VERMIST OT) BOÜDE MET EEN VEILIGE CARAVAN OP VAKANTIE De Zilverberk DORPSKRANT N. HOL en ZN. ONZE POES MINOU. Met de Rabo de Rotte rond' Prestatieloop -73 CAMPINGARTIKELEN Boxted pagina 8 hoogseizoen uniek voor de regio 1 jaar jong Het bedrijf bestaat een jaar en blijkt in een enorme behoefte te voorzien, zeker ook waar het de caravanstalling betreft, zowel bui ten als binnen. Deze is nagenoeg vol. Terwijl dochter Mariska enke le klanten helpt, vragen we aan Klaas Verweij, of hij er geen spijt van heeft met een dergelijk bedrijf te zijn begonnen. "Helemaal niet. 'k Moest wel helemaal van onderaf beginnen, maar het was een uitda ging voor me. Zovelen van mijn leeftijd gaan bij de pakken neerzit ten als hun levensideaal wordt weggeslagen. Ik ben blij dat ik de durf heb gehad. Dit is precies wat ik nodig had. Naar zoiets heb ik ei genlijk altijd gezocht. Vrijdagmid dag en zaterdag zijn de beste da gen voor ons. De mensen die dan komen zijn ontspannen, want ze hebben een vrij weekeinde en ze gaan plannen maken voor de va kantie. Uiteraard verlopen de con tacten in de week ook in een prima sfeertje hoor" haast hij zich te zeg gen. ben blij dat we nu, na een jaar draaien, onze klanten met de nieuwe werkplaats met een erken de Bovagtest (een kleine of een grote) aan de caravan kunnen hel pen. We hebben een prima jaarge- had. We stonden versteld waar vandaan de mensen naar ons toe kwamen. Maar misschien komt dat omdat we nogal wat sortering in merken hebben (Award, Bergland, Jonker, Digue (lichtste), De Reu, Beijerland en Roller (deze is nieuw)). Bijzonder goed doet je dan het compliment van de Fendt vertegenwoordiger, die contacten onderhoudt met alle Fendt- dea lers in Nederland. Hij vindt dat we de mooiste plaats, qua ligging en uiterlijk hebben van alle dealers in Nederland." Groeneweg D-pupil- len voetbalden In Engeland TIMMER- EN AANNEMINGSBEDRIJF OOK VOOR DE DOE-HET-ZELVER! - Hout - Plaatmateriaal -Alle soorten binnen- en buitendeuren - Dakramen, enz. miil.llf=|.I:I-FB feest Veelbelovende jazz avond In de regio Sinds zondag 16 juni niet meer thuisgekomen. Kleuren: wit rood en cypers 1 jaar oud. Pas gestereliseerd, aan de zijkant nog licht te zien. Heeft u Minou gezien of weet u iets, bel dan a.u.b. met grote spoed: G. BENNINK - 01802-3039 U fietst toch ook mee zaterdag 29 juni a.s.? TWEEWIELERS Dealer van Tweewielers Union-, Sparta-, Raleigh-fietsen AANBIEDING: TOMOS SNORFIETS 1345,- - speciale prijs ƒ1145,- WIELERKLEDING: 15% KORTING!! Vanaf eind augustus kunt U de kleding van de Tourclub Zevenhuizen bij ons kopen! FIETSAVOND- VIERDAAGSE GROTE KOLLEKTIE o.a. Mepal servies barbecue v.a. 9,95 seno en vele bekende merken Tuincentrum-Boetiek De vakantie staat voor de deur. Menigeen treft de laatste hand aan de voorbereidingen. De CARAVAN wordt uit de stalling gehaald en volgela den met kleding en allerhande etenswaar....De auto krijgt een grote ser vicebeurt. En de caravan??? Die blijkt nogal eens te worden vergeten, met alle gevolgen van dien. Remmen die vastlopen, borgpennen die op breken staan enz. enz. Gelukkig dringt het van lieverlede tot de vakantie gangers met caravan door, dat het heel belangrijk is dat ook dit vakantie huisje op wielen eens op z'n deugdelijkheid wordt gecontroleerd. Bij caravancentrum Recreatie Ver- weij aan de Rottekade in Zeven huizen is het op dit moment hoog seizoen waar het servicebeurten van caravans betreft. Veel cara- vanbezitters uit de regio weten de - best wei-ingewikkelde - weg te vinden naar dit immens grote be drijf, dat sinds kort ook een werk plaats heeft, waar grote en kleine servicebeurten aan caravans wor den gegeven. Enkele ervaren mon teurs doen dat, onder leiding van Ron van Gelder, die zijn opleiding onlangs voltooide eh daarnaast een specifieke scholing kreeg van de diiverse grote