WW* DIT PRACHTBOEK GRATIS BIJ DE NMS. mm Flitsende mode bij vd Berg BLOEMSIERKUNST RENE 1934 1984 CONCORDIA' DORPSKRANT KOFFIEBAR Eerste paal voor 16 woningen Wij houden van bloemen en planten evenals van tevreden klanten 25-jarig bestaan dorpshuis "Op Moer" Grote sortering parket bij: Schouten Teekens Parket lïl caravanstalling mwm A. VEERMAN pagina 7 Brandpunt Bijbel Scholen-cursus Tweede Kamerlid in Zevenhuizen/ Moerkapelle D.V. 12 oktober 1984 hopen onze ouders en grootouders G. Zwarteveld en W. Zwarteveld-Hertog Een moderne showroom, winkel, waarin alle soorten parket en aanverwante artikelen worden verkocht. Door jarenlange ervaring kunnen wij u vakkundig advies geven. Wij zijn geopend van: Schouten Teekens Parket Nieuwe Haven 318 2801 EG Gouda Telefoon 01820-21520 b.g.g. 01827-3907 03488-864 Capaciteit: 1000 stuks - binnen en buiten Vanaf 20,- per m2 Reco - 01793-1944 - MOERKAPELLE Hobbyclub "De Kin derkaravaan" is weer gestart Hervormingsdienst Wist u dat er in Moerkapelle op Zevenhuizens grondgebied een SFEERVOLLE FEESTGELEGENHEID bestaat Jï aan de Bredeweg 66 biedt ruimte aan groepen tot 250 personen. Wij verzorgen KOFFIEMAALTIJD, KOUD BUFFET OF DINER. Belt u of komt u eens langs om de zaal te bezichtigen! Eventuele muziek kan verzorgd worden. Onze kok kan bijna alles! Afspraken telefonisch 033-632565 of 01793-1528 UlKi* wmI^L Luxe uitgave over het geld in de Lage Landen van het begin van onze jaartelling tut heden. Groot formaat van 21 x 27,5 cm. 160pagina's dik en maar liefst 300 schitterende illustraties waarvan de meeste in kleur. 'Geld door de eeuwen heen' is een bijzonder fraai boekwerk over de geschiedenis van munten, die ooit in de Lage Landen gecirculeerd hebben. 160 Pagina's dik met maar liefst 300 schitterende illustraties. U krijgt het gratis mee door nü een spaarrekening te openen bij de NMS. Met een eerste inleg van minstens f 100,-. Of door automatisch te gaan sparen met een maandelijks bedrag van minimaal f 25,-. 't Is een werkelijk uniek lees-, kijk- en opzoek boek. En nog leerzaam ook. Deze aanbieding geldt tot eind oktober 1984, maar op is op, dus haast is wel geboden. Dit prachtboek is eveneens verkrijgbaar bij elk van de 470 NMB kantoren. hlUM DorPSStraat 200 Zevenhuizen (ZH) Spaarbank Tel. 01802-1430 of 1413 Het nog zeer jonge modehuis vd berg mode uit Zevenhuizen presenteer de vorige week woensdagavond de nieuwe herfst- en wintercollectie, tijdens een bijzonder verzorgde modeshow in dorpshuis Swanla. Het regende na afloop complimentjes omdat deze eerste show zich ken merkte door professie, daar Seia en Thijs vd Berg er een compleet pro gramma van maakten. Zo was er na de pauze een optre den van vier balletleerlingen van Marlies Koemans, nadat de talrijke belangstellenden in de pauze de diverse soorten wijn hadden ge keurd, na vooraf hierover een uit eenzetting te hebben gehoord, van de heer Verschuuren van Albert Heijn. Niemand minder dan t.v.-presen- tator Hans v.d. Togt was de pre sentator van de modeshow, van zowel dames- als herenkleding. Twee mannequins en twee dress- men toonden vooral zeerdraagba- re comfortabele kleding. Veel combinaties zijn het modebeeld, zowel in vrijetijds- als sportkle- ding. Een modeshow voor dames en heren, welke niet in evenredige hoeveelheid aanwezig waren. Desondanks viel het aantal man nen niet tegen. Het accent van de show lag vooral op de sportieve en draagbare mo de voor alledag. Hans v.d. Togt stelde in zijn welkomstwoord dat men zelf kan bepalen wat men draagt en er vlot, keurig of sportief gekleed bijlopen. Alleen de heren in Den Haag lopen nog in het grij ze pak. Voor de heren is het modebeeld weer met pantalons met smalle pij pen, smalle stropdassen, over hemden en kleine kraagjes, swea ters met vleermuismouwen terwijl de joggingpakken ook een nieuwe stijl hebben. Model 'hangkruis' is vervangen door een slankkleden- de pantalon in de vorm van de klassieke skipantalon. In de voor geschotelde combinaties van zo wel de dames als de herenkleding kwamen veelvuldig de modekleu ren wit, beige, zandkleur en taupe tot uiting. Broekrokken en koker rokken, blouses, jacks, pantalons, sweaters en combinaties trokken voorbij het oog, dat op deze avond gestreeld werd door de vele mooie dingen die passeerden. Wie de show niet bijwoonde kan zelf eens een kijkje nemen bij vd berg mode in de Dorpsstraat, modeshow voor jongeren Voor de jongeren vanaf ca. 15 jaar wordt er vanavond een speciale modeshow op hun leeftijd afge stemd, gehouden bij Discobar La Baraque (De Schuur), vd berg mode presenteert hier voor het jeugdig publiek draagbare en mo