Het behaag ijke leefklimaat van Brink luchtverwarming is er ook voor u! HAITSMA Wel koop heeft 't tegfsa lage prijzen wclkooi» Administratief medewerkster Poeliersbedrijf Hazenbroek b.v. GEBR. VENTE IBRINK Uitslag verloting Hengelsportver. De Kleine Trompetter PUZZELRIT TOURCLUB Politieberichten Postduiven GEVRAAGD: daar mijn plaats door omstandigheden vrij komt. Het betreft een gezellige, verantwoordelijke baan voor 5 dagen in de week met afwisselend werk: o.a. administratieve en computer-werkzaamheden, telefonische contacten met afnemers, receptie enz. enz. Wie wil mijn plaats Innemen? Je moet minimaal 18 jaar oud zijn en een type-diploma bezitten, terwijl behendigheid in Steno-Nederlands tot aanbeveling strekt. Interesse? Bel voor informatie 01802-2301. ZEVENHUIZEN. AUTOMOBIELBEDRIJF In- en verkoop van uitsluitend 2 C.V., Diane, Visa, GS en CX. Gebruike onderdelen Spuit- en plaatwerk VUetkade 17a - Zevenhuizen (Z-H) - Tel. 010-550456 Luchtverwarming WU VERTELLEN U ER GRAAG MEER OVER SERVICE EN INSTALLATIEBURO STANDPUNT VAN DE S.G.P. Onderwerp: Woningbouw. Woonruimte behoort naast voedsel en kleding tot de eerste levensbehoefte van de mens. Het overheidsbeleid is er op ge richt, dat een optimale woonsituatie wordt bevorderd voor alle ingezetenen. De S.G.P.-fraktie kan zich hiermede vereni gen, zolang gehandeld wordt naar christelijke norm. Dat betekent voor Zevenhuizen: - het bevorderen van eigen woningbezit; - de sociale woningbouw komt uitsluitend ten goede aan de laagstbetaalden; - de bouw van eengezinswoningen heeft voorrang boven woningen voor één- en tweepersoonshuishoudens, want de grondslag voor het gemeentelijk beleid moet zijn de Goddelijke ordening van huwelijk en gezin; - als in het centrum woningen gebouwd zullen worden, dan dienen daar de kleinere woningen te komen in principe voor bejaarden, invaliden en oudere alleenstaanden; - in de buitenwijken moeten de eengezinswoningen komen te staan; - ook in Oud Verlaat moeten eengezinswoningen worden ge bouwd, om vergrijzing tegen te gaan, Voor een verantwoorde en een principiële politiek. S.G.P.-fraktie Zevenhuizen. Raadslid D. Zwerus. Tien Gemeenten FIETSTOCHT voor jong en oud! aanrijding met letsel GETUIGEN GEZOCHT! verloren zwarte port. m. 2,50; d.bl. vest (Bego niaplein); zegelring witgoud m. init. I.S.; (bij de Bonk): surftrapeze. gevonden V akantieplannen? klachten Weikoop gazonmaaier Kwikki droogmolen j Van 71 75 voor Aluminium droogmolen, inklapbaar met 50 meter W Apa Alfred Nobeletraat 3 - Tel. 01892-3584-4577 - Bleiawijk Ook dit jaar kunnen jullie er weer twee dagen heel sportief tegenaan, want voor de derde maal wordt er een Tien- Gemeenten-Fietstocht georganiseerd en wel op zaterdag IS en zondag 16 mei 1982. Wat is de 10-gemeenten-fietstocht? Jong en oud kunnen twee dagen heer lijk op de pedalen en komen, als ze de langste route van 90 km. fietsen, door maar liefst tien gemeenten. Van daar dus deze naam. In bijna iedere gemeente kan gestart worden en over al is een stempelplaats. Waar kun je starten? Tussen negen en twee uur zitten er op de volgende plaatsen mensen van de werkgroep jullie op te wachten. Daar krijg je de route en vervolgens kun je in je eigen tempo van plaats naar plaats peddelen. Gouda: sporthal De Springers; Moordrecht: sporthal De Zuidpias; Zevenhuizen: camping Ze venhuizen; Waddinxveen: sporthal De Sniep; Boskoop: kantine Floreant; Bodegraven: sporthal De Sporthoeve; Reeuwijk: zwembad De Fuut; Oude water: sportzaal De Eiber; De Vlist: café De Vlist; Haastrecht: café Huis den Hoek. Woon je te ver weg...geen probleem, want op camping Zevenhuizen kun je eventueel overnachten. Dit moet je natuurlijk wel tijdig reserveren. Vanaf camping Zevenhuizen, dat ligt in het recreactiegebied