MODE VOOR JOU! HliiBHMrt BENRAAD VERGOEDT EEN DEEL VAN UW GASREKENING MET...200rKONT4NT*IN DE HAND Al Bejaardenreis Moerkapelle BRADERIE r DORPSKRANT pagina 9 Politieberichten Martelen is mensenwerk... m vaderdas aanbi«d'"9en ƒ119,- VERBETERD RENDEMENT KRAUSE opstee kladder 275,- f 210,- 2x12 sporten 2X9 sporten jsttnette - 11 VIM »tHA* jpEClkk»-1 ^1)101^^^377 zevenhui dorpss traa^ 166 verloren: gouden dameshorloge met ana loog; roodbruie sleuteletui met 4 sleutels; bankpasje en giropas; bruingehaakte tas met opschrift Columbia (zeer gedupeerd!); groene plastic jas; meetlint. aanbieding: Club de France pantalons, wijd of strak model, nu 69,50. dorpsstraat 111b zevenhuizen maar de bestrijdig ervan ook. 39,90 bij v.d. berg mode de jeans die jij zoekt! o.a. Club de France, Ball, Ed win, Joey Fresco, Cars, Bobos. 39,90 59,90 FA. R. VISSER ZONEN pH BEICAAD XR Inderdaad, btj inlevering van uw garantiebewijs en aankoopbon van een Benraad VR-gashaard type 809 810-811-812 ot813ki$)tucSrekt 200 gulden utöjetaakl uersp#® Ve*:rHLl500S. Werkt 03W0Ct^aWe^c.Wol»e l^^fenduldelïe' ffrukaanWMZ.og. ZEVENHUIZEN - 15 mei werd er vanaf De Bonk vanuil een boot met een kruisnet gevist. Zoiets is over al verboden. Alleen beroepsvis sers mogen met toestemming dit doen. In de Rotte mag maar één beroepsvisser me dit net vissen. De eigenaar is dit net dus kwijt. 15 mei: aanrijding op de Wollefop- penweg. Een bestuurder van een auto reed over de Wollefoppen- weg in de richting van Rotterdam. In de bocht van het bordje Oud Verlaat kreeg hij last van z'n her nia, waardoor z'n been stijf bleef. Hierdoor bleef hij gas geven en verloor hij de macht over het stuur. De heer R.R. uit Zevenhuizen was deze bestuurder. Uit tegenoverge stelde richting kwam een fietser, mej. F.T. te Zevenhuizen. Zij wist zich in veiligheid te stellen door haar fiets neer te gooien en eraf te springen. Hierbij raakte zij lichtge wond. De auto kwam in de berm tot stilstand met een beschadig-de voorzijde. 15 mei: Een bestuurder van een bromfiets werd verbaliseerd om dat hij op een niet verzekerde bromfiets reed en bovendien nog geen zestien jaar oud was. De jon geman kwam uit Zevenhuizen. 16 mei: Door een bewoner van de Wilgenlaan werd aangifte gedaan van diverse diestallen toen hij in contact kwam met een politieman. De feiten waren gepleegd tussen februari en mei. Gestolen zijn bij gedupeerde: gewassen grindte- gels, tuinattributen en een poging tot inbraak in zijn auto. Wie iets dergelijks overkomt dient direct de politie te waarschuwen, zodat der gelijke delicten eerder opgelost kunnen worden. 16 mei: Vanaf het Tuincentrum Oud Verlaat werd een vrachtwa gen gesloten, een blauwe Merce des, in de nacht van 15 op 16 mei. Van de daders ontbreekt elk spoor. 17 mei: snelheidscontrole op de Groeneweg tussen Woilefoppen- weg en Zuideinde. Daarbij zijn tien processen verbaal uitgeschreven, voor snelden die gemiddeld tus sen de 20 en 35 km. te hoog lagen. Daar mag 50 km. per uur worden gereden. 18 mei: Tijdens hun vlucht werden twee inbrekers gepakt die actief waren geweest op het sporteiland De Zevensprong. De aanhouding vond om ongeveer 2.00 uur plaats. De politie werd gealarmeerd dooi het alarm en was zeer snel tei plaatse. Men had ingebroken ir het tennispark, men had gepoogc in te breken bij desurfwinkel Euro- surfing. De daders waren Rotter dammers. 22 mei is de politie geroepen ter assistentie op de camping aan de Tweemanspolder al waar een kampeerder de camping zonder te betalen wilde verlaten. Tijdens zijn verblijf op de camping was er schade aan zijn auto ontstaan en deze persoon - een Hagenaar - dacht zijn schade te verhalen op de camping. Dit ging echter niet door en hij betaalde door bemid deling van de politie het verschul digde bedrag. 26 mei: Zaterdagmorgen gingen 2 inwoners van Zevenhuizen jagen in de buurt van Nieuwerkerk. Zij schoten vanuit een personenauto. Daar dit niet het geijkte gebruik is bij een weidelijke jacht en boven dien verboden is bij de wet, wer- d beiden een proces verbaal aan gezegd. De jagers waren inwoners van Zevenhuizen. 