c Sig. Mag. P.J. HEIJ AKKOORD HANS PIGMANS ZOALS ELK JAAR UW ADRES VOOR GOED EN VEILIG VUURWERK A. Veerman Zevenhuizen Lz.h. i ALLE VERZEKERINGEN Prijzen kans- kaartenaktie MIDDAG VAN DE LACH voor Kerst- en Nieuwjaarskaarten Kinderen in De Zevenster INDERDAAD IJSPRET? Consumentenkring I bent U bij ons aan het goede adres. U heeft keus uit een ruime sortering! 55 55 Peter Hovens Verkoop donderdag 30 en vrijdag 31 december, aan personen van 18 jaar en ouder. Wij wensen u Prettige Feestdagen en een voorspoedig 1983. Nieuwjaars prestatie loop 'halve marathon' Kerstfeest bejaarden REDAKTIE ADRES: Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zevenhuizen, tel. 01802-1653, waar ook de kopij van de Dorpskrant kan worden ingeleverd. 5e jaargang nummer 104 16 december 1982 Verschijnt éénmaal per veertien dagen, onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat en Moerkapelle De volgende Dorpskrant verschijnt op donderdag 13 januari 1983. lie prijs 200,- waardebonnen: I L.H. Hordijk, Schielandsingel 9; 2e I prijs 150,- waardebonnen: A. I Jansen, Boslaan 6; 3e prijs 100,- I waardebonnen: M. Monster, N. I Dwarsweg 38; 4e prijs 50,-: H.W. I Moerman, Korenstraat 3, 5e prijs 150,-: Mevr. G. Potuijt, Leliestr. 3; 6e prijs ƒ50,-: J.v.d. Lee, Knibbelweg 123; 7e prijs 50,-: P. Kamp, de Wie- llewaal 46; Boterletters: M. Baar, 1 Boslaan 63; R. Borrett, N. Dwars- Iweg 17; J. Blacquiere, L. Zijde 39; Ih. Bloemendaar, Weth. Kreftlaan j49; v.d. Bogerd, Schoolstr. 39; R. lBouman, Boslaan 59; J. Dekker, L. IZijde 19; G. Distel, Hazeveld 3; J. v. I Dijk, de Wielewaal 29; A.v.d. Graaf, 1 Asterstraat 20; A.G.d. Graaf, de I Bongerd 35; C. Gravensteijn, IBurg. Klinkh. weg 60; J. Groenew, lAsterstr. 6; W.v.d. Haak, Korenstr. 113; M.v.Helden, Noordeinde 45; IHofman, Korenstr. 36; L. de Hol lander, de Esdoorn 14; Kasdorp, Ide Wielewaal 43; M. Klein, N. 1 Dwarsweg 22; J. Kooystraa, de Pa- llrijs 25;P.A. Kruithof, Hazeveld 26;' hammers, Wilgenlaan 24; Th. Lek- Ikerkerker, Rottekade 3; A.C. Lind- 1 hout, Het Hogeland 1; A.P. Mole naar, Akkerstr. 16; A.T. v. Prooyen, Dwarsweg 40; A. Roos, Dahlia- Istr. 24; G. Schouten, Schoolstr. 15; IA. Smit, de Wielewaal 5; K. Ver- Iburg, Zuidplasstr. 11; J. Vogelaar, lAsterstr. 32; J. de Vos, Knibbelweg 135; H.v. Vuuren, N. Dwarsweg 44a; JA. Ymker, het Hogeland 37. IDe middenstanders bedanken U als kopend publiek voor het in het 3gestelde vertrouwen, en feliciteren |U met de gewonnen prijzen van harte het bestuur. lOndanks het feit dat de consu ltenten kring slachtoffer is gewor den van de brand, hebben zij ge- Ivoelens van waardering voor de Igeboden hulp. Dankzij het snelle Ioptreden van de omwonenden kon larger worden voorkomen. Dat de Ibrandweer net terug was van een oefening, gaf als voordeel dat ze heer snel ter plekke was om de IDrand te blussen. Ondanks het |»ele brandbare materiaal had men brand snel onder controle. De leden van de consumentenkring jiadden vele weken nodig gehad i het verbrande materiaal af te loeren, als de dienst gemeente- herken niet was bijgesprongen, liet college van B. en W. heeft Inmiddels tijdelijke huisvesting hangeboden, zodat er een adem pauze ontstaat om naar een nieuw pnderkomen te zoeken. Leden van ha consumentenkring vonden het pijn te ervaren dat de gemeen- pshapszin in Zevenhuizen nog pprinlevend is. Daverende lachsalvo's klonken er vorige week woensdagmiddag in de tot feestzaal omgetoverde sporthal van dorpshuls Swanla. De oorzaak hiervan was de voorstelling van de jeugdrevue Hocus-pocus Lachen maar, die plaatsvond op uitnodiging van de Zevenhuizense midden standsvereniging. Om deze happening bij te wonen moesten er per kind 20 kanskaarten bij de Rabobank worden ongeleverd, waarvoor men een geldig toegangsbewijs ontving. Voor deze feestelijke middag, na afloop van de Sint Nicolaas-aktie, bestond veel belangstelling. Vrijwel alle stoelen, ca. vijfhonderd, waren bezet. Een sprankelend variété revue- programma, geschikt voor kinderen van alle leeftijden, werd in een vlot tempo opgevoerd met zang, muziek, parodieën, proloog, dans, diverse acts en finales. De Ome-Joop-show stal het hart van menig kind met Liesje en Harry Nak. Drie kinderen mochten op het podium Ome Joop imiteren en kregen daar als beloning een T-shirt voor. Vier enthousiaste beroepsartiesten wisten vlot en met veel verve het toekijkend kindertal twee uren te boeien in een bonte mengeling