dp H3 Van Dongen-Perdijk Knabbelfarm P. VOORBROOD ^Vt restaur L.P.G. Verder is achter de winkel 1500 m2 Toonruimte loop eens binnen Makelaardij Zevenhuizen B.V. voor complete woninginrichting diverse bankstellen en salonkasten Grenen Teenerkamer meubelen PIET EN THEA ZEELENBERG AU TOG AS. Boetiek DE ZIL VERBERK voor een ieder die levende have heeft Uitgebreide Hengelsport artikelen Dorpsstraat 119, Zevenhuizen Z.H., Tel. 01802/1342 of 1496 Recreatiegebied Rottemeren Kooilaan3 Bleiswijk (ZH) Telefoon 01892-2812 Speciaal woensdagavond beschikbaar voor gezelschappen, verjaardagen en recepties gem. consumptie prijs 1,50 (geen zaalhuis) Geopend van 10.00 t/m 24.00 uur, maandag's gesloten Eén plant verhoogt de sfeer twee planten doen dat nog meer drie planten en meer doen het goed bijna een raam zoals het moet. Tien planten erin een iedef zijn zin Eén bloeier en negen in 't blad en één keer per week in bad. Soms sneuvelt er één of meer klint er geween? Neen toch, echt geen pech in de boetiek geven ze planten weg nou ja, geven, voor éen prik en u bent weer in uw schik. Een raam vol, 't is te dol dus slaat ieder op holnaar Noordelijke Dwarsweg 80 Tel. 01802 - 1463 "Is het kamperen en logeren in Zevenhuizen u zo goed bevallen?" "Zo goed zelfs, dat u er wel zou willen wonen?" "U hebt geen huis?" Daar kunnen wij iets aan doen. Neem eens contact op zo zeker als een huls, hebben wij een "woning" voor u Ij-idNBM Tweemanspolder 11 te ZEVENHUIZEN Z.H., Tel. 01802-1565 maden en diverse soorten aas alle benodigdheden voor al uw huisdieren 's maandags de gehele dag gesloten Knibbelweg 6a, Zevenhuizen, Tel. 01802-1228 4e huis voorbij de sportvelden. MUSEA IN ROTTERDAM Museum Boymans-van Bepningen Historisch Museum "De Dubbele Palmboom" Dépendance Historisch Museum"Het Zakkejidragershuisje" Museum voor Land- en Volkenkunde Maritiem Museum "Prins Hendrik" de musea zijn gratis toegankelijk TREKPAARDENKEURING op 21 juli in de Bleiswijkse Zoom. Onder auspiciën van: De Koninklijke Vereniging Het Nederlandse Trek paard. afdeling Zuid-Holland, vindt een Provinciale Keuring plaats van Trekpaarden: Haflinger en Haflo- Arab-paarden op zaterdag 21,juli a.s. Dit evenement vindt plaats in de Bleiswijkse Zoom in het recreatiege bied "De Rottemeren" op het terrein nabij 't Zeeltje. De aanvang is 10.00 uur en de verwachting luidt dat er ongeveer een zeventigtal veulens en paarden aan de Keuring deel zullen nemen. Het is voor het tweede achter eenvolgende jaar dat deze Provinciale Keuring in Bleiswijk wordt gehouden. Zomeraktiviteiten Watersport vereniging Zevenhuizen seizoen 1979 De watersportvereniging Zevenhuizen opgericht 17 maart 1972. die thans 250 leden telt, organiseert weer voor het 6e achtereenvolgende jaar "7 zeilvakan- tieweken voor kinderen van 10 t/m 17 jaar" in de periode van 9 juli tot 24 augustus a.s. Er wordt gevaren met een Centaur en een I6m2 van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot het afleggen van een examen ter verkrijging van het bemannings- of stuurmansbrevet. De lessen worden gegeven door verenigingszeilinstruc- teurs, die zijn opgeleid in een K.N.W.V.-zeilcentrum. Ook bestaat de mogelijkheid tot zeilinstructie voor jongeren en volwassenen op de dinsdag en donderdagavonden. In lichtingen bij Yolanda Nadorp, Schie- landsingel 43, Zevenhuizen, Tel.01802 -2016 of de heer D. Handbeuckers voorzitter van de zeilinstructiecom- missie, tel. 01891-2842. Verder staan er nog diverse wedstrijdweekeinden op het programma, nl. op 19 en 20 mei; 7 en 8 juli; 25 en 26 augustus; 15 en 16 september en 6 en 7 oktober en niet te vergeten het grote spektakel "de Nacht van Zevenhuizen" op 16 en 17 juni a.s. Kamperen in Zevenhuizen? Een waar genoegen! Echtpaar V.d. Linden vertoeft al 13 zomers in Zevenhuizen. Het lijkt wel de zoete inval, in de grote caravan van de familie Van der Linden, op het kampeerterrein "Ze venhuizen". "Ach mevrouw" zegt mevrouw R. v.d. Linden-van Dam "we zijn zo langzamerhand allemaal familie van elkaar geworden". "Onze enige zoon is met een meisje dat hier altijd met haar ouders kampeerde, ge trouwd en zo zijn er heel wat huwelijken gesloten tussen kinderen van een aantal kampeerders". "Rot terdamse jongens of meisjes met Haagse jongens of meisjes, of uit Scheveningen b.v. waar ook vaste kampeerders vandaan komen". Op de fazantenhof, waar de familie Van der Linden al vanaf het begin van de aanleg van het kampeerterrein elk sei zoen staat, heerst rust en genegenheid voor elkaar. Men houdt er rekening met de ander, wat de sfeer ten goede komt. Bijna allemaal staan ze er al een tiental seizoenen en beina allemaal hebben ze intussen volwassen kinde