Gemeente Zevenhuizen DORPSKRANT HINDERWET HINDERWET HINDERWET BOUWPLAN BEKENDMAKING SUBSIDIES 1984 UIT DE RAAD BURGERLIJKE STAND pagina 9 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat zij voornemens zijn op de aanvraag van: de heer G. Gerritsen, Dorpsstraat 49 te Zevenhuizen, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een brood-en banketbakkerij, gelegen aan het adres Dorpsstraat 49, positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, ter inzage van 31 oktober 1983 tot 16 november 1983 elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten werk tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbin nen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aan gevraagde beschikking, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben inge bracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aan toont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-be schikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat op 28 september 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van de directeur van het Energiebedrijf Rijnland, om een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in wer king houden van een gasdrukregelstation aan de Zuidplasweg ter plaatse van het Nijverheidscentrum. Zij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder diverse voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op secretarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89 ter inzage vanaf 31 oktober 1983 tot en met 30 november 1983, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantoor uren is mogelijk na telefonische afspraak). Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, elke werkdag van 10.00 uur tot 12.00 uur. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stuk ken worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt verzocht (gemeentehuis Ze venhuizen, tel 01802-1644, toestel 21) kunnen tot 1 december 1983 mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij desge wenst gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrageren de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 1 december 1983 schrifte lijk aan het college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en de belanghebbenden, die aantonen, dat zij daartoe redelij kerwijs niet in staat zijn geweeest, naar aanleiding van de be schikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken bekend, dat op 13 oktober 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van: Doove B.V., Swanlaweg 2b, om een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking houden van een kantoorruimte, showroom, werkplaats en opslagruimte aan het adres Nijverheidscentrum 12. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen op de sec retarie van de gemeente Zevenhuizen, Dorpsstraat 89, voor een ieder ter inzage en wel vanaf 31 oktober 1983 tot en met 30 november 1983, elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (inzage van de stukken buiten kantoor uren is mogelijk na telefonische afspraak). Desgewenst kan aldaar een mondelinge toelichting op de stuk ken worden verkregen. Gemotiveerde bezwaren tegen het geven van de gevraagde ver gunning kunnen tot 1 december 1983 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Eveneens kunnen mondelinge bezwaren worden ingebracht tijdens een openbare zitting op vrijdag 18 november 1983 om 10.00 uur in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, waarbij tevens de gelegenheid wordt gegeven tot een gedach tenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, in de gelegenheid zullen worden gesteld be zwaren tegen de ontwerp-vergunning in te dienen. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met ingang van vrijdag 28 oktober 1983 gedurende 14dagen ter ge meentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps straat 144, voor een ieder ter inzage ligt de bouwaanvraag van: de heer H.C. van der Wilt en Zn., Bredeweg 34, voorde uitbrei ding van een bestaand kassencomplex met een kas, groot 54.40 m. x 88.10 m., op een perceel grond, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie F nummer 122 ged., plaatselijk bekend Bredeweg 34. Het bouwplan is in strijd met de voorschriften van het thans ter plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijke Gebied 1974", doch niet met hen in voorbereiding zijnde bestemmingsplan "Landelijk Gebied 7e herziening". Voor het betreffende perceel heeft de raad in zijn vergadering van 13 oktober 1983 verklaard, dat een nieuw plan in voorbereiding is. In de situatie zoals deze, waarbij een bouwplan in strijd is met het vigerende bestemmingsplan, doch in overeenstemming met het in voorbereiding zijnde plan, is het mogelijk met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van de bepalingen van het geldende bestem mingsplan. Artikel 50, lid 8 van de Woningwet maakt het mogelijk op een nieuw bestemmingsplan vooruit te lopen. Burgemeester en wethouders zijn nu voornemens de benodig de bouwvergunning te verlenen met toepassing van de genoem de artikelen, doch alvorens hiertoe over te gaan worden even tuele belanghebbenden in de gelegenheid gesteld om geduren de de termijn van de terinzagelegging van het bouwplan bezwa ren in te dienen tegen het verlenen van de benodigde vrijstel lingen. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat bij be sluit van de raad d.d. 1 september 1983 een parkeerverbod is in gesteld voor een gedeelte van het Hazeveld, liggende tegenover de panden Hazeveld 19 tot en met 25 (oneven). Een ieder die meent door dit besluit in zijn belang te zijn getrof fen kan binnen dertig dagen na de verschijningsdatum van dit blad beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden ingediend bij de Commissa ris der Koningin in de provincie Zuid-Holland, Koningskade 1-2, 2596 AA 's-Gravenhage. Voorbereidingsbesluit "Landelijk Gebied" De burgemeester van Zevenhuizen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat vanaf vrijdag 28 oktober 1983 ter gemeente secretarie van Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 13 oktober 1983, waarbij is bepaald, dat: I. een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied" voor een perceel grond, gelegen aan de Bredeweg 32a, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie F nummer 122 ged.; een en ander is in rode kleur aan gegeven op de bij het besluit behorende tekening; II. het binnen onder I. aangegeven gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders verboden is terreinen of paden te verharden, dan wel funderingen of betonvloeren en andere constructies en installaties aan te brengen; III. de onder II. bedoelde werken of werkzaamheden slechts toe laatbaar zijn, indien daarvoor de aan het onder I. bedoelde plan te geven bestemming niet zal worden bemoeilijkt of belemmerd. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat tot donder dag 1 december a.s. ter ge meentesecretarie voor een ie der ter inzage ligt de ingevolge artikel 69 van de Rijksbijdrage- regelng sociaal-cultureel werk samengestelde ontwerp-lijst van de voorlopig vast te stellen subsidies voor het jaar 1984, ten behoeve van de in de ge meente Zevenhuizen werkza me verenigingen, stichtingen, instellingen enz. op het ge bied van de sport, cultuur, re creatie en dergelijke. Tot en met eerder genoemde datum is het tevens voor een ie der mogelijk om tegen de ont werp-lijst bezwaren in te die nen. In de raadsvergadering van 13 oktober 1983 is onder meer besloten tot: - wijziging van de I.Z.A.-rege- ling Zuid-Holland; - wijziging van de Gemeen schappelijke Regeling Ener giebedrijf Rijnland; - verhuur van het pand Dorps straat 68 aan de Stichting Openbare N.V.V.-bibliotheek; - verlenging van de huurover eenkomst voor een perceel op het industrieterrein ten behoe ve van discobar "De Schuur"; - reservering van een bedrag ten behoeve van de liquidatie van de Stichting Schooltand- verzorging "De Negen Ge meenten"; - afrekening van de vergoeding vakonderwijs 1982 aan de bij zondere lagere scholen; - het verlenen van medewer king bij de aanschaf van tabou rets door de bijzondere lagere school "De Nessevliet"; - aanwijzing van de heer W. Koetsier als gemeentelijk ver tegenwoordiger in het alge meen bestuur van de Stichting Maatschappelijke Dienstverle ning "Zuidpias"; - instemming met het voorge nomen beleid zoals aangege ven in de "Nota Jeugd- en Jon gerenwerk in Zevenhuizen"; - verkoop van bouwgrond voor 22 huurwoningen en 16 premie A koopwoningen; - het nemen van een voorberei dingsbesluit ter plaatse van het vervallen zoetwaterkanaal; - het beschikbaar stellen van gelden voor het uitwerken van het bestemmingsplan "Swan- la"; - beschikbaarstelling van gel den voor de aanschaf van een brandweerauto voor Oud Ver laat; - beschikbaarstelling van gel den voor de aanleg van riole ring nabij de Wollefoppenweg e.o.; - het in beroep weigeren van een bouwvergunning voor de bouw van een kleine wind molen. Tevens heeft de raad naar aan- leding van de door Gedepu teerde Staten van Zuid-Hol land uitgebrachte nota met voorlopig standpunt inzake de herindeling van noordoostelijk en midden Zuid-Holland zich uitgesproken voor: a. een zelfstandig blijven van de gemeente Zevenhuizen en indien het onder a. genoem de niet haalbaar is b. een combinatie van de ge meenten Zevenhuizen en Moerkapelle en dit als het enige alternatief te beschou wen. GEBOORTEN Edwin, zoon van: Reijm, Cor nells en: de Jong, Henderika, op 16 oktober 1983.

Dorpskrant | 1983 | | pagina 9