DORPSSPORT VOLLEYBAL TAFELTENNIS DAMESVOETBAL Zijnde kaarten geschud? kennemer kaarten kollektie INBRAAK BEVEILIGING? k&tMit/mer fatorUn knlltlbUc ICUmA U Unkyke* Ay: zevenhuizen ten onder in zinderend duel nieuwe competitie zttc TURNKAM- PIOEN- SCHAPPEN ZANG EN KLEUR een kleintje wordt gelezen! Politieberichten JAZZ-TAR BENNING - pagina 8 dames o jubileum ZTTC viert in mei-juni haar 25-ja- rig bestaan. Binnen de vereniging is een activiteitengroep en een feestcommissie bezig met het or ganiseren van allerlei activiteiten rond dit 25-jarig jubileum. Nadere informatie volgt. rx Binnenkort treedt u in het huwelijk. Met een grote blonde man. U krijgt 3 kinderen. Twee jongens en één meisje. 't Kaartspel geeft z'n geheimen prijs. Uw GEHEIM geeft u prijs met een kaart van de Kennemer Kaarten Kollektie. Een prachtige serie trouwkaarten. Origineel, stijlvol, modern, nostalgisch... Net wat u wilt. En wat uw smaak is. U en "die grote blonde man" zullen 't ook wat dat betreft wel met elkaar eens worden. P. S. En wat betreft die 3 kinderen. Ook daar heeft de Kennemer Kaarten Kollektie in voorzien. Over een paar jaar tonen wij u graag onze kollektie geboortekaartjes. DRUKKERIJ ELGERSMA dorpsstraat 62a - zevenhuizen telefoon 01802-2289 en natuurlijk krijgt u bij ons het GRATIS VERRASSINGSPAKKET! (ook bij geboortekaartjes) moerkapelle ELEKTROTECHNIEK 'n Zaak van vertrouwen! Afgelopen zaterdag speelden de heren van volleybal Zevenhuizen in Woerden de topwedstrijd in de eerste divisie tegen de nummer twee Vierhout/Valboval. In een sporthal, waar zeker een duizend koppig publiek zat en waarvan on geveer 30 procent uit Zevenhui zen kwam, werd een zinderend du el uitgevochten. In de eerste set ging Vierhout voortvarend te werk en wist door sterk aan ta vallen, met name Marcel Sturkenboom wist het blok van Zevenhuizen keer op keer te ontwijken, deze set met 15-7 op hun naam zetten. IN de tweede set zag het ernaar uit dat Zevenhuizen niets in te bren gen had op dit aanvalsgeweld, maar bij de stand 14-11 kwam er een keerpunt en kon Zevenhuizen iets terug doen. Gesteund door een enthousiaste supportersscha- re wisten de heren uit Zevenhui zen langszij te komen en deze set met 14-16 te winnen. In de derde set ging het lange tijd gelijk op maar toch had Vierhout met meer routine in de ploeg de beste papie ren en won deze set met 15-10. De vierde set stond geheel in het te ken van scheidsrechter de Leeuw, deze man kon de spanning, die binnen de lijnen aanwezig was, niet meer aan en ging onderuit. De heren van Vierhout/Valboval wis ten proffesioneler te reageren hierop en kwamen op een snelle voorsprong die zelfs opliep naar 14-7. Toen stokten ook hier weer de aanvalsgolven en kon Zeven huizen iets terug doen. Langzaam maar zeker werd de achterstand ingeslopen en werd het publiek steeds onrustiger, de heren van Zevenhuizen kwamen zelfs op een 14-15 voorsprong. Echter zij kon den dit niet verzilveren in een set winst en Vierhout won deze set alsnog met 17-15 en pakten zo de volle drie punten winst. Hierdoor staat Zevenhuizen nu op de twee de plaats met slechts 1 punt ver schil maar met 8 punten voorop de nummer 3, zodat de promotiewed strijden nog altijd in het verschiet liggen. Zaterdag a.s. spelen zij in eigen huis tegen Pancratius/VCH uit Heerlen, aanvang 17.00 uur. Zaterdag werd in eigen huis door de dames van Zevenhuizen ge speeld tegen de koploper Ruiter VSC. Zoals eerder te zien was, wis ten de dames te vlammen tegen een koploper, zij begonnen sterk met ee strakke service en konden zo de aanval van Ruiter ontregelen Toch werd het nog 15-12. In de tweede set nam Ruiter het heft in handen en liet Zevenhuizen zien waarom zij aan kop stonden met 15-5 en een gelijke en een gelijke