Zevenhuizen Afgegeven bouwvergunningen Portefeuille- verdeling Uit de taad BURGERLIJKE STAND AGENDA Collecteschema In de periode van 28 augustus 1982 tot 10 september 1982 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergun ningen afgegeven voor: - het plaatsen van een dakkapel op het woonhuis Boslaan 58; het plaatsen van een dakkapel op het woonhuis van der Duynlaan 23; - het vervangen van een schuur op het perceel Wollefoppenweg 63; - het vergroten van een sorteerloods op het perceel Ooqstpad 14. Een ieder die meent in zijn belang getroffen te zijn door verlening van één der bovenstaande vergunningen kan binnen 30 dagen na dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift indienen ingevolge de Wet Arob bij burge meester en wethouders van Zevenhuizen. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter secretarie ter inzage. ken zelf te ontdoen van de schors. Het is wel van belang dat de schors niet op een hoop- jé buiten blijft liggen. In geval van twijfel over de houtsoort kunt u hierover altijd kontakt opnemen met de dienst van gemeentewerken. lepehout kan "gevaarlijk" open haard-hout zijn! De iep is een in ons land uiterst gewaardeerde boom, die wei nig eisen stelt aan zijn groei plaats en goed bestand is tegen zeewind en luchtvervui ling. De iep, die met de jaren kan uitgroeien tot een sfeervolle, monumentale boom, is te her kennen aan zijn blad. Het is de enige boomsoort met een a- symmetrisch blad en een scheef bladsteeltje, d.w.z.: de beide bladhelften zijn niet even groot en beginnen niet op de zelfde plaats langs de steel. Het is min of meer ovaal, eindigt puntig en heeft een gekartelde rand. De lepenziekte wordt veroor zaakt door een schimmel die een verstopping in de houtva- ten veroorzaakt, waardoor de boom geen water en voedings stoffen meer kSn opnemen. De schimmel wordt verspreid door de iepespintkever, die onder de bast van kwijnende en dode iepen honderden eitjes legt, welke ook onder de bast van (dode) haardblokken van iepe hout aanwezig kunnen zijn. Ook hout afkomstig van een gezonde boom zonder kever- broed vormt een groot gevaar, daar dit hout als broedplaats voor de kever kan gaan dienen. Bestrijding van deze ziekte ge beurt door elke kwijnende of dode iep zo snel mogelijk te verwijderen, waardoor de ke vers zo min mogelijk gelegen heid geboden wordt een ge schikte broedboom te vinden. Ondanks deze maatregel blijft de controle op ongeschild haardhout een moeilijke zaak. Een ieder kan aan de bestrij- dingscampagne bijdragen door alleen ontschorst iepe hout in opslag te nemen of in ieder geval de iepehoutblok- De portefeuilleverdeling bin nen het college van burge meester en wethouders ziet er als volgt uit: burgemeester A.H. van Gent: - openbare veiligheid - algemeen bestuurlijke zaken - personeelszaken - financiën - economische aangelegen heden en werkgelegenheid - intergemeentelijke bedrijven - voorlichting wethouder B. van Yperen (te vens 1e loco-burgemeester): - openbare werken - ruimtelijke ordening en volks huisvesting - verkeer en milieu wethouder J.E. Dorrestijn (te vens 2e loco-burgemeester): - onderwijs en welzijn - sport - cultuur - recreatie - jeugdzaken - sociale zaken - volksgezondheid collegezaken: - woonruimteverdeling - centrumvorming - grondbedrijf. HINDERWET Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken bekend, dat bij het gemeentebestuur van de gemeente Moerkapelle een tweetal aanvragen zijn ingekomen om een vergunning ingevolge de Hinderwet; te weten van: van de Schee Exploitatie Mij B.V., Kruisweg 12 te Bleiswijk voor het oprichten en in werking houden van een drankengroot- handelsgebouw aan de Ambachtstraat 5 te Moerkapelle, en van interco B.V., Moerkapelse Zijde 98a te Moerkapelle voor het oprichten en in werking houden van een fabriek voor koel- en luchttechnische apparaten aan de Moerkapelse Zijde 98a te Moerkapelle. Genoemde aanvragen liggen tot 1 oktober 1982, elke werkdag van 8.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 15.30 uur, ter inzage op het gemeentehuis van de gemeente Moerkapelle. In de raadsvergadering van 7 september 1982 zijn de nieuw benoemde raadsleden geïn stalleerd. Tevens zijn de nieu we wethouders gekozen, te weten de heren B. van Yperen (V.V.D.) en J.E. Dorrestijn (C.D.A.), en is voorzien in diverse vacatures in commis sies en in algemene besturen van intergemeentelijke licha- men. GEBOORTEN Tim Anton Willem, zoon van: Molendijk, Teunis en: van Vliet, Cornelia M.T. OVERLEDEN den Outer, Dirkje, oud 87 jaar, op 6 september 1982. Keyzer, Izaac Pieter, oud 72 jaar, op 8 september 1982. HUWELIJKEN Klein, Marinus en: Meijndert, Wilhelmina Neeltje. Dinsdag 21 september 1982) Vergadering van de commissie openbare werken c.a. Aanvang 19.30 uur Donderdag 23 september 1982 Vergadering van de commissie Onderwijs en welzijn Aanvang 19.30 uur. Maandag 27 september 1982 Vergadering van de commissie Financiën c.a. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 7 oktober 1982 Openbare raadsvergadering Aanvang 19.30 uur. 6-12 september 1982: Thuis fronten. 12-19september.1982: Beatrix- fonds. 20-26 september 1982: Nier stichting. 27 september-3 oktober 1982: geen collecten. 2 Centrumpartij GR82Gemeentebelangen TK81 .«overige partijen TWEEDE KAMER Uitslag in procenten TOTAAL Blanco of van onwaarde Totaal uitge- brachte stemmen 3963 Aantal kiezers 1019 859 854 909 472 4113 Opkomst in procenten Specificatie stem- bureau geb.hulpverleninj II chr.school 111= bej.tehuis IT herv. centrum oud verlaat

Dorpskrant | 1982 | | pagina 2