I VADERDAG AANBIEDING FA. KADIKS UITSLAG gWHimimiMiMiwaimifli i mmmmm ihibi am PHILISHAVE HP 1207 nu voor 65,- nu voor 50,- PHILISHAVE HP 1138 nu voor 122,- ZAKLANTAARNSvanaf 3,95 Nu ook uitgebreide sortering THERMOMETERS voor binnen- en buitenshuis SCHOOLKAMP $e ZWEMBAD- OUD VERLAAT MARATHON WERKWEEK Teken- en opstel wedstrijd ZWEM- ONTMOETING inclusief 4 batterijen PHILISHAVE, snoerloos, HP 1213 scheerhoofden: 90-super scheerhoofden: 90-super omschakeling: MO1220 V netsnoer: los, gespiraliseerd, 185 cm met eurocontactstop compleet met cassette Dorpsstraat 30, Moerkapelle, tel. 01793 b.g.g. 1289-2286 BI'IHIIIIIIIHIHiaiHIHIHimiMIBI II Austerlitz was het doel van de reis van de vijfde en zesde klassers van de christelijke lagere school van Oud. Verlaat, die vorige week hun schoolkamp hadden in huize "De Eekhoorn". Een gezellig onderkomen in het bos, waar 's avonds leuke spelletjes werden gedaan. Het begeleidende team bestond uit: onderwijskrachten, de heer en mevrouw Noot en een moeder. Nadat afscheid was geno men van de ouders die de kinderen wegbrachten en de vaders die met vrachtwagen de fietsen brachten, werd op verkenning gegaan en 's middags enthousiast op vosse- jacht in Woudenberg. Hier had den zich ook andere onderwijzers met hun wederhelft grappig en natuurgetrouw verkleed, zodat het niet meeviel de vossen eruit te pikken. Een bijzonder leukea mid dag. Donderdag stond een bezoek aan "Huize Doorn" op het pro gramma, het voormalige zomer verblijf van de vroegere Duitse Keizer, Wilhelm. Verder werd er natuurlijk nog een bezoek ge bracht aan de speeltuin De Pyra- mide van Austerlitz en ook de py- ramide zelf met een bezoek vereerd. Vrijdag werd er natuur- vereerd. Vrijdag werd het museum van de Kon. Ned. Luchtmacht in Soesterberg bezichtigd, terwijl er ook nog gespeurd moest worden op de fiets in de omgeving. Het onderwijsteam zat verder beslist niet stil en organiseerde ook diverse spelletjes en spelen in het bos, tijdens de avonden. Het weer werkte mee om het kamp een groot succes te maken en de stem ming was bijzonder goed. Ver moeid, maar voldaan, werden de 21 kinderen vrijdag in de namid dag weer opgehaald en naar huis gebracht. E KOOP 2 Ki OERFIETSEN "DE KOORNMOLEN" Elk jaar trekt de bridge-club uit Zevenhuizen naar het zwembad om daar een nachtje te bridgen. Dat begint dat om 8 uur vrijdags- avond en eindigt meestal rond 8 uur zaterdagsochtends. Op vrijdag 30 mei waren 40 leden van B.C.Z. aanwezig voor dit nachtelijk ge beuren. Men begint er in Zeven huizen een beetje aan te wennen dat er zoveel idioten zijn die hun nachtrust opofferen om langs de zwembadrand te kaarten, maar gek blijft het, vinden sommigen. De meer dan voortreffelijke orga nisatie was in handen van Wim v.d. Weerdt die voor een uitste kend (vr)eetfestijn had gezorgd, de ganse nacht eten en drinken afgewisseld met drinken en eten. Na 60 spellen werd er een eindstand opgemaakt en het sterk ste paar bleek te zijn Piet Eikelen boom en Harry v.d. Elskamp. Het is al de 2e keer dat dit duo de hoogste Matathoneer in de wacht sleepten, de vorige keer was in 1978. De top-tien van deze merk waardige nacht was: 1. Piet Eike lenboom-Harry v.d. Elskamp; 2. Ruud Siereveid- Wil Oosthoek; 3. Wim v.d. Weerdt-Ger v. 't Slot- Patricia Niewold; 4. Paul Ver haar-Hans van Leeuwen; 5. Tino Hdienaar-Fon Slager; 6. Peter de Haas-Henk v. Oostveen; 7/8. Dymphie Scheepers-Ria Gaar keuken en Jan Auke Ensing- Martin Scheepers; 9. Frans Schie- reck-Janjo Kroon; 10. Ed de Bundel-Dick Overdijk. Rest nog te vermelden dat het zwembad De Koor.nmolen al 5 jaar lang een plezierige gastheer is, dit jaar vertegenwoordigd door een gastvrouw: Anneke Beere. Klas 6 Rehobothschool Op dinsdag 27 mei vertrokken om half negen 's morgens de 49 zesde- klassers met hun begeleiders naar Ermelo. Het eerste reisdoel was de oude vestingsstad Naarden. fn het Vestingsmuseum mochten enkele leerlingen assisteren bij de voorbe reiding en het lossen van een'echt' -1357 IBIBIBIBIHI kanonschot. Ook werd de toren van de Grote Kerk beklommen on vervolgens nog enkele uren in