weten Everybody happy..? Ja,met Honeywell! schoenen MODEVi Fa. W. v.d. Vlist P. HAITSMA DORPSKRANT Aanbied Slippers 7,95 Jeugdcentrale Speld voor Gon Bakker Kindervakantie feest Laat net ons als eerste drukkerij elgersma Winkelaanwinst V.O.O.-AVOND ZEVEN MUZEN TANG SOO DO Principes of eer Leven of Dood Goed of slecht Huttentimmeren kennemer kaarten kollektie pagina 11 Met die comfortabele Honeywell regelapparatuur bezuinigen Nederlanders met gemak. Wij, is installateur, weten daar alles van. Kom eens langs of bel ons op MODE IN TRICOT Fraai van dessin en zacht van tint is deze mooie tricotset. De pullover heeft aangesneden vleermuismouwen en de rok is plissé gebreid. Set 219.- i Dorpsstraat 24 - Moerkapelle - tel. 01793-1315 Koninginnedag play-back-wedstrijd jeugdclubs geen slotavond WIE NEEMT HET INITIATIEF? inrkhfeMtmiA kuchte^ ICKleJcht ZÓtU. tvi- iurCU okkaMM* UW (tWl IcwwC IrtrnZiZ* m pwnoli, rrwjineJi lefat! Een nachtje doorhalen? Eén druk op de knop en die klokthermostaat past zich aan. Probleemloos Ik snap niet hoe die elektroni sche klokthermostaat 't doet, hij programmeert de CV de hele week en ook in het weekend. Met die radiatorthermostaat kan iedereen z'n eigen warmte regelen. De rode spaarknop waakt Zonnige teenslippers in vrolijke zomerse kleurtjes... geinig voor weinig. (HM DER tee WINKELCENTRUM GROENSVOORDE 12 WADDINXVEEN - TELEFOON 01828-12289 Honeywell...knap geregeld! Honey welUknap geregeld! HoneywelUknap geregeld! SERVICE- EN INSTALLATIE BUREAU BLEISWIJK 2665 KZ Alfred Nobelstraat 3 - 2665 ZG Postbus 21 Telefoon (01892) -35 84/45 77 Het winkelbestand in Zevenhuizen wordt uitgebreid met de vestiging van een winkel, die gespeciali seerd is in verrekijkers. Op vrijdag 1 april zal de nieuwe winkel, die gevestigd is aan Dorpsstraat 83, vanaf 10.00 uur geopend zijn. Zoals vaker gebruikelijk bij winkel opening, zullen alle bezoekers die dag een attentie ontvangen en kan iedereen zich voor laten lichten over de grote sortering verrekij kers, telescoopkijkers, toneelkij kers, speciale vogelkijkers en niet te vergeten de unieke infrarode nachtkijkers. De heer V.R. Yker, die zich vanuit de drukke hoofd stad des lands naar de landelijke dreven van Zevenhuizen verplaat ste, denkt hier een goed afzetge bied voor zijn instrumentarium te vinden. Niet alleen vanwege de fraaie flora en fauna in het recrea tiegebied om en nabij de Rotteme- ren, maar ook langs de Zevenhui- zerplas, waar in de toekomst mo gelijkerwijs een naaktstrand zal komen, "ledereen heeft weieens de behoefte om verder te kijken dan zijn neus lang is en ik wil die mensen ergraag bij helpen. Ik prijs me gelukkig beslag te hebben kunnen leggen op een unieke partij Amerikaanse infrarode nachtkijkers, die erg duur zijn. doch welke ik ter kennismaking eerst wil verhuren, met de moge lijkheid tot koop". De heer V.R. Yker heeft er het volste vertrouwen in dat hij als nieuwe middenstan der van Zevenhuizen zal slagen. Zaterdag 12 maart voerde de toneelgroep van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs in de Bruine zaal van het Dorpshuis de klucht "Kat op het Spek" op. Met succes, als men de reacties van de zaal als graadmeter neemt. Er wa ren dan ook doldwaze toestanden te over. 