VCRWEV DE GEMEENTE H MOERKAPELLE BIJ U THUIS Agenda raadsvergadering Voorbereidingsbesluit Bekendmaking Projekt Vrouw-Arbeid Meerjarenplan sociaal cultureel werk Collecteschema Afgegeven bouw vergunningen BURGERLIJKE STAND Op 19 november a.s. te 19.30 uur komt de gemeenteraad van Moer- kapelle in vergadering bijeen. Tijdens deze vergadering zullen de navolgende punten worden behandeld: 1. Opening. 2. Vaststelling van het verslag van de vergadering van 29 oktober 1985. 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen. 5. Voorstel tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement. 6. Voorstel tot wijziging van een Arbeidsovereenkomsten verordening. 7. Voorstel tot vaststelling van een nieuwe "Spaarverordening voor de gemeente Moerkapelle". 8. Voorstel tot wijziging van de "rechtpositieregeling vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer". 9. Voorstel tot het nemen van een verkeersmaatregel. 10. Voorstel tot machtiging van burgemeester en wethouders tot het beslissen of van gemeentewege een rechtsgeding zal worcfen gevoerd. 11. Voorstel tot vaststelling van de hoogte van het krediet in reke ning-courant, krachtens overeenkomst met de N.V. Bank voor nederlandsche Gemeenten voor het jaar 1986. 12. Voorstel tot het aangaan van kasgeldleningen voor het jaar 1986. 13. Voorstel tot het aangaan van kasgeldleningen voor het jaar 1986. 14. Voorstel tot verkoop van grond aan de heer J. van de Pol. 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aan schaf van een sheetfeeder, geluidskappen en een printertafel t.b.v. automatiseringsapparatuur. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de plaatsing van een abri. 17. Comptabiliteit. 18. Rondvraag. 19. Sluiting. De burgemeester van Moerkapelle maakt ingevolge het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad der gemeente Moerkapelle in zijn vergadering van 29 oktober 1985 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor een tweetal gebieden vallende binnen het bestem mingsplan Dorp '77, gelegen aan de Moerdijkstraat huisnummer 29 en aan de Dorpsstraat ten noorden van het kerkgebouw van de N.H. Gemeente Moerkapelle, een en ander zoals staat aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening. Het raadsbesluit met de daarbij behorende tekening ligt vanaf heden ten gemeentehuize voor een ieder ter inzage. Moerkapelle, 11 november 1985. de burgemeester voornoemd, A.W. Lips. De arbeidsbureaus gaan in 1986 10% van het budget besteden aan herintredende vrouwen. In dit kader is het G.A.B. Gouda gestart met een projekt "Vrouw- Arbeid". Om te kijken hoe de behoeften liggen onder de herintre dende vrouwen en welke moeilijkheden zij ondervinden bij het vin den van een baan, is een behoeftepeiling opgesteld. Deze behoeftepeiling wordt verspreid onder: -alle gemeentelijke sociale diensten in de regio; -bibliotheken; -club- en buurtcentra; -vrouwenbond F.N.V. en C.N.V.; -vrouwenafdelingen politieke partijen; -bezoekers G.A.B. Aan de hand van de gegevens die uit dit onderzoek naar voren komen, zal gekeken worden in hoeverre het arbeidsbureau aan deze behoeften kan voldoen. Om zo snel mogelijk iets voor U te kunnen doen dienen de formulie ren vóór 15 december 1985 te worden ingezonden naar de arbeids bureaus. Vanaf heden liggen bedoelde vragenformulieren en antwoordenen- veloppen in het gemeentehuis gereed. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet, vergunning te verlenen aan de heer W. van Vliet, Moerdijkstraat 29 te Moerkapelle voor het bouwen van een winkelpand aan de Dorps straat tussen de huisnummers 1 en 17 kadastraal bekend gemeente Moerkapelle sectie B nummer 607. Bovengenoemd plan ligt vanaf heden gedurende 14 dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bezwaar indienen bij zijn college. Moerkapelle, 11 november 1985. burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, de burgemeester, C. Wolff. A.W. Lips. Burgemeester en wethouders van Moerkapelle maken be kend, dat gedurende één maand vanaf 13 november 1985 ter gemeentesecretarie ter inzage ligt een ontwerp- meerjarenplan sociaal cultu reel werk. Dit plan bevat de namen van verenigingen/instellingen die in het kader van het