-100.. Schilderen zonder drempelvrees Versprille ONZE VERSE WORST DÏMÏÏ 4,95 W. SOL G0UDKEUR VERSE WORST voor alle vaste tuin- en perkplanten AUTOCROSS Hemelvaartsdag Flexa verf, 'n heel ander gezicht Bejaardenreis Prestatieloop V.V. Groeneweg SOOS 1216 M. van Tol Zonen Plantenmarkt "de Houtsnip" RODONDENDRON VIOLEN BELLIS GERANIUMS .vanaf 6,50 0,30 ƒ0,45 CDA Zevenhuizen presenteert program PvdA Moerkapelle- Zevenhuizen vierde 1 mei-feest behaalde het tijdens het Keurslager Jaarkongres op 10 mei 1982. Dit kwalitatief uitstekende produkt voldeed aan ds eis om tenminste 80 van de 100 punten te behalen. En dat is nogal wat! Een tikkeltje trots op deze geweldige onderscheiding willen wij u allemaal kennis laten maken met dit GOUDEN artikel. DAAROM DE GEHELE WEEK VOOR U: 500 GRAM VAN VOOR Een kwaliteit die uw tong streelt bij KEURSLAGER Dorpsstraat 132 - tel. 01802-1223 Ook diverse CONIFEREN EN BOMEN 4 voor ƒ11,- Oranjestraat 29 - Moerkapelle Aardappelen, Groenten en Fruit Nu het VOORJAAR echt gaat doorzetten, gaan de prijzen van diverse groenten flink omlaag. Juist daarom is een bezoek aan onze GROENTESTAL zeker de moeite waard. Kom en overtuig uzelf van diverse VOORDELIGE AANBIEDINGEN. Vooral nu de aardappelen duur worden komen wij nog met matige prijzen - Irene - Meerlander en Bintjes 0,50 per kg. Vanaf heden gaan wij ook op bestelling thuisbezorgen (alle produkten). U kunt hiervoor bellen, maandag en donderdag van 13.00 tot 15.00 uur. Vergeet ook onze FRUITMANDEN niet! Eendrachtsweg 1 - Zevenhuizen - tel. 01802-1835 De traditie getrouw organiseert het Zevenhuizense fanfarecorps De Klei ne Trompetter is samenwerking met de E.Z.H.A.C.O. de jaarlijkse auto cross op Hemelvaartsdag in Zeven huizen. Evenals vorig jaar is de plaats van handelen weer een weiland aan het Zuideinde waar het spektakelstuk weer 'veel stof zal doen opwaaien'. Het op sensatie beluste publiek kan weer volop genieten van de halsbre kende toeren van de crossers. Brand weer en E.H.B.O. zullen deze dag paraat zijn, alhoewel het zelden voor komt dat ze assistantie moeten verle nen, omdat de veiligheidsvoorschrif ten door de organisatie goed worden nagekomen. Om het publiek een goed uitzicht te geven zal er weer een baan- afzetting worden gemaakt op 10 meter afstand van de sloot. Er wordt op de toeschouwers een beroep gedaan, zich vooral achter de lijn op te houden, opdat niemand in het gedrang komt en iedereen waar voor z'n geld krijgt en het crossgebeuren nauwlettend kan gade slaan. 70 coureurs hebben zich aangemeld voor deelname, verdeeld over drie categorieën, nl. kleinere wagens tot 1600 cc, standaardswagens en stock cars. Er worden 10 manches verreden en van elke categorie een finale. Het hangt van de omstandigheden af (tijd) of er nog een afvalrace komt. Theo Koomen, zal op de hem eigen wijze, de wedstrijd verslaan. Uiteraard zijn er weer heel wat prijzen en premies be schikbaar, waarvan diverse door het bedrijfsleven geschonken. Martin Speksnijder (uit Zevenhuizën) werd vorig jaar winnaar zelfontworpen stock-car Martin Speksnijder komt in Zeven huizen met een primeur. Hij zal voor het eerst in een stock-car rijden die hij samen met Martin Laay maakte, waarin twee motoren naast elkaar lig gen. Martin Laay( de nestor van cros send Nederland) kwam 15 jaar geleden al op de gedachte een dergelij ke wagen te fabriceren, doch pas nu was er tijd voor, omdat dit crossmo biel te vervaardigen. Deuren schilderen? Geen probleem. Voor niemand. Met Flexa Uni-décor lukt het altijd. Ook ul l V.n\9l 0 Flexa Uni-décor is een satijn- matte verf. Pak de handige Uni-décor rolborstel en rollen maar! Jawel, zonder grondverf, 'n Paar spatjes of 'n vlek? Met een beetje water zijn ze zo weg. De rolborstel maakt u na gebruik gewoon onder de kraan schoon. U zult versteld staan van uw eigen schilderkunst. Graag willen wij u adviseren over Flexa Uni-décor. Dorpsstraat 166, Zevenhuizen. Tel. 01802-1377. Door de Algemene Bond voor Oude ren, afdeling Zevenhuizen, wordt op woensdag 16 juni a.s. weereen bejaar denreis georganiseerd. Aan deze reis kunnen ALLE BEJAARDEN van Zevenhuizen deelnemen. Dit jaar wordt het een Zeeland-Brabant-tocht, die gemaakt wordt met autobussen. Het programma ziet er als volgt uit: 9.00 uur: vertrek bij bejaardentehuis De Zevenster, Leliestraat; 10.00 uur: Koffie met gebak in Oosterlans; 13.00 uur: lunch in Oostkapelle. Na de lunch kan er een wandeling gemaakt worden en Zeeland in miniatuur wor den bezichtigd in Klein Walcheren. Hierna gaat de reis