FERME JONGENS STOERE KNAPEN iiiiiiiiiiiimiiiiHiMiimiMiiiiiiiiiiiiiiii 10 JAAR Boetiek De Zil verberk - nu in Volleyballen in Moerkapelle Brandweer op verjaarspartijtje 3e RONDE ZAALVOETBAL EVENEMENTEN AGENDA ELFSTEDENTOCHT-RIJDERS ontvangen op gemeentehuis A. RODENBURG GEFELICITEERD KAMPIOENEN! nieuwe stijl Tentoonstelling over bomen I stand van zaken: ZEVENHUIZEN: MOERKAPELLE: Uw FotoVakman: DROGISTERIJ - FOTOHANDEL ZEVENHUIZEN Laat uw favoriete foto of dia afdrukken op formaat 20 x 28 cm. Er zijn zaken die u niet klein moet zien. Daarom is dit een prima gelegenheid om die speciale opname waar u zo trots op bent eens extra onder de loep te nemen. Wij maken er voor u een flinke vergroting van. Deze maand voor f 5,95 van negatief en f 7,95 van dia. Dus voor de prijs hoeft u het niet te laten. Binnen een paar dagen ligt er een schitterende vergroting voor u klaar. De speciale aktieprijs geldt tot het eind van de maand. 6 maart 1985 Onafhankelijk informatieblad voor alle inwoners van Zevenhuizen, Oud Verlaat en Moerkapelle. Verschijnt éénmaal per veertien dagen. Oplage: 3.500 ex. "AKKOORD" Peter Hovens Schielandsingel 39 2761 XR Zevenhuizen Tel. 01802-1918 originele handtekeningen op ons kantoor. Feest bij boetiek De Zilverberk aanstaande zaterdag 9 maart, ter gelegenheid van het 10-jarige be staan van deze inmiddels tot een 'warenhuis' ten plattelande uitge groeide winkel. Die winkel kreeg een totale opknapbeurt, die ter hand werd genomen door eige naar De Gier, zijn zoon en mede- werkerk van de kwekerij. Nieuwe plafonds, overzichtelijke rekken, frisse kleuren en last but nog least, een uitbreiding. Het totale vloer oppervlakte van De Zilverberk be draagt met de nieuwe afdeling voor tuinmeubelen, welke 150 m2 bedraagt, zo'n 1500 m2. De feeste lijkheden rond het tweede lustrum en het voltooien van de renovatie, alsmede de uitbreiding, wordt za terdagmiddag om drie uur extra luister bijgezet door een groots concert. Aan dit concert in deze boetiek wordt meegewerkt door het Zoetermeers Mannenkooro.l.v Nan van Groeningen en pianist Rob van Dijk (broer van Louis van Dijk). VIDEOTHEEK "DE WAAL" VHS - VCC - BETAMAX - Lia en Piet de Waal - Zuidkade.56 - Waddinxveen Tel. 01828-13671 - Geopend ma. t/m vrij 13.00-21.00 uur, zat. 9.00-17.00 uur. Nu ook verhuur van videorecorders! Is het wel bekend datje in Moerka pelle kan volleyballen? Sinds ca. 2 jaar is er een recrean ten-team dat iedere woensdag avond van 8 tot 10 uur traint in dorpshuis Op Moer. Voorheen was dit aangesloten bij volleybalvere niging Zevenhuizen, maar sinds januari wordt de zaal door deze mensen zelf gehuurd en ze willen proberen weer een Moerkapelse volleybalvereniging op te richten. In de toekomst willen ze ook in kompetitie-verband gaan spelen. Aangezien het volleybal-toernooi van vorig jaar een groot succes is geweest, wil men zeker trachten weer een vereniging op poten te zetten. Wie interesse heeft in deze sport kan gerust eens komen kijken op woensdagavond of even bellen voor meer informatie naar: Anita Meürer, tel. 01793-1813. Ook dit jaar weer heeft de werk groep "Groenplan Moerkapelle" een tentoonstelling opgebouwd in het kader van de Nationale Boom- plantdag. Ditmaal heeft het onder deel 'boomverzorging' wat extra aandacht. De tentoonstelling is van 14 t/m 30 maart te zien in het dorpshuis Op Moer ('s zondags gesloten). Op de Boomplantdag zelf zullen door leerlingen van de zesde klas van de beide lagere scholen bomen geplant worden. Deze keer krijgen bijv. de Jhr. v.d. Weistraat, de Beatrixlaan en nog enkele straten er bomen