er toekomst in - en raadt jongelui, die naar de L.T.S. gaan, aan, om de metaalkant te kie zen. Zelf volgde hij vroeger de oplei ding machinebankwerker. Drie jaar geleden waagde Piet Eike lenboom de stap van werknemer naar werkgever. Het is hem beslist niet tegengevallen, nee sterker, het bedrijf vaart er wel bij. Naast zich heeft hij vier fijne mede werkers, die hart voor de zaak heb ben en geen karwei te zwaar vinden. Intussen gaat de 35-jarige „baas" door, verzet bergen werk, heeft een portefeuille met orders en acht het op dit moment helemaal niet zo erg noodzakelijk om reklame voor zijn zaak te maken, want zijn stelregel is: „het leveren van goede kwaliteit werk en het nakomen van afspraken dan komt het werk vanzelf". Hoewel Eikelenboom Konstruktie B.V. reklame maakt in de Dorps krant, heeft het bedrijf het voorna melijk toch moeten hebben van het „aan elkaar doorvertellen". Op deze wijze heeft de firma al di verse grote opdrachten gehad o.a. van de stad Rotterdam voor staal- konstruktiewerk en van de Provin ciale Waterstaat voor staalwerk aan bruggen. Ook zijn er over het hele land ver spreid al heel wat aannemers die van de diensten van Eikelenboom B.V. gebruik maken en staalkon- struktie door deze firma laten ver zorgen. Diverse grote opdrachten heeft het bedrijf in uitvoering: o.a. staalkon- struktie aan scholen en verzorgings tehuizen. Men zit niet stil. Omdat het een B.V. is, beschouwt Piet zichzelf niet als werkgever. Hij vindt het prettig zijn vier werkne mers als medewerkers te bestempe len terwijl ook zijn vader de hel pende hand toestreekt, omdat zij samen een hecht team vormen. Onder niet bepaald ideale omstan digheden wordt er altijd gewerkt. Vorige winter gebeurde het zelfs dat bij alle weersomstandigheden in de open lucht moest worden ge werkt aan de Wollefoppenweg, waar het bedrijf is gestart. U WEET HET Wij hebben geen zaad voor koekoeksklokken, maar voor alle andere dieren kunt u bij ons terecht. Ook voor HENGELSPORT artikelen. KNABBELFARM meubelen, zonwering, textiel en woninginrichting Dorpsstraat 35 - Zevenhuizen

Dorpskrant | 1978 | | pagina 1