naar Noord-Bra bant, waar ergens te 18.00 uur zal wor den gedineerd. Het is de bedoeling om 21.00 uur weer thuis te zijn. De kosten van deze reis bedragen voor leden van A.N.B.O. 55,- en voor niet-leden 62,- per persoon. Men kan zich voor deze reis aanmelden - liefst voor 1 juni a.s. - bij de bestuurs leden van de A.N.B.O.: C.J. v. Helden Noordelijke Dwarsweg 66, tel. 2525; G.v.d. Bent, Rozenstraat 25, tel. 1400 of de heer B. Boevé. De kandidaten voor de verkiezingen voor de gemeenteraad van CDA Ze venhuizen presenteren het nieuwe CDA program in twee openbare bij eenkomsten aan de kiezers: In Zeven huizen (dorp) op maandag 24 mei a.s. in het Hervormd Centrum, aanvang 20.00 uur; in Oud Verlaat op dinsdag 25 mei a.s. in de Christelijke lagere school De Nessevliet, aanvang even eens om 20.00 uur. Iedereen is welkom en ruime moge lijkheden voor vragen en discussie. Nadere informatie desgewenst bij de secretaris de heer L. van Wensem, tel. 01802-1467. Een volle zaal in Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen heeft zaterdagavond 1 mei genoten van een geslaagd 1 mei feest, dat de afdeling Moerkapelle-Ze- venhuizen daar georganiseerd had. De bijeenkomst werd bijgewoond door een groot aantal, vooral ook ou dere leden, terwijl daarnaast een flink aantal jongeren aanwezig was. De PvdA-afdeling had gezorgd voor een zeer afwisselend programma waarin een drietal hoogtepunten genoemd worden. Er was een geïnspi reerde 1 mei-toespraak door het Tweede Kamerlid Stan Poppe, die uit gebreid inging op de betekenis van de dag van de arbeid voor de mensen, zo wel in het verleden als in het heden. Stan Poppe gaf vervolgens een uiteen zetting van de huidige actuele politiek en ging de problemen binnen de Partij v.d. Arbeid niet uit de weg. Hij pleitte op deze eerste mei voor het samen werken aan de oplossing van de pro blemen: "Juist de Partij van de Arbeid zal de partij moeten zijn die gestalte geeft aan het beschermen van de men sen die het moeilijk hebben en aan het oplossen van de huidige economische crisis en het terugdringen van de ern stige werkloosheid" besloot het ka merlid. Voor en na de pauze was er het optre den van Mare, Martine, Francine, Martin, Donald en Linda, de pas ge formeerde cabaretgroep ZKC, be staande uit een zestal Zevenhuizense jongeren, die een programma presen teerden dat klonk als een klok. Een uur lang kon het publiek genieten van scherpe, soms satirische, soms opge wekte cabaretteksten die alle getuig den van een stevig maatschappelijk en sociaal engagement. Het publiek gaf met een applaus blijk van zijn waar dering. Voor de pauze was er een op treden van Harry de Jong en Frans Schiereck die op mild spottende wijze de plaatselijke actualiteiten van Ze venhuizen en Moerkapell op de korrel namen: "Burgemeester Lips, dat is een belangrijke man, hij kan alle deuren openen", was één van de geslaagde grappen. Tijdens deze 1 mei-bijeenkomst die in het teken stond van de komende ge meenteraadsverkiezingen, werd ook het woord gevoerd door de PvdA-lijst trekkers voor Moerkapelle (Nel Klos) en Zevenhuizen (Pouw Hofman). In een kernachtig betoog gaven beiden de hoofdlijnen uit de PvdA-verkie- zingsprogramma's weer. De avond werd gesloten door de afdelingsvoor zitter Gerard Saas, die ook een wel komstwoord had gesproken. Het einde van deze avond kwam met het zingen van De Internationale. De le mei werd 's-morgens ingezet met een bloemenhulde aan de oudere leden van de afdeling. De voetbalvereniging Groeneweg or ganiseert a.s. zaterdag voor de derde maal een prestatieloop, waaraan jong en oud kunnen meedoen. De start van de 2,5 km is op het sportveldencom plex en wordt ook daar gelopen. In tegenstelling tot eerdere berichten en tot voorgaande jaren zal de start van de 5 en 10 km. aan de Noordelijke Dwarsweg plaatsvinden, waarna het parcours via de brug over de Ring vaart naar de Dorpsstraat gaat. Bij de boom linksaf over de Burg. Boerstraat richting Eendrachtsweg, waar linksaf wordt geslagen het Schelpenpad op. Over de brug gaat de route verder via de Tweemanspolder, door het recrea tiegebied. Zo zal de prestatieloop meer onder de aandacht van het publiek worden gebracht. De finish is op het sportveldencomplex. De tijden zijn: van de 2,5 km. 14.00 uur en van de 5 en 10 km. om 14.30 uur. Vanaf 12.30 uur kan in het clubgebouw van de voetbalvereniging worden inge schreven. Inlichtingen: J. v. Reeuwijk tel. 01802-1774. Zaterdag 15 mei in het Dorpshuis van 19.00 tot 21.30 uur.

Dorpskrant | 1982 | | pagina 10