De Rottemeren kun je dan zowel zaterdag als zondag star ten. Uiteraard zijn er ook nog vol doende andere routes te fietsen en heus...het is er erg mooi. Hoe groot zijn de afstanden Voor de fanatiekelingen is de grootste afstand 90 km. Wil je iets minder fietsen, dan pak je de 55, 45 of 35 km. Er zijn zelfs een paar routes van 20 km. een ook vertellen we je nu vast dat je niet vanuit iedere plaats al deze af standen kunt fietsen, maar dat zie je dan vanzelf wel bij de inschrijving. Wanneer kan er gefietst worden? Tussen negen en twee uur kan er op de tien plaatsen op beide dagen ge start worden en de kosten zijn: 2,- voor kinderen t/ m 14 jaar; ƒ3,- voor alle anderen. Iedereen krijgt een her innering in de vorm van een medaille of...wanneer je al eerder meegefietst hebt, krijg je een mooi 2-tje of 3-tje. Uiteraard doet iedereen hier gezellig aan mee en als nu het zonnetje zich ook nog laat zien, dan kunnen jullie heel vrolijk op 15 en 16 mei 1982 met het hele gezin of met vriend of vrien din in het zadel klimmen. Tot ziens op 15 en/of 16 mei 1982! De uitslag van de verloting van de fiets van Hengelsportvereniging Zevenhui zen/Moerkapelle: no. 575. Verder zijn op nrs. 921; 86; 876; 745 en 773 een taart uitgeloot, waarvan de waardebonnen zijn te verkrijgen bij W. Keyzer, de Lente 18 te Zevenhui zen, tel. 01802-1537. In een onlangs verschenen boekje van Joost van Beek over Nederlandse Harmonie- en Fanfareorkesten staat vermeld dat een fanfarecorps zoals De Kleine Trompetter ideaal gezien de volgende samenstelling zou moeten hebben: saxofoon: sopraansax: 2; alt sax: 2; tenorsax: 1; baritonsax: 1. helder koper: kornet: 2; trompet: 2; trombone: 3. zacht koper: bugel: 11; althoorn: 3; hoorn: 3; bariton: 2; tuba: 2; bas: 3. slagwerk: grote trom: 1; kleine trom: 1; pauken: 1. Tijdens de marsen of optredens in het dorp kunt u zien dat diverse groepen hetzij een tekort hetzij een overschot hebben. Maar dat niet alleen, ook dat de Kleine Trompetter niet alleen be staat uit een fanfarecorps maar ook uit een drumband en pijperkorps. Het is duidelijk dat we een continue aanwas van nieuwe leden nodig hebben, vandaar deze oproep, leder een, jongen of meisje, die ouder is dan 10 jaar kan zich aanmelden voor fan fare, drumband of pijperkorps. Af hankelijk van de ervaring/mogelijk- heden van de persoon in kwestie en het type instrument kan de opleiding beginnen bij een ervaren muzikant of in een groep onder leiding van een instructeur. Muzikaal gezien kan de opleiding voor de fanfare op elk type instrument beginnen. Later kan dan afhankelijk van de capaciteiten in overleg met de muzikale leiding, een ander instrument geadviseerd worden De nieuwe (jeugd) leden van de fanfa re zullen pas in een (jeugd) orkest gaan spelen wanneer ze voldoende muzika le vaardigheden hebben. Deze eerste periode zal enkele maanden in beslag nemen. De nieuwe leden van de drum band en pijperkorps zullen sneller in groepsverband gaan spelen. De repe titie voor drumband en pijperkorps is op de woensdag in dorpshuis Swanla. De repetitieavond voor het jeugdor kest zal worden gekozen in onderling overleg. Op dit ogenblik zijn al zo'n 15 jeugdleden in opleiding. Hebt u interesse voor De Kleine Trompetter of als oud-lid opnieuw interesse, meldt U zich dan aan als lid bij de voorzitter of de secretaris. voorzitter: Gerard Abbekerk, Dorps straat 216, tel. 1316. secretaris: Johan de Ruiter, Zuidplas- weg 6, tel. 2159. Tourclub Zevenhuizen '80 organiseert op 22 mei a.s. een gezinstocht en wel een Puzzelfietstocht over 25 km. Startplaats: café De Roerdomp, Twee manspolder. Zevenhuizen. Starttijd: tussen 10.00-13.00 uur. Sluiting: 16.00 uur. Neem pen of potlood mee. Kosten: leden gratis; N.R.T.U.