,t'iEen echte Phoenix, nü- SUPERGOEDKOOP OP REIS MET DE RABOBANK DORPSKRANT NACHT VAN ZEVENHUIZEN plaats ook eens een advertentie in dit blad Vaderdag aanbiedingen Straatvolleybal J. V.D. LINDEN pagina 5 eerste boei wetenswaardigheden Om zes uur 's morgens was de windkracht zo'n 4 a 5 Beaufort en vielen de eerste regendruppels De rest van de wedstrijd werd onder zeer zware omstandigheden uitge varen, met buien die gepaard gin gen met harde windstoten. Van de 47 starters zeilden 23 schepen de wedstrijd uit, waaronder 3 jeugd- zeilers die van zaterdagavond 11 uur tot zondagmorgen 8 uur gestopt zijn op te slapen. Om 13.00 uur was de finish zon dag .met op de wal veel ent housiast publiek om de binnenko mers toe te juichen. Na het optel len van de gezeilde ronden was om 14.45 uur de prijsuitreiking in het clubhuis. Er is een nieuw record gevestigd door Peter en Arjan Veenman ut Bleiswijk in een Jave lin met 45 ronden. Het oude re cord stond op naam van Joop Koole uit Zevenhuizen met 46 ron den, maar de tocht ging toen niet met de eerste ronde naar Oud Ver laat, vandaar dit nieuwe record. Een ongelofelijke prestatie om zo 18 uur toch vooral hard en gecon centreerd te blijven zeilen, ledereen heeft een uitstekende prestatie geleverd, ook de één- mansboten, 18 uur alleen, zonder onderbreken op het water. uitslagen 3e Open Toernooi TCZ Uw Rabobank organiseert in najaar weer een zesdaagse GROEPSREIS nl. op 26 AUGUSTUS 1985. Nu heeft u de kans om eventueel samen met huisgenoten of vrien den erop uit te gaan. Geen gesjouw met koffers, u stapt namelijk in uw eigen woonplaats in. Wilt u zeker zijn van uw vakantie, boek dan snel! Wij verwachten een grote vraag. I - Nu naar ZWEDEN en DENEMAR KEN, met bezoek aan Legoland. Inbegrepen: - bus/bootreis volgens programma - volpension - diverse excursies - reis-/annuleringsverzekering prijs vanaf 899,- per persoon (prijs op basis van tweepersoons kamer met faciliteiten). /oor meer informatie bent u welkom op ons kantoor te Zevenhuizen bij Gerda of Hanny, en op ons kantoor te Moerkapelle bij Els. De Phoenix Mentor. Een oerdegelijke nederlandse klassefiets, waar u jaaaren op vooruit kunt. Uitgevoerd in bruin/beige. Met alles d'r op en d'r aan. <*^>- Kijkt u maar: *1,*^ ..„„erdag' v 'W Waterpompen vanaf 220,- Garage C. VAN DER KNIJFF kogellager trapas in bracket chroom velgen vredestein tweekleur banden ASSA veiiig- I heidsslot Dansi verlichting selle Royal zadel fietspomp stander jasbeschermer kunststof kettingkast met chroom middenplaat damesmodel lage instap, framehoogte 56 cm herenmodel framehoogten 57 en 61 cm. Grijp die kans... OP IS OP! Alleen te koop bij: Tweewielers - Automobielen Jos Niesten, winnaar van de schaatsmarathon op de Rottemeren, gaf af gelopen zaterdagavond om precies zeven uur, het startschot, voor de al om vermaarde en roemruchte Nacht van Zevenhuizen. Een uitputtings slag voor zeilenthousiasten op de Rottemeren, die maar liefst achttien uren duurt. Het lossen van het startschot ging Jos, getuige de knal, goed af. Erg zichtbaar was het niet, omdat hij en enkele anderen (behorend