Gemeente Zevenhuizen Zijn de kaarten geschud? DORPSKRANT HINDERWET Bekendmaking bouwplan HINDERWET Bekendmaking bouwplan BURGERLIJKE STAND Vergaderschema Collecteschema kennemer kaarten kollektie VOETBAL pagina 2 AFGEGEVEN BOUWVERGUNNINGEN ijt teMwmr kuarttn kölllbkc kutU u -ótiMH iniy lce*! &j. drukkerij elgersmaj Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat op 15 juli 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van de Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land en tuinbouw b.a. CEBECO-Handelsraad, op een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een bestaande installatie met een verkoopinstallatie voor vloeibare brand stoffen aan het adres Bredeweg 144 te Zevenhuizen. Het college is voornemens de vergunning te verlenen onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89 ter inzage vanaf 22 augustus 1983 tot en met 22 september 1983, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantoor uren is mogelijk na telefonische afspraak). Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (gemeentehuis Ze venhuizen, tel. 01802-1644, toestel 34) kunnen tot 22 september 1983 mondelinge bezwaren worden ingebracht, waarbij desge wenst gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 22 september 1983 schrif telijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en de belanghebbenden, die aantonen, dat zij daartoe redelij kerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. In de periode van 10 juli tot 15 augustus 1983 zijn door burgemeester en wethouders van Zevenhuizen vergunningen afgegeven voor: - het bouwen van een bedrijfsruimte bij het perceel Bredeweg 58 - het bouwen van een duivenhok bij het perceel Vlietkade 27 - het plaatsen van een zendantenne bij het perceel De Fuut 23, - het plaatsen van een erfscheiding bij het perceel Wollefoppen- weg 32; - het veranderen van een achterpui bij het pand Weth. Kreftlaan 20; - het bouwen van een bedrijfsruimte op het perceel Nijverheids centrum 12; - het uitbreiden van een tuinbouwkas op het perceel Bredeweg 38; - het vergroten van een woonkamer in het pand Oogstpad 18; Een ieder die meent in zijn belang tezijn getroffen door verlening van één van de bovenstaande ver-gunningen kan binnen 30dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift ingevolge de wet Arob indienen bij burgemeester en wethouders. De vergunningen liggen gedurende deze termijn ter gemeente secretarie ter inzage (Dorpsstraat 144). Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen hebben van de heer J.G. Bolsterlee, woonachtig aan de Wielewaal, alhier een aanvraag ontvangen om een vergunning voor de bouw van een woonhuis aan het verlengde van de Wilgenlaan. Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Dorp 2e herziening", doch niet met de in voorbereiding zijnde vijfde herziening van dit plan. In een situatie zoals deze, waarbij een bouwplan in strijd is met het vigerende bestemmingsplan maar in overeenstemming met het in voorbereiding zijnde plan, is het mogelijk met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bepalingen van het geldende bestemmings plan. Artikel 50, lid 8 van de Woningwet maakt het mogelijk op een nieuw bestemmingsplan vooruit te lopen. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens de gevraagde bouwvergunning te verlenen met toepassing van genoemde artikelen, doch alvorens hiertoe over te gaan, lligt het bouw plan vanaf maandag 22 augustus 1983, gedurende 14 dagen ter secretarie, bureau ruimtelijke ordening, Dorpsstraat 144, voor een ieder ter inzage. Tijdens die termijn is iedereen bevoegd bij burgemeester en wethouders bezwaren in te dienen tegen het verlenen van de be nodigde vrijstellingen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen maken bekend, dat op 2 augustus 1983 bij hen een tweetal aanvragen zijn ingekomen van: 1De heer C. Wiggers, Lange Zijde 3a, om een vergunning inge volge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een hout- en metaalbewerkingsbedrijf aan het adres Dorpsstraat 151 2. S.R.C. Zevenhuizerplas BV, Strandweg 23, om een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een luchthal aan genoemd adres. De aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf 22 augustus 1983 tot en met 22 september 1983, elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantoor uren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren tegen het geven van de gevraagde ver gunningen kunnen tot 22 september 1983 schriftelij bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tij dens een openbare zitting op vrijdag 16 september 1983 om 10.00 uur (De heer C. Wiggers) en om 10.30 uur (S.R.C. Zeven huizerplas BV) in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zeven huizen, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd ge zag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen hebben van de heer D.H. v.d. Sar, wonende Middelweg 8 alhier een aanvraag ontvangen om een vergunning voor de bouw van een sorteer- ruimte ter grootte van 300 m2 nabij eerdervermeld adres. Het bouwplan is in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied 1973" en tevens niet in strijd met de door de raad vastgestelde en door Gedepu teerde Staten gedeeltelijk goedgekeurde zesde herziening van dit plan. