Ervaren buitendienstmonteurs Ervaren konstruktiebankwerkers en Plaatwerkers OTTEVANGER MACHINEFABRIEKEN B.V. Hij poetst de plaat r Fiets door de zomer! Echte Bakker Gerritsen %FA. C. v«N LEEUWEN en ZN. JONGELUI J. PIGMANS In ons bedrijf te Moerkapelle kunnen wij plaatsen: bekend met de montage van staalkonstrukties en industriële installaties, t.b.v. projekten in binnen- en buitenland. Wij bieden een prettige werkkring met gevarieerd werk en een goede beloning. Sollicitaties te richten aan: Afscheid van Henny de Jong bij v.v. Groeneweg STRAATMAKER Postbus 3, 2750 AA Moerkapelle. Moerkaoelse Zijde 32. Telefoon 01793 vragen naar de heer D. W. Ottevanger of de heer D. de Leeuw) 1144. Bevredigend resultaat bij Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle. Zevenhuizen Fietsen is gezond. De spieren in beweging, gezonde lucht diep inademen. De vrije natuur in, waar geen auto kan komen. Langs strand- paden waar de zilte zeelucht het lichaam nieuwe energie geeft. Hoera! Hoera, dat de fiets nog bestaat. Een goede fiets. Een probleemloze fiets. In vele kleuren. In vele modellen. Voor jong en oud;voor dik en dun. Fiets! Fiets op een duurzame, stevige, vederlicht lopende Gazelle Gazelle's te kust en te keur vindt u bij: Op 14 juni jl. heeft de Rabobank Zevenhuizen/Moerkapelle haar alge mene ledenvergadering gehouden. Voor vele leden betekende dit de eerste kennismaking met de op 1 maart 1979 in dienst getreden nieuwe direkteur, de heer A.J. Ammerlaan. De Expansie van de bank vertoonde over 1978 een bevredigende groei van 14%, waardoor het balanstotaal uit kwam op ruim 68 min. Het bedrag van de toevertrouwde middelen(be- sparingen) steeg met ruim 8 min: tot f 63,2 min., terwijl de uitzettingen (leningen en kredieten) toenamen tot 41,3 min. Mede door de in 1978 en ook nu nog van kracht zijnde krediet- beperkende maatregelen van de Ne derlandse Bank, kon aan de grote vraag naar leningen en kredieten niet geheel worden voldaan. Daarom moest vrij regelmatig een beroep worden gedaan op de Rabohypo- theekbank, te Eindhoven, teneinde de financieringsaanvragen van het plaat selijke bedrijfsleven, de agrarische sector en van particulieren t.b.v. de aankoop van een eigen woning, te kunnnen honoreren. Zowel de aktivi- teiten als de dienstverlening van de bank namen enorm toe. Zo werd in de loop van 1978 een assurantie-kantoor overgenomen, liep het aantal verkoch te vakantiereizen sterk op en kwam het aantal rekeningen uit op 10.400 stuks. Ondanks een lagere rentewinst en hogere bedrijfskosten bleef het winstsaldo ongeveer gelijk aan dat van 1977 (f 158.000,—) en kwam over 1978 uit op een bedrag van 152.000,- -. Na een uitvoerige toelichting van de direkteur op de resultaten, werd besloten het winstsaldo toe te voegen aan de Algemene Reserve. De overige agendapunten werden door de voor zitter, de heer M. v.d. Pol, vlot en terzake kundig behandeld. Hij bracht dank over aan het personeel en de oud-direkteur. De heren J. Oudijk en E.H. Bukman werden bij acclomatie herkozen als resp. Secretaris van het Bestuur en Voorzitter van de Raad van Toezicht. Na 400 wedstrijden en meer dan 10 jaar te hebben gespeeld in het eerste elftal van de Zevenhuizense voetbal vereniging "Groeneweg" heeft Henny de Jong deze club verlaten om het jeugdtrainerschap te aanvaarden bij V.E.P. te Woerden. Dit afscheid is bepaald niet onopgemerkt voorbij gegaan. Tijdens de vriendschappelijke wedstrijd vorige week zaterdagavond in Moerkapelle op de Sportavond ten bate van de Bejaarden van Moerka pelle gehouden, vond een ware huldiging plaats van Henny de Jong, terwijl ook zijn vrouw, Tonneke de Jong-Boode in dit Huldebetoon deel de. Door voorzitter A. Roos van Groeneweg werden waarderende jaar Uw Echfe Bakker heeft weer lang blikken gesmeerd, platen gepoetst en broden gebakken. En nu is het mooi geweest. Vanaf 9 juli gaat hij proberen te vergeten, dat hij zo'n actieve, oven- stebeste ambachtsman is. Dat zal hem vermoedelijk lukken tot 30 juli. Dan verlangt hij weer zó naar het zoete leven in zijn Echte Bakkerij....1. B.V. AANNEMINGSBEDRIJF te ZOETERMEER VRAAGT die in een leerlingploeg zullen worden opleid tot De opleiding duurt 3 jaar en is geregeld bij de wet op het leerlingwezen. Na deze Deriode volgt een voortgezette op leiding. De vaktheorie wordt 1 dag per week op school gegeven. De praktische opleiding vindt plaats in de leerlingploeg onder leiding van een leermees ter. In aanmerking komen jongens van 16 - 20 jaar met L.T.S.-opleiding of enig voortgezet onderwijs. De leerlingploeg zal hoofdzakelijk worden in gezet in de gemeente Zoetermeer. Sollicitaties Molenstraat 146, Zoetermeer, tel. 079 - 16 71 20. Jhr. v. d. Weistraat 44 Moerkapelle, tel. 01793 - 1593 op werkdagen na 16.00 uur. Rijwiel- en Bromfietshandel Dorpsstraat 39 - Zevenhuizen Tel. 01802 - 1275 WIJ GAAN MET VACANTIE VAN 9 JULI T/M 21 JULIa.sT Gazelle fietsen rijden op Vredestein banden woorden gesproken vanaf het mid denveld, nadat scheidsrechter Fred Zwarteveld tien minuten voor het einde de wedstrijd had "af' gefloten. Hij wenste hem veel succes bij het jeugdtrainen en dankte hem hartelijk voor zijn ijver en inzet bij Groeneweg. Hij liet zijn waarderende woorden vergezeld gaan van een stoffelijk blijk van waarderen, nl. een horloge met inscriptie. Aan zijn vrouw werden blpemen overhandigd. Door aanvoer der Siem Hertog van v.v. Moerkapelle werden Henny de Jong bloemen overhandigd en door Bert Kouwer, aanvoerder van Groeneweg, namens de eerste elftalspelers een mooi trainingspak. Tonneke de Jong kreeg bloemen. Tenslotte werd hij op glorieuze wijze uitgeleide gedaan op de schouders van de medespelers. Peter Rietveld speelde als invaller de laatste tien minuten uit. Henny de Jong, verlaat Zevenhuizen niet, hij blijft er wonen en werken, doch traint in zijn vrije tijd de jeugd van Woerden. Omdat het een beroepsmatig trainen is, mag hij niet meer in het amateur voetbal spelen.

Dorpskrant | 1979 | | pagina 6