Gemeente MliS Zevenhuizen HINDERWET HINDERWET HINDERWET Inlichtingen kiezersregister AGENDA Collecteschema BURGERLIJKE STAND T elefoonnummer "De Zevenster" Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 24 maart 1981 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van Markus BV, Bermweg 26 te Zevenhuizen, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een pluimveeslachterij gelegen aan de Bermweg 26 te Zevenhuizen. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, ter inzage, en wel van 6 april 1981 tot 5 mei 1981, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat tot 5 mei 1981 beroep open bij de Kroon voor: ade aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overkomstig artikel 20. 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majasteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnehof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 24 maart 1981 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van de fam. P.F.F. Slegtenhorst te Zevenhuizen, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee- en varkensfokkerij. gelegen aan de Bierhoogtweg. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, ter inzage en wel van 6 april 1981 tot 5 mei 1981, elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat tot 5 mei 1981 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid. onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieunygiene bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voorde geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Kandidaatstelling verkiezingen Tweede Kamer Op dinsdag 14 april 1981 zal de kandidaatstelling voor de verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal plaatshebben. Op die dag kunnen ter secretarie van de gemeente Leiden aan het adres Stadhuis plein bij het daar gevestigde Hoofdstembureau voor kieskring VII van 9.00 tot 17.00 uur lijsten van kandidaten worden ingele verd. De benodigde formulieren zijn tot en met de dag van de kandidaatstelling ter secretarie dezer gemeente kosteloos ver krijgbaar. Nadere inlichtingen kunnen eveneens ter secretarie worden verkregen. Alle inwoners van de gemeente I Zevenhuizen, die stemrecht heb- I ben voor de verkiezingen van de I Tweede Kamer der Staten-Gene- j raai, staan ingeschreven in het I kiezersregister. Uit dit register kan 1 een ieder gratis inlichtingen krij gen ter gemeentesecretarie. Op grond van de Kieswet kan ieder een schriftelijk verbetering van hel kiezersregister vragen aan burge meester en wethouders. Op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen ligt vanaf 5 april 1981 op werkdagen van 8.30 uurtot 12.00 uur en van 14.00uurtot 16.00uur,ter inzage het ontwerp van de beschikking op het verzoek van K. de Graaff, wonende te Zevenhuizen, Hazeveld 55 om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een carrosseriefabriek aan het adres Dorpsstraat 113, alhier. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen SCHRIFTELIJK worden ingebracht door de aanvragen en degenen die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn geweest. De bezwaarschriften moeten bij het gemeentebestuur worden ingediend vóór 27 april 1981. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeente bestuur worden ingediend. Dinsdag 14 april 1981 Vergadering van de commissie Openbare Werken en Bedrijven Aanvang 19.30 uur Donderdag 16 april 1981 Vergadering van de commissie Onderwijs en Welzijn Aanvang 15.30 uur Maandag 27 april 1981 Vergadering van de commissie Financiën, Ruimtelijke Ordening e.a. Aanvang 19.30 uur 23 tot 29 maart Emmabloem 30 maart tot 5 april Sakor 6 tot 12 april Hartstichting 13 tot 19 april Ekologische Beweging. GEBOORTEN Sander, zoon van: De Vries, Jacobus C.M. en: Verbruggen, Margaretha Y. Robert, zoon van Schmidt, Klaas en: van den Bosch, Helena A.M. Floris Andries, zoon van: De Bruijn, Jan A. en: Huijgen, Made leine T.M. OVERLEDEN Van den Berg, Willem Arend, op 7 maart 1981, oud 88 jaar. HUWELIJKEN