Da's het eerste verdiend 9.90 kg HENK SOL UAN D£R tee VOOR AL UW SNIJBLOEMEN EN KAMERPLANTEN. GERRITSEN VOLLEYBAL ZANGAVOND M. van Tol en Zn. GESLAAGD Kinderkleding Politieberichten BRANDWEER WEDSTRIJD MODE KWAUTEfT PRUS P. VISSER ZONEN IEDERE DINSDAG SPEKLAPPEN VARKENSLAPPEN SCHOUDERLAPPEN IEDERE WOENSDAG h.o.h. gehakt - 7 ons halen - 5 ons betalen rundergehakt - 6 ons halen - 5 ons betalen DONDERDAGS riblappen - 9.75 500 gram dikke lende - 12,00 500 gram Bloemisterij - Tuincentrum Kinderen kunnen het niet vroeg ge noeg leren. Want brood draagt ook een behoorlijk steentje bij in de ont wikkeling van uw kind. Vooral brood van uw Echte Bakker. Volkorenbrood bijvoorbeeld, van de hele tarwekorrel. Vol zemelen voor een goede stoel gang, zetmeel voor energie, ijzer, B-vitamines, calcium voor sterke tanden en kiezen, eiwitten voor de groei en opbouw van het lichaam. Net wat uw kinderen nodig hebben. Volkorenbrood - een schoolvoorbeeld! ECHTE BAKKER 7T7T® wedstrijden vangen aan verloren: dames team verjongd Bij de dames is er ook een trainer wisseling; hier heeft Hugo van Buysen het heft in handen. De da mes-selectie is aangevuld met jeugdige speelsters Carla Schmidt en Tanja de Qude, terwijl Ingrid van Harten naar het tweede team is verhuisd. Verder kan detrainer be schikken over Annelies Hack (aanv.), Annemiek v.d. Werff, Ria Stuyfzand, Ina v. Rooijen, Elsa Bregman en Carola Merbis. Voor deze dames is de eerste kompeti tiewedstrijd thuis, om 16.30 uur. Zij spelen in het dorpshuis tegen Gemini-K2. De latere wedstrijden zullen voortaan om 17.00 uur beginnen. volleybal in moerkapelle De cm. stoken op hout? Onafhankelijk zijn van olie-toevoer, besparen op hoge gasrekeningen en toch heerlijk warm in huis. Met een Mono-h ketel erbij. Die stookt u op hout. Eén m3 hout levert evenveel warmte als 100 liter olie of J|iL 120 m3 aardgas. Jr XI I De Mono-h van Viessman. Speciaal ontwikkeld voor vaste brandstof. Plaatsing in uw bestaande c.v.-circuit. Schakelt bij gebruik auto matisch uw gas- of olieinstallatie uit. Ideaal voor wie voordelig over hout kan beschikken. Spaart kosten en laat u bij een energiestoring nooit in de kou zitten. Méér weten? Bel of schrijf ons even voor uitgebreide informatie. Dorpsstraat 169 2761 AR Zevenhuizen Telefoon 01802-1206/2124 Dorpsstraat 132 Zevenhuizen -tel. 01802-1223 Noordelijke Dwarsweg 86 - Zevenhuizen - tel. 01802-1593 Johan Sol uit Zevenhuizen is dezer dagen geslaagd voor het examen BLOEMSIERKUNST in Rotterdam aan de vakschool voor bloemsier- kunst "Hugo de Vries". De speelgoed- en kinderkleding- beurs ten bate van Unicef die za terdag in het Hervormd Centrum werd gehouden, heeft 465,- opgebracht. Aap, brood, mies... ECHTE Zaterdag 2 oktober is het dan zo ver, de volleybalkompetitie start voor alle teams van Zevenhuizen. Voor het eerste herenteam begint de competitie met een moeilijke uitwedstrijd tegen DOS in Schoon hoven(16.30 uur). Dit DOS ver- sleog de ploeg van Zevenhuizen in de bekerwedstrijd van de 3e ronde. De heren van Zevenhuizen kunnen nu revanche nemen, echter dit moet gebeuren met een sterk ge wijzigd team. Uit het Zevenhuizen- team zijn gegaan Tijs Swets en Niek Nobbe (beide naar OVV); Marten Kingmans (LUSV); Harry Heyermans (Zovoc) en Harry Hack (gestopt). Hiervoor zijn in de plaats gekomen Chris Schmidt (van Brevok) na jaren weer op het honk en Maarten Verdonck na 1 jaar Starlift weer terug. Ook in de selectie 3 spelers uit het tweede team: Don Verdonck, Herman Lindhout en Erik de Koster. De trainer-coach is Jules Geyselaers, die verder kan beschikken over Hans Stam (aanvoerder), Jos Hommels, Jan Poot, Rik Brongers en Jan Rodenburg. De aanvangs- rijd van de thuis-wedstrijden is dit seizoen, door de bond voorge schreven, 17.00 uur en de eerste wedstrijd in dorpshuis Swanla is pas op 30 oktober tegen Udenhout De wedstrijd van 9 okt. is uitge steld tot 4 december vanwege de 15 sept. - Diefstal van een dames fiets bij Disco bar De Schuur. Ook op die dag werd er doorgereden door