van kleuren en kostuums. Kortom, een bijzonder geslaagd evenement, waar alle kinderen die het meemaakten van genoten hebben. Een schot in de roos van de Zeven huizense middenstands vereniging, waarvoor een woord van waardering zeker op z'n plaats is! Dorpsstraat 62 - Zevenhuizen - tel. 1288 Zoals al enige jaren gebruikelijk, zullen op de zaterdag voor Kerst mis, in dit geval aanstaande zater dag, de kinderen van de jeugd clubs voor de bejaarden zingen. Dit vindt plaats tijdens de ochtend koffie in de recreatiezaal. Niet al leen de kinderen zingen kerstlie deren, ook wordt aan de bejaarden gevraagd enkele bekende liederen mee te zingen. Na afloop worden er door de kinderen zelfgemaakte Kerstwensen uitgedeeld, waarbij ook langs de woonkamers ge gaan wordt. Schielandsingel 39 Zevenhuizen - tel. 01802-1918 Zou het een schaatswinter wor den?, vraagt menigeen zich af. Ook de Zevenhuizense IJsclub doet dat. Zij beramen weer paln- nen om, zodra de vorst dusdanig is ingezet dat het ijs betrouwbaar is, banen op de Rotte uit te zetten. Ook het sneeuwvrij van de banen maken is steeds hun zorg. En dan te bedenken dat een gezinslid maatschap voor een (zo er ijs komt) hele ijsperiode schaatsple zier slechts 15,- per jaar kost. Kinderen van leden hebben gratis toegang tot de ijsbaan. Jongeren van 16 jaar en ouder betalen 10,- per jaar, iets wat snel terug ver diend is na een paar keer schaat sen op de Rotte. Zij die pas lid worden als er ijs ligt, moeten bo ven de hun lidmaatschap een bedrag van 25,- betalen. Wil men lid worden van de Zevenhuizen- sche IJsclub dan kan men zich bij het kantoor van Veerman aanmel den, tijdens de kantooruren aan de Dorpsstraat 200. In navolging van New York, Am sterdam of de Eindhoven Mara thon, raakt ook Zevenhuizen zo zoetjes aan in de band van de hardlooprage. Steeds meer men sen lopen vanuit Zevenhuizen en omgeving richting recreatiege bied Rottemeren om hun parcours af te werken, of gaan naar wedstrij den in den lande. Een goede zaak dat sporten in de buitenlucht. Soms is dat in de winter wat min der, o.a. door het weer of de vroe ge avonden. Om dit lopen toch wat te stimuleren, zeker voor diegene die het in de winter wat rustiger aan doen, is er een halve mara thon georganiseerd door de Mari niers van de van Ghentkazerne uit Rotterdam en medewerkers van het Kampeerterrein Zevenhuizen, en wel op donderdag 13 jan. 1983 om 12.30 uur bij het kampeerter rein. Deze ruim 21 km. wordt gelo pen rond de Rotte en Hennipsloot, dus ook leuk voor de niet lopers om naar dit evenement te komen kijken en de sporters aan te moe digen. Aan deze prestatieloop zijn enkele prijzen verbonden en die zullen na afloop uitgereikt worden in café De Roerdomp welke door Rob en Ria v.d. Steenhoven spon taan ter beschikking isgesteld. Zo, alles nog even op een rijtje: Halve marathon ruim 21 km. op donder dag 13 jan. om 12.30 uur. Start bij het Kampëerterrein, Tweemans polderweg, Inschrijfgeld 2,50. Zo mogelijk opgeven (liefst telefo nisch) voor 11 januari bij bureau Sport van Ghentkazerne 010- 113120 toestel 146 of receptie kampeerterrein 01802-1654, tij dens kantooruren. Na afloop is er voor de deelnemers gelegenheid te douchen in het zwembad De Koornmolen. Graag tot ziens tij dens deze sportieve sportontmoe- ting op 13 jan. a.s. Cees Molenaar Op uitnodiging van de Hervormde Diaconie, is samenwerking met de H.V.D. Hervormde Vrouwendienst vieren ouderen vanaf 71 jaar, za terdagmiddag in de hervormde kerk, kerstfeest. Ds. J. Enderlé houdt een kerstoverdenking, ter wijl de heer C. van Erk een Kerst verhaal vertelt. De zusters Jo en Co, respectievelijk mevr. Groen- veld-Heij en mevr. De Zwart-Heij verlenen aan deze middag, Vocaal hun medewerking, terwijl ze uiter aard ook veel Kerstliederen met alle aanwezigen zullen zingen. De kerstmiddag wordt met een maal tijd besloten. r makelaar in onroerende goederen, speciaal voor de land- en tuinbouw beëdigd taxateur O.S.L.-werkgroep Moerkapelle, Postbus 75, 2750 AB Moerkapelle. - overdracht van uw boerderij of tuinderij aan uw kinderen, klein en/of achterkleinkinderen; - overdracht van uw woonhuis, in bewoonde staat, (schenkingen) aan uw kinderen; -de successierechten; - de inkomstenbelasting; - de vermogensbelasting (let op dat u niet teveel betaald - hypotheekaanvragen; - enz. enz. Tel. (01802) 1430 en 1413 Dorpsstraat 200, postbus 2, 2760 AA

Dorpskrant | 1982 | | pagina 1