kerstkaarten assorti KERSTBOMEN HENK SOL r\ k. z.h. A P.C. van Oosten b.v. 'n Kerststol A. Veerman Zevenhuizen drukkerij elgersma kerstbomen uit Saueriand GERRITSEN Fa. W. v.d. Vlist cDe nieuwe cTVIodeklanker^ IJsclub Moerkapelle weer naar Uithof Ouderen en Kerst RC. V&N OOSTEN. B.V Wij zijn verhuisd van 't Land Kanaan" naar Dorpsstraat 172. Wij wensen u allen Goede Feestdagen en de beste wensen voor 1982. mapje a 10 stuks (met enveloppen) form. 9x14 cmnu voor 6,- mapje a 10 stuks (met enveloppen) form. 11x17 cm nu voor g,. DIERENARTS BLAUWSPARREN ook met kluit Kerststerren Azalea's Cyclamen Hyacinten Kerststukjes en Kerstartikelen voor stukjes Kamerplanten en snijbloemen Haardhout droog en spatvrij. Bloembollen ook in cadeauverpakking. Plantenkwekerij van uw ECHTE BAKKER Is niet zomaar een KERSTSTOL. Rijke vulling zuidvruchten, dikke pil amandelspijs en het geheim van de smid. Bestel 'm vast bij uw ECHTE BAKKER G. Groenveld A.P. Groenveld-Verwey iederjvapje bestaat dus uit 10 verschillende kaarten! dorpsstraat 62a - tel. 2289 De IJsclub Moerkapelle zal ook in het begin van het volgende seizoen een schaatsreis voor leden en inwoners naar de kunstijsbaan De Uithof in Den Haag organiseren. Dit deelde voorzitter J. Koster mee in de jaarver gadering in het Dorpshuis. De belang stelling voor de reis, die kort geleden is gehouden was matig, maar het bestuur verwacht dat de animo als de leeftijd voor aanmelding wordt ver laagd naar twaalf jaar, groter zal zijn. Ook de scholen zullen worden bena derd. Als gevolg van het uitblijven van een ijswinter had de ijsclub Moerkapelle een rustig jaar. Het ledental bleef na genoeg constant. De contributie is vastgesteld op tien gulden per jaar voor leden vanaf I6jaar(incl. dames- kaart). Leden tot en met 15 jaar beta len vijf gulden. Na aftrek van de aan schaf van verlichting en materialen hield de ijsclub in het afgelopen jaar een batig saldo van 270,- over. Besloten werd om degenen, die pas lid worden als er sterk ijs is, vijftien gulden aan lidmaatschapsgeld te laten betalen. Dat is vijf gulden meer dan normaal en het bestuur hoopt dat daardoor de leden trouwer lid zullen blijven. In geval van een ijswinter heeft de ijsclub Moerkapelle het wedstrijdpro gramma klaar liggen. Geprobeerd wordt om een aanvang te maken met recreatietochten op de Rotte. Ook de mogelijkheid van een afvalwedstrijd werd in de vergadering geopperd. Secretaris B. Hertog deelde mee, dat kaartjes voor de Jubileum-wedstrij den van de KNSB op 27 en 28 februari op De Uithof (Den Haag) via de ijsclub kunnen worden besteld. makelaar in onroerende goederen, speciaal voor de land- en tuinbouw beëdigd taxateur overdracht van uw boerderij of tuinderij aan uw kinderen, klein- 0n/of achterkleinkinderen; overdracht van uw woonhuis, in bewoonde staat, (schenkingen) aan uw kinderen; de successierechten; de inkomstenbelasting; de vermogensbelasting; hypotheekaanvragen; Tel. (01802) 1430 en 1413 Dorpsstraat 200, postbus 2, 2760 AA De blokfluitertjes van Winnie Wielage speelden met veel bravour bekende Sinterklaasliedjes in het bejaardentehuis "De Zevenster", een uitvoering waarbij jong en oud elkaar vonden (foto Marri Krijgsman spreekuur: maandagmiddag van 13.00-14.00 uur en woensdagavond van 18.30-19.30 uur in het zaaltje achter cafetaria De Telstar. De Algemene Bond voor Ouderen houdt een Kerstbijeenkomst op don derdag 17 dec. Aanvang 14.00 uur in het Dorpshuis. Na de opening van voorzitter C.J. van Helden zal burge meester A.v.'t Verlaat een Kersttoe spraak houden. Uiteraard zal er deze middag veel gezongen worden waar aan ook het bejaardenkoor o.l.v. mevr. Boevé, een steentje zal bijdra gen en diverse malen mooie Kerstlie deren ten gehore zal brengen. Hervormd predikant ds. Jac. Enderlé houdt een meditatie, terwijl er verder aan deze Kerstviering wordt meege werkt door enkele toneelspelers uit Moerkapelle o.l.v. mevr. Kadiks, die een toneelstukje opvoeren. Na het slotwoord van de voorzitter wordt de middag besloten met een gezamenlijk gezongen "Ere zij God", waarna voor degenen die zich hier voor opgegeven hebben, een brood maaltijd volgt. Mochten er mensen zijn die met ver voerproblemen zitten, dan kunnen zij zich met de heer Boevé in de School straat 15 in verbinding stellen. verlengde Zuidplasweg Dorpsstraat 24 - Moerkapelle Romantische japon in 'n verfijnd dessin met goudkleurige opdruk. De asymmetrische sluiting is afgezet met roesjes. -\ 39 Feestelijk, goudkleurig lurex is verwerki in de blouse met jabot en de crêpe rok met goudkleurig ceintuurtje. Blouse 89,- Rok 139,-

Dorpskrant | 1981 | | pagina 8