CR dp Extra voordeel in onze grandioze opruimii 10 50% WCllC00|l Zevenhuizen L z.h. J korting E.H.B.O. In het zonnetje GEBR. VENTE VAN DONGEN-PERDIJK I I I I I I I I I I I POSTDUIVEN Europrom- concerten 1982 V oedseltransport Polen VERDUYN B.V. In- en verkoop van olietanks constructiewerken centrale verwarming olie opslagtanks (KIWA) EEN HUIS KOPEN? UW HUIS VERKOPEN? DESKUNDIG ADVIES PERSOONLIJKE INZET EN BEGELEIDING MAKELAARDIJ ZEVENHUIZEN B.V. bingo koopavondconcerten muziekschool doet z'n naam eer aan In- en verk. van uitsluitend 2 C.V., Diane, Visa, GS en CX. O Gebruikte onderdelen Spuit- en plaatwerk Vlietkade 17a - Zevenhuizen (Z-H) - Tel. 010-550456 makelaar in onroerende goederen, speciaal voor de land- en tuinbouw beëdigd taxateur TANKBOUW EN INSTALLATIEBEDRIJF BEZINESTATION dag en nacht geopend Wollenfoppenweg 107A, 2761 DL Zevenhuizen, tel. (010) 550475 IlkJNBM dp Tweemanspolder 11 te ZEVENHUIZEN Z.H. Tel. 01802-1565. De organisatoren van de postduiven- tentoonstelling, die op 18 en 19 dec. jl. in het clubgebouw van de postduiven vereniging Stormvliegers werd gehou den, hebben het niet in het bezoekers aantal gemerkt, dat het zo'n uitgele zen schaatsdag was, die 19e dec. Inte gendeel: er was sprake van een grote belangstelling voor de 180 duiven, die door de dertig leden van de vereni ging waren tentoongesteld. Uiteraard was er ook een wedstrijd aan verbonden. In plaats van beoor deling per duif,werden er nu zes duiven van een inzender door een des kundige bekeken. Een dergelijke ma nier van keuren noemt men wel een 'hokkenshow'. De zes duiven die de hoogste punten scoorden kregen de eerste prijs. J. Stofberg behaalde het hoogste aantal punten, nl. 554. Twee de werd hij ook met 553,5 punt in totaal. 3. Arie Clazing, 553; 4. D.C. Brem, 553; 5. J. Kreft, 552,5; 6. E. Strijdhorst, 552,5. De prijzen beston den uit fraaie Delftsblauwe herinne ringsbekers. nog te gebeuren: Bingo avond in het clubgebouw van de postduivenvereni ging aan de Zuidplasweg, hedenavond 15 jan. voor iedereen, aanvang 20.00 uur. Op vrijdagavond 8 jan. a.s. wordt in het centrale gebouw van de Streekmu- ziekschool aan de Dorpsstraat te Zoe- termeer een serie van 15 koopavond concerten gestart. Deze koopavondconcerten beginnen om 20.30 uur en duren 3 kwartier. Tot in mei is er buiten de school vakanties en de feestdagen elke vrij dag zo'n koopavondconcert in de mu ziekschool. Van deze koopavondcon certen heeft de muziekschool een overzicht beschikbaar dat u op aan vraag (tel. 079-167855) kan worden toegezonden. Deze koopavondcon certen zijn voor iedereen gratis toegankelijk. Op vrijdag 8 jan. a.s. om 20.30 uur draait het programma om het nieuwe Hammond-orgel, dat onlangs werd aangeschaft. Twee docenten, Jos van Elderen en Adri Verschoor, zullen de mogelijk heden van het instrument demonstre ren in het klassieke repertoire Widor) en het lichte repertoire. Er zal ook een korte toelichting worden gegeven. georganiseerd door de Rabobank Onder de gezamenlijke titel Euro- promconcerten organiseren de plaat selijke Rabobanken in en rond Rot terdam - de Hoekse Waard en Voorne Putten voor de tweede maal een groots Rabobank Muziekfeest voor iedereen na het geweldige succes van de Europromconcerten in januari 1981. Dit grote muziekfestijn vindt plaats op dinsdag 2 en woensdag 3 februari 1982 in de grote zaal van De Doelen in Rotterdam. Aanvang 20.00 uur pre cies. Op deze avond kan een ieder ge nieten van een sprankelend afwisse lend programma met goede populair klassieke muziek. Aan dit grootse muziekfestijn werken mede: de Koninklijke Marinierskapel o.l.v. Majoor J.J. Koops en vele solis ten uit dit wereldberoemde militaire orkest. De als ster naar boven schie tende tenor Enrico Grinzano en de uit de Rabowereld komende sopraan Marian Langenberg. Beiden worden begeleid door de in Rotterdam zeer bekende dirigent en organist Aad van der Hoeven. Het al vele malen voor de Nederland se radio uitkomende 70 tellend chr. jeugdkoor 'Vivace' uit Zwijndrecht geeft eveneens acte de presence met o.a. na de pauze een lichtshow, welke is ingepast in het solerende Mariniers kapel. Het gehele