ét GEBOORTE TEGELTJES Hond motief,-ecflé Ftoaie &teu/ietii ee/c Nyvende e/i wutftdevoéKé Hekin/ietiftaf BIJ ONS VERKRIJGBAAR. drukkerij eigersma EEN BUJDE DORPSKRANT "THE BRIDGE" in Zevenhuizen VOLLEYBAL BIBLIOTHEEK daak JJa ïiiio n JJ/a i i IMITATIE ALCANTARA MANTELS in diverse kleuren BLOEMSIERKUNST RENÉ Foto Marri Krijgsman pagina 10 geslaagd lustrumfeest nieuwe aanwinsten eJH-mSterba-m. (LUTille-m dorpsstraat 62a - zevenhuizen - 01802-2289 VOOR GOEDE MODE HOEFT U NIET VER GA EERST EENS KIJKEN BIJ SPECIALE AANBIEDING: maat 38 t/m maat 50, vanaf 269,- Zolang de voorraad strekt een boekje kado, waarin dui delijk en begrijpelijk tips worden gegeven om goede toto's te maken bij: ontwikkelen en afdrukken van een kleurenrolletje! Bij aankoop van uw vakantiefilmpje FILMKOELTAS voor minder dan de halve prijs slechts 3,50 PASFOTO'S VERZORGDE HUWELIJKSREPORTAGES ALLE FOTOWERK INLIJSTWERK Groots vuurwerk op slotavond bedrijfs voetbal Als afsluiting van het seizoen organiseert Koffiebar 't Praathuys op vrij dagavond 1 juni, een gospelconcert met de groep The Bridge. Deze groep is zeer geliefd door hun gewedige getuigenis en het streven naar muzikale perfectie. Ook in Zevenhuizen zijn ze geen onbekenden. Gezien de vele positieve reacties op hun optreden vorig jaar en hun medewerking aan de jeugddienst van 6 mei j.l. zal dit concert worden ge houden in de Hervormde kerk aan de Dorpsstraat. Het koffiebar-team wil iedereen (dus ook ouderen!) uitnodigen voor dit concert dat om 20.00 uur begint. Natuurlijk zal de koffie niet ontbreken en is er een ook boekentafel. De toegang is natuurlijk vrij! Voor inlichtingen kun je bellen, Arie Gorissen, tel. 01802-2527 of Wim Gorissen, tel. 01802-1888. Zaterdag 26 mei jl. werd het 20-ja- rig bestaan van de Zevenhuizense volleybalvereniging gevierd. Van af 13.00 uur werd er een Mix-toer nooi voor de senior en junior-le den gehouden, met een klein gezel schap; 9 teams deden daaraan mee, die tot 17.00 uur leuke ont spannen volleybalwedstrijdjes speelden. 's Avonds was de feestavond, voor de jeugd was er in dorpshuis Swanla een Disco georganiseerd en voor de seniorleden en oud-le den werd de avond muzikaal om lijst door de Hot Papa's. Op deze avond werden de nummers be kend gemaakt van de grote lus trumverloting. De eerste vier prijs winnaars waren in de zaal aanwe zig en kregen uit handen van een van de organisatoren, Nico Per- dijk, de prijs overhandigd. De hoofdprijs ging naar Dhr. A. v.d. Knaap en Mevr. de Graaf won de 2e prijs: het lange weekend. De 3e en 4e prijs, een damesfiets en gourmetstel, gingen naar de heer Vermeulen uit Benthuizen. Tevens werden op deze avond de kampioensteams van Zevenhui zen gehuldigd en in de bloemen gezet, door Arend P. v.d. Knaap, namens het dem. bestuur. Als eersten waren de jongens pu pillen D naar voren gehaald, trai ner Ruud v. Leeuwe kan trots zijn op: Pieter Nobel, Jeroen de Bruin, Mathijs Olieman en Marco de Jong. De meisjes C1-jeugd van trainer Jan Ruigrok werden ook gehul digd, te weten: Marleen v. Dorp, Diane Heemskerk, Cora de Knegt, Lisette Mulder, Astrid Poot, Da nielle Zielhuis, Carina Gerritsen en Wanda Koster. Vervolgens werden de meisjes B- jeugd, die in Den Haag afgelopen week de finaleronde om het Ne derlands kampioenschap net niet