het recreatiepark 'Oud Valkeveen' door te brengen. In Ermelo stond eveneens nog heel wat op het programma: speurtocht, stratego, sportmiddag, oriëntatietocht (kaartlezen). Een hoogtepunt was het bezoek aan de Gen. Majoor Kootkazerne te Garderen. (leger plaats De Wittenberg). Daar werd o.m. een ritje gemaakt met een echt pantservoertuig en ook de hindernissen genomen. Het weer was mooi, het eten smaakte best, de stemming bleef goed en het slapen ging uiteraard wat minder. Enthousiast en met veel verhalen kwamen de leerlin gen vridag na deze geslaagde tra ditionele 'vierdaagse' in Moerka pelle weer aan. Het was geen eenvoudige zaak om een keuze te maken uit de vele mooie tekeningen over de voedsel- dropping en de vaak ontroerende opstellen over de hongerwinter. Na lang wikken en wegen zijn de volgende prijswinnaars uit de bus gekomen: Tekenwedstrijd: voedseldropping I e prijs: Elmar de Beukelaar 2e prijs: Robin Ottevanger 3e prijs: Eric Borsboom en Corina de Jong Opstelwedstrijd: hongerwinter In de opstelwedstrijd zijn twee series prijswinnaars: ie prijs: Edwin Magdelijn- Se klas 2e prijs: Patricia de Rijke- 6e klas 3e prijs: Marjan Heemskerk - 5e klas en Marco Hoge brug - 6 e klas le prijs: Leopols Verhoef - 5e klas 2e prijs: Wim Fris - 4e klas 3e prijs: Ronald Blonk - 4e klas en Piet Neeleman - 5e kla: De 3e prijs is in elke serie een gedeelde derde plaats, met élk een prijs. De prijzen zijn: le prijs: een kadobon van 10,- 2e prijs: een kadobon van 7,50 3e prijs: elk een kadobon van 5,- De prijzen kunnen worden afgehaald 'bij de Nederlandse Middenstand Spaarbank. Dorpsstraat 200. VOOR DE LAATSTE MODEKAPSELS Naar J.M. HAARMODE Dorpsstraat 31-33, Zevenhuizen Tel. 01802-1579 Op 22 meijl. was het echtpaar P. van Vliet- Vlok, 50 jaar getrouwd! Hun gouden huwelijksfeest werd gevierd in café "De Roerdomp" met de twee kinderen, aangetrouwde kinderen, vier kleinkinderen en andere familieleden. Het echtpaar Van Vliet is afkomstig uit Bleiswijk, langs de Rotte, op de molen waar zij meer dan 45 jaar samen hebben gewoond. De bruidegom was "beroepsvisser". Sinds ca. D/2 jaar genieten zij van een liefdevolle verzorging in het Zevenhuizense bejaardentehuis De Zevenster, nadat zij beiden ernstig ziek Waren geweest. Ze zijn momenteel weer redelijk opgeknapt en dankbaar en blij dat zij 50 jaar getrouwd mochten zijn. De bruidegom is 74 jaar oud en de bruid 73 jaar. DüLL(?i?G(j U weet niet wat u zondag bij- koffie neemt? Dat is toch niet zo moeilijk? Heeft u er slapeloze nachten van? Moet u niet doen! BIJ BAKKER VERBEIJ hebben ze heerlijke AARBEIDENTAARTJES (hmmmmsmullen maar!) 31 mei - was er nog meer te doen in Zevenhuizen. Het zwem bad stond open vor een zestal scholen waarvan de hoogste klas sen in teamverband deelnamen aan dit jaarlijkse recreatieve schoolzwemwedstrijden. Eén school kon geen team samenge steld krijgen en haakte derhalve af, anders waren het zeven scholen uit de regio geweest die verten- woordigd waren. De deelnemende scholen behoren tot de vaste klan tenkring voor het wekelijkse schoolzwemmen in het Zevenhui zense zwembad. Uiteraard zijn dat lagere klassen. Ca. 9.30 uur stond alles in en 'om het water gereed voor de ontvangst, nadat de brid gers er weer uit vertrokken waren. Er moesten 15 spelletjes worden afgewerkt, die zich afspeelden in het binnen- en buitenbad. Met de spelletjes, die binnen een bepaal de tijd moésten worden gedaan, konden punten worden verdiend. Een hele morgen en ook nog een stukje van de middag gonsde het van de actie in De Koornmolen en om ca. 13.30 uur kon bedrijfslei der Zappeij de bekers uitreiken. Alle zes deelnemende scholen kregen een beker: uitslag: 1. chr. lagere school Moerkapelle; 2. openbare lagere school Zevenhui zen; de scholen uit Benthuizen waren resp. 3 en 4. terwijl de chrl lagere school uit Oud Verlaat ïummer 5 werd en de chr. lagere chool uit Zevenhuizen nummer 6 resp. i/o de leeftijd 6 en 9 jaar PRIJS N.O.T.K. tevens e schommel t.e.a.b TE BEVRAGEN 01802-1384 warme bakker dorpsstraat 163 tel. 01802-1335 zevenhuizen

Dorpskrant | 1980 | | pagina 6