derne herfst- en winterkleding. ZEVENHUIZEN - Vrijdagavond 5 oktober is er een spelletjes-avond bij Koffiebar 't Preathuus. Alle jon geren vanaf 16 jaar zijn van harte welkom. De aanvang is om onge veer 20.00 uur. VIOERKAPELLE - Burgemeester VW. lips slaat op vrijdag 5 oktober om 16.00 uur de eerste paal voor 16 HAT-woningen in het uitbrei dingsplan Wilde Veenen. ZEVENHUIZEN - De Brandpunt Bijbel Scholen-cursus te Zeven huizen is van start gegaan met 34 deelnemers. De BBS-cursus heeft het doel om aan allen die belang stelling hebben voor het Woord van god, maarspeciaal aan hen die daadwerkelijk mee willen werken in enigerlei tak van geestelijke ar beid, een degelijke praktische op leiding te geven. Er is geen specia le vooropleiding vereist, leder die geïnteresseerd is om doeltreffend opgebouwd te worden in de ken nis omtrent de Bijbel, is welkom. In de lessen wordt o.m. behandeld: Inleiding tot de Bijbel, Christus in het Oude en Nieuwe Testament, Methode Bijbelstudie en Harmo nie der Evangeliën. Geïnteres seerden kunnen een gratis proefles bijwonen om kennis te maken met het praktische karak ter van deze cursus. Na elk cursusjaar bestaat de mo gelijkheid deel te nemen aan een tentamen. Dit is niet verplicht, maar kan wel erg nuttig zijn. De lessen worden één keer per twee weken gegeven in de Geref. kerk, Dorpsstraat 104 te Zevenhuizen. Als docenten treden op de heer J.H. Kits, directeur van de Evan gelische Bijbelschool te Doorn, en de heer J.F. de Leeuw, godsdienst docent. Nadere informatie en de informatiefolder kan men verkrij gen bij Fetsje de Jong, tel. 01802- 2034. ?,T)ROj» Plaats 19 - Bleiswijk - 01892-7157 Julianastraat 72 - Moerkapelle - 01793-1588. Drs. A.H.D. Wagenaar, lid van de Tweede Kamer voor de RPF, komt op vrijdag 5 oktober in gebouw Concordia aan de Bredeweg 66 in Zevenhuizen, spreker over het on derwerp: 'De RPF-visie op het re geringsbeleid'. ledereen is op deze avond hartelijk welkom. De aan vang van deze openbare bijeen komst is om 20.00 uur. (mede georganiseerd door de RPF-kiesvereniging Zevenhuizen/ Moerkapelle, in oprichting.) MOERKAPELLE - 20 oktober a.s. staat het dorpshuis Op Moer bol van aktiviteiten. Op deze datum wordt namelijk het 25-jarig be staan van het dorpshuis gevierd. De gehele dag zullen aktiviteiten worden onplooid waar de totale dorpsgemeenschap van Moerka pelle van kan genieten. Alle vere nigingen, die gebruik maken van het dorpshuis zullen op deze dag een aantal aktiviteiten ontplooien. Hiertoe zullen alle ruimten in het gebouw worden benut. Het com plete programma is op dit moment nog niet bekend maar zal in de vol gende editie van deze krant de aandacht krijgen. Voor één aktivi- teit wordt nu reeds de aandacht gevraagd. Op vermelde datum zal van 16.00-19.00 uur een recreatie- volleybaltoernooi worden gehou den. Wanneer men belangstelling heeft - zowel individueel als in team-verband - om hieraan deel te nemen kan men zich opgeven bij de heer H. Doornhein, die privé te bereiken is onder tel. nr. 1231 en tijdens zijn werkzaamheden als beheerder van het dorpshuis on der nummer 1569. te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun Kinderen en kleinkinderen Wilde Veenen 95, 2751 EJ Moerkapelle U bent van harte welkom op de receptie vrijdag 12 oktober a.s. van 15.30 tot 17.00 uur in Dorpshuis "Op Moer", Raadhuisstraat 40 te Moerkapelle. -1- .G -t- -Ir- -Ir - f ~|f p 'Ir* *1# J V *1^ *1* 0 Dinsdag t/m vrijdag van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.30 uur. Zaterdag de gehele dag van 10.00-17.00 uur. Donderdagavond van 19.00-21.00 uur. Op donderdag 20 september is de hobbyclub weer gestart met een goed bezochte en gezellige'open avond'. De clubavonden zijn steeds op donderdagavond van 19.00-20.00 uur voor jongens en meisjes van t t/m 11 jaar. Bij vol doende belangstelling wordt er gestart met een groep van 12 t/m 16 jarigen van 20.00-21.00 uur. In kleuterschool "Jip en Janneke" heeft de hobbyclub haar club ruimte (achteringang). De contri butie is 22,50 voor het hele sei- zoen 30 avonden; meer kinde- ren uit één gezin: reductie). Voor meer informatie: Gea Vis, Korenbloemstr. 10, Moerkapelle of Oom Sjaak de Kramer, W. Alexan- derplantsoen 5, Moerkapelle, tel. 01793-1290. MOERKAPELLE - Het aktie-comi- té Gouda e.o. van de stichting "In de Rechte Straat", belegt in de Ned. Herv. Kerk te Moerkapelle een hervormingsdienst op don derdagavond 18 oktober a.s. Aan vang 19.45 uur. Spreker is ds. D. Rietdijk. Hij spreekt over "De oftgn deur". Medewerking wordt ver leend door het Chr. Gem. Koor "Sursum Corda". JJ

Dorpskrant | 1984 | | pagina 7