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens de gevraagde vergunning te verlenen met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet, doch alvorens hiertoe over te gaan ligt het bouw plan vanaf maandag 22 augustus 1983 gedurende 14 dagen ter secretarie, bureau ruimtelijke ordening, Dorpsstraat 144, voor een ieder ter inzage. Tijdens die termijn is iedereen bevoegd bij burgemeester en wethouders bezwaren in te dienen tegen het verlenen van de benodigde vrijstelling. GEBOORTEN Katarina, dochter van: Won- dergem, Willem en: van der Vlugt, Cornelia, op 16 juli 1Ó83. Willem-Jan, zoon van: van den Hoeven, Jacobus en: Rietveld, Petronella, op 17 juli 1983. Margreet, dochter van: Ver waal, Ronald en: Rost, Johan na M., op 27 juli 1983. Gabe Adriaan, zoon van: van der Velden, Gerard J. en: Struijk, Adriana, 29 juli 1983. Cornelis Koendert, zoon van: Reijneveld, Cornelis en: Stolk, Adriana M., op 2 augustus 1983. OVERLEDEN Paul, Dirk Johan, oud 18 jaar, overleden bevonden op 14 juli 1983. van Vliet, Teunis, oud 79 jaar, op 31 juli 1983. HUWELIJKEN Stubbe, Wiggert en: de Jong, Alieda Catharina, op 29 juli 1983. Swemmelaar, Hendrikus Mari- nus Johan en: Hoogland, Wil- helmina, op 29 juli 1983. maandag 22 augustus 1983 gecombineerde vergadering van de commissie Algemene en Bestuurlijke Zaken en de commissie Onderwijs en Wel zijn aanvang 19.30 uur. donderdag 1 september 1983 openbare raadsvergadering aanvang 19.30 uur. geen 18 t/m 28 augustus; collecten. 29 augustus t/m 11 september: Kon. Wilhelmina Fonds. Binnenkort treedt u in het huwelijk. Met een grote blonde num. Ikrijgt A kinderen. Twee jongens en een meisje. 't Kaartspel geeft z'n geheimen prijs. l 'w CiKHKIM geeft u prijs met een kaart vande Kennemer Kaarten Kollektie. Ken prachtige serie trouwkaarten. Origineel, stijlvol, modern, nostalgisch... Net wat u wilt. Kn wat uw smaak is. Ien "die grtfle blonde man" zullen 't ook wat dat betreft wel niet elkaar eens worden. P. S. Kn wat betreft die A kinderen. Ook daar heeft de Kennemer Kaarten Kollektie in voorzien. "Over een paar jaar tonen wij u graag onze kollektie geboortekaartjes... dorpsstraat 62a - zevenhuizen Damesafdeling v.v. Groeneweg zoekt uitbreiding dames/meisjes ZEVENHUIZEN - De damesafde ling van de voetbalvereniging Groeneweg zoekt dringend uit breiding van het aantal dames, meisjesjunioren en meisjespupil len. Voor het komend seizoen 1983/1984 gaat de damesafdeling, die in november 1982 haar 12,5 jarig bestaan binnen de vereniging vierde, met twee dameselftallen en een meisjesjuniorenelftal deelne men aan de competitie. Voor een meisjespupillenelftal zijn echter nog te weinig speelsters, terwijl het aantal dames ook aan de krap pe kant is. Het eerste dameselftal is het komend seizoen weer in de hoogste klasse van Distrikt West II ingedeeld: de Interregionale Kom petitie Zondag en speelt op zon dag 4 september haar eerste competitie-wedstrijd, het tweede dameselftal speelt in de tweede klasse van de K.N.V.B. afd. Gouda en begint op zondag 11 september met de competitie en het meisjes juniorenelftal tenslotte is in Groep 2 van de K.N.V.B. afd Gouda inge deeld en begint op zaterdag 10 september met de kompetitie. TRAINING. De training voor de dames is op dinsdagavond van 18.45 tot 20.15 uur o.l.v. trainer Maarten Strijdhorst en is voor het nieuwe seizoen inmiddels op dins dag 9 augustus begonnen. De trai ning voor de meisjes is op maan dagavond van 18.00 tot 19.00 uur 0.1.v. Jep van Reeuwijk en Agnes Zweere en is voor het nieuwe seizoen inmiddels op maandag 15 augustus gestart. OEFENPROGRAMMA. Als voor bereiding op de competitie is voor zowel net cciolt als het tweede dameselftal een oefenprogramma vastgesteld. Het eerste dames elftal speelde op zondag 14augus- tus thuis tegen Nieuwkoop-dames 1, speelt op zondag 21 aug. uit tegen Haastrecht-dames 1, aan vang 10.00 uur, op donderdag 25 aug. thuis tegen Groote Lindt- dames 1aanvang 19.30 uur en op zondag 28 aug. thuis tegen Fortu- na VI.-dames 1aanvang 10.30 uur. Het tweede dameselftal speelt op donderdag 18 aug. thuis tegen Sportief-dames 2, aanvang 19.30 uur en op zondag 28 aug. thuis tegen Fortuna VI.-dames 2, aan vang 10.30 uur. De contributie bij de v.v. Groene weg geldt als een der laagste in de wijde omgeving. Belangstellende dames of meisjes kunnen zich voor informatie wenden tot Jan van Reeuwijk, De Bongerd 25 te Zevenhuizen tel. 01802-1774, of, wat nóg beter is: zonder verplich tingen enige trainingen bijwonen op bovengenoemde tijden bij de dames of meisjes, alvorens te be sluiten lid te worden van de da mesafdeling v.v. Groenewëg.

Dorpskrant | 1983 | | pagina 2