caravanbouwers, zoals Fendt en bij 'Alco' vrijwel de grootste assenfabriek ter wereld. Apparatuur die gebruikt wordt voor de servicebeurt aan een cara van zijn o.a. een remmentestbank, een brug en een balanceerappa- raat, terwijl men daarnaast mo dern gereedschap gebruikt om de servicebeurt mee te verrichten. Verplicht is een test op caravans NOG niet, doch desondanks is menig caravanbezitter inmiddels van de noodzaak van een dergelij ke keuring doordrongen. Eén en ander als gevolg van publicaties in dag- en weekbladen over de uit slag van een landelijk onderzoek, over de deugdelijkheid van met name de reminrichting van cara vans. "Iedere caravanbezitter zou z'n caravan iedere twee jaar goed na moeten laten kijken" meent ei genaar Klaas Verweij. "Om de kos ten behoeft men het niet te laten. Ze staan nauwelijks in verhouding tot een kleine servicebeurt aan de auto..." Niet alleen de onlangs gestarte werkplaats is uniek, ook de grootte van het caravancentrum, van Re creatie Verweij, kent nauwelijks zijn weerga in Nederland. Verder geniet Recreatie Verweij inmid- aels al bekendheid door z'n prima service en garantie. Niet alleen buiten op het terrein staan caravans, ook binnen. Bui ten de occasions, meest inruilwa- ravans en binnen in de showroom de nieuwste modellen. Verweij: "Deze caravans gaan binnenkort tegen hoge kortingen weg, omdat het showroommodellen zijn.Niet alleen caravans, maar eigenlijk het totale vakantie-kampeerpakket is bij Recreatie Verweij te vinden. Van 'haringen gastlessen, reni- onderlen, ja complete fietsen met bepakking treft de bezoeker aan. Aan elk onderdeeltje is gedacht. Ook tuinmeubelen in allerlei vor men en afmetingen staan te kust en te keur, in de grote verkoophal, waar het een komen en gaan is van klanten en bezoekers. Wie z'n caravan nog een servicebeurt wil laten geven voordat hij op vakantie gaat kan een afspraak maken. Er zijn extra servicemonteurs aangetrokken om zoveel mogelijk caravan bezitters ter wille te zijn, inlichtingen, tel. 01802- 3115). >ÏϧF Football: The Boxted youth team welcome a Dutch party from Zebenhuizen today for a friendly match at the King George's Playing Field, Bexted (11.15 a.m.) The 12 leaders and 17 boys, all aged between 12 and 13, will be accommodated by team mem bers' families for the weekend and following the match will spend some time looking round Colchester and the Castle before they return to Holland tomorrow. Zaterdags geopend van 9.00-12.30 en van 13.00-15.00 uur. Eendrachtsdijk 3 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1424. Vrijdag 21 juni vertrokken om '11.30 uur 17 Groeneweg pupillen, 2leidersen 10ouders, vanuit Hoek van Holland om daar een tegenbe zoek te brengen aan de Colchester voetbalclub "Boxted". De veerboot Prinses Beatrix bracht de groep rond 18.00 uur in Harwich en werden daar door een aantal Engelse ouders met hun kinderen hartelijk welkom geheten Bij de aankomsthal stond tot hun verrassing een speciaal gereser veerde touringcar gereed met een grote poster waarop de tekst "Wel come to England Groeneweg". De touringcar bracht de voetballers naar het clubhuis van het "King George's Playing Field" in Boxted. Vandaar uit werden de Zevenhui- zenaren ondergebracht bij diverse gastgezinnen om daar de vrijdag avond door te brengen. Zaterdag morgen na een typisch Engels ont bijt stond de bus om weer gereed voor vervoer naar het voetbalveld. Om 11.30 uur werd de aftrap gege ven voor de wedstrijd. Dit bleek het startsein te zijn voor een heel boeiende partij voetbal. Met veel doelpunten en kansen aan beide kanten. De eerste helft ging geheel gelijk op en de rust werd ingegaan met een 3-3 stand. Na de limonade gingen de Boxted Young zo fel en goed van start dat al snel een on overbrugbare achterstand werd opgelopen. Met een eindstand van 10 tegen 5 werd