bij. Mede dankzij de Boomplantdag en de medewerking van Gemeentewer ken Moerkapelle, hopen wij zo te bouwen aan een mooie groene kern in Moerkapelle. Inlichtingen over de werkgroep bij Ruud Vis, Korenbloemstraat 10 Moerkapelle Zaterdagmorgen werd er via de automatische brandmelder c.q. rookmelder van het bejaardente huis brandalarm geslagen. De le den van de vrijwillige brandweer, die via Gouda vernamen dat er niets aan de hand was in De Ze venster, reden toch uit om één en ander na te checken. Wat bleek? Er was een bewoonster jarig in het bejaardentehuis, die ter gelegen heid van haar tachtigste verjaar dag een taart kreeg met een even aantal kaarsjes, die gelijktijdig werden uitgeblazen. Hierop kwam rook in de rookmelder waarop het sein 'brand' werd gegeven. Toen de brandweerlieden de familieka mer waar het féést zich afspeelde, betraden werden zij door de jarige, die nog nooit in haar leven de brandweer op haar verjaarsfeest had gehad, uitgenodigd om met haar het glas te heffen Een inspannend ontspannend evenement was jl. zaterdagavond de derde ronde van het zaalvoetbaltoernooi, waaraan plaatselijke vereni gingen, bedrijven en instellingen deelnemen. Wie de winnaar wordt zal bij de finale op 6 april blijken. Hoog genoteerd staat Groeneweg, Dorps huis 2 en Eikelenboom Staalbouw. Teropluistering van de gezelligheid kwam het orkest De Koorenbou-ters uit Dordrecht naar Zevenhuizen. Op kousevoeten gaven ze o.a. een sere nade in de sporthal. Door Anne Bakker werden de muzikanten nam,ens het dorpshuis een lint met een dorpshuiskwartet omgehangen.... Poule A (finalepoule): - Groene weg; Eikelenboom Staalbouw; - Dorpshuis II en de Spar. Poule B: - Lammens; - Brand weer; - Dorpshuis I; - Tourclub Zevenhuizen '80; Op 6 april wordt de FINALE ge speeld. De organisatie wil iedereen be danken voor het doen slagen van deze avond: de voetballers voor hun inzet, de barvrijwilligers, de scheidsrechters, de lootjesverko pers, de Koorenbouters, discjo- ckey Michel, de sponsors Spar, Joop v.d. Knaap en Hans de Oude. Wederom een gezellige en ge slaagde voetbal-avond! 8 maart: clubgebouw De Storm- vllegers: 20.00 uur: Bingo. 8 maart: Swanla: 19.30 uur: "School 1990" (muziek/toneel). 9 maart: Swanla: 14.00 uur: toneel middag bejaarden (V.O.O.). 16 maart: De Roerdomp: vanaf 9.00 uur: starten voor Openingsrit Tourclub Zevenhuizen '80. 8 maart: v.v. Moerkapelle: 21.00 uur: Dansavond. 8 maart: Op Moer: 20.00 uur: Kaart- en jokeravond vogelvereni ging Tropica. 8 maart: kerkgebouw Ger. gem.: Zangavond Stichting Bartiméus. 9 maart: Op Moer: judowedstrijden 9 maart: Op Moer: 19.30 uur: Bin goavond vogelvereniging Tropica. 14-30 maart: Op Moer: tentoon stelling over bomen Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen ontvingen afgelopen zaterdagmorgen, samen met het dagelijks bestuur van de Zevenhuizen- sche IJsclub, de leden van deze ijsclub die de Elfstedentocht gereden hebben, in het gemeentehuis. Als enige in de dorpskrant vermelde schaatser ontbreekt Immerzeel uit Moerkapelle. Deze was geen lid van de ijsclub uit Zevenhuizen. Niet vermeld in het artikel, maar wel lid van de ijsclub en uitrijder van de Elfstedentocht, is de vader van Adri Henrich uit Gouda. Burgemeester A.H. van Gent sprak woorden van waardering en bood namens het gemeentebestuur bloemen aan iedere schaatser. Uiteraard werd er ook een heildronk uitbracht waarop het proficiat klonk REDAKTIE ADRES: Drukkerij Elgersma - Dorpsstraat 62a - Zevenhuizen - tel. 01802-2289 en Noordeinde 17 - Zevenhuizen - tel. 01802-1653.

Dorpskrant | 1985 | | pagina 1