Drukke receptie DE GEMEENTE Hg MOERKAPELLE BIJ U THUIS DORPSKRANT GEBR. VENTE -4# BURGERLIJKE STAND Sluiting gemeentehuis Collecteschema Subsidielijst 1986 Politieberichten Klaverjassen Ook cijferen is vakwerk v pagina 4 Inlevering paspoor- ten/toeristenkaarten Hoeveel man zouden er zijn geweest. Zeker honderdvijftig! Kan je zien wat zo'n goed verzorgde trouwkaart van de Kennemer Kaarten Kollektie doet. Burgemeester Keijzer benoemd in Veghel gevonden: verloren: Vit li Qdvityifryi dmrUM, moIl/pom fauAMtr drukkerij elgersma bovendien ontvangt u het gratis verrassingspakket! AUTOMOBIELBEDRIJF /^FT\ HOVENIERSBEDRIJF IVAN VAN DER SPEK - tuinaanleg, beplantingen, bestratingen, architectuur etc. Moerk 6 sep van t uur. I 10 se vreug Schal 13 sej dere comp jes. A 1.5C 14 sef Entre< 18 se| klei. 1,25 20 se| uur. 21 se zonde gint oi 24 se| vreugc 25 sep versiei 27 se 19.30 i 28 sep ten. lei ten 1 9SÈP1 AVON. Op woensdag 11 september a.s. zijn alle diensten van het gemeentehuis vanaf 12.00 uur gesloten. Ook telefonisch is het gemeentehuis dan niet be reikbaar. 26 augustus t/m 8 september 1985: Koningin Wilhelmina Fonds t.b.v. de kankerbestrij ding. 9 september t/m 15 september 1985: Protestant Interkerkelijk Thuisfront t.b.v. hulpverlening en geestelijke verzorging van militairen. Burgemeester en wethouders van "Moerkapelle maken be kend dat gedurende één maand vanaf 4 september 1985 ter gemeentesecretarie ter in zage ligt de ontwerp-subsidie- lijst Sociaal Cultureel Werk 1986. Deze lijst bevat de namen van instellingen/verenigingen die voor de daarin genoemde akti- viteiten in 1986 voor subsidie in aanmerking worden gebracht. Gedurende de tervisielegging kunnen bezwaren tegen de ontwerp-subsidielijst bij bur gemeester en wethoüders wor den ingediend. Moerkapelle, 4september 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, De afgelopen periode is geble ken dat er onduidelijkheid be staat wat er moet gebeuren met paspoorten/toeristenkaarten van inwoners die zijn overle den. De algemene régel hiervoor is, dat deze documenten eigen dom van de Nederlandse Staat zijn en dan ook ingeleverd die nen te worden op het gemeen tehuis. In overleg met de afdeling pas poorten is het mogelijk het do cument te behouden en ongel dig te laten maken. Zelfs is het mogelijk - wanneer de foto op het paspoort bij voorbeeld is vergeeld - de ar chieffoto bij het provinciaal be stuur op te vragen. Neem dus altijd kontakt op met de afdeling paspoorten van het gemeentehuis!! de wethouder, C. Wolff. de burgemeester, A.W. Lips. In de voetbalkantine van v.v. Groe- neweg wordt weer maandelijks een klaverjasbijeenkomst gehou den. Op vrijdag 13 september vindt de eerste kaartavond plaats. Aan vang 20.00 uur. Met ingang van 1 september j.l. is burgemeester I.J.P. Keijzer be noemd tot burgemeester van de gemeente Veghel. Burgemeester Keijzer was van 1965 tot 1978 bur gemeester van de gemeenten Benthuizen en Moerkapelle. Van februari 1978 tot heden vervulde hij deze funktie in de gemeente Waalre. De gemeente Veghel heeft op dit moment ongeveer 26.000 in woners en beschikt over een ge- meente-politie. De benoeming mag dan ook worden gezien als een goede promotie. Wij wensen burgemeester Keijzer veel succes in zijn nieuwe funktie. MOERKAPELLE - Op 21 augustus vond op de Moerkapelse Zijde een aanrijding plaats tussen een bus van West Nederland en een Peu geot personenauto. De bestuur van de personenauto kwam vanaf de Hollevoeterlaan en verleende geen voorrang aan de bus. De per sonenauto raakte hierbij zwaar be schadigd aan de voorzijde. Er wa ren geen gewonden. Op 22 augustus werd op klaarlich te dag tussen 7.30 en 12.15 uur in gebroken in een woning aan de Moerk. Zijde. Er werd een gouden ketting vanuit een slaapkameront- vreemd. Het hele huis was van on der tot boven doorzocht. Rond 10.00 uur werden in de omgeving twee onbekend gebleven perso nen gesignaleerd. Leeftijden on geveer 25 jaar en beiden ongeveer 1.80 lang. Het onderzoek naar de daders van deze inbraak wordt voortgezet. br. wollen kinderhandschoen; een briefje van 5,- gouden, ring; dameshorloge Co- modore met inscriptie op achter zijde; vijf sleutels aan hanger met brandweerhelm. Per 1 september gelden er nieuwe openingstijden voor het politiebu reau aan de Herenweg 13d: maan dagen: 16.00-18.00 uurwoensda- 16.00-18.00 uur; zaterdagen: W 00-12.00 uur. MOERKAPELLE - Voor deelname aan de E.H.B.O.-cursus kan met zich tot 18 september opgeven. en daarom verzorgen wij gaarne uw belasting aangifte, stellen wij uw jaarrekeningen op, f houden uw administratie bij jïy en ordenen uw boekhouding. Omdat cijferen ons vak is. Administratie belastingen financieringen verzekeringen adviezen dorpsstraat 62a zevenhuizen - tel. 01802-2289 (ook bij geboortekaartjes!) In-- en verkoop van uitsluitend 2 C.V., Diane, Visa, GS en CX Herenweg 40 - Moerkapelle Tel. 01793-1504 Gebruikte onderdelen Spuit- en plaatwerk Vlietkade 17a - Zevenhuizen (Z-H) - Tel. 010-550456

Dorpskrant | 1985 | | pagina 4