wisten te halen, gehuldigd. De trai ner Jan v.d. Wel en de speelsters Monique Dullaart, Mariette En- sing, Gaby Helmers, Fiona Hol, Wilma den Otter, Heieen v.d. Wei en Eline zieinuis; Cs jongens B-jeugd van trainer coach Nico den Hollander, het team dat nog in de race ligt voor het Nationale Kampioenschap. Zij wisten zich wel bij de eerste acht te plaatsen, zijn: André den Hollan der, Haitse Hoos, Hans Lindhout, JanWillem Visser, Paul Wielage, John v. Zuylen, Arjan v. Vliet en Martijn Vos. Zaterdag 16 juni in Amersfoort gaan zij uitmaken wie de kampioen van Nederland wordt Daarna werden de herenteams ge huldigd. Heren 6 kampioen van de vierde klas; heren 4 kampioen van de tweede klas en het gepromo veerde eerste herenteam. Na deze huldiging werd de avond weer overgenomen door de muziek en werd er tot in de kleine uurtjes gedanst en gepraat. ROMANS: Allbeury, Ted: De keer zijde van verraad; Anderson, Ja mes: Met de dood in je bloed; Arlen, Leslie: Haat en verlangen- Baantjes, A.C.: De Cock en het do delijk akkoord; De beste Science Fiction; Borges, Jorge Luis: De Aleph en andere verhalen; Brad ford, Barbara Taylor: De stem van het hart; Camus, Albert: De vreem deling; Cartland, Barbara: Spaans avontuur; Claus, Hugo: De zwarte keizer; Crichton, Robert: De Ca- merons; Dorrestein, Renate: Bui tenstaanders; Eco, Umberto: De naam van de roos; Erdman, Paul: De wereldramp; Eykman, Karei: Liefdesverdriet; Garcia Marquez, Gabriel: Honderd jaar eenzaam heid; Gijsen, Marnix: Amerika en ik; Hannelore, Robin: Jenever uit pulle; Hermans, Willem Frederik: Moedwil en misverstand; Een lan dingspoging op Newfoundland; Herzberg, Abel J: Brieven aan mijn grootvader; Howard, Joseph: Het tweede omen; Heijden, A.F.Th van der: Vallende ouders; De slag om de Blauwbrug; Mann, Heinrich: De onderdaan; Moeyaert, Bart: Duet met valse noten; Oë, Kenzaburo: De dag dat de keizer hoffelijk mijn tranen droogt; De hoogmoedige doden; Orwell, George: De boer derij der dieren; Reve, Gerard: Moeder en zoon; Oud een een zaam; Rhue, Morton: De golf; Shi- bumi: Trevanian; Siebelink, Jan: De herfst zal schitterend zijn; Sil- verberg, Robert: De burcht van heer Valentine; Slauerhoff, J: De opstand van Guadalajara; Spilla- ne. Mickey: Beeldschoon bedrog; Een schattig boeketje bloemen na afloop van een interview door Ra dio Signaal, aangeboden door Bioemsierkunst René, riep vragen op. Heeft Moerkapelle dan een nieuwe bioemenzaak? En inderdaad bleek dat het geval. Met stille trom is door René van Driel, de bloemen- en plantenzaak van Polderhof overgenomen. De inwoners van Moerkapelle hadden ervan vernomen via een strooibil jet, doch de Dorpskrant was er niet van op de hoogte, Zodoende werd er hierin ook geen aankondiging gedaan van de op handen zijnde opening. Die heeft zich inmiddels al afgespeeld en velen vonden tijdens het open huis de weg naar de smaakvolle en artistiek inge richte bloemenboetiek van de in Waddinxveen woonachtige René. Tal van geschenken en gelukwen sen mocht René van Driel, die sinds drie jaar ook een bloemen en plantenzaak in Bleiswijk heeft, samen metzijn Moerkapelse vrien din Liesbeth de Graaf in ontvangst nemen. Ook heel wat bestellingen werden er in die eerste week van de opening geplaatst, vanwege de opening van een bedrijf. Uiter