'n Heer vindt tot zijn zeer aanvankelijk schrik een wild vreemde schone in zijn badkamer. Z'n wettige echtgenote stormt bin nen, trekt natuurlijk allerlei ver keerde conclusies om vèrvolgens in eenzelfdé vaart manlief het lin nen van 'n schilderij óver de oren te trekken. De toneelgroep is uitgebreid met twee nieuwe krachten. Het debuut van Jits van Duivenbode en dat van Erik Vermaat bewees dat er sprake is van aanwinsten. De toe komst van de nog steeds in hoog tempo producerende groep is er mee gewaarborgd. Zoals gebrui kelijk op een propaganda-feest- avond van de V.O.O. was er ook een spreker. Voor de propaganda- rede had het bestuur van de afde ling een gastspreker uitgenodigd. Eigenlijk een verkeerde term, zo als werd opgemerkt, want gast spreker Nico Dirkzwagerisdusda- nig vergroeid met het wel en wee van de verenigingsafdeling en de openbare school, dat nauwelijks van een 'gast' sprake was. Eén van de hoofdthema's in de rede hield verband met de onderwijsbezuini- dingen: "Al die maatregelen ko men hard aan, maar er zijn scholen die zwaarder getroffen worden". Hij noemde het onderwijs aan gehand.icapten en anderstaligen. Als een der moeilijkst te verteren zaken noemde hij het feit dat er tot 1986 32000 onderwijsgevenden op straat komen te staan. "Als bij de RS V 8000 mensen op straat komen te staan dan wordt dat terecht een ramp genoemd. Moeten we die 32000 dan normaal vinden?". Hij vervolgde: "Bezuinigingenals moet dan moet het. Maar laat het wel gebeuren In goed overleg. Doe het daar waar het kan. Laat ook de onderwijsgevenden reëel zijn en alternatieven aandragen". De avond werd afgesloten meteen gezellig samenzijn. De dansmu ziek werd bekwaam verzorgd door Nico Perdijk. Op Koninginnedag heeft de cultu rele commissie Zeven Muzen ook een aandeel in het programma. Door bemiddeling van Mark Hof man heeft men beslag weten te leggen op vier muziekgroepen uit de regio, die de feestvreugde die dag op zullen peppen vanaf het podium tegenover het gemeente huis. De eerste muziekgroep die voor het voetlicht treedt is een 10 man-sterke formatie uit Boskoop. "Weenie en tje Jugs", die een re pertoire heeft van oude blues en rock. Zij zijn te zien en te beluis teren op 30 april tussen 12.00 en 12.45 uur. De volgende op het pro gramma is "Spot the Looni" uit Rotterdam, een semi prof. band die binnenkort aan een toernee begint door Australië. In januari trad de groep voor de VARA radio op. Ze bieden leuke zgn. madness- muziek. De groep staat van 13.15 tot 14.45 uur op het podium. The Thunderbirds is een band uit Den Haag-Zoetermeer en wordt ook weieens de Nederlandse Sha dows genoemd. Zij brengen be staande muziek, zoals The Sha dows, Elvis Presley enz. Zij traden destijds op voor Nederlandse mili tairen bij het Unifilbataljon in Liba non. Hun optreden is van 15.15 tot 16.30 uur. The Lady is een mislei dende naam en staat voor een Ze- venhuizense groep, die uit vier mannen bestaat. Zij brengen mo derne popmuziek. Eén van de musici is een bekende Zevenhui- zenaar, André de Wilde. Komt dat zien om 17.00 tot 18.45 uur. De Zevenhuizense jeugd kan die Koninginnedag ook aan haartrek ken komen, want speciaal voor hen is er een play-back-wedstrijd op het podium. Tussen de optre dens van de muziekgroepen door mogen kinderen