stand werd aan de derde set be gonnen. Hierin liep de strijd gelijk op en kon Zevenhuizen pas laat de winst pakken. De vierde set lever de geen enkel probleem meer op en werd met 15-7 gewonnen, zo dat Zevenhuizen weer steviger op de derde plaats staat achter Rui ter en Brother/Martinus. Voor a.s. zaterdag staat de lastige uitwed strijd tegen Novo in Noordwijk op het programma. Voor de Zevenhuizense tafelten nisclub belooft het een verras sende tweede competitie-helft van eht seizoen '83-'84 te worden, doordat de team-indeling door al lerlei omstandigheden totaal ver schillend is met die van de vorige competitiehelft. Bij de junioren is de samenstelling wel hetzelfde gebleven. Team 2 (junioren) be gon de competitie goed door te winnen met 10-0. Een goede pres tatie van Frank Haan, Leopold Verhoef en Jos Schmidt. Ook team 1 bleef hier ongewijzigd .en be staat dus nog steeds uit Hans Smit, Gert Haan en Mark van Leeuwen. Bij de senioren is het aantal teams van vorige competitie-helft (6 teams) verminderd met 1. Team 1 won in zijn nieuwe samen stelling (Ad van Heijningen, Erik Hammega en Harry Eiting, met als evt. reserve Mark Konings) met 6-4 van het NieuwkoopseTTVN. Team 2 bij de senioren bestaat uit Wim Zielman, John Walter en Rob Kegel (het ex-derde team). Team 3, dat verbazingwekkend uitkomt in de 3e klasse, bestaat uit Hans Sytsema, Marianne de Vogel en Rob Janssen (Ernst de Vogel re serve). Zij verloren hun eerste wedstrijd met 3-7 van Boskoop 1. Heel verrassend won Hans Syt sema 1 partij. Ernst de Vogel, die gelijk in de eerste wedstrijd als reserve werd ingeschakeld, en die ook vorig jaar in de 3e klasse uit kwam zorgde voor de andere twee punten. Rob Janssen kwam niet tot scoren. Team 4 (Gert Janssen, Wes Haan en Ries Markus, Silvia Markus reserve) won hun eerste wedstrijd in de 4e klasse (gepro moveerd) van Gouda met 6-4. Team 5 (Jelle Wiersma, Hans Poel mans, John Vente, Bert Visser, Peter Hovens) verloor met 10-0 in Ouderderkerk van OTTV. Door gezinsuitbreiding moesten zij John Vente missen. Vanwege winterse omstandighe den werden de wedstrijden van zo wel Groeneweg-dames I als Groe- neweg-dames II afgekeurd. Het meisjesjuniorenteam speelde af gelopen zaterdag in Nieuwkoop tegen het meisjesjuniorenteam van Nieuwkoop en verloren deze oefenwedstrijd met 2-0. Programma voor a.s. weekend: Gouderak-meisjesjunioren-Groe- neweg-meisjesjunioren, aanvang 12.00 uur; zondag: N.S.V.-dames I- Groeneweg dames I, aanvang 11.30 uur; Groeneweg-dames II- Gouderak dames I, aanvang 10.30 uur. trainer maarten strijdhorst verlaat damesafdeling Maarten Strijdhorst gaat na drie jaar weg als trainer van de dames afdeling v.v. Groeneweg. Afgelo pen week deelde hij dit mede aan het bestuur van de v.v. Groeneweg en aan de dames. Het bestuur gaat nu, in overleg met de dameskom missie, uitzien naar een nieuwe trainer voor de damesafdeling voor het volgende seizoen. Even tueel belangstellenden kunnen voor inlichtingen terecht bij sekr. J. Boere tel. 01802-2096. Op zaterdag 4 februari a.s. worden er turnkampioenschappen gehou den in de sporthal Op Moer in de Raadhuisstraat te Moerkapelle. De organisatie is in handen van de turnkring Gouda e.o. in samen werking met de plaatselijke gym nastiekvereniging Tarzan. IN to taal 108 deelnemers van 11 vereni gingen strijden om de titel kring kampioen 1984 wedstrijdsport B, verdeeld over 6 categorieën. Jeugdturnsters en jongens tot en met 12 jaar, turnsters junioren en jeugdturners tot en met 16 jaar en turners en turnsters van 16 jaar en ouder. De ochtendwedstrijd be gint om 9.30 uur en de middag wedstrijd om 14.00 uur. De uitrei king van de prijzen is gepland om respectievelijk 13.00 en 16.30 uur. De beste zes in elke categorie plaatsen