drukkerij elgersma MEDEWERK(ST)ER DORPSKRANT Bedrijfsvoetbal Bedrijfsvoetbal plaats ook eens een advertentie in dit blad Gemeente Zevenhuizen "SWANLA-HOEVE" Fruitbedrijf "SWANLA-HOEVE" VERDUYN B.V. Een geboortekaartje moet apart zijn. Net zo apart als uw baby Intercard heeft voor u zo'n kollektie met bijzondere kaarten Komt u eens langs en zoek in alle rust uit. Ook met de tekst kunnen wij u helpen dorpsstraat 62a zevenhuizen - 01802-2289 en natuurlijk krijgt u bij ons gratis het verrasingspakket! pagina 10 DANKBETUIGING C. Boele en M. Boele-den Hartog, kinderen en klein kinderen, zeggen u allen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling en de attenties bij ons 50-jarig huwelijk. Burgemeester Klinkhamerweg 16 Zevenhuizen De komende weken staat scherp geprijsd voor PASEN Div. HOLLANDSE groenten zoals: Snijbonen, bloemkool, spinazie - andijvie - sla enz. staan voor u gesorteerd. Ook de holl. appels en peren zijn op z'n paasbest geprijsd. Knibbelweg 27 - Zevenhuizen tel. 01802-1307 P. S.ook de scharreleieren zijn vers, en aantrekkelijk geprijsd! ZEVENHUIZEN - Dat een bedrijfs- voerbal de mensen in beweging brengt blijkt wel uit het feit dat er in Dorpshuis Swanla, regelmatig aan het trainen voorditevenement, dat op 2 mei a.s. van start gaat, wordt gedaan. Ongetwijfeld zal het elftal van v.v. Dorpshuis Swanla straks goed uit de voeten kunnen en van leer kunnen trekken. Deelnemers aan het bedrijfsvoetbal: wees dus gewaarschuwd en doe van tevoren wat aan de conditie! Om deze conditie wat op te vijze len organiseert Dorpshuis Swanla op 1 april, aanvang 18.30 uur een competitie in het Dorpshuis, waar bij verschillende tegenstanders het al op zullen nemen tegen dit in goede conditie verkerende team van Swanla. Supporters zijn ook hartelijk welkom: neem vrouw en kinderen mee, of opa's en oma's, schrijven Dirk den Otter en Peter Hovens in de uitnodiging. TANKBOUW EN INSTALLATIEBEDRIJF BEZINEST/yriON dag en nacht geopend Wollenfoppenweg 107A, 2761 DL Zevenhuizen, tel. (010) 550475 In- en verkoop van olietanks constructiewerken centrale verwarming olie opslagtanks (KIWA) Op maandag 2 mei gaat in Zeven huizen het Bedrijfs- en zomer avond-voetbal van start op de voetbalvelden van v.v. Groeneweg Voor dit evenement, waaraan 16 bedrijven deelnemen, heeft een comité de organisatie op zich ge nomen. Dat comit bestaat uit de navolgende personen: Theo de Mooy, Jan v. Meijeren, Cees Ver- maat, Ton Lelieveld, Louis Haak, Ruud de Boer en Dick Bakker. Er wordt, zoals gebruikelijk, weer in een A- en een B-poule gestreden om de wisselbeker. De bedrijven die in de A-poule uitkomen zijn: De Spar, Van Wijngaarden Voorbrood Visser, Dorpshuis, v.d. Kooy, Het loze vissertje en Steenbergen. In de B-poule komen uit: Hotel Vos, Crone, Moerman, v. Vuuren, de Agrariërs, H.G. Woninginrichting Zoetermeer, Disco 1 en Disco 2. Er worden elke avond 3 wedstrijden gespeeld, voor zover het weer het toelaat, op de maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagavond. De wedstrijden duren twee maal een half uur meteen rustpauze van tien minuten. Wie kan mij helpen aan oude Kerkklanken van vóór 1978. F. Visser - tel. 01802-1206 Ter gemeentesecretarie, afdeling Financiën c.a. kan in verband met verleend zwangerschapsverlof aan een der functionarissen perl juni 1983 tijdelijk worden geplaatst voor maximaal 41/2 dag per week een Hij/zij zal hoofdzakelijk worden belast met de personeels administratie van de gemeente, van de vrijwillige brandweer en van de schoolartsen- en logopedische dienst. Daarnaast zal hij/zij worden belast met andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Vereisten: het bezit van M.B.A. of gevorderde studie voor GA l/BA. het diploma S.P.D. of een daarmee gelijk te stellen opleiding, alsmede ervaring met geautomatiseerde personeelsad ministratie. Aanstelling: zal plaatsvinden op arbeidscontract tot uiterlijk 15 oktober 1983 in de rang van adjunct-commies aan welke rang een salaris is verbonden liggende tussen 2.038,- en 2.922,- bruto per maand bij een volledige dagtaak, exclusief inhou dingen, afhankelijk van opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer H. Hogebrug (tel. 01802-1644, toestel 16). De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Zevenhui zen, Dorpsstraat 89, 2761 AA Zevenhuizen. ook bij trouwkaarten!

Dorpskrant | 1983 | | pagina 10