GEMEENTE MOERKAPELLE 10% KORTING KIMBBElFMtm DORPSKRANT Verkeersmaatregelen Vaststelling bestemmingsplan "Dorp, herziening 1983" Woonruimte-adviescommissie Bekendmaking Afkondiging BURGERLIJKE STAND BIBLIOTHEEK MOERVEEN TOURCLUB Fietspuzzeltocht op alle hengelsportartikelen GELDIG T/M 18 JUNI Zonder haren de zomer door pagina 4 Afgegeven bouwvergunningen Bestemmingsplan "Moerkapelle Dorp partiële herziening ten behoeve van Tennishal". nieuwe aanwinsten VOOR VADERDAG een ieder met leuende hnue De winkel op de Knibbelweg blijft tijdens onze vakantie OPEN! Een duurzame ontharing met SUPER EPIL. Zodat na elke vakkundige hars-behandeling de huid steeds langer glad blijft. Te gebruiken voor gezicht, armen en benen. Schoonheidssalon Marja Clazing Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend, dat de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 31 mei 1983 de volgende verkeersmaatregelen heeft genomen: I. Aan de westzijde van het Kerkplein een doorgetrokken gele streep terzijde van de rijbaan aan te brengen, waardoor langs dit gedeelte niet geparkeerd mag worden. II. Door plaatsing van het bord volgens model 11 van Bijlage II behorende bij het Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens aan de beide toegangen van het pleintje van het West- land, nabij de woningen met oneven huisnummers, te verkla ren dat dit pleintje gesloten is voor alle verkeer met uitzonde ring van voetgangers. De desbetreffende besluiten liggen vanaf heden vooreen ieder ter gemeentesecretarie ter inzage. Moerkapelle, 16 juni 1983 Burgemeester en wethouders van Moerkapelle; de wethouder, de burgemeester, C. Wolff. A.W. Lips. BEROEP: Tegen de besluiten kan door iedere belanghebbende beroep worden ingesteld bij de Kroon binnen 30 dagen na dagtekening van deze bekendmaking. Het beroepschrift moet aan de Kroon worden gericht, maar bij de Commissaris der Koningin in de provincie Zuid Holland worden ingediend. De burgemeester van de gemeente Moerkapelle maakt ingevol ge het bepaalde in artikel 26, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 20 juni 1983 gedurende één maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 31 mei 1983 vastgestelde bestemmingsplan "Dorp, herziening 1983". Aangezien het plan is vastgesteld overeenkomstig het ontwerp, zoals dat gedurende een maand vooreen ieder ter inzage heeft gelegen en tegen het ontwerp bestemmingsplan geen bezwa ren zijn ingediend, is niemand bevoegd bezwaren bij Gedepu teerde Staten van Zuid Holland in te dienen. Moerkapelle, 16 juni 1983 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Burgemeester en wethouders hebben op 16 juni 1983 bouw vergunning afgegeven aan: J. Brouwer, Herenweg 33a, voor het bouwen van een gara ge op het perceel grond nabij Herenweg 33a. K. Evers, Bredeweg 40, Zeven huizen, voor het plaatsen van een garage op een perceel grond nabij Herenweg 44b; A. Bos, Bredeweg 4, Waddinx- veen, voor het vergroten van de woning Herenweg 25; P. Evers, Herenweg 44, voor het vergroten van een schuur nabij het perceel Herenweg 44; In de gemeente Moerkapelle is gedurende een groot aantal jaren werkzaam de woonruimte adviescommissie. De woonruimte-adviescommissie bestaat uit vertegenwoordi gers van huurders en huiseigenaren, die zo mogelijk zitting hebben namens een instelling of groepering, zoals kerkgenoot schappen en maatschappelijke hulpverleningsinstellingen. In de regel komt de commissie eenmaal per twee maanden in vergadering bijeen om woonruimtezaken te behandelen. Tijdens zo n vergadering wordt tevens een spreekuur gehou den, waarin woonruimtezoekenden hun huisvestingszaken kunnen kenbaar maken. Voor de taken en bevoegdheden van de commissie heeft de ge meenteraad in november 1982 regels vastgesteld. Een van de voornaamste taken van de commissie is het advise ren aan het college van Burgemeester en wethouders omtrent de toewijzing van (gemeentelijke) huurwoningen. Voorts is bepaald dat de commissie jaarlijks gekozen dient te worden. Langs deze weg worden kandidaten opgeroepen voor het lid maatschap van de commissie. Iedere Moerkapellenaar die denkt zitting te kunnen nemen in de commissie kan zich schriftelijk als kandidaat lid aanmelden bij het gemeentebestuur van Moerkapelle. In de vergadering van de gemeenteraad van september aan staande, zullen vijf leden gekozen dienen te worden. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend, dat vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de raad der gemeente Moerkapelle van 15 maart 1983 tot vaststelling van 1e WIJZIGING AFVALSTOFFENVERORDENING GEMEENTE MOERKAPELLE Moerkapelle, 16 juni 1983. