Gemeente Zevenhuizen Predikbeurten AGENDA Collecteschema BOUWPLAN Raadsvergadering spreekuur burgemeester Kindervakantie- feest BURGERLIJKE STAND POLITIE BERICHTEN Gitarist op t.v. HINDERWET OPENBARE BEKENDMAKING bootsurveillance op de rottemeren auto te water diefstal surfplank aanrijding vernieling coniferen opgevoerde bromfietsen verloren voorwerpen: gevonden voorwerpen: H Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 12 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat op 19 juli 1982 bij hen een tweetal aanvragen zijn ingekomen van respectievelijk: - Dekker Meubelen B.V., Tweemanspolder 15, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Hin derwet voor een meubelfabriek, gelegen aan de Tweemanspol der 15; - de heer R.J.H. Bouwman, De Wielewaal 24, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet, voor het oprichten en in werking houden van een opslagplaats voor vuurwerk op een - de heer R.J.H. Bouwman, De Wielewaal 24, vooreen vergunning ingevolge de Hinderwet, voor het oprichten en in werking hou den van een opslagplaats voor vuurwerk op een perceel grond, plaatselijk bekend Eendrachtsweg 1. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89 voor een ieder ter inzage tot donderdag 16 september 1982, elke werk dag van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaareen mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren tegen het geven van de gevraagde vergunning kunnen tot 14 september 1982 schriftelijk bij ons college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken, zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingediend tijdens een openbare zitting op vrijdag 3 september 1982 om 9.30 uur (Dekker Meubelen B.V.) en om 10.00 uur (Bouwman) in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld be zwaren tegen de ontwerpvergunning in te dienen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen, De secretaris, wnd., De burgemeester, J.J.M. de Bakker A.H. van Gent N.B.: De termijnbepalende publicatie heeft plaatsgevonden in de Goudsche Courant van 13 augustus 1982. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met ingang van 23 augustus 1982, gedwrende een maand tergemeen- tesecretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het bestemmingsplan "De Bonk". Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder schriftelijke bezwaren indienen bij de gemeenteraad tegen dit ontwerp. Zevenhuizen, 19 augustus 1982 De burgemeester van Zevenhuizen, A.H. van Gent Donderdag 26 augustus 1982 Openbare raadsvergadering Aanvang 19.30 uur. 22 aug. Herv. kerk 10.00 uur ds. C. Vermeulen, Valkenburg; 19.00 uur ds. Jac. Enderlé. Oud Verlaat 10.00 uur J.v.d. Knijff Geref. kerk 9.30 uur ds. W. David- se; 18.30 uur ds. J. Mondeel. Ver. vrijz. herv. 19.00 uur ds. mevr. A. de Jonge, Gouda. RK. communieviering 10.15 uur Dorpshuis. 29 aug. Herv. kerk 10.00 uur ds. J. Enderlé, H. Doop; 19.00 uur ds. A. Jonkman, Musselkanaal. Geref. kerk 9.30 en 18.30 uur. Oud Verlaat 10.00 uur de heer G. v.d. Berg. 19.00 uur ds. Jac. Enderlé. 23 augustus tot 5 september 1982: K.W.F. 6 tot 12 september 1982: P.I.T. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend, dat zij voornemens zijn een bouw- en aanlegvergun- ning te verlenen met toepas- sing van de artikelen 19 en 48 lid 8 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet voor de rea lisering van een sport- en recreatiecentrum aan de Ze- venhuizerplas op de landtong nabij de Vlietkade kadastraal bekend gemeente Zevenhui zen sectie C nrs. 1272, 1273, 1276, 1277, 1282, 1283, 1287, 1288 en 1292. Het plan ligt vanaf maandag 23 augustus 1982 ter gemeente secretarie gedurende 14 dagen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder bij hen bezwaar tegen verlening van de vergunning aantekenen. moerkapelle 22 aug. Herv. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. J. Harteman. Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur. 29 aug. herv. kerk 9.30 uur kand. A. Jonker, Veenendaal; 18.30 uur kand. D. Huurman, Putten. Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur. medische diensten 21 aug. dokter J.A. Ensing, Dorps straat 196, Zevenhuizen, tel. 01802-1204. 22 aug. dokter W. Vroegindeweij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, tel. 01793-1687. 28 en 29 aug. dokter W. Voort- huyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892-5241. In de raadsvergadering van 7 juli 1982 is onder meer beslo ten tot: - toelating van raadsleden; - beschikbaarstelling van een krediet voor het afwerken van de verhardingen en terreinen rondom 14 woningwet-, 24 premie-A-en 18 AT-woningen; - vaststelling van voorwaarden en machtiging van burgemees ter en wethouders inzake het uitlenen van gelden; - het sluiten van overeen komsten inzake levering van radio- en t.v.-signalen; - het instellen van beroep inza ke het bestemmingsplan "Lan delijk Gebied, 6e herziening"; - het nemen van een voorberei- dingsbesluit voor een gebied aan de Zevenhuizerplas; - vaststelling van de vergoe ding vakonderwijs over 1981 ten behoeve van de bijzondere lagere scholen; - beschikbaarstelling van een krediet voor het wijzigen van de verwarmingsinstallatie van de openbare lagere school. Burgemeester A.H. van Gent houdt iedere vrijdag spreekuur van 10.30-12.00 uur. Voor dit spreekuur kan men zich zon der afspraak melden bij de voordeur van het gemeente huis. Het kindervakantiefeest in Zeven huizen, dat vanuit het' kerkelijk jeugd- en evangelisatiewerk in het Hervormd Centrum maandag en dinsdag plaatsvond had over be langstelling niet te klagen. Een honderdzestigtal kinderen ver maakte zich uitstekend, tijdens de vertellingen, met het knutselen en bij de spelletjes. En zingen dat de kinderen deden! Het thema voor beide dagen was "Er is hoop want alles wordt nieuw". De letters van deze zin waren verstopt in de etalages in de Dorpsstraat en GEBOORTEN - Barteld Johannes, zoon van: Boode, Adrianus J. en: Warn- ders, Wietske, op 25 juni 1982. - Alida Cornelia Elizabettha, dochter van: van Woudenberg, Gijsbertus C. en: de Bruijn, Gerrigje, op 29 juni 1982. - Marije, dochter van: de Vos, Pieter, en: Bos, Laantje A., op6 juli 1982. - Agatha, dochter van: de Vries, Marinus en: van der Spek, Dirk je, op 10 juli 1982. - Koen Gjald, zoon van, Fritz, Christiaan en: Molema, Bregi- na, op 10 juli 1982. - Suzanne, dochter van: de Vo gel, Jan en: van Doornen, Jo hanna A.C., op 11 juli 1982. - Frans, zoon van: van Rooijen, Jan en: Vermeulen, Willemijn- tje, op 15 juli 1982. - Johannes Jacobus, zoon van: Noorland, Jan en: de Visser, Christina, op 17 juli 1982. - Raymond, zoon van: Jansen, Albertus en: Markus, Maria W., op 18 juli 1982. - Arie Hendrik, zoon van: Benard, Arie H. en: van der Hoeven, Irene H.Y., op 21 juli 1982. - Johannes Laurens, zoon van: Breedijk, Johannes en: IJzer man, Johanna, op 3 augustus 1982. - Linda, dochter van: van Rooijen, Nicolaas en: Brugge- man, Johanna Wilhelmina, op 7 augustus 1982. - Gwenda, dochter van: Groe nendijk, Pieter en: Los, Yvonne J., op 10 augustus 1982. - Jannigje Geertruida, dochter van: van der Spek, Arie en: van den Hoek, Helena W., op 11 augustus 1982. OVERLEDEN - van der Spek, Pietertje Plonia, weduwe van: Vreugdenhil, J., oud 80 jaar, op 2 juli 1982. - van der Linde, Elizabeth Janna, weduwe van: van den Berg, J., oud 76 jaar, op 6 juli 1982. - van den Bor, Jan, oud 66 jaar, op 11 juli 1982. - Verweij, Klaas, oud 87 jaar, op 12 juli 1982. - van Vliet, Abraham, oud 79 jaar, op 19 juli 1982. - Ottevanger, Arie Jan, oud 73 jaar, op 25 juli 1982. - van