GRASZODEN GRINDTEGELS tuinadviescentrum Mensen, ga toch niet met 'n oude, onbetrouwbare kachel ae winter in. uw verwarmingsadviseur Fa. P. VISSER Zn. MOERKAPELLE Op bomen die n bij ons koopt krijgt u volledige groei- garantie. Dat betekent simpel, dat als u een boom van ons in uw tuin overplant u de zekerheid heeft dat hij het ook doet. Zo niet, dan krijgt u gratis een nieuwe boom. Wist u overigens dat u bomen het hele jaar door kunt verplanten? VRAAG ONS OM GRATIS TUINADV1ES. Voorts kunt u bij ons terecht voor planten, bloembollen, bielzen, hekwerken, tegels, rotsblokken, siergrind, rood steen aardewerk, keien en nog veel meer! extra kwaliteit Gratis thuisbezorgen per m gewassen maat: 50 x 50 cm 40 x 60 cm Gratis thuisbezorgen Elk jaar weer gebeuren er ongelukken met gaskachels, die ofwel ouderdoms gebreken vertonen of domweg slecht onderhouden zijn. Zeg maar rustig dat één op de vijf gaskachels ouder^ is dan tien jaar en daarom mogelijk onveilig is. Dus een gevaar voor u en uw gezin (rookgas- vergiftiging) of voor uw huis (explosiegevaar). Een sterk verwaarloosde en vervuilde kachel brandt bovendien oneconomisch. Alle reden dus om voor het menens wordt eens vrijblijvend te komen kijken wat wij aan nieuwe gashaarden en gevelskachels hebben staan. U zult tot uw plezier ontdekken dat veiligheid, eigentijdse vormgeving en gezelligheid nog prachtig samengaan ook. DORPSSTRAAT 167 - ZEVENHUIZEN TEL. 01802 - 12 06 Ad van Heijningen tafeltenniskampioen van Zevenhuizen Zaterdag 22 december zijn de ZTTC-clubkampioenschappen verspeeeld. Gespeeld werd vol gens een systeem met twee poules, waarbij binnen elke poule een volledige competitie gespeeld werd. De nummers 1 en 2 van beide poules kwamen daarna in een winnaarspoule tegen elkaar uit. In poule 1 wisten Tjebbe Zijlstra en Willem van Woerden zich voor de finale-poule te plaatsen, na eerst van de overige poule-spelers gewonnen te hebben. In deze poule won Tjebbe Zijlstra in een spannende wedstrijd van Willem van Woerden. In poule 2 kwamen na een aantal spannende wedstrijden aanvanke lijk drie spelers in aanmerking voor een plaats in de winnaars- poule, te weten: Hans Bolsterlee, Eric Hammega en Ad van Heij ningen. In zijn eerste partij had Ad met 2-0 verloren van Eric. Hans won later met 2-1 van Eric, maar verloor echter met 2-0 van Ad. H ierdoor hadden deze drie spelers een gelijk aantal winstpartijen, maar omdat het onderlinge ge middelde eerst beslissend was, werden alleen Eric en Ad in de winnaarspoule geplaatst en ein digde Hans onverwacht op een vijfde plaats. In de winnaarspoule won Tjebbe, vrij eenvoudig, van Eric: 2-0 en Ad won met 2-1 van Willem, een voormalig clubkampioen. Eric won daarna ook met 2-1 van Willem, terwijl Ad ditmaal met 2- 1 van Tjebbe won, die daarna met 2-0 van Willem wist te winnen. Ad won met 2-0 van Eric, iemand waar hij eerder dit toernooi met 2- 0 van verloren had. Door deze re sultaten eindigde Ad, Tjebbe en Eric, resp. als eerste, tweede en derde. Penningmeester Gert Janssen kon hierna overgaan tot feliciteren en overhandigen van de fraaie bekers. Ad kreeg tevens de wissel beker voor een jaar mee naar huis en mag zich (voor de eerste keer) "Kampioen van Zevenhuizen" noemen. GERARD ZWEERE junior-tafeltennis kampioen Tegelijkertijd met de senioren werd gestreden om het kampioen schap bij de junioren van ZTTC. De tien deelnemende