aard kwamen ook veel mensen zo maar spontaan naar de boetiek om een plant of een boeket. Een boe ket kan de klant zelf samenstel len, door het bedrag te noemen dat hij wil besteden en de kleur. Prach tige compsities worden er niet al leen door Rene, die 'groene vin gers' heeft, gemaakt, ook Liesbeth beheerst het vak van bloembind- ster. Zij zwaait de scepter in dit Moerkapelse filiaal waar niet al leen planten en bloemen, bakken en bloempotten, maar ook de meest uiteenlopende cadeautjes verkrijgbaar zijn. Geurtjes en kleurtjes in sierlijke flacons, baby cadeautjes, stopflesjes met snoep jes uit grootmoeders tijd, fraaie bloemenbyoux en ludieke raam- decoraties, die momenteel hele maal in zijn. Fragiele, voornamelijk van wit papier vervaardigde voor stellingen, die mooi staan bij een raam met witte sierpotten. René Bioemsierkunst, tel. 1588 is geopend, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Op maandag is de winkel gesloten. Korenstraat 37 - Zevenhuizen - lel. 01802-1834 Aanwezig: elke woensdag- en zaterdagmiddag. Afmetingen: 20 x 25 x 15. Ideaal voor een boterham en drinken wanneer u er op uittrekt! Zevenhuizen - Het 12e Bedrijfs-en Zomeravondvoetbaltoernooi v.y. Groeneweg wordt op de slotavond vrijdag 8 juni a.s., afgesloten met een Groots Vuurwerk. Na de fina les zal om 22.30 uur op het sport park Van 't Verlaat het vuurwerk mogelijk worden gemaakt door sponsoring van Eikelenboom Staalbouw B.V.; De Spar/Kon. A.J.M. van Well B.V. en de Rabo bank, worden aangestoken. Evenals de voorgaande weken is ook de toegang op de finale-avond gratis. Uitslagen van de gespeelde wed strijden: De Schuur I-Fa. Voor brood: 1-6; Rip's autosloperij- Dorpshuis: 0-6; De Spar /A.J.M. v. Well-Fa. Visser: 0-1; Hazebroek/ Tamerus-v. Vuuren: 0-3; De Schuur l-Rip's autosloperij: 3-1; Dorpshuis-Fa. Voorbrood: 0-2; De Spar/AJM v. Well-Hazebroek/ Tamerus: 1-3; Fa. Visser-v. Vuu ren: 2-0; Hage-De Schuurll: 1-0; Hotel Vos-Sportcafe De Ring: 1-1; W.K.Crone-'t loze Vissertje: 0-0; Agrariers-Gebr. v.d. Kooij: 3-0; Hage-Hotel Vos: 2-3; Sportcafe De Ring-De Schuur II: 6-0; 't loze Vis- sertje-Gebr. v.d. Kooij: 2-1; W.K. Crone-Agrariers: 0-0. Het programma voor de komende en tevens laatste week luidt: 1 juni: Sportcafe De Ring-'t loze Visser tje; 19.00 uur. Gebr. v.d. Kooij-De Schuur II; 19.00 uur. Dorpshuis- Fa. Visser: 19.00 uur. v. Vuuren-De Schuur I: 20.15 uur. maandag 4 juni: Hazebroek/Ta- merus- De Schuur I: 19.00 uur. De Spar/AJM v. Well-Rip's autoslo perij: 20.15 uur. Agrariers-Hage: 19.00 uur. WK.Crone-Hotel Vos: 19.00 uur. Woensdag 6 juni: nr. 1 Poule A (kruisfinale-nr. 2 Poule B; 19.00 uur. nr. 1 Poule B (kruisfinale)-nr. 2 Poule A: 19.00 uur. nr. 4 poule A- nr. 4 poule B: 19.00 uur; nr. 7 pou le b-nr. 7 poule a: 20.15 uur. donderdag 7 juni: nr. 8 poule A-nr. 8 poule B: 19.00 uur; nr. 3 poule B- nr. 3 poule A: 19.00 uur. nr. 6 poule A-nr. 6 poule B; 19.00 uur; nr. 5 poule B-nr. 5 poule A: 20.15 uur. vrijdag 8 juni: 'kleine' finale: 19.00 uur. 'grote' finale; aanvang 20.15 uur. Na de finale worden de prij zen uitgereikt door de voorzitter van v.v. Groeneweg, Adr. Roos en is er een gezellige avond m.m.v. The Flying Dutchmen. Aanvang 22.30 uur: Groots vuur werk.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 10