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle, de wethouder, de burgemeester, C. Wolff. A.W. Lips. D. Bac, Herenweg 55, voor het bouwen van een bedrijfsloods op een perceel grond nabij Herenweg 55. Een ieder die meent in zijn/ haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na ver zending van de beschikking ingevolge de Wet Arob een be zwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Moerkapelle. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken be kend dat vanaf heden geduren de drie maanden voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de raad der gemeente Moerkapelle van 26 april 1983 tot intrekking van de artikelen 4 en 5 van de 7e wijziging van de "Algemene Politieverordening Moerkapelle". De burgemeester van de ge meente Moerkapelle maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend, dat het college van Ge deputeerde Staten van Zuid Holland bij besluit van 3 mei 1983, no. B20958/18, heeft goedgekeurd het bij besluit van de raad der gemeente Moerkapelle van 23 februari 1982 vastgestelde bestem mingsplan "Moerkapelle Dorp partiële herziening ten behoe ve van Tennishal". Genoemd besluit van Gedepu teerde Staten van Zuid Hol land alsmede voornoemd bé- stemmingsplan liggen met bij behorende voorschriften en toelichting een maand met in gang van maandag 20juni 1983 ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Aangezien niemand zich met bezwaren tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, kunnen uitsluitend de gemeenteraad en de inspecteur van de Ruim telijke Ordening beroep instel len bij de Kroon. Het beroepschrift moet wor den gericht aan H.M. de Konin gin en worden gezonden aan de Afdeling voorde Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Gra- venhage. Moerkapelle, 16 juni 1983 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. GEBOREN: Aart Jan, zoon van: Slinger land, Maarten en: Marelis, Cornelia. Annemieke Charlotte, dochter van: Haarlem, Johannes E. en: van Waas, Hermina J.E. ROMANS: Bright, L: Tot tranen geroerd; Cartland, B: Een rovers- symphonie; Claus, H: Het verdriet van België; Herbert, J: Uit de af grond van de hel; King, S: De Shi ning; Kotztolanyi, D: Anna; Kooi man, D.A: De grote stilte; Littell, R: De amateur; Mykel, A.W: Het senti nel komplot; Naipaul, V.S: De mi- mitators; Perron, E. du: Schandaal in Holland; Quintana, A: De bavia nenkoning; Ruark, R: Safari; Streuvels, S: De vlaschaard; Thijs- sen, F: Ratteval; Veenstra, T: Het beste deel; Visser, A: Sobrietas INFORMATIEF: Balk, J; Shell- jounaal van Ned. Dierentuinen; Bullock, A; Hitler; Djiang, Goei Yoe: Samen met jezelf; Easwaran, E; Gandhi; Eegerdingk, I: Afval, hoop voor toekomst; Giroud, F: Een vrouw van eer; Hulsbosch, F.N.M: Ghana; Krol, T: Ik heb u lief mijn nederlands; Robey, H: Een late leeuwerik; Schellen, T: De vrouw in de middenjaren; Staes, K: Mesen in de stilte; Walker, B: Aard bevingen; Zikken, A: Eilanden van vroeger. JEUGD: Abkoude, Chr. van: Piet je Bell gaat vliegen; Hazelhoff, V: Hierzo; Helden, W. van: Inspecteur Arglistig en het bankmysterie; Hintzen, P: Spoorloos in Benga len; Irwin, H: Twitti Rhijs Hec, een meisje van zestien; Jong, U.G. de: Ze kwamen bij nacht; Peterson, H: Pelle Jansson, een geluksvogel. Het gebouw voor hulpverlenings diensten "Moerveen", Herenweg 13 te Moerkapelle, wordt a.s. vrij dagmiddag geopend. 's-Avonds kan de bevolking van Moerkapelle het gebouw bezichtigen tijdens een Open Huis, tussen 19.00 en 21.00 uur. behalve op voeders en carbonhengels. Knibbelweg 8 Zevenhuizen (ZH)Tel.01802-l228 Maandag de gehele dag gesloten Wegens vakantie zijn wij 24 juni, 1 juli en 8 juli NIET OP DE MARKT. Op 2 juli wordt door Tourclub Zevenhuizen '80deZee-Westland- tour georganiseerd. Deze tour ver trekt vanaf café De Roerdomp. Er zijn 3 afstanden te rijden, t.w. 35, 100 en 200 km. De 35 km, start tussen 10.00-14.00 uur is voor le den gratis, zonder herinnering, met/6,-; niet-leden 1,75 zonder herinnering, met 7,75. De 100 km., start tussen 8.00-10.00 uur is voor leden gratis zonder herinne ring, met 6,-. Niet leden 2,75 zonder herinnering, met 8,75. De 200 km, start tussen 7.30-9.00 uur is voor leden gratis zonder herin nering, met 6,-; niet leden 4,-, zonder herinnering, met 10,00 Tourclub Zevenhuizen '80 organi seert op zaterdag 25 juni de 2e fietspuzzeltocht. Tussen 10.00 en 14.00 uur kan er gestart worden voor een fietstocht over 25 km., waarvan de route loopt via Moer kapelle, Kruisweg, Bleiswijken het recreatiegebied Rottemeren terug naar de start; café De Roerdomp, Tweemanspolder 12 aan de Rotte meren. Men dient voor het invullen van de vragen, papier en pen mee te nemen. Alle deelnemers ontvan gen na afloop een herinnerings certificaat. Jeugdige deelnemers onder de 12 jaar mogen alleen onder begeleiding meefietsen. Bel vrijblijvend voor inlichtingen of een afspraak; Bierhoogtweg 5 - 2761 JH Zevenhuizen - tel. 01802-1815 Dep.. dr. Eckstein - Lady Rose, Hayoun: stop acné-kuur. M. 120; modellage masker.

Dorpskrant | 1983 | | pagina 4