GEMEENTE MOERKAPELLE e»e»e> Kennisgeving en bekendmaking aanvraag Hinderwet OPENBARE BEKENDMAKING Afgegeven bouwvergunning Kennisgeving en bekendmaking ontwerp-beschikking Hinderwet WONINGBOUW in Moerkapelle BURGERLIJKE STAND AGENDA Gemeenteraads vergadering 31 maart WONINGBOUW in Moerkapelle Burgemeester en wethouders van Moerkapelle; gelet op artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingekomen van: a. C.M. van Reeuwijk, Emmastraat 1, Moerkapelle, voor een hinderwetvergunning voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een garage- transportbedrijf, gelegen aan de Ambachtstraat 3; b. Bouwbedrijf G.J. Bakker Zn. b.v., Ambachtstraat 1, Moerkapelle, voor een hinderwetvergunning voor een inrichting met een machinale houtbewerkingsinstallatie, fabrikage bouwonderdelen en opslag van materieel/materiaal, gelegen aan de Ambachtstraat 1; c. P. de Vrij. Bredeweg 23, Moerkapelle, voor een hinderwetvergunning voor een inrichting ten behoeve van het opslaan alsmede het schonen en drogen van granen en peulvruchten, gelegen aan de Bredeweg 25; Deze aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen ten gemeentehuize ter inzage en wel tot 30 april 1981, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 15.30 uur; na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvragen, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoem de datum schriftelijk bij het college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op 23 april 1981 om 9.30 uur ten gemeentehuize, Raadhuisplein 1, 2751 AX Moerkapelle, waarbij tevens gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Burgemeester en wethouder van Moerkapelle, de wethouder, de burgemeester, C. Wolff A.W. Lips Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergun ning te verlenen aan de Gebroeders van der Spek te Moerkapelle voor het bouwen van een kassenbedrijf met ketelhuis op een perceel grond gelegen aan de Herenweg, kadastraal bekend gemeente Moerkapelle zonder sectie nr. 2131. Het bouwplan ligt vanaf 30 maart t/m 13 april 1981 ter gemeente secretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijk bezwaar- indienen bij hun college. Moerkapelle, 27 maart 1981. Burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, de burgemeester, C. Wolff A.W. Lips Burgemeester en wethouder hebben bouwvergunning afgegeven aan: firma Kadiks, op 27 maart 1981 voor het bouwen van een opslagloods bij het perceel Dorpsstraat 30. Ingevolge de Wet Arob kan binnen 30 dagen na de datum van verzending van deze beschikking een ieder, die meent rechtstreeks zijn zijn/haar belang te zijn getroffen, een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders tegen het verlenen van de bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Moerkapelle; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend dat zijn voornemens zijn om op de aanvraag van: H. Blonk CV, Bredeweg 35, te Moerkapelle, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het in werking houden van een inrichting voor opslag, reinigen en drogen van granen en zaden, gelegen aan de Ambachtstraat 9, te Moerkapelle; en: G.J. Bakker, Willem Alexanderplantsoen 7, te Moekapelle, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het in werking houden van een opslagen verwerking van granen, zaden, peulvruchten en pootaardappelen, gelegen aan de"Ambachtstraat 4, te Moerkapelle; positief te beschikken onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken, liggen ten gemeentehuize, Raadhuisplein 1, 2751 AX Moerkapelle ter inzage en wel tot 11 april 1981 elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en 13.30 uur tot 15.30 uur. Na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikking, elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan ons college. Burgemeester en wethouders van