bij de watersportvereniging Zeven huizen, die dit evenement organi seert), zich op een jacht bevonden, dat een eindje van de steiger ver wijderd voor anker lag. Op het schip ontwaarden we ook de ge stalte van burgemeester A.H. van Gent. De start werd muzikaal om lijst door de muziekvereniging Crescendo uit Bleiswijk. Deze voer (gelijk de harmonie in Bert Haan stra's film 'fanfare') in een boot over de wateren van de Rotte. Niet alleen het zien hiervan, het beluis teren van de muziek maar ook de bij uitstek mooie avond, gaf het ge heel een feestelijke aanblik: witte zeilen, donkerblauw water en een prachtige lucht: witte wolken te gen een blauwe hemel met een groen vergezicht....een plaatje! Echter dit plaatje bedroog. Het werd voor de deelnemers aan de zeilhappening een barre tocht. Een ijselijk koude nacht gevolgd door een koude en natte ochtend, maakten de tocht verre van aange naam. Na de start van de 47 zeilboten voer het startschip met de "VIP's" richting Oud Verlaat om daar de eerste boei uit te leggen. Deze moest aan het begin van de wed strijd 1 keer gerond worden en daarna werden de rondes gezeild om 4 boeien op de Rotte zelf. Het koude weer heeft veel zeilers doen besluiten de wedstrijd voortijdig te beëindigen. Gelukkig is niemand met pech naarde kant gegaan. Om 12 uur middernacht werd er vanaf het water vuurwerk afgestoken. Voor verzorging werd door ouders familie of vrienden gezorgd in de vorm van warme koffie, broodjes enz. Bij de prijsuitreiking kreeg burge meester A.H. van Gent ook het woord om alle deelnemers die de prestatietocht hadden volbracht, een herinneringsmedaille in het vooruitzicht te stellen, namens het gemeentebestuur van Zevenhui zen. De Jeugd-pech-wisselbeker was voor Dennis en Marco v. Noort, uit Capelle a.d. IJssel, die in de laat ste ronde nog omsloegen. Na afloop van de prijsuitreiking wenste de wedstrijdleider Leo Am- merlaan de aanwezigen 'welterus ten!' Jeugd: 1. de Graaf, FJ: 15 ronden; 2. J. Offermans, Optimist: 12 ron den; 3. Marco en Dennis v. Noort, Springer: 9 ronden. Open boten: 1. Arjan en Peter Veenman, Javelin: 45 ronden; 2. v.d. Velde, 470: 36 rónden; 3. Kees Jan Geluk, Vaurien: 29 ronden; 4. L. v. Rooyen, BM (hout): 28 ron den; 5. Jan Heydeman, Saluks: 25 ronden; 6. Sandra en Mareve Ammerlaan, 420: 21 ronden; 7. K. Korsman, Vrijheid: 20 ronden; 8. v. Hattem, F.J: 19 ronden; 9. M. Ou- werkerk, Flying Arrow: 17 ronden; 10. Pauline Urbanus, Vrijheid: 15 ronden; 11. H. Struik, Flits: 14 ronden; 12. R. Vogels, Stew: 12 ronden; 13. Karei Scholtes, Fly Fan: 10 ronden; 14. Mare Leepel, VB: 9 ronden; 15. Henk Moerman, 470: 7 ronden; 16. P. Hertog, BM (polyster): 4 ronden. Laser: 1. Sander v. Spijk: 39 ron den; 2. Joost Lubbers: 38 ronden; 3. Martin Heydeman: 35 ronden; 4. Ramon v. Ede: 31 ronden; 5. Hans v.d. Pijl: 20 ronden; 6. Martin Baas: 9 ronden; 7. Eddie Binnenveld: 6 ronden. 