26 mei: OP het Nijverheidscen trum is nabij discobar De Schuur een onbeheerde damesfiets aan getroffen. Het hoefijzerslot was vermoedelijk opengebroken. Wie mist haar fiets? Diezelfde dag is er omstreeks 16.00 uur door twee burgers een bestuurder van een bromfiets aangehouden. Deze had vanaf viaduct Noordeinde tot aan de verkeerslichten de gehele weg- breedte nodig gehad. Hij belem merde het verkeer. Het was een Zevenhuizenaar. De bestuurder bleek onder alcoholinvloed. Hij werd meegenomen naar het bu reau. Iets dergelijks zou iedere wegge bruiker die een strafbaar feit con stateert moeten doen: de overtre der in de kraag grijpen en naar het dichtstbijzijnde politiebureau brengen. Tevens bleek dat de bestuurder van de bromfiets deze gestolen had. Hij is voorgeleid en er werd proces verbaal aangezegd. Op 27 mei kwart voor één 's mor gens werd een boot ontvreemd te Bleiswijk. Tijdens het opnemen van de aangifte werd de boot on beheerd aangetroffen dobberend op de Rotte. De boot is eigendom van een Rotterdammer. Een half uur later werd op de Tweemanspolder de bestuurder van een personenauto aangespro ken, die daar met draaiende mo tor stond. De bestuurder had dui delijk teveel alcohol genuttigd en moest mee voor onderzoek. Die zelfde nacht om 4.00 uur werd op rijksweg A 12, ter hoogte van Ze venhuizen, een aanrijding ge pleegd waarbij verdachte door reed. Deze werd later door de ge meentepolitie van Gouda aange houden, waarbij bleek dat hij teveel alcohol gedronken had. Ook hij zal hiervoor verbaliseerd worden. In 24 uur drie overtreders van rij den onder invloer - gelukkig zon der persoonlijke ongevallen!). Op dinsdag 5 junia.s. hoopt het komité, dat deze reis verzorgt, de bejaar den opnieuw een dagje uit aan te bieden. Het zal de 38e reis worden. Zoals bekend kan een ieder die voor 1 juli 1984 de leeftijd van 65 jaar zal hebben bereikt en in Moerkapelle of direkte omgeving woont, aan deze reis deelnemen. Degene die voor deze tocht in aanmerking kmt en gehuwd is, neemt natuurlijk de echtgenoot of echtgenote mee, ook al is deze nog geen 65 jaar. Deelnemers worden verzocht, evenals vorig jaar, minimaal 37,50 p.p. bij te dragen. Om dit bedrag hetzelfde te houden, is besloten om van een oude traditie af te stappen en dient men zelf voor rookgerei en eau de cologne te zorgen. Mocht iemand onderwet toch opgefritst willen worden, dan heeft de meereizende verpleegster vol doende verkoelends voorhanden. De totale kosten zullen 70,- bedra gen Debejaar- den die aan deze reis willen deelnemen worden verzocht zich vóór zater dag 2 juni a.s. op te geven als vanouds bij de fa. Kadiks, Dorpsstraat 30 van maandag t/m vrijdag, dus niet op zaterdag. Men kan dan tevens de bijdrage afgeven. Het komité bestaat uit: Joh. Brouwer, voorzitter, P. de Vrij, secretaris, P. v.d. Berg, penningmeester en J. Kadiks, alg. adjunkt. Wilt u bij opgave onderstaande strook inleveren? Naam: Adres: Aantal personen: Heeft u een dieet? Zo ja, welk? Betaald bedrag: De Zevenhuizense Middenstands- vereniging gaat een braderie orga niseren welke gehouden zal wor den op 1 september 1984. Alle ve renigingen zijn uitgenodigd hier aan mee te doen en een afgevaar digde te willen sturen naar een ver gadering op dinsdag 12 juni a.s. om 20.00 uur in "Hof van Holland", aan de Dorpsstraat. De mogelijk heid bestaat dat wij een vereniging vergeten zijn aan te schrijven; dan nodigen wij u hierbij alsnog uit. Ook niet-leden van de Midden standsvereniging, als ook van bui ten af, kunnen zich in laten schrij ven. U hoort dan t.z.t.ofer een mo gelijkheid is. Het contactadres hiervoor is: Mevr. A. Benning, Dorpsstraat 111, 2761 AN Zeven huizen, tel. 01802-1358. Programma-punt vier: Amnesty is voor "waarborgen tijdens ver-hoor en hechtenis". Pantalon van Bobos zowel voor hem als voor haar! te combineren met een poloshirt van Club de France verkrijgbaar in diverse kleuren katoenen bermuda short van Cracker te combineren met een mooie blouse in streepdessin van Vanilia DORPSSTRAAT 167-169 TELEFOON 01802-1206 en 2124 2761 AR ZEVENHUIZEN <Z.H.) die zuinigheid begint al bij de vergelijk maar... een Benraad VR-gashaard is voordeliger. De Benraad VR-gashaard is mooi om te zien, absoluut veilig en heeft 2 jaar garantie. Type 810 Profiteer nu van deze eenmalige aktie... en profiteer nog jarenlang van uw zuinige Benraad VR-gashaard. Deze aktie loopt tot 1 juni 1984 Een onderneming uit de ATAG groep NEDERLANDS GROOTSTE VERWARM INGSSPECIALIST Postbus 8. 7070 AA Ulft Nederland. Nijverheidsweg 1, 7Ó71 CH Ulft Nederland Telefoon 08356-87922 Verkrijgbaar bij

Dorpskrant | 1984 | | pagina 9