Prooijen, Willem, oud 55 jaar, op 3 augustus 1982. HUWELIJKEN Meijer, Bernardus en: Verburg, Adriana Neeltje, op 14 juli 1982. moesten door de kinderen worden opgezocht. De oudsten namen de jongsten op sleeptouw, iets wat ook met de maandagmiddag ge houden vossenjacht gebeurde. De feestelijke twee kinderdagen wer den besloten met een spelletjes middag op het schoolplein, met na afloop film en prijsuitreiking. Het welslagen van dit festijn hing niet alleen af van de opkomst van de kinderen maar vooral van mede werking van een groot aantal vrij willigers, die belangeloos zich hiervoor beschikbaar stelden, ja zelfs enkele verlof hiervoor opna men. Dat het kinderfeest door de ouders en kinderen gewaardeerd werd, bleek'uit de reacties na af- Op verschillende dagen werd er gesurveilleerd op de Rottemeren. Dankzij de snellere motor kon er beter worden opgetreden tegen schippers die de maximum snel heid niet in acht namen. Er werden verschillende processen verbaal opgemaakt o.a. voor te snel varen en het varen met snelle boten door te jeugdige personen. 1 augustus: nabij café Oud Verlaat lag een personenauto in het water. In die auto waren geen mensen meer aanwezig. Ter plaatse bleek dat alles een geintje was. Men had getracht het spelletje "Te land, ter zee en in de lucht" na te doen. Doordat het één en ander mislukte viel het geheel letterlijk en figuur lijk in het water. Op 2 augustus werd er een surf plank met toebehoren ontvreemd nabij de Zevenhuizerplas. Op 3 augustus vond er een aanrij ding plaats op de kruising Bm. Klinkhamerweg-Opril. Beide be stuurders reden over de Klinkha- merweg in de richting Moerkapelle De eerste bestuurder wilde rechts af slaan. Hij stuurde echter eerst naar links om de bocht goed te kunnen nemen. Daar hij richting aangaf naar links wilde de tweede bestuurder hem links inhalen. Een aanrijding was het gevolg. Op 12 augustus werden er twee coniferen vernield. Deze bomen stonden voor een woning. De top pen werden afgebroken en er wer den takken afgezaagd. Op 12 augustus werden er vijf bromfietsen uit het verkeer geno men voor een technisch onder zoek. Vermoedelijk zijn deze bromfietsen opgevoerd. Wanneer dit blijkt zal tegen de bestuurders proces verbaal worden opge maakt. gouden schakelarmband; kinder horloge; blauw mapje met euro- cheque; witte sportbroek; groen regenjack; dameshorloge; blauwe jongensjas; zwarte aansteker; bruine port. met inhoud; ten cate uitklapzwaard; meisjeshorloge merk Plato; polstasje m. rijbewijs en paspoorten; zwaar voor surf plank; kenteken bewijs; mastvoet TC 36; 11/2 jaar oude grijs witte poes; goudkleurig dameshorloge; bruine herenportefeuille m. in houd; witte bijtring met geel koordje; enveloppe met rij-en ken tekenbewijs alsmede f 800.-; gou den schakelarmband; bruine port. m. 900,-; goudkl. dameshorloge; cypers m. wit gekastr. kater; diver se sleutels. bruine herenbril 'M.sparre'; zilve ren schakelarmband; goudkleu rig dameshorloge; bruin hondje voorzien van halsband, goudkl. ketting met kruisje; nog een bruin hondje; kinderport. van kralen; bruin leren damestas m. inhoud; gouden ketting m. vreemde munt; bruine herenport. met inhoud; horloge; alweer een zilveren scha kelarmband, gele grasparkiet; surfjack; surfzwaard; surfzeil broek overhemd groene sok ken groot badlaken; diverse sleutels. loop en zeker ook door de sponta ne hulp van ca. dertig moeders, die thuis pannekoeken bakten, die dinsdag gretig door de kinderen werden verorberd. ZEVENHUIZEN - In het program ma Ronduit van dé E.O., dinsdag avond, trad de gospelgroep The New Life Singers uit Bleiswijk op. Onder hen bevond zich de Zeven- huizense gitarist Gijsbert Eindho ven, die als gitarist verbonden is aan deze, uit vier personen be staande groep.

Dorpskrant | 1982 | | pagina 3