bovengenoemde gemeente, de wethouder, de burgemeester C. Wolff A.W. Lips Bij besluit van 17 maart 1981 hebben burgemeester en wethou ders van Moerkapelle een uit voeringsplan van het bestem mingsplan Dorp vastgesteld. Dit plan - dat "Wilde Veenen - le fase" wordt genoemd - omvat de bouw van 79 woningen en wel 20 premie A-woningen, 24 woningwetwo ningen, 28 woningen voor één of twee persoons-huishoudens en een zevental vrije sector wonin gen. Het merendeel van deze wonin gen zal in de huursector komen te liggen. Op woesdag 8 april a.s. zal in het dorpshuis - aanvang 19.30 uur - een voorlichtingsbijeen komst voor de ingeschreven wo ningzoekenden worden gehouden Naast de woningzoekenden zullen wellicht ook andere inwoners van Moerkapelle gëinteresseerd zijn in een koopwoning. Ook deze be langstellenden zijn van harte welkom. Op de voorlichtingsavond zal naast een toelichting op het totale plan ook door de architect infor matie worden gegeven over de te bouwen woningen. Voorts zal er ook algemene in formatie worden gegeven over de financiering van te kopen wonin gen. GEHUWD: van der Spek, Gerry John en: van der Wilt, Aagje. GEBOREN: Blokland, Maria Elisabeth, doch ter van: Jacobus Pieter, en: van der Linden, Aartje Goverdina. OVERLEDEN: Immerzeel, Trijntje, w.v. Mon ster, op 9 maart 1981 te Gouda, oud 95 jaar. Harteveld, Maria, op 9 maart 1981 te Gouda, oud 74 jaar. 31 maart: Openbare raadsverga dering, des avonds om 7.30 uur. 6 april: Openbaar spreekuur Woonruimte-adviescommissie, des avonds om 7.30 uur. 8 april: Informatie-avond woning bouwplan "Wilde Veenen - le fase", des avonds om 7.30 uur in het Dorpshuis. Tijdens de raadsvergadering van 31 maart a.s. dienen besluiten ge nomen te worden over de volgen de punten: - het beschikbaar stellen van een krediet voor het isoleren van de openbare scholen - het verlenen van medewerking als bedoeld in artikel 72 van de lager-onderwijswet 1920 voor het isoleren van de christelijke lagere school; - het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een Centrale Antenne Inrichting. Met behulp van een voorlich tingsboekje en een vragenformu lier heeft de commissie C.A.I. bij het onderzoeken van de mogelijk heden tot aanleg van een c.a.i., een enquête gehouden onder de bewo ners van aan te sluiten percelen. Het resultaat van deze enquête is dat 57% van de ondervraagden positief heeft gereageerd. Alhoe wel het beoogde percentage van 60 niet bereikt is, acht het college van burgemeester en wethouders het wel verantwoord dat tot aanleg van het systeem wordt overge gaan. De ontwikkelingen wijzen er op dat in de nabije toekomst de ont vangst van met name buitenland se televisiestations als iets nor maals wordt ervaren. Bovendien heeft de ervaring van andere gemeenten uitgewezen dat tijdens de aanleg van het systeem alsnog aanmeldingen voor aansluiting binnen komen, zodat verwacht mag worden dat op het moment dat het systeem in gebruik kan worden genomen het percentage van 60 zal worden bereikt; - het beschikbaar stellen van krediet voor de aanschaf van een dienstauto voor gemeentewerken. De huidige auto - die in 1973 is aangeschaft - is inmiddels aan ver vanging toe. Gezien de geringe inruilwaarde van de huidige wa gen, zal deze niet meer worden verkocht en blijft bij gemeente werken in gebruik en wel met name voor het onderhoud van de gemeentewoningen; - het beschikbaar stellen van krediet ten behoeve van het bouw rijp maken van plan "Wilde Veenen" - le fase; - de grondtransactie van plan "Wilde Veenen - le fase"; - aanvraag voorschotten ten be hoeve van de woningwetbouw. Bij besluit van 17 maart 1981 hebben burgemeester en wethou ders van Moerkapelle een uit voeringsplan van het bestem mingsplan Dorp vastgesteld. Dit plan - dat "Wilde Veenen" - lefase

Dorpskrant | 1981 | | pagina 4