(FJ) dekker zevenhuizen bv prijs 2238,- prijs 2329,- prijs 5757,- DORPSKRANT GEWONNEN Gemeente m HINDERWET Zevenhuizen HINDERWET prima garagebox KABOUTERS AANBIEDING AANBIEDING pagina 3 TË KOOP IN MOERKAPELLE Jhr. v.d. Weistraat: vraagprijs 13.500,- K.K. JOH. OUDIJK Afsluiting school Sprookjesfeest IN VERBAND MET PLAATSING VAN NIEUWE SHOWROOMMODELLEN, HEBBEN WIJ 5 KEUKENS DIE WEG MOETEN VOOR ZEER LAGE PRIJS! 1. Keuken: hout/kunststof combinatie kleur beige/midden eiken lengte 200 cm inclusief kunststofblad met ronde spoelbak beige, gaskookplaat, afzuigkap en mengkraan. 2. Keuken: kunststof kleur beige met bruine greeplijsten lengte 250 cm. inclusief kunststofblad met ronde spoelbak beige, elektrische kookplaat, afzuigkap verlichting en mengkraan. 3. Keuken: hout/kunststof combinatie kleur beige/midden eiken lengte hoekkeu.ken 240x210 cm. incl. kunststofblad met ronde spoelbak beige, gaskookplaat, elektro oven met grill en draaispit, koelkast, afzuigkap, verlichting en mengkraan. PRIJS ƒ5112,- 4. Keuken: fineer eiken kleur naturel lengte 300 cm incl. kunststofblad met ronde spoelbak bruin, gaskookplaat, hetelucht oven met grill, koelkast, afzuigkap en mengkraan. 5. Keuken: hout/kunststof combinatie kleur beige/midden eiken lengte 280 en 100 cm (2 delen) incl. kunststofblad met excentrische spoelbak met mengkraan, gaskookplaat, koelkast, afzuigkap, tafelblad met 3 stoelen en verlichting PRIJS 7906,- VERKOOP: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur. zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat zij voornemens zijn om de aanvraag van: De heer J.C. Schiereck, Plasweg 4 te Waddinxveen, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een timmerwerkplaats op het adres Dorpsstraat 12 en de Kon. A.J.M. van Well b.v. om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een distributiecentrum met een reclamestudio op het adres Nijverheidscentrum 2. positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. Deontwerp-beschikkingen alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, ter inzage van 4 juli 1983 tot 16 juli 1983 elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werktijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van de bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde be schikkingen, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschik- kingen. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken bekend, dat op 17 juni 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van: De heer G. Gerritsen, Dorpsstraat 49 te Zevenhuizen om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een brood- en banketbakkerij op het adres Dorpsstraat 49. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf 4 juli 1983 tot en met 3 augustus 1983, elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantooruren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren tegen het geven van de gevraagde ver gunning kunnen tot 3 augustus 1983 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op vrijdag 22 juli 1983 om 10.00 uur in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachten- wisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-beschikking in te dienen. inl.: makelaar taxateur o.g. noordeinde 87 - waddinxveen - tel. 01828-15942. Op de afscheidsavond van de oud ste kleuters van de openbare kleu terschool 't Reigerbos wordt door de kleuterschoolverlaters de mu sical "Fijn dat er kabouters zijn" opgevoerd. Dit gebeurt in de Bruine zaal van dorpshuis Swanla. De voorstelling begint om 19.30 uur. Op de afscheidsavond van de zes de klassers van zowel de christelij ke lagere school De Eendragt als de openbare lagere school 't Rei gerbos wordt door de scheidende leerlingen de musical Bonje in de Buitenhof opgevoerd, 't Reigerbos houdt de afscheidsavond op 8 juli in het Dorpshuis Swanla, de Een dragt op 12 juli in de school. De kleuters van de openbare kleu terschool 't Reigerbos werden vrij dag op sprookjesachtige wijze be ziggehouden tijdens een sprook jesfeest.- Dit vormde tevens de af sluiting van een drie weken du rend projekt over hetzelfde onder werp. Alle kleuters werden ver deeld over 12 groepen, die per groep een sprookje uitbeeldden. Zo waren er allemaal sprookjesfi guren zoals de kikkerkoning, prin sessen, roodkapje, kabouters enz. Per groep werd beurtelings een opdracht in het dorp uitgevoerd, waarvan er 12 waren. De eerste groep begon bij 1, de tweede bij 2 enz. Elk kwartier werd er gewis seld. De groepen, die begeleid werden door een tweetal moeders per groep, kregen erg leuke op drachten, zelfs één van de heks van Hans en Grietje, wan wie ze met een bezem moesten springen. Leuk was het spel bij de controle van Doornroosje, terwijl het goed uitrusten was bij het verhaal van Klein Duimpje. Tweemaal kregen de kinderen onderweg, tijdens de drie uur durende tocht, limonade en werden ze getrakteerd op ka bouterkoekjes. Om 12.00 uur arri veerden alle groepen weer bij de kleuterschool, waar onder para sols, onder warme weersomstan digheden, door moeders gebak ken pannekoeken werden veror berd. Het feest eindigde met een badfestijn. Meegebrachte kinder badjes werden op het schoolplein neergezet, waarin de kinderen tot besluit naar hartelust konden ploeteren. Om één uur gingen ze moe en voldaan naar huis. Door het bedenken van een lim- merick en deze in te vullen bij de stand van het Nederlands Zuivel- bureau, op de Nationale Onder wijstentoonstelling, door het hoofd van de christelijke lagere school De Eendragt, kreeg de zes de klas een leuk uitje. Met zijn lim- merick won de heer Bruggeman voor zijn klas namelijk de tweede prijs en mocht hij met een door het Zuivelbureau beschikbaar gestel de bus naar de Zuivelkeuken in Leidschendam. Dat gebeurde een week voor het schoolkamp. Een ochtend lang maakten de kinderen milkshakes, kaaskoekjes en knik- kersalades. Tweemanspolderweg 15, Zevenhuizen, Tel. 01802-1944.

Dorpskrant | 1983 | | pagina 3