5 Gemeente Zevenhuizen BURGERLIJKE STAND Bouwplannen Politieberichten Blaasquintet Brug over de Rotte Predikbeurten HENGELSPORT Duizend maal dank KATOENEN STRANDJURKEN ZONNEJURK MET JASJE FASHION FLAIR HINDERWET gevonden verloren ongevallen en aanrijdingen insluiping betreurenswaardig DATSUN 100A. nieuwe verbinding Vooreen principiële en een verantwoorde gemeentepolitiek D.Zwerus moerkapelie weekeinddiensten FASHION FLAIR HEEFT NU HET EINDELIJK MOOI WEER BEGINT TE WORDEN ENKELE ZOMERSE AANBIEDINGEN (in 3 kleuren) t/m maat 44 ƒ129,- De aanbiedingen gelden vanaf 28 mei 1982 VERDER HEBBEN WIJ WEER EEN NIEUWE VOORRAAD PIRAATBROEKEN, KATOENEN BLAZERS EN ZONNEBLOUSES. Daarom graag tot ziens bij: Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken ingevolge de artikelen 12 en 29, eerste lid van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne bekend, dat op 12 mei 1982 bij hen een aanvraag is ingekomen van de heer C. v.d. Knaap, Groeneweg 39 te Zevenhuizen, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hinderwet voor de opslag en het elektrisch verpompen van benzine en dieselolie, alsmede de opslag van L.P.G. aan de Groeneweg 3. Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder diverse voorwaar den, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89 ter inzage vanaf 7 juni 1982 tot en met 6 juli 1982, elke werkdag van 08.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (gemeentehuis Zevenhuizen, telefoon 01802-1644, toestel 21) kunnen tot 6 juli 1982 mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij desgewenst gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 6 juli 1982 schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er wordt tenslotte de aandacht op gevestigd, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en de belangheb benden, die aantonen, dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. GEBOORTEN Youri, zoon van: Stuurman, Pie- ter en: Schotanus, Johanna. Esther Adriana, dochter van: Reijerkerk, Marinus en: Broer, Antje A. OVERLEDEN Geerdes, Emma Anna Henriëtte, echtgenote van: Smit, Cornelis A., oud 59 jaar, op 7 mei 1982. Donker, Janna, oud 87 jaar, op 14 mei 1982. Heemsbergen, Catharina, wedu we van: Bakker, Arie J., oud 76 jaar, op 19 mei 1982. Bij burgemeester en wethouders van Zevenhuizen zijn bouwaan- vragen ingekomen van: - J.L. Paul, voor het bouwen van een aardappelopslagloods naast de boerderij Julianaweg 2a; - A.C. van der Wilt, voor de bouw van een kas bij het bestaande be drijf aan de Bredeweg 34; - K. van der Berg, voor de ver vanging van een noodwoning door een permanent woonhuis aan het adres Wollefoppenweg 27c. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de vergunningen te verlenen met toepassing van arti kel 19 van de wet op de Ruimtelij ke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. De bouwplannen liggen vanaf 31 mei 1982 geduren de 14 dagen ter gemeentesecreta rie ter inzage. Gedurende deze ter mijn kunnen bij burgemeester en wethouders schriftelijke bezwaren worden ingediend. a .1 3 s rose tas met surfattributen; zwarte he- renportemonne m. inh. sleutel herv. centrum; zw. lederen por temonnee, rose damensfiets Raleigh; zw. poedel, bl. portemonnee met verz. bewijs; sleutelb. m. flesopener, nagel- schaar, embleem B.M.W. 11-5: tussen 2 pers. wagens vond een aanrijding plaats op het kruispunt Willem II. De bestuurder van de pers.- wagen D.C.M. uit Reeuwijk kreeg geen voorrang op de Bredeweg van een pers.-wagen bestuurd door de Q.S. uit Zevenbergen,"die op de Pias- weg vanuit de ricHting W'veen kwam. Door de aanrijding belandde D.C.M. met zijn wagen in de sloot. Materiële schade. 16/17-5: rond het middernachtelijk .uur botste een bromfietser, de heer F.W.H.D. uit Cap. a.d. IJ. doorover- marig alcoholgebruik, op de Groene weg tegen de geparkeerd staande pers.-auto van A.J.V. uit Zevenhuizen De bromfietser liep lichte verwondin gen op en kon ter plekke door een arts worden behaldeld. Op 17 mei vond een ongeval plaats op de Strandweg in Oud Verlaat. De be stuurder van een pers.