16 m2:1. Rene Bonemeyer: 33 ron den; 2. W. Playsier: 32 ronden; 3. R. v. Elswijk: 30 ronden; 4. J. Lokker: 29 ronden; 5. A. v.d. Ende: 21 ron den; 6. W. de Pater: 17 ronden; 7. C. Koldenhof: 9 ronden. Kajuit langzaam: 1. M. Plaisier, Biesboschkruiser: 22 ronden; 2. M. Tas, Blauwe sloep: 20 ronden; 3. Ab Knape, Grundel: 17 ronden; 4. Ronald Vos, Boekanier: 12 ronden; 5. Peter van Veen, Foxcub: 10 ron den; 6. V. Bommel, Sinbad: 5 ron den; 7. Cock de Gans, Grundel: 5 ronden; 8. Jan Nadorp, Grundel: 4 ronden. Kajuit snel: 1. Dik Handbeuckers, Edel 6: 33 ronden; 2. R. Hofsteede, Kelt: 28 ronden; 3. Westmaas, Orion: 14 ronden; 4. V.d. Kemp, Kelt: 12 ronden; 5. Hans de Leeuw, Flirt: 11 ronden; 6. Jutze, Flying Jutzel: 5 ronden. Voor de derde maal in successie organiseert Tennisclub Zevenhui zen haar open D toernooi voor spelers van 18 jaar en oudér. Waren de vorige twee toernooien een groot succes, ook dit jaar zijn de verwachtingen hoog gespan nen. Kenmerkend voor het toer nooi in Zevenhuizen is waarschijn lijk de ontspannen sfeer waarin het gebeuren zich afspeelt; de gezel ligheid viert hoogtij, zonder dat dit afbreuk .doet aan de sportieve prestaties. Financiële bijstand wordt, evenals vorige jaren, weer verleend door de Rabobank Ze- venhuizen/Moerkapelle. Het toernooi wordt gehouden van 1 t/m 7 juli a.s. Waar mogelijk wordt het weekend van 29 juni al gestart met de eerste rondes. Op zondag 7 juli volgen de finales. Maar voor het zover is, komt er op zaterdag 6 juli nog een grandioze feestavond met live muziek van Harry Hack en zijn band, een grote verloting voor toernooideelne- mers, uitgebreide barbecue enz. De inschrijving sluit op 17 juni a.s. Inschrijving is mogelijk in heren enkel, heren dubbel, mixed dub bel, dames enkel en dames dubbel Op dit moment zijn er nog plaat sen beschikbaar. Indien men nog wil inschrijven, dan gelieve men zich te wenden tot het toernooi- secretariaat, p.a. mevr. R. Gaar keuken, Lange Zijde 37, Zeven huizen, tel. 01802-1897. m H m Rabobank ZEVEN HUIZEN-MOER KAPELLE B.A. Telefoon 01802-2344/01793-1577 Op 7 en 8 juni werd er door De Vierkap in Oud Verlaat een straat volleybaltoernooi georganiseerd. Elke straat kon 1 of meer teams formeren van mensen die aan die straat wonen. Deze straten zouden tegen elkaar wedstrijden spelen met de vraag: Welke straat mag zich volleybalstraat van Oud Ver laat noemen? Dit is de Rottekade geworden. Op vrijdagavond waren de weers omstandigheden niet zo goed, maar er zijn toch enkele spannen de wedstrijden gespeeld. Op za terdagmiddag werden de finale wedstrijden afgewerkt. Aan het eind van de middag, na de beslis sende wedstrijd tussen de Vliet- kade en de Rottekade, bleek dat de Rottekade de sterkste was. Bij de prijsuitreiking werden alle 8 teams verblijd met een taart en kon iedereen terugzien op een ge slaagd volleybal-weekend, dat ze ker voor herhaling vatbaar is. VOOr Brill akku gazontrimmer - van 295,- voor 150,- Brill zeer licht duwende gazonmaaier - van 315,-voor ƒ245,- Briii electro maaier - van 408,- voor 310,- Briii kettingzaag - van 460,- voor 375,- Snrtpisrhaar wan 75 vnnr ƒ21,75 geldig zolang de voorraad strekt t/m zaterdag 15 juni a.s. Bredeweg 31 - Moerkapelle - Tel. 01793-1728. Zijde 3 - Moerkapelle - Tel. 01793-13 78

Dorpskrant | 1985 | | pagina 5