leden bestre den elkaar in een TIENKAMP, die zo was opgebouwd, dat de twee serieuze kanshebbers op een eerste plaats: Jan van Vliet (kampioen van vorig jaar) en Gerard Zweere, elkaar in de laatste ronde zouden treffen. Ook de potentiële candidaten voor de WINTERVAKANTIE verzekeren zeker doen A. VEERMAN derde plaats troffen elkaar in die laatste ronde. Jan van Vliet won tot de laatste ronde inderdaad al zijn partijen, evenals Gerard Zweere. In ronde 10 moest dus de beslissing vallen. Gérard Zweere ging in de beslis sende wedstrijd goed van start en won de eerste game. Jan van Vliet wilde zich echter nog niet gewon nen geven en trok de tweede game naar zich toe. In de allerlaatste game ging het erom, wie zijn zenuwen het best in bedwang kon houden en zich het best kon concentreren. Gerard Zweere luk te dit kennelijk het beste, want hij won deze laatste game en zodoen de het "kampioenschap van Zevenhuizen". Om de derde plaats streden Reimert de Graaff en Hans Smit. Ook hier was het een spannende partij, die uiteindelijk gewonnen werd door Reimert de Graaff. Secretaris Henk Hogebrug reikte hierna de fraaie bekers uit. Predikante door verkeersongeval om het leven. Met ontsteltenis heeft de afdeling Zevenhuizen - Moerkapelle - Nieuwerkerk van de Vereniging voor Vrijzinnig Hervormden kennis genomen van het overlij den van mej. da. C. de Jong uit Overschie, die bij een verkeers ongeval zondag, ter hoogte van het Kleinpolderplein in Rotter dam, om het leven kwam. De dienst van zondag jl. in de kerk van de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden die door haar zou worden voorgegaan, werd over genomen door ds. J. van Rossum uit Voorburg. Tijdens deze dienst werd stilgestaan bij dit droeve feit. Moerkapelle overstelpend is jullie nieuws bepaald niet. Geef het even door: een telefoontje naar 01802- 1653 en het wordt vermeld in de Dorpskrant. Nieuws ruiken kun nen we niet, ook al zouden we het willen. Ongetwijfeld zijner vereni gingen en clubs die wederwaardig heden hebben te vermelden in uw eigen belang en dat van de lezers in M oerkapelle, bel even of deponeer een brief in de bus Noordeinde 17, 2761 BN Zevenhuizen, redactie adres Dorpskrant. Voor u in Moerkapelle wordt de Dorpskrant vast veel leesbaarder en misschien komt er ook nog eens het gemeentenieuws bij VRIJWILLIGE HULPDIENST Wist u dat wij in Zevenhuizen een vrijwillige hulpdienst hebben? Wist u dat u in geval van nood ons kunt bellen? In de afgelopen jaren hebben wij in verschillende situaties hulp kunnen bieden. Zoals u weet kunnen dit allerlei noodsituaties zijn. zoals bv.: - bij griep de kinderen naar school brengen - medicijnen halen - boodschappen doen - begeleiden naar een specialist c.q. ziekenhuis - oppassen bij een bejaarde zieke man of vrouw e.d. We hebben ooit eens een folder rond gestuurd en bij diverse instellingen in Zevenhuizen hangt een raambiljet. Zijn ze u wel eens opgevallen? Wij zijn gaa: ne bereid om hulp te verlenen, wa; wij zijn ervoor. Dus belt u gerust! Ons nummer is 1409 of 2057 In ieder geval bereikbaar tussen 7.30 en 8.30 uur. laten we 'ns een boom opzetten. cjï oud verlaat Wollefoppenweg 81 b Oud Verlaat/Zevenhuizen Tel.010-550257 HAGEN Ohhooeo i op ut o gaskachels kan'n gevaar in huis zijn voor assurantiezaken Dorpsstr. 200 - 2760 AA Zevenhuizen (ZH) - Tel. (01802)1430 -Giro 486625

Dorpskrant | 1980 | | pagina 5