-auto, de heer J.G. uit Rotterdam, reed over de Strandweg richting Ommoord. Ver moedelijk door een te hoge snelheid raakte hij uit de bocht en botste tegen een geparkeerd staande auto, waarna zijn wagen kantelde en over de kop sloeg. De heer J.G. liep dusdanige verwondingen op dat hij naar het Dijkzigtziekenhuis moest worden af gevoerd, terwijl de auto materiële schade opliep. Op 23 mei vond weer een aanrijding plaats op de hoek bij Willem II. De heer C.A.B. uit Kockengen wilden vanaf de Plasweg de Bredeweg op en verleende geen voorrang aan D.J.S. uit Moordrecht die met zijn auto in de sloot belandde. Aan de Zuidplasweg werd er bij een bejaarde door een drietal zigeuners een poging tot insluiping ondernomen Twee vrouwen en een man waren al binnen, doch werden verrast door vi site, die hen overliep. Met grote spoed keerden zij deurwaarts, achterna geze ten door de visite die hen probeerde staande te houden. Een onderzoek is gaande. Op 21 mei werden van palingvisser A.S. 3 fuiken in de Rotte gelicht. De direct gealarmeerde rijkspolitie stelde ter plaatse een onderzoek in. Op het Nijverheidscentrum werd een twaalftal jonge boompjes vernield door jongelui. Jammer! Voor de vierde maal in haar bestaan organiseert de Culturele Commissie Zeven Muzen een concert voor blaas muziek. Na het Utrechtse Blaaskwin- tet, het Nederlandse Saxofoonkwar tet en het Blazersensemble Oktopus treedt nu op het Salti-Quintet uit Den Haag. Vijf studenten van het Konin klijk Conservatorium geven op don derdag 10 juni a.s. een concert in de Hervormde kerk van Zevenhuizen. Josée Wolff, fluit, Metske Gerlsma, hobo, Peter Koetsveld, klarinet, Ja cob Jansen, hoorn en Theo Verbey, fagot, vormen samen het Salti-Quin tet, dat reeds diverse concerten ver zorgde, ook voor de radio. Dit bla zersensemble noemt zich 'sprongen'- quintet, omdat zij in hun repertoire grote sprongen maakt in de muziekge schiedenis. Dit blijkt ook uit het pro gramma, dat in Zevenhuizen wordt uitgevoerd: van Jan Pietersz Swee- linck (1562) tot Jan van Vlijmen (1935) en van Wolfgang Amadeus Mozart (1756) tot Paul Hindemith (1963). Hoogtepunten in het zeer gevarieerde programma zijn een blaaskwintet van Franz Danzi (uitvin der van het blaaskwintet), Kleine Kammermusik van Paul Hindemith en La Cheminée de Roi René, van Darius Milhaud. Tijd: donderdag 10 juni 20.00 uur; plaats: hervormde kerk Zevenhuizen; toegang 7,50; kinde ren t/m 16 jaar: toegang vrij. bouwjaar 1977 01802-1708 Op een steenworp afstand van de grens van Zevenhuizen met Rotter dam in aansluiting met de woonwijk in aanbouw Keizershof, werd door het recreatieschap Rottemeren over de Rotte een fiets- en voetgangersbrug gebouwd. In stromende regen vond zaterdagmorgen om I0.00 uur de opening ervan plaats. In tegenwoor digheid van de Zevenhuizense burge meester, de heer A. v.'t Verlaat, en genodigden, knipte de Rotterdamse wethouder Roel den Dunnen aan de Rotterdamse kant van de brug een lint door, terwijl burgemeester G.Th.J. Heijdra van Bergschenhoek dat aan zijn kant van de brug deed. Boven op de brug werd de officiële opening met een handdruk bezegeld. In het restau rant De Hoekse Hout vond het gezel schap na afloop een droog onderko men. een aanwinst voor fietsers en wande laars! De wandel- en fietsbrug vormt een nieuwe verbinding van beide overs van de Rotte, terwijl een 'rondje Rotte' aanmerkelijk korter is gewor den. De bouwkosten van de houten brug bedragen 305.000,- waarvan het ministerie van C.R.M. 75% voor zijn rekening neemt. De doorvaart- hoogte van de brug bedraagt 2.60 m., terwijl de breedte 35 meter is. Er zijn drie doorvaartbreedtes van 10 meter. De brug zelf is 3 meter breed. LIJST Stip zo. 30 mei Pinksteren Herv. kerk 10.00 uur ds. J. Enderlê; 19.00 uur de heer G.J. v.d. Berg. Geref. kerk 9.30 uur ds. W. Davidse; 18.30 uur de. E. Hoogerwerk, Nieu- werkerk a.d. IJssel. Oud Verlaat 10.00 uur dhr. G.J. v.d. Berg; R.K. Gem. 10.15 uur pastor A. Bos man, Dorpshuis, euch. 6 juni Herv. kerk 10.00 uur dhr. G.J. v.d. Berg; 19.00 uur de heer A.P. v.d. San- de, jeugddienst. Gemeentezondag geref. kerk. 9.30 uur ds. W. Davidse; 16.00 uur Avondge bed. Oud Verlaat 10.00 uur ds. J. Enderlé. Ver. vrijz. herv. 19.00 uur ds. J. v. Rossum, Voorburg. 30 mei Pinksteren herv. kerk 9.30 uur ds. J. Harteman; 18.30 uur ds. DJ. Budding, Scherpenisse. Geref. gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. Driessen. 