een levendige par tij voetbal afgesloten. Daarna kon het feest beginnen. Eerst een gezamenlijke picnic in het fraaie stadspark van Cholches- ter. Aansluitend werd een bezoek gebracht aan het historische 'Chol Chester Castle", een kasteel waar van de fundamenten door de Ro meinen rond 50. jaar na Christus zijn gebouwd. Nadat de rondlei ding door een gids was afgelopen werd in kleine groepjes de fraaie binnenstand van Colchester be zocht, waar gelegenheid was om te winkelen, 's Avonds zorgden de gastgezinnen voor een bijzonder gezellige avond. Zondagmorgen stond om 9.00 uur de bus al weer klaar om het gezel- shap naar de boot te brengen. In deze bus zaten bijna ook alle En gelse gastgezinnen in en luid zin gend kwamen zij in Harwich aan. Daar vond een zeer ontroerend af scheid plaats. (De ontvangst in En geland was ook geweldig!). De En gelsen hadden zich kosten noch moeite bespaard om de Zevenhui- zenaren enkele onvergetelijke da gen te bezorgen. Hierna werd de thuisreis begonnen, en naeen rus tige en gezellige vaart werden zij door diverse ouders hartelijk in Hoek van Holland ontvangen. Hierna gingen de jongens en vol wassenen moe maar gelukkig naar huis. Hoewel èen echt jazz-evenement in Zevenhuizen of Moerkapelle nog niet van de grond is gekomen (maar wie weet...) is het alom be kend dat in deze gemeenten een groot aantal jazz liefhebbers woont. Ook het conJ cert in Zevenhuizen op 27 april jl., waaraan o.a. de Noorse Vannebo Dixieland Band en de Zoetermeer- se Old Swing Society deelnamen, toonde die voorliefde voor deze muziek nog eens duidelijk aan. Daarom, hoewel niet in eigen dorp toch een aankondiging van een jazz-happening in onze regio, en wel in Zoetermeer. In discotheek Locomotion vindt op woensdagavond 3 juli a.s. een dixieland-jazzavond plaats die de veelzeggende titel 'Roaring twen ties... draagt. Daaraan zullen 3 or kesten deelnemen, te weten de Westland Jazz Society, de Sweet Pappa Jazzband en de bekende Old Swing Society. Voor de in gang van Locomotion zal de sfeer er bovendien al ingebracht wor den door het streetparade-orkest The Prince Town Jazzband. De aanvang van deze veelbelovende 'Roaring Twenties-avond' is 20.30 uur en de toegang bedraagt 5,-. Voor in lichtingen kan men terecht bij Carta Bink, tel. 01802-1790. Rabobank Q Zevenhuizen 01802-2344 Moerkapelle 01793-1577 Dorpsstraat 103 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1420 Op 29 juni wordt vanaf kampeer terrein Zevenhuizen een prestatie loop georganiseerd over 2, 4 en 6 kilometer. Het parcours loopt voor een groot deel door het recreatie gebied van de Rottemeren, over verkeersarme wegen en paden. Elke deelnemer ontvangt na af loop een fraaie herinnering. Op de 6 kilometer zullen voor de eerst-aankomenden enkele prij zen te verdienen zijn. Inschrijving kan plaatsvinden van af 13.00 uur tot een kwartier ovor de start, in de kantine van kampeer terrein Zevenhuizen, Tweemans polder 8. Inschrijfgeld 3,00 p.p. Nadere inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij de receptie van het kampeerterrein, tel. 01802-1654. In de week van 12 t/m 15 augustus wordt er vanuit het kampeerterrein Zevenhuizen een fietsavondvier- daagse georganiseerd. Vier avon den fietsen voor het hele gezin, voor zowel kampeerders als men sen die hun vakantie er al op heb ben-zitten. Vier avonden een ande re route die zal voeren door het mooie polderlandschap van het Groene Hart. De te fietsen afstan den zijn van 20 tot 25 km. Elke deelnemer die de vieravonden vol brengt ontvangt een echt "vier daagse kruis". Nadere informatie in de volgende Dorpskrant en op diverse raambil jetten in het dorp. Tevens zijn alle inlichtingen verkrijgbaar op het kampeerterrein, tel. 1654. 55 55 Noordelijke Dwarsweg 80 - Telefoon 01802-1463 Zevenhuizen Z.H.

Dorpskrant | 1985 | | pagina 8