ren. Een enkel jong gezinnetje staat er tussen, die dan getrouwde kinderen DE INTERKERKELIJKE CREATIE COMMISSIE. RE- Dit is een commissie die vanuit de Gereformeerde en de Ned. Hervorm de kerk van Zevenhuizen van 7 juli tot 19 augustus op de camping "Zeven huizen" aanwezig is. Tijdens deze 6 weken wordt er bijna dagelijks een aantal aktiviteiten georganiseerd voor j.ong en oud. Aan het eind van de dag is er meestal een avondsluiting, 's Zondags wordt er een kampdienst gehouden. Dit werk wordt in deze weken door verschillende jonge vrij willigers gedaan die hiervoor één of meer weken van hun eigen vakantie afgestaan hebben. Wij hopen dat iedereen een hele prettige tijd op de camping zal hebben. Kinderboerderij De Blijde Wei in Ommoord, aan de Berge Linkerrotte- kade, of bereikbaar via Oud-Verlaat met de auto over de President Wilson- weg, naar Ommoord, dan bij het bord rechtsaf, heeft sinds kort een PANNE- KOEKENHU1S en THEESCHEN- KERIJ. gevestigd in een oude boerde rij. Hierachter een stal met allerlei "rassen" koeien en geiten. Vrij rond lopen mag je hier ook tussen de dieren, o.a. geiten. Veel jong vee is er momenteel (in de maand mei) Uniek is wel het feit dat de ene boerderij werd behouden en geformeerd kon worden tot Kinderboerderij, door er twee samen te voegen. Alleen de oudste moest helemaal worden verbouwd. Er is ook een Biologisch centrum en tal van binnen- en buitenlandse knaag dieren. De gemeente Rotterdam is eigenaresse van dit fraaie geheel, dat geopend is van 9.00 tot 16.30 uur. Telefonische inlichtingen: 010-200609 In dc zomervakantie vinden er tal van aktiviteiten plaats. blijken te zijn van vaste kampeerders en vanaf "vroeger" al jaren mee komen naar Zevenhuizen. Joke Bok is één van de jongeren en komt evenals mevrouw Boer even aanwippen. Zij heeft twee jonge kinderen die zich elk weekeinde heerlijk vermaken op de camping, terwijl mevrouw Boer drie volwassen kinderen heeft. Zowel de familie Van der Linden, als de gezinnen Bok en Boer, zijn dik tevre den over de gang van zaken op het kampeerterrein Zevenhuizen. "Als er voor ons geen mogelijkheid meer was om hier te staan, verkocht ik rap de caravan en ging ik beslist naar geen andere", merkt de heer Jan v.d. Linden op. "Dit is een unieke camping kwa ligging, makkelijk in een half uur vanaf de grote steden aan te rijden en in de weekeinden geen last van files, en bij wie de afstand ook een duidelijke rol speelt. "We zijn hier zo vertrouwd en kunnen het uitstekend vinden met elkaar". "Heel wat anders als die cam pings in Brabant" stelt mevrouw V.d. Linden vast, "hier blijven de mannen bij de "tent", overal elders hangen ze het hele weekeinde in de kantine en laten de vrouw met de kinderen in de caravan zitten. "Gezellig hoor" (maar niet heus). V.d. Linden vertelt dat ze al langer in Zevenhuizen kamperen. Langer dan de camping oud is. "Op de plaats waar nu het zwembad is stonden we al een paar zomers op een stuk weiland". De ouders van Joke Bok-v.d. Herik stonden nog langer ge- HAPS0D7 Voor al uw Grammofoonplaten klassiek of Muziekcassettes modern Onbespeelde cassettebandjes Opbergsystemen Platenbonnen en nog veel meer Wij zijn open: iedere dag van 10.00-12.00 uur en 13.30-17.30 uur behalve maandagochtend en woensdagmiddag Zaterdag sluiten we om 16.00 uur. Dorpsstraat 29, Zevenhuizen !n.n.n«n«nrfi-ivrmuniin><raKnxriKn1i II leden al bij de Rottemeren. "Op de dijk stonden we en voor sanitair en wasgelegenheid moesten we naar "De Roerdomp" (hier was vroeger de zwemaccomodatie van de Rotteme ren). Het zwembad "De Koornmolen" was er toen uiteraard nog niet, de Roerdomp was het zwembad, in de Rotte, met kleed hokjes en restaurant van hout aan het water". Bijna alle vaste kampeerders zijn vanaf 1 april elk weekeinde aanwezig. "Het is makkelijk aan te rijden" stelt V.d. Linden "in de zomerweken rijd ik dagelijks heen en weer vanaf Rotter dam en blijven we zes weken op de camping". "Gaat u nooit met de cara van trekken naar het buitenland of zo. "Neen hoor", antwoordt mevrouw V.d. Linden we hebben hier vertier genoeg". "Elke zaterdagavond is er wel iets te doen in de kantine en verder leven we met goed weer, veel buiten" "Ja, zegt V.d. Linden "thuis hebben we geen tuin en moeten we eerst een trap af om buiten te komen. U bent dus dik tevreden, maar heeft u misschien nog wensen? Lachend roepen ze met z'n vieren "het zonnetje". "Rakker be aamt het en vindt z'n mand eigenlijk toch wel erg fijn. toch moet hij ook op de foto, want als trouwe mede-kam peerder hoort hij erbij. TILBURG HOLLAND Uw Gas(tv)rije Pomphouder C. VAN DER KNAAP &ZN. Groeneweg 3, Zevenhuizen Tel. 01802 - 1623

Dorpskrant | 1979 | | pagina 15