programma wordt gepresenteerd door niemand minder dan Willy Dobbe. Voor de pauze kunt U genieten van een zeer afwisse lend populair klassiekprogramma met na de pauze een speciaal voor de Rabobanken gemaakt showmuziek programma. Kortom een muziekfeest waar U bij hoort te zijn. Toegangskaarten ver krijgbaar bij de plaatselijke Rabo bank tegen een toegangsprijs van 10,-. Tot ziens op dinsdag en woensdag 2 en 3 februari in De Doelen! Verkrijgbaar te Zevenhuizen, Dorps straat 190 en te Moerkapelle, Nassau- straat 3; zolang de voorraad strekt. Het verlenen van eerste hulp kan van levensbelang zijn. Daarom is het be langrijk dat zoveel mogelijk mensen een E.H.B.O.-cursus volgen. Deze week is de beginnerscursus gestart, die nog niet zoveel belangstelling kreeg. A.s. maandag 18 jan. is de tweede avond, maar nieuwe cursisten kunnen die avond alsnog naar het gebouw voor hulpverleningsdiensten komen aan de Burg. Boerstraat; om 19.45 uur begint de avond. Ook telefonisch kan men zich opgeven, tel. 01802-1522. Tijdens het Kerstbal van de v.v. Groeneweg werden de bestuursleden J. Boere En A. Roos in het zonnetje gezet, vanwege hun vele verdienste lijkheden, de voetbalvereniging bewe zen. Beide heren kregen een horloge met inscriptie, terwijl de dames een plantenbak aangeboden kregen. Jan van Reeuwijk vertolkte de dank namens de jeugd-, kaart-, bar- en da mescommissie. De heer Roos heeft meer dan 16 jaar zitting in het be stuur, waarvan 12'/2 jaar als voorzit ter en de heer Boere 20 jaar, waarvan de laatste jaren als secretaris. Twee Zevenhuizenaren zijn met een voedseltransport naar Polen geweest. Ad v.d. Eist en Piet de Wit zorgden voor het vervoer van de vrachtwagen, die Van Well-de Spar uit Zevenhui zen voor dit doel beschikbaar stelde. In totaal reden er negen wagens in het konvooi, dat op vrijdag 18 dec. rich ting Polen vertrok. Het werd een barre reis. Net dertig km. voor de eindbestemming, Lubin, raakten de twee voorste wagens van de weg, doordat ze een verkeerde afslag namen en op een pad belandden. Dit was moeilijk waarneembaar, omdat alles door sneeuw en ijs bedekt was. Na acht uur oponthoud en enorme kou konden de vier wagens die het konvooi toen nog telde, eindelijk voor de laatste etappe doorgaan. De andere trucks verlieten eerder de groep, omdat die op een andere bestemming moesten zijn, elders in Polen. Ad v.d. Eist: "Het was enorm koud en onze auto had geen kachel, zodat we ons buiten warm stampten. We wilden de verwarming die op de motor draait sparen, omdat we anders niet genoeg dieselolie zouden hebben. Om warm te blijven hebben we daar ook nog wat boeren geholpen. Met een bulldozer van de militia zijn de vrachtwagens uit de sneeuw getrokken. Een heel karwei, waarna de doorgang vrij was omdat de vrachtwagens in de sneeuw bleven steken", v.d. Eist verteld dat het op dat tijdstip overal onderweg erg rustig was en ze nauwelijks iets ge merkt hebben van ongeregeldheden. Pas toen ze weer veilig en wel ip Hol land waren is het in dat gedeelte van Polen erg onrustig geworden (Silezië- mijnwerkers). Foto's mochten ze niet maken, zodat ze alleen de herinne ring overhielden, toen ze dinsdagmor gen 22 dec. in alle vroegte weer in Ze venhuizen arriveerde. Slechts drie vrachtwagens arriveerden gelijktijdig in Zoetermeer. Een wagen moest op de terugweg in Duitsland een vracht ophalen. Dit voedseltransport werd georganiseerd als gevolg van een geld- inzamelactie in Zoetermeer voor'hulp aan Polen". op vele Weikoop opruimings artikelen van 14 januari t/m 6 februari 1982. In de Weikoop winkel vindt u veel voor7" de tuinliefhebber, de doe-het-zelver, de dierenliefhebber en de boer. Kom NU naar Weikoop en profiteer. DORPSSTRAAT 110 ZEVENHUIZEN AUTOMOBIELBEDRIJF - overdracht van uw boerderij of tuinderij aan uw kinderen, klein en/of achterkleinkinderen; - overdracht van uw woonhuis, in bewoonde staat, (schenkingen) aan uw kinderen; - de successierechten; -de inkomstenbelasting; - de vermogensbelasting (let op dat u niet teveel betaald!) - hypotheekaanvragen; - enz. enz. Tel. (01802) 1430 en 1413 Dorpsstraat 200, postbus 2, 2760 AA vebg

Dorpskrant | 1982 | | pagina 8