een onbekende, die schade had toegebracht aan de gepar keerde auto van P.V. aan de B. Boerstraat uit Zevenhuizen Op 17 sept. werd ingebroken in een bedrijfsruimte van de fa. D. aan het Nijverheidscentrum. Niets wegge nomen. Diefstal van een zwarte herenfiets, die voor de woning van A.K. stond, werd op 18 september gemeld. Een aanrijding met gewonde vond plaats op 19 september. Op de Middelweg probeerde G.v.D. met zijn personenauto bromfietser W.K. in te halen. Deze reed op dat moment naast een andere brom fietser. W.K. kwam ten val doordat de personenauto zijn bromfiets raakte en moest met een ambulan ce naar het ziekenhuis worden ver voerd. 21 sept. - Op de Moerkapelse Zijde ontstond een aanrijding door een kerende automobilist, die een bromfietser over het hoofd zag. Laatstgenoemde moest met ver wondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Op 22 sept. werd de personenauto van L. de J. be schadigd, die op de Eendrachts- weg geparkeerd stond. 23 sept. - Op het Hogeland raakte J.W. met zijn auto een klein kind op een fiets, welk huilend wegliep, maar wiens identiteit niet kon wor den achterhaald. Op diezelfdedag gebeurde er een eenzijdig ongeval 's-avonds in de Dorpsstraat. Een 11-jarige jongen P.W. v.d. B. raakte met zijn fiets dooronbeken- de oorzaak ten val en liep een hoofdwond en een hersenschud ding op. Hij moest naar het Bleu- landziekenhuis worden vervoerd per ambulance. Op de 24e vond een ongeval plaats. Een fietster mevr. W.O. fietste op de Rottekade. Omdat de Rottekade iets hoger ligt dan de berm gleed zij met de fiets hiervan af en kwam ten val. Met een heup fractuur moest zij naar het zieken huis worden vervoerd. 27 sept. - Op de B.K. weg ontstond een aanrijding doordat de be stuurder van een pers. auto de heer W.W. achteruit een erf afreed en de naderende vrachtwagen, be stuurd door C.J.M.O. uit W. over het hoofd zag. Laatstgenoemde was juist voornemens een voor hem rijdende tractor in te halen, bestuurd doorB.M. uitZ. Materiële schade. giropas, grijs poedeltje met w.vl. band.; rood witte driewieler; gou den schakelarmband gevonden: surftrapeze. uitvoering van de Kleine Trompet ter. Het eerste herenteam van Ze venhuizen is wel eerder te zien; op 23 okt. spelen zij in de nieuwe sportzaal te Moerkapelle een oe fenwedstrijd tegen een team uit de andere eerste divisie. Dit seizoen zullen er teams van Ze venhuizen kompetitiewedstrijden in de nieuwe sportzaal van het dorpshuis Moerkapelle spelen. Dit omdat de bond wil dat de wedstrij den vroeg beginnen en in Zeven huizen niet voldoende zaalruimte was. Ook trainen er een aantal teams in Moerkapelle noodge dwongen vanwege zaalruimte in Zevenhuizen. De brandweerkring "Woerden" or ganiseert in samenwerking met het vrijwillige brandweercorps Oud Verlaat op zaterdag 9 oktober a.s. de jaarlijkse regionale brand weerwedstrijd. Het wedstrijdter rein bevindt zich aan de Rottekade 35, terwijl in petit-restaurant De Otter gelegenheid bestaat voor de brandweerlieden zich om te kle den. De wedstrijd, waaraan alle brandweercorpsen deelnemen, begint om 13.15 uur. Als eerste treedt de ploeg van Zevenhuizen- Oud Verlaat aan. De wedstrijd zal om ca. 16.55 uur beëindigd zijn. Na afloop wordt er een maaltijd ge houden in Hotel Vos, waar tijdens de prijsuitreiking geschiedt. Donderdag 7 oktober zal er een zangavond worden gehouden in de kerk der Ger. Gemeente aan de Kerkstraat te Moerkapelle. Mede werking verlenen de koren der Ger. Gemeente. "Asaf", Moerka pelle; o.l.v. dirigent Adr. Verhoef uit Zevenhuizen; "Sebakoor", Krimpen a.d. IJssel; "Thaborkoor' Rotterdam-IJsselmondel; "Eben Haezer", Scheveningen. Tevens zullen de vier koren gezamenlijk enkele liederen zingen. De avond begint om 20.00 uur. Een ieder is hartelijk welkom. Schoenen Groensvoorde 12 W'veen - Tel. 2289 36-39 40-41 I 69,95 79,95 F.va Adam shoes in blauw soepel leder ƒ128.95 De mode topper gevoerd en toch modieus itAli^nse vArio l«*Ary met leren foiklorebie*en afgewerkt

Dorpskrant | 1982 | | pagina 7