MODESHOW voordelige kleurafdrukkenvan! Tijdelijk aanbod! ZIEKTEKOSTEN VERZEKERING "AKKOORD" Op MAANDAG 23 SEPTEMBER 1985 organiseert in Hotel "Vos" - Dorpsstraat 60 te Zevenhuizen een aanvang 20.00 uur. Toegangsprijs 5,- Politieberichten A. RODENBURG BRADERIE Zevenhuizen.... DORPSKRANT Tel. 01802-2628 inclusief 1 kop koffie in de pauze kaarten verkrijgbaar bij FASHION FLAIR Dorpsstraat 37 - Zevenhuizen U hebt ook van die leuke, fraaie dia's van de momenten waar u met plezier aan terugdenkt? Dan is dit hèt moment om daar ook kleurafdrukken van te laten maken. Omdat wij de prijs tijdelijk extra aantrekkelijk Voor u maken! Per stuk kost een kleurafdruk nu daarom niet meer dan 95 ct. Alléén deze maand. Uw FotoVakman: DROGISTERIJ - FOTOHANDEL ZEVENHUIZEN - TEL. 1366 gevonden RECEPTIE DE HEER N. DIRKZWAGER Op 1 oktober 1985 is de heer N. Dirkzwager 25 jaren verbon den aan de openbare school 't Reigerbos. Ter gelegenheid van dit jubileum biedt het gemeentebestuur van Zevenhuizen de heer Dirkzwager een receptie aan op zaterdag 5 oktober a.s. in het dorpshuis "Swanla", van 14.30 tot 16.00 uur. ledereen, die van de gelegenheid gebruik wil maken de heer Dirkzwager te feliciteren is van harte welkom. Burgemeester en Wethouders van Zevenhuizen. verloren gouden herenhorloge (begin 1985); nieuwe grijze rits; grijze portemonnee; lichtbl. jas met gele jas Suzuki; portemonne met/75,- (beige); kinderparaplu; bordeaux rood gestreepte paraplu; giropas je. T Dorpsstraat 37 - Zevenhuizen ZEVENHUIZEN-In de nacht van 6 september werd er in de openbare basisschool 't Reigerbos ingebro ken. De video en kleurentelevisie werden meegenomen. Er worden getuigen gevraagd die iets ver dachts hebben gezien. Een aanrijding zonder letsel, doch waar ten gevolge van twee auto's in de sloot belandden, vond op 7 september plaats op de kruising Knibbelweg-3e Tochtweg-Zuide- lijke Dwarsweg plaats. Hierbij wa ren drie voertuigen betrokken. Op 7 september liep een vrouw van 85 jaar op de spoorbaan aan het Noordeinde. De bewoonster van bejaardentehuis De Zevenster kon ternauwernood gered worden voor een aankomende trein. Om standers haalden haar van de rails. 7 september braderie: Na afloop van de braderie vonden 's avonds wat ongeregeldheden plaats tus sen jongeren rond een café in de Dorpsstraat. Op die dag was het beeldje van het dorpslein omver gereden. Degene die dit gedaan had, heeft de schade zelf laten her stellen. Er werd op 8 september ontdekt dat er was ingebroken in de keet van Railbaouw Leerdam nabij de spoorwegovergang in de Nrd. Dwarsweg. Een blauwe ge reedschapskist met een waarde van vijfhonderd gulden werd ont vreemd. De andere dag bleek er te zijn ingebroken in de kantine-keet in de nieuwbouw van aannemer Van Ostade. Weggenomen wer den o.a. een krat bier, een body warmer en div. gereedschappen. Om toegang te krijgen had men een ruit vernield. Op vrijdag de dertiende vond er 's avonds omstreeks kwart voor twaalf een aanrijding plaats nabij het dorpshuis. Een automobilist uit Zevenhuizen, die van het dorpshuis kwam wilde de Swanla- weg oprijden en zag de naderende motorrijder afkomstig uit Leiden niet aankomen. De motorrijder werd geschept, maar bleek geluk kig geen ernstig letsel te hebben opgelopen. Door omstanders werd hij, met verwondingen aan het gelaat, naar neizieKennuis ver voerd. De schade is in onderling overleg en naar beiders tevreden heid geregeld. Op 14 september vond een aanrij ding plaats op de Bredeweg. Ge parkeerde