Gemeente Zevenhuizen VADERDAG: 10-25 KORTING ^)e tftlfrtrberh DORPSKRANT AANBIEDING VOOR Bestemmingsplan "Landelijk Gebied, 7e herziening" Verleende bouw vergunningen Gemeente rekening Gemeentehuis bibliotheek Afsluiting Zuidplasweg Collecteschema Verkeersmaat regel Schieland- singel BURGERLIJKE STAND Openbare vergaderingen DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS Afgegeven bouwvergunningen Collecteschema BURGERLIJKE STAND op alle KONIFEREN - BOMEN en HEESTERS. pagina 2 De burgemeester van Zevenhuizen maakt ter voldoening aan artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat vanaf vrijdag 15 juni 1984, gedurende één maand vooreen ieder ter gemeentesecretarie ter inzage ligt de zevende herziening van het bestemmingsplan "Landelijk Gebied" zoals dat door de gemeenteraad bij besluit van 10 mei 1984 is vastgesteld. Door de raad zijn op de volgende punten wijzigingen in het ontwerp aangebracht: - wijziging bestemming perceel Noordeinde 59a; - wijziging bestemming Rt(z) in Rt vooreen volkstuinencomplex aan de Wollefoppenweg 59; - wijziging bestemming L(z) in L6 aan de Molenweg 4; - vervallen tuinbouwontsluitingswegen in voormalig UK-gebied aan de Bredeweg; - uitbreiding van de wijzigingsbevoegdheid; - vervallen van de overige aanduiding "duurzaam voor inten sieve tuinbouw ingericht bedrijf" nr. 37; - intekenen nieuw bouwplan ten behoeve van twee halfvrijstaan- de woningen op het perceel Groeneweg 27-29; - vermelding maat in de bestemming bovengrondse hoogspan ningsleiding; - aanpassing diverse voorschriften. Bezwaren tegen het vastgestelde bestemmingsplan kunnen gedurende de termijn van tervisielegging bij Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland worden ingediend voor: - zij die zich tijdig met bezwaren tegen het ontwerp tot de gemeenteraad hebben gewend; - een ieder die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. Bij de herziening ligt een planboekje ter inzage, waarin alle herzieningen tot en met de zesde herziening zijn verwerkt. Het bestemmingsplan ligt ter inzage bij het bureau Ruimtelijke Ordening e.a., Dorpsstraat 144, tijdens openingsuren. In de periode van 23 mei t/m 7 juni 1984 is door burgemees ter en wethouders van Zeven huizen een vergunning afge geven voor: - de bouw van een berging/ schuur op het perceel Noor delijke Dwarsweg 39. Een ieder die meent in zijn be lang te zijn getroffen door ver lening van de bovenstaande vergunning kan binnen 30 da gen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift ingevolge de Wet arob indienen bij burgemees ter en wethouders. De vergunning ligt gedurende deze termijn ter gemeentesec retarie ter inzage op het bureau Ruimtelijke Ordening e.a. (Dorpsstraat 144). Ter openbare kennis wordt ge bracht, dat de rekening van in komsten en uitgaven der ge meente alsmede die van het Grondbedrijf over het dienst jaar 1982 tot en met 27 juni 1984 ter secretarie der ge meente voor een ieder ter le zing zijn neergelegd. Afschrif ten zijn tegen betaling der kos ten verkrijgbaar. Bureau bevolking gesloten In verband met de verkiezing van de leden van het Europees Parlement zal het bureau be volking op donderdag 14 juni 1984 de gehele dag gesloten zijn. De overige afdelingen zijn wel geopend. In het gemeentehuis is een op stelling gemaakt van de 6 inge diende plannen vooreen nieuw gemeentehuis met bibliotheek. Drie van deze plannen gaan uit van handhaving van het huidi ge hoofdgebouw en drie van algehele nieuwbouw. Over deze plannen zal door de commissie centrumvorming in de openbare vergadering van maandag 25 juni a.s. (aanvang 19.30 uur) nader worden ge sproken. Gedurende de openingstijden van de secretarie alsmede op maandagavond 18 juni a.s. van 19.00 uur tot 21.00 uur bestaat er voor een ieder de gelegen heid de plannen in te zien. De Zuidplasweg zal wegens asfalteringswerkzaamheden afgesloten zijn van 12 juni t/m 13 juli voor doorgaand verkeer richting Nieuwerkerk aan den IJssel v.v.. Het verkeer zal via het Zuideinde worden geleid. De Parallelweg langs de Zuid plasweg zal ten behoeve van bestemmingsverkeer bereik baar blijven. Ook het Nijver heidscentrum blijft toeganke lijk. 11 t/m 24 juni 1984: Prins Bernhardfonds. 25 juni t/m 1 juli 1984: Dia betes Fonds. 2 juii t/m 26 augustus 1984: geen collecten. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 10 mei 1984 besloten tot het doen aanbren gen van een voetgangersover steekplaats in de Schieland- singel, ter hoogte van de Wil genlaan. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na de publicatiedatum van dit besluit (13 juni 1984) beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te wor den ingediend bij de Commis saris van de Koningin in de provincie Zuid-Holland, Ko ningskade 1-2, 2596 AA 's-Gravenhage. GEBOORTEN: van der Kraan, Andrea Eliza beth Johanna, dochter van: van der Kraan, Sijbrand en: van Harten, Cornelia R., op 21 mei 1984. van der Wel, Ruud, zoon van: van der Wel, Jacob en: Olie man, Anneke, op 26 mei 1984. Meewisse, Leontien Bianca, dochter van: Meewisse, Corsti- aan J.J.M. en: Hamer, Marja, op 31 mei 1984. HUWELIJKEN: van Delft, Jasper en: Pruijsen, Caroline, op 30 mei 1984. Markerink, Gerrit Jan en: Fijan, Anna Catharina,op8juni 1984. Woensdag 13 juni 1984 Commissie Onderwijs en Wel zijn Aanvang 19.30 uur. Maandag 18 juni 1984 Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken Aanvang 19.30 uur. Maandag 25 juni 1984 Vergadering commissie Cen trumvorming Aanvang 19.30 uur. Donderdag 28 juni 1984 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Tentoonstelling "Huisvesting voor ouderen" Wegens technische omstan digheden kan de tentoonstel ling die in de periode van 8 tot en met 15 juni in het dorpshuis zou worden opgesteld, geen doorgang vinden. Bezien zal worden of de ten toonstelling aan het eind van het jaar alsnog in Zevenhuizen kan worden geplaatst. Burgemeester en wethouders hebben op 13 juni 1984 bouw vergunning afgegeven aan: - C. J. van der Berg, Rehobothplantsoen 6, voor het plaatsen van een dakkapel; - M. Slingerland, Oranjestraat 3, voor het vergroten van een woning; - J. Verschoor, Julianastraat 20, voor het bouwen van een berging; - A.H. de Pater, Julianastraat 38, voor het plaatsen van een dakkapel; - Drukkerij Van Loon Moerkapelle, voor het aan- en verbouwen van een bedrijfsruimte aan de Oranjestraat 38. Een ieder die meent in zijn/haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na verzending van de beschikking ingevolge de Wet Arob een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Moerkapelle. Woonruimteadvies commissie In de gemeente Moerkapelle is gedurende een groot aantal ja ren een woonruimte-advies- commissie werkzaam. Een van de belangrijkste taken van deze commissie is advies uitbrengen aan het college van burgemeester en wethouders over de toewijzing van (ge meentelijke) huurwoningen. De commissie komt meestal éénmaal per twee maanden in vergadering bijeen. Tijdens zo'n vergadering wordt tevens een spreekuur gehouden waarin woonruimtezoekenden hun huisvestingszaken ken baar kunnen maken. Voorts is bepaald dat de leden van de commissie (totaal 5) jaarlijks door de gemeenteraad dienen te worden benoemd en wel in de maand september. Nu de zomervakantie al zeer nabij komt en niet iedereen misschien in de gelegenheid is kranten volledig te lezen, wil len wij vroegtijdig onder uw aandacht brengen dat een ieder die belangstelling heeft voor volkshuisvestingszaken zich kandidaat kan stellen voor het lidmaatschap van de com missie. Voorts wordt het op prijs ge steld indien u namens een in stelling of groepering, zoals kerkgenootschap, maatschap pelijke hulpverlening, huur dersof verhuurders, zitting kunt nemen. Indien u belangstelling heeft voor het lidmaatschap van de commissie kunt u zich schrifte lijk vóór 1 september 1984, opgeven bij het college van burgemeester en wethouders van Moerkapelle, Postbus 2, 2750 AA Moerkapelle. Verklaring geen bezwaar methyl bromide De Directeur van de Provincia le Directie Landbouw en Voed selvoorziening in Zuid-Holland heeft ingevolge de "Beschik king Vrijstelling Methylbromi de" een verklaring van geen bezwaar afgegeven voor het gebruik van methylbromide aan: - P. Evers, Herenweg 44 te Moerkapelle, en - J. Oudijk, Middelweg 3 te Moerkapelle. Deze beschikking ligt gedu rende drie maanden voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage. 11 juni t/m 24 juni 1984: Prins Bernhardfonds. 25 juni t/m 1 juli 1984: Diabetes Fonds Nederland. OVERLEDEN: Visser, Cornelis, oud 75 jaar, op 6 juni 1984. Inzamelingsactie bestrijdings middelen De onlangs gehouden inza- melactie t.b.v. landbouwbe- strijdingsmiddelen en dierge neesmiddelen is in Moerkapel le een goed succes geweest. Totaal werd ca. 1200 kg. be strijdingsmiddelen opgehaald. geldig vanaf do. 14 juni t/m za. 16 juni. Tuincentrum-Boetiek Noordelijke Dwarsweg 80 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1463.

Dorpskrant | 1984 | | pagina 2