Beits bijtijds. Vol Koren, Noten en Rozijnen A. VERSPRILLE ECHTE BAKKER GERRITSEN DE SLEUTEL TOT UW DANSPLEZIER! VAKANTIEKINDERFEEST IN DE TENT GEVONDEN maakt 't makkelijk &e/efoc*i: OIO - 736578/713071 Gaat het om het behoud van hout buiten? Wees dan kieskeurig. Als vakman geven wij u de raad: Neem dan 'n goeie beits, waar mee we heel wat tevreden klanten hebben gemaakt Ceta-Bever Bijts IQ trans parant of dekkend en in vele kleuren. Beits bijtijds. Met Ceta- Bever beitst u makkelijk, goed en mooi. Wij geven u graag een vakkundig beits-advies. Speciaalzaak verf behang Dorpsstr. 166 - Tel. 01802-1377 ZEVENHUIZEN Vraag onze prospectus vrijblijvend Clubs voor beginners, gevorderden etc. Ook PRIVÉLES en WEDSTRIJDTRAINING van 8 tot 80+ INSCHRIJVEN: Dorpshuis Swanla 19 en 28 augustus van 20.oo tot 21.30 uur. In en om de tent op het schoolplein in de Burg. Boerstraat, was het donderdag en vrijdag, resp. 7 en 8 augustus, ook gezellig toeven. Een kinderfeest dat georganiseerd werd vanuit het jeugd en evangelisatiewerk van de Hervormde en Gereformeerde kerk. Donderdagmorgen rond de klok van tien, hadden zich al een honderdtal kinderen verzameld in de tent en waren door twee leidsters verdeeld in drie groepen, onderscheiden door een corsage. Zo betekende groen bijvoorbeeld dat men 8 of 9 jaar was en rose 5,6 of 7 jaar. Oranje droegen de oudste kinderen. Het grootst in aantal was de leeftijd 6,7 jaar. Hoewel het de bedoeling was dat er vanaf 6 jaar kom werden deel genomen, waren er ook enkele 5- jarige zeer zelfstandige kinderen, die buitengewoon enthousiast meededen. In de tent vertelde een juffrouw voor ca. 160 kinderen het Bijbelverhaal van Abraham, die op reis ging. Het thema dat gekozen was voor de biede jeugddagen was "Samen op reis". Er werd ook gezongen over op reis zijn en het Abraham-lied, alles met gitaarbegeleiding. Om ca. half elf, nadat de dorstige kelen ge smeerd waren, werden de leeftij den gesplitst. De jongsten gingen in het Hervormd Centrum gips- beeldjes verven, een leuke bezig heid, waarvoor spontaan door een een aantal toekijkende moeders hulp werd geboden, omdat deze groep zo groot was. Nadien werden ze ook nog getrakteerd op poppenkast. De oudste kinderen maakten een opdrachtenpuzzel- tocht, terwijl de middelste leeftijd groep, brooddeeg kneedde en kleurplaten kleurde. Gezamelijk werd de lunch ge- bruiktt onder de boom op het schoolplein. De temperatuur was inmiddels aardig gestegen, zodat het in de schaduw best heerlijk toeven was. Het massale zingen van o.a. het boomlied en Jan de Bruin, die een lek in zijn band had, klonk alleraardigst. De vossen waren inmiddels aangekleed en bevonden zich op diverse punten en in diverse straten in plan West, sommigen zeer natuurlijk, zoals het meisje van het bejaarden tehuis en de vissers in de Bos- gracht. De jongeman op de motor zag er wel wat jong uit en de oude man met het oude dametje waren ook best opvallend. Nee, die lifter, die hadden ze ook gauw dor en dan die jongeman die pech had. Het dametje in de rolstoel, was net echt, evenals haar verzorgster, maar ook dat werd binnen de korste keren ontdekt. In groepen van 6 werd gestart en weldra krioelde het dorp van de kinderen die massaal een agent bestormden in de veronderstel- ling_dat het een verklede vos was. Dacht men even als leiding rustig onder de boom te kunnen uitpuf fenmisgedacht! Bij de familie Visser aan de Dorps straat 167 te Zevenhuizen is onlangs een grijs gestreept katje aan komen lopen. De familie Visser verzorgt thans het diertje liefdevol, maar zou toch graag in kennis gebracht worden met de eigenaar, zodat deze het katje terug kan komen halen. GEVRAAGD GASHAARD, moet schouw- model zijn en 2 GEVELKACHELS 01820-25937 Nog vier weken de tijd om een driewieler te maken U was door alle vakantiebeslom meringen toch niet vergeten dat op vrijdag 12 september a.s. het nieuwe dorpshuisseizoen ingeluid wordt met een knallen openings feest? Vanaf heden hebt u dus nog vier weken de tijd om eentwee persoons driewieler te maken voor de race om de Zilveren Driewieler, (reglement verkrijgbaar aan de bar). Tot 1 september kunt u als solist, duo, combo, orkest of wat dat ook inschrijven voor het muziekfestival. Hier mag uiter aard geen enkele musicerende Zevenhuizenaar ontbreken! (Op geven bij Arie Eriks of bij Baradina Spekman). Verder wordt er op deze avond de Super Sportieve Spel Show a la Zeven kamp tussen teams van de Zeven- huizense verenigingen afgewerkt. En dan zijn er natuurlijk nog vele andere zaken die deze avond gezellig zullen maken zoals bar- beque, sport, spel, dansen enz. En de toegangsprijs: een goed humeur! Begin het seizoen goed, doe aktief mee aan het openingsfeest. SPc/vden ttt SfdiSetZam - jVietuaelZc&i/c a/tZ - Heeuuup/c - THaMinvcveen - jjjev&nAut%«n

Dorpskrant | 1980 | | pagina 7