auto's bij een autoslo perij belemmerden het uitzicht waardoor degene die uit een uitrit kwam tegen één van de auto's reed toen hij moest uitwijken. Op 14 september werd een brom fiets bij discobar De Schuur gesto len. Het betreft een zwarte Puch Maxi. De gedupeerde is afkomstig uit Hekendorp. Inbraak Reigerbos: Onverlaten hebben in de nacht van 15 op 16 september weer ingebroken in de openbare basisschool 't Reigerbos Uit sporen kon men afleiden dat de ongewenste gasten zich recht streeks naar de ruimte hadden be geven waar normaliter de t.v. en de video staan....edoch...tevergeefs. Beide toestellen waren nog niet vervangen roodbr. knipport. met kleingeld; 1. Laat u vrijblijvend adviseren 2. Wij werken met verschillende maatschappijen. 3. Vraag om informatie, ook als u nog vrijwillig verzekerd bent. 4. Een ieder ontvangt een leuke attentie. graag ontvang ik alle informatie plus gratis attentie. Naam Adres Woonplaats Momenteel verzekerd bij: i Leeftijd man: Leeftijd vrouw: Kinderen: Bón (zonder postzegel) verzenden aan: Antwoordnummer 13101 2740 WE Zevenhuizen Tel. 01802-1918 goud kettinkje vierkante schakel, venetiaans met briljant hanger. "Bijzonder geslaagd" noemden vrijwel alle zakenlieden-midden- standers uit Zevenhuizen en enke le kraamhuurders van buiten, de op zaterdag 7 september gehou den braderie. Naar schatting 15- duizend mensen bezochten de braderie, die weer tal van specta culaire trekpleisters had. Parachu tisten en een buikdanseres, die slangenbezweerder was en wiens partner vuur verslond alsof het een lekkernij was. Een modeshow, sjoffelen, het springkussen, de ro deo-stier en de gokkraam met hor loges hadden voor velen een on weerstaanbare aantrekkings kracht. Ook zo de Rommelmarkt die een prima opbrengst had. De mini-concerten en bezichtiging in en van de hervormde kerk trokken ook veel publiek. Leuk waren de attrakties door de zakenlieden en verenigingen bedacht, variërend van een koe, een cavia-racebaan tot een mini-autorace-circuit. Ook kon men zijn/haar rijvaardigheids- kennis laten testen. Allerhande lekkernijen gingen er als koek in, terwijl de twee spreekmeesters Arie en Nico het geheel met inter views en commentaren en uiter aard welluidende muziek, omlijst ten. Dapper en prijzenswaardig was de Uitputtingsslag van zeven paalzitters die vanaf vrijdagmid dag één uur tot zaterdagavond zes uur op de palen bij het gymnas tieklokaal zaten. Zij verdienden daar een aardig zakcentje mee. Ze hebben het verdiend, want paalzit- ten is een vermoeiende en slaap wekkende bezigheid. Gelukkig waren er velen die hen bemoedig den, hetzij per telefoon, hetzij mondeling, wandelend door de Dorpsstraat. VIDEOTHEEK "DE WAAL" VHS - VCC - BETAMAX - Lia en Piet de Waal - Zuidkade 56 - Waddinxveen Tel. 01828-13671 - Geopend ma. t/m vrij 13.00-21.00uur, zat. 9.00-17.00 uur. Nu ook verhuur van videorecorders! Onafhankelijk informatieblad vooralle inwoners van Zevenhuizen, Oud Ver laat en Moerkapelle. Verschijnt één maal per veertien dagen in een oplage van 3.500 exemplaren. REDAKTIEADRES: Drukkerij Elgers- ma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen, Tel. 01802-2289 en Noordeinde 17, Zeven huizen, tel. 01802-1653. De redaktie van de dorpskrant stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de in elke krant geplaatste adver tenties. Bovendien behoudt zij zich het recht voor om zonder opgave van re den, advertenties voor publikatie in de dorpskrant te weigeren

Dorpskrant | 1985 | | pagina 1