I I I 'even! «MWÉ vander Dorpsstraat 6-8-10, Bleiswijk, telefoon 01892-2425 &5t ii DORPSKRANT 'i Mil Juist, in bed. Ongeveer 8 uur hebben we nodig om uit te rusten van zowel geestelijke als ook (natuurlijke) lichamelijke vermoeienissen. Het lichaam hersteld zich tijdens deze rust. Wat is een goed en wat is een slecht bed? Welke goede systemen zijn er? Vraag gerust om advies. Dekbedden. Welke soorten dekbedden zijn er zoal? Van der Linde neemt niet alleen genoegen met kwaliteit. pagina 7 .0. r/fi II i Posities 1 en 2 zijn weliswaar fout, maar betekenen nog niet dat iemand daar niet lekker op kan slapen. De meest natuurlijke houding is afgebeeld in positie 3, waar de horinzontale rugwervel de belangrijkste faktor is. 1. doorhangen is fout... C 2. plank hard is ook fout... 3. een natuurlijke lighouding... het lichaam wordt op natuurlijke wijze ondersteund... A. LATTOFLEX Het systeem waarbij de natuurlijke lighouding het meest benaderd wordt is Lattoflex. Onafhankelijk van elkaar bewegende latten vormen in kombinatie met een rubber matras een ideaal systeem om de vormen van het lichaam te onder- steunen. Om het extra komfortabel te ma ken heeft Lattoflex 3 systemen ontwikkeld, Hoofdverstelbaar Hoofd-voetverstelbaar Zitgelegenheid. In ons bedrijf laten we u graag de 3 systemen zien. B. ACJPING De fabrikant van spiraalmatrassen en het komfortabele systeem. Op de foto ziet u een lichaam op een natuurlijke wijze ondersteund. Het dwars geweven spiraal vormt in kombinatie met een rubber of hoog waardig Polyaether matras een komfortabele wijze om tot rust te komen. C. NORMA, PÜLLMAN, EPEDA Het boxspring programma. Hier is het een van springveren opgebouwd "onderbed" dat ter versteviging en isolatie afgedekt wordt met cocos, sisal en wol. Op dit onderbed kunnen verschillende matrassen gelegd worden, üiteraard naar keuze van hardheid. Het grote voordeel van dit systeem is wel, dat de aankleding van uw slaapkamer zelfs doorgevoerd kan worden in de stoffering van uw bed. Bij Van der Linde kunt (J de hier beknopte omschreven systemen nog eens op üw gemak bekijken en uitproberen. Kijk ook eens naar ons assortiment tienerkamers en bejaardenledikanten. Vraag gerust om advies en wat de prijzen betreft krijgt CJ voor betrekkelijk weinig geld een goede nachtrust en een gezonder Heeft voor üzelf beslist over te gaan van dekens naar een dekbed, omdat Cl het lichter, warmer, hygiënischer en makkelijker opmaken vindt, dan hebben we nog wat informatie voor Cl. Dekbedden zijn over het algemeen in drie hoofdgroepen in te delen, namelijk naar de verschillende soorten vulmateriaal. Elk soort heeft zo zijn eigen voor- en nadelen. Van der Linde is niet voor niets slaapkamerspecialist. Zij kunnen alles vertellen over dekbedden en laten CJ graag hun assortiment zien. Kwaliteit is een basiseigenschap die alle produkten bij Van der Linde in zich hebben. Van der Linde voegt daar waar het dessin en kleur betreft nog hun eigen exclusieve smaak aan toe. Die vindt CJ zonder meer terug in beddegoed, wandtextiel en vloerbedekking. 24 sraiïïïim van der linde g&a

Dorpskrant | 1983 | | pagina 7