Gerretsen, Rudolf Bart en: Visser, Lena Frederika. Wijziging busroute in verband met reconstructiewerkzaamheden aan het zuidelijk gedeelte van de Noordelijke Dwarsweg met in gang van maandag 6 april 1981. In een vorige editie van dit blad werd medegedeeld, dat de Noor delijke Dwarsweg wegens werk zaamheden aan het noordelijk gedeelte tijdelijk werd afgesloten. Dit weggedeelte is reeds enige maanden geleden gereed gekomen en verkeert thans in een uitsteken de staat. Nu staat op het program ma de reconstructie van het gedeelte vanaf de Leliestraat tot de spoorwegovergang alsmede de aanleg van een rijwielpad langs dit gedeelte. Met dit werk zal maandag 6 april a.s. worden begonnen. In verband hiermede zal dit gedeelte voor alle verkeer gedurende de periode der werkzaamheden zijn afgesloten. Op noodzakelijke omleidingen zal worden gewezen via het plaatsen van borden. WIJZIGING BUSHALTEN De afsluiting betekent tevens een tijdelijke wijziging in de busroutes van lijn 2 (Waddinxveen-Rotter- dam) en lijn 3 (Zoetermeer- Gouda), die over de Noordelijke Dwarsweg voeren. Momenteel loopt lijn 2 vanaf Waddinxveen over de Noordelij ke Dwarsweg. Burg. Klinkhamer- weg, Opril en Noordeinde naar Moerkapelle en omgekeerd. De route van deze lijn zal er nu tijdelijk als volgt uitzien: Wad dinxveen (Plasweg) - linksaf Bre- deweg op richting rijksweg Gouda -Den haag - rijksweg - afslag Zevenhuizen (Noordeinde) - Swanlaweg - Opril en Noordeinde naar Moerkapelle en omgekeerd. Lijn 3 loopt momenteel vanaf Gouda via de rijksweg Gouda- DenHaag, Bredeweg (gedeelte lijk), Noordelijke Dwarsweg, Burg. Klinkhamerweg, Opril en Noordeinde naar Moerkapelle en omgekeerd. De tijdelijke wijziging, die deze lijn zal ondergaan, ziet er als volgt uit: Gouda via rijksweg - afslag Moerkapelle - weer de rijksweg Gouda-Den Haag op - afslag Zevenhuizen (Noordeinde) - Swanlaweg - Opril en Noordeinde naar Moerkapelle en omgekeerd. De halten aan de Noordelijke Dwarsweg (spoorwegovergang), Knibbelweg, Rozenstraat) en aan de Burg. Klinkhamerweg komen hiermede tijdelijk te vervallen. Voor wat betreft lijn 3, vervalt tevens de halte nabij de kruising Noordelijke Dwarsweg/Brede weg/ Plasweg. Met betrekking tot de reizigers, die gebruik maken van lijn 2 (Waddinxveen - Rotterdam), wordt opgemerkt, dat zij nu kunnen in- of uitstappen bij de halte aan de Opril of bij die nabij de kruising Noordelijke Dwars weg/Bredeweg/Plasweg. Tevens bestaat de mogelijkheid in- of uit te stappen bij de halte aan de Bredeweg (nabij nr. 116) De reizigers, die gebruik maken van lijn 3 (Gouda - Zoetermeer), kunnen in- of uitstappen bij ge noemde halte aan de Opril of de tijdelijke halte nabij de 2e Bloks- weg. Zoals reeds is gesteld, vervalt voor deze lijn de halte bij "Willem II". In de dienstregeling als zodanig zal geen wijziging worden aange bracht. Dit houdt in, dat de bus sen bij de halte aan de Opril op dezelfde tijd komen als onder nor male omstandigheden aan het Noordeinde. Ten behoeve van de buspassa giers, die instappen bij de halte aan de Opril, zullen tijdelijk twee abri's (schuilgelegenheden) wor den geplaatst. Wat betreft de bussen van lijn 3, deze zullen bij de halte aan de Bre deweg nabij de afslag Moerkapel le van de rijksweg zijn op onge veer hetzelfde tijdstip als gebrui kelijk. De bussen van lijn 2 zullen op ongeveer het gebruikelijke tijd stip zijn bij de halte nabij de kruising Noordelijke Dwarsweg Bredeweg/ Plasweg. Het gemeentebestuur is zich ervan bewust, dat vorenstaande tijdelijke maatregelen, die naar verwachting zullen duren tot het vierde kwartaal 1981, enig onge rief met zich kan meebrengen. Juist door die tijdelijke maat regelen zal dat ongerief tot een minimum beperkt blijven. Ge hoopt wordt dat daarvoor het nodige begrip wordt opgebracht. De directie van het bejaardente huis "De Zevenster" laat weten, dat het telefoonnummer is gewij zigd. Het nieuwe telefoonnummer is 01802-1144.

Dorpskrant | 1981 | | pagina 2