-leden 1,50 en overige deelnemer 2,50. Iedere deelnemer krijgt na afloop een herinneringscertificaat. Er zijn ook prijzen te winnen voor zowel senioren als junioren. 30 april: op de hoek Bredeweg-Plas- weg vond een aanrijding plaats tussen een bestuurder van een pers. auto, de heer J.B. uit Rotterdam die over de Bredeweg reed en mevr. de H. uit Rot terdam, die op de Plasweg reed en op de hoek geen voorrang verleende aand e heer B. Materiële schade. Op diezelfde dag vond een aanrijding plaats op de hoek Wollefoppenweg- Groeneweg. De heer B. uit Zevenhui zen kwam over de Groeneweg uit de richting Zevenhuizen. De heer B.L. uit Nieuwerkerk verleende vanaf de Wollefoppenweg geen voorrang aan 3 de heer B, waardoor frontale botsing, met materiële schade. Op 1 mei werd er uit het dorpshuis van een Nieuwerkerkse jongen een horlo ge gestolen. Eveneens op 1 mei vond er een aanrij ding plaats op de Bredeweg, ter hoog te van perceel nr. 114. Mej. M.K. uit Waddinxveen wilde het erf opslaan, maar zeg de uit/inrit geblokkeerd door een geparkeerde auto. Een tegenligger, de heer J.J.H. uit Moor drecht dacht dat hij er met zijn auto nog wel langs kon en botste frontaal op de wagen van de Waddinxveense. Materiële schade. Maandagmorgen 3 mei om 7.20 uur vond een aanrijding plaats bij de ver keerslichten op de B.Klinkhamerweg. Mej. v.d. H. uit Lekkerkerk kwam van de Nrd. Dwarsweg en wilde op haar bromfiets over de kruising de Zuidplasweg oprijden, doch een auto, bestuurd door de heer J.C. uit Capelle a.d. IJ., die van de Zuidplasweg kwam en rechtdoor reed, schepte haar. Zij moest met een gebroken been naar het St. Jozefziekenhuis worden vervoerd. De conclusie is dat één van beiden door het rode verkeerslicht moet zijn gereden. OPROEP: De rijkspolitie van Zevenhuizen vraagt getuigen van dit ongeval, zich aan het politiebureau te melden. 3 mei: aangifte van diefstal van een roeiboot, eigendom van A.d.W. uit Rotterdam van De Bonk. 3 mei: gevonden damesfiets, groen. 1 mei: gevonden wit bruin gevlekte hond (reu). sleutels Alfa Romeo en doppendoos. POLITIE INLICHTEN!!! Bij de naderende vakantie vraagt de Zevenhuizense rijkspolitie hen te mel den wanneer men afwezig is en op welk adres men te bereiken is. Ieder een die weggaat wordt aangeraden op het politiebureau een kaart af te halen, deze in te vullen en op het bureau in te leveren. Door de politie zal dan een extra oog op het onbewoonde huis worden geworpen. FIETSSURVEILLANCE De fietssurveillance gaat weer van start door de wijkagenten. Niet fietsen op voetpaden! De komende weken zal er door de rijkspolitie van Zevenhuizen een ver scherpte controle worden uitgeoefend op het fietsen op wandelpaden, zoals b.v. het Kerkepad en het Zaagmolen pad. Omdat waarschuwingen tot dus ver weinig uithaalden zal er nu door politiemensen (in uniform) verbalise rend worden opgetreden! In de paasvakantie heeft de voetbal lende jeugd dusdanig huisgehouden op de schoolpleinen van de scholen, dat besloten is dat er niet meer mag worden gevoetbald op de pleinen. Maar liefst 11 ruiten sneuvelden, ter wijl vernielingen op het dak vn één van de scholen werden aangericht. De schade beloopt in de duizende guldens wedvlucht St. Quentin 7-5-1982; af stand 258 km; los 11.45 uur; deel name: 465 duiven. eerste duif 15.42.11; snblheid 1087 m.p.min.; laatste duif 16.10.25.73. m. per min. N. Koppenaal 1-10; E. Strijdhorst2.4; H. Brands 3; C.v.d. Graaf 5; D.C. Brem 6; Heeren v. Vliet 7-8; L. Erk 9. Uitstekende kwali teit, eenvoudige bediening, weinio onderhoud, door o.a. kunststofwielen Maaibreedte 32 cm. Van 149,- voor drooglijn. f 0 DORPSSTRAAT 110 - ZEVENHUIZEN Met reservoir voor shampoo staafjes. Nylon borstel. Van 25 80 voor Prijzen zijn incl. B.T.W. geldig t/m 29 mei a.s.

Dorpskrant | 1982 | | pagina 11