van zich laten horen (eigenlijk meer laten zien) tijdens een play-back. Zijn er in Zevenhuizen misschien nog ta lentvolle echte muziekbeoefe naars of andere talenten, dan mo gen die zich ook presenteren. Aan melden en inlichtingen: Ingrid van Oostveen, tel. 2684. Het wordt al bijna een traditie: Kin deren van de jeugdclubs zingen zaterdag 2 april Paasliederen in het bejaardentehuis De Zevenster. Een dergelijk optreden, maar dan met Kerstliederen, vindt ook altijd plaats op de zaterdag voor Kerst feest. Dit jaar wordt er door de jeugd clubs geen gezamelijke afslui tingsavond van het winterseizoen gehouden. Iedere club houdt met de eigen kinderen een slotavond. Het ligt in de bedoeling om het winterclubwerk in de eerste week van mei af te sluiten. De laatste maal dat er club gehouden wordt is vrijdag 6 mei.s Ik ben ongewapend Ik heb niets anders dan Indien ik echter gedwongen word mijn te verdedigen of wanneer het een zaak betreft van Dan heb ik Tang Soo Do Dan ben ik gewapend. Jan Timmers MOERKAPELLE - Tijdens een regionale vergadering van het Ast mafonds in Rotterdam mocht mevr. Gon Bakker uit Moerkapelle, een bronzen insigne in ontvangst nemen, van een vertegenwoordi ger van het Astmafonds, verge zeld van een oorkonde. Mevrouw Bakker organiseert de jaarlijkse kollekte voor het Astmafonds al sinds 1970. Zoals de laatste jaren gebruike lijk, werden er in de laatste week van de zomervakantie diverse eve nementen voor kinderen georga niseerd. Ook dit jaar bestaan de plannen om HUTTEN te gaan TIMMEREN, op maandag, dins dag en woensdag resp. 22, 23 en 24 augustus. Wel laat, maar de schoolvakanties in Zuid-Holland vallen dit jaar laat. Wie helpt dit HUTTENTIMMERFEEST organi seren? In het belang van de kinde ren, die er met plezier naar uitkij ken. Degenen.' die het voorheen organiseerden, de heren Hofman en v.d. Berg, kunnen door bepaal de omstandigheden dit jaar niet actief aan het timmeren meehel pen. Zij willen echter helpen bij de organisatie. Wie neemt contact op met één van hen?. Tel. 1564 of 1653. De voorbereidingen voor het Kindervakantiefeest, dat uitgaat van de jeugdcentrale en in de laat ste week van de zomervakantie zal worden gehouden, zijn alweer be gonnen. De eerste vergadering heeft inmiddels plaatsgevonden en er is globaal een programma opgesteld. Data van het feest, dat vanuit het Hervormd Centrum wordt georganiseerd, zijn donder dag 25 en vrijdag 26 augustus. Inlichtingen tel. 1653. L)at u verliefd bent, weten er meer. Maar over uw trouwplannen heeft u zich nog niet "in de familie" uitgelaten. U wilt het nog even voor u zelf houden. Uw goed recht. Maar laat het ons vast weten. En kom een mooie kaart uitzoeken uit de prachtige serie trouwkaarten van de Kennemer Kaarten Kollektie. Prachtige, stijlvolle trouwkaarten. Maar ook: originele kaarten, moderne, nostalgische. Uit zoveel moois is het kiezen niet bepaald gemakkelijk, maar de keus des te beter. En dat u goed kunt kiezen bewijst de partner, uw aanstaande, waarmee u straks bij ons binnenkopt. We zijn benieuwd! dorpsstraat 62a - 01802-2289 Chronotherm T 8100 Modieus'en draag- Y baarelegant schoentje in soepel nappa leder. De perfekte m van Chronotherm T 8200 VT100 -V Radiatorthermostaat

Dorpskrant | 1983 | | pagina 11