zich voor de provinciale kampioenschappen, die op 24 maart a.s. in Rotterdam worden gehouden. Het belooft een span nende strijd te worden en een kijk je bij deze wedstrijd is zeer zeker de moeite waard. In het clubgebouw van de postdui venvereniging De Stormvliegers aan de Zuidplasweg te Zevenhui zen houdt de vogelvereniging Zang en Kleur op 7 februari 1984 een kontaktavond. Spreker op deze avond, met vertoon van dia's is de heer Dorrestein. De heer Dor- restein is verbonden aan de medi sche faculteit te Utrecht. Hij zal in gaan op ziektes, ziektebeelden, en het voorkomen ervan. En niet al leen over vogels, ook over andere dieren kunnen vragen gesteld worden. Een ieder die belangstel ling heeft voor deze leerzame avond is welkom. Aanvang 20.00 uur. Toegang gratis. MOERKAPELLE - 12 januari: Op de Bredeweg vond een aanrijding plaats tussen 2 personenauto's. De toedracht was niet geheel dui delijk door verschillende verkla ringen. De aanrijding gebeurde bij een uitrit. De politie maakt mede door een getuigeverklaring rap port op. 13januari: Doordehevige storm moest een lantaarnpaal op het Noordeinde het ontgelden. Hij kwam scheef te staan terwijl de TL-verlichting kapot waaide. Het GEB werd ingelicht. 14 januari: Op de Moerkapelse Zijde t.h.v. Wig- gers slijterij vond een aanrijding plaats tussen 2 personenauto's. Toedracht: 1 der bestuurders was ter plaatse aan het keren. Toen dit nagenoeg geheel voltooid was na derde bestuurder 2 die, mogelijk door te hoge snelheid, zijn voer tuig niet tijdig tot stilstand kon brengen. Beide voertuigen werden beschadigd. 16 januari: Weer een stormslachtoffer. Op de Juliana- weg nr. 12 begaf een TV-antenne het door de zware storm. De brandweer demonteerde de resten om verdere schade te voorkomen. 17 januari: Op het Rehobothplant- soen werd een gestolen personen auto, merk BMW aangetroffen. Deze auto bleek in diezelfde nacht te zijn ontvreemd in Nieuwerkerk a.d. IJssel en tevens in die nacht gebruikt te zijn bij een 'snelkraak' in Ter Aar. De eigenaar zal zijn voertuig terugkrijgen. 21 januari: OP de Zuidplasstraat werd gecon stateerd dat bij de kruising met de Ambachtstraat een lantaarnpaal het had moeten ontgelden. De lichtmast was vermoedelijk aange reden, waardoor het bescherm kapje van het elektrische gedeelte loshing en de bedrading zichtbaar was. Het GEB is ingelicht om ver dere problemen te voorkomen. SNEEUW/GLADHEID: Toch nog onverwachts een witte winter. Denken wij dan allemaal ook aan anderen die wellicht slecht ter been zijn? Maak daarom allemaal vóór uw woning het trottoir schoon en begaanbaar. Overigens ...Wist U dat dit in de gemeentelij ke verordening verplicht wordt ge steld? Automobilisten....Pas uw snelheid aan, ook daar waar U denkt dat er niets kan gebeuren. GEVONDEN: portemonnaie (in houd een geldbedrag; 6-1-84). VERLOREN: gouden slavenarm- band (7-1-84); bankbiljetten t.w.v. 1800,- (14-1-'84); gouden arm band (19-1-'84). Dinsdag 10 januari is Jazz-Tar ge start met een afdeling Jazz-gym- nastiek en aerobic dance. De tijds indeling is als volgt: 19.00-20.00 uur: Jazz-gymnastiek; 20.00-21.00 uur: Aerobic dance; 21.00-22.00 uur: Jazz-gymnastiek. De contributie voor de jeugd t/m 15 jaar bedraagt 25,-, voor 16 jaar en ouder/ 40,- per kwartaal Een ieder die lid wil worden is van harte welkom. Het beveiligen van uw huis of bedrijf is beslist geen 'doe-het-zelf' klusje. Laat u eens deskundig adviseren over de mogelijkheden van een betrouwbare alarm installatie. Wij garanderen absolute diskretie en ge heimhouding, zijn altijd bereikbaar voor service en doen gratis en vrijblijvend prijs opgave. landelijk Lid UNETO Dorpsstraat 111 - Zevenhuizen Tel. 01802-1358.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 8