2e Pinksterdag 31 mei: Herv. kerk 9.00 uur ds. J. Harteman. Geref. Gem. 9.30 uur ds. J Driessen. zo. 6 juni: herv. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. J. Harteman. Geref gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst. 29 mei dokter W.J. v. Bruggen, de Wielewaal 20, Zevenhuizen, tel. 01802-1783. zondag 30 en maandag 31 mei: dokter W. Vroegindeweij, Bea- trixlaan 7, Moerkapelie, tel. 01793- 1687. za. 5 en zo. 6 juni: dokter W.J. v. Bruggen. Wijkverpl. informatie 01802-1280. De hengelsportvereniging Zevenhui zen/ Moerkapelie maakt het wedstrijd programma voor 1982 bekend. De vereniging verwacht vooral bij de drie jeugdwedstrijden een grote op komst. Deze wedstrijden worden gehouden in het Kanaal achter het Dorp. De aanvangstijden zullen d.m.v. aanplakbiljetten worden be kendgemaakt, zodat een ieder tijdig op de hoogte is. Voor inlichtingen kunt u bellen 01802-2585. wedstrijdprogramma 1982: voorjaars wedstrijden: za. 27 febr,; za. 6 mrt; za. ,13, mt\.\lZQnferJ<(jmpgtjjie:,i^. ,5 juni, za. 19 juni, za. 26 juni, za. 3 juli, za. 17 juli, za. 14 aug., za. 28 aug., za. 4 sept., za. 18 sept., za. 25 sept.; jeugdwed strijden: za. 5 juni, za. 26 juni en za. 10 juli; zomeravondkompetitie: do. 3 juni, do. 10 juni, do. 17 juni, do. 24 juni, do. 1 juli, do. 8 juli en do. 15 juli. najaarskompetitieza. 16 okt., za. 23 okt., za. 30 okt., za. 6 nov., za. 13 nov., za. 20 nov., za. 27 nov., za. 4 dec. diverse wedstrijden: openingswed strijd 29. mei; le Moordrecht 12 juni; Selectie Randstad 27 juni; le Wad- dinxveen 10 juli; onderlinge wedstr. 31 juli; Ringwedstr. 21 aug.; 2e Moor drecht 11 sept.; onderlingen wedstr. 2 okt.; 2e Waddinxveen 9 okt. Voetbal- en tennissport in Zevenhui zen nemen afscheid van burgemeester A. van 't Verlaat op zaterdag 12 juni a.s. Namens de 1000 gebruikers van het gemeentelijk sportcomplex hebben de besturen van de Voetbalvereniging Groeneweg en de Tennisclub Zeven huizen besloten 'hun' burgemeester niet zo maar te laten gaan. De geza menlijke verenigingen onderkennen terdege wat burgemeester A.v.'t Ver laat voor het gemeentelijke sportcom plex heeft betekend. Zowel in voetbal als in tenniskring leeft dan ook de wens om namens de 1000 gebruikers van het sportcomplex, gezamenlijk uiting te geven aan deze waardering, namelijk door op zaterdag 12 juni a.s. een extra-sportieve middag te houden met velerlei manifestaties onder het motto: "Duizend maal dank". Het programma voor het 'afscheidskado' der beide verenigingen luidt als volgt: V.V. Groeneweg: 14.00 uur aanvang pupillenwedstrijd; 15.00 uur: aanvang voetbalwedstrijd Groeneweg 1-Oud Groeneweg. T.C. Zevenhuizen: 14.00 uur: aanvang jeugdwedstrijden; 14.00 uur: aanvang demonstratiewedstrijden. Gezamenlijk: vanaf 14.00 uur: Penal- tyschieten en tenniskansspel voor de jeugd; 15.40 uur: Parachutistenshow door Skydivingclub The Flying Dutchmen, met landing van 3 para chutisten op voetbalveld; 15.50 uur: Onthulling van de grote verrassing, muzikaal opgeluisterd door de Kleine Trompetter; 16.00 uur: ontvangst van college van burgemeester en wethou ders en genodigden, door gezamenlij ke besturen in het TCZ-clubhuis; 17.00 uur: Einde officieel gedeelte. Het gemeentelijk sportcomplex en de beide clubkantines zijn voor een ieder vrij toegankelijk. De inwendige mens zal ook niet vergeten worden, want de barbecuevuren zullen op tijd worden ontstoken. De besturen van V.V. Groeneweg en de Tennisclub Zeven huizen hopen en verwachten dat door het spectaculaire en sportieve pro gramma, héél Zevenhuizen (en daar buiten) zich op 12 juni a.s. naar het Sportcomplex zal begeven. Het klap- .t„ yap^,d? jniddag jcqn,-nog niet - epbaar gemaakt worden, maar, wel kan alvast vermeld worden dat dit klapstuk het resultaat is van de geza menlijk inspanning en de eendrachti ge samenwerking tussen de beide ge bruikers van het sportcomplex: V.V. Groeneweg en T.C. Zevenhuizen. Samen hebben ze 1000 leden, samen zeggen ze DUIZENDMAAL DANK! TE KOOP: SIMCA 1100 1972 leuk voor een knutselaar 250,- tel. 17.00-19.00 uur: 01802-1575 t/m maat 5(1 59,- Dorpsstraat 37 - Zevenhuizen - 01802-2628

Dorpskrant | 1982 | | pagina 3