sociaal- cultureel werk voor een subsi die in aanmerking worden ge bracht in de jaren 986 en 1987. Gedurende de tervisielegging kunnen bezwaren tegen het ontwerp-meerjarenplan bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Moerkapelle, 13 november 1985, Burgemeester en wethouders voornoemd, de wethouder, C. Wolff. de burgemeester, A.W. Lips. Voor de periode tot en met 26 november 1985 zijn geen col lecte-vergunningen afgegeven Burgemeester en wethouders van Moerkapelle hebben op 13 november 1985 bouwvergun ning afgegeven aan: -A.R.W. Bouwbedrijf te Wad- dinxveen, voor de bouw van een garage nabij de te bouwen woning Akkerweg 37; Een ieder die meent in zijn/ haar belang te zijn getroffen, kan binnen 30 dagen na ver zending van de beschikking in gevolge de Wet Arob een be zwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Moerkapelle. GEBOREN: Leendert, zoon van: Amers foort, Leendert en: van den Berq, Adriana G., op 3 oktober 1985. Hendrik, zoon van: Smaal, An- dries A. en: van der Spek, Jannetje, op 31 oktober 1985. Pieter Abraham, zoon van: Westerman, Willem H. en: Ver- wey, Ingetje, op 3 november 1985. Steffanie, dochter van: Tame- rtis, Barend en: van Ringelen- stein, Johanna A., op 8 novem ber 1985. OVERLEDEN: Gorissen, Willem Jan, oud 68 jaar, op 27 oktober 1985. Timmers, Pieterje J., w/v. de Vries, oud 82 jaar, op 6 novem ber 1985. Politieberichten verloren: gevonden: grijs-blauw gestreepte kinder handschoen; 2 bankbiljetten van 10,-; 1 zakje met daarin 125,-; zil- verkl. ketting bestaande uit kleine ringetjes; muisgrijze poes met rood halsbandje en-vlooienband Bibliotheek nieuwe aanwinsten ROMANS: Barnes, J: Flauberts papegaai; Bordewijk, F: Noorder licht; - Het vegetarisme van Mr. J.P. de Vries; Cain, J.M.: Liefde en geweld; Christie, A Achtste vijf- ling; Clavel, B: Het goud der aar de; Cortazar, J: We houden zo van Glenda; Duras, M: De ziekte van de dood; Francis, D: Spitsroeden; Herbert, F: Het groene brein; Hi- mes, C: Koele killers; Hoorn, M.v.: Het grote onbegrip; Konsalik, H: Het lied van de roos; dromen van geluk; Laurence, C: Venus als ver pleegster; Lee, T: Heerser van de nacht; Ruyslinck, W: Golden O- phelia; Ryder, J: Het Trevayne ver raad; Tevis, W: De man die op aar de viel; Vestdijk, S: Kind tussen vier vrouwen; Wallace, E: Edgar Wallace omnibus; Wharton, E: Het huis van de vreugde; Wilde, O: Het portret van Dorian Gray. INFORMATIEF VOLWASSENEN: Boek en Jeugd 85/86: jeugdlek- tuurgids voor gezin en school. STRIPS: Holdaway, J: De krijgs heren van Phoenix. GREENPEACE Plattelandsvrou wengeschenk Unicef wenskaar ten en cadeautjes BOUW- EN HANDELSBEDRIJF Lange Zijde 4 2761 AV Zevenhuizen (ZH) Tel. 01802-1055 b.g.g. Tel. 01820-30350 MOERKAPELLE lichtbr. portemonnee met 45,- en rijbewijs; fietssleutel aan ringetje; br. beursje 25,-; kinderjack blauw met witte streep maat 158; Woensdag 19 februari belooft een Greenpeace-dag te worden. Niet alleen voor mensen die denken en weten dat Greenpeace een goede zaak is. Maar ook voor creatief Ze venhuizen en omstreken, want De Zeven Muzen nodigt een ieder uit zijn creativiteit te bewijzen. Zij houden die dag o.a. een tentoon stelling van alle creaties die zijn binnengekomen en verbinden daar prijzen aan. Voor inlichtingen kan men bellen met mevr. Verbakei, tel. 1913 of mevr. Van Zanten, tel. 1751. Het belooft overigens nog meer op 19 februari, maar dat is te lezen in vol gende Dorpskranten. Nu eerste de actiedie is aan u! Maak iets voor Greenpeace!. Schilderijen, textiele werkvormen, keramische vormen, lasvorrrien, gedichten, collages, fotomonta ges enz. enz. Als het maar als motto meekrijgt: Greenpeace. Sluiting van deelna me is 15 december!!! De afdeling Moerkapelle van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen blijkt uit handen van burge meester Lips, geen 40,- gelijk aan het aantal bestaansjaren te hebben ontvangen, doch een veelvoud hiervan. Dit laatste stel de Moerkapelle's eerste burger ook, na afloop van zijn toespraak, op 25 oktober. Bij het openmaken van het couvert trof de penning- meesteresse maar liefst een be drag van 400,- aan! Wil Schiereck heeft weer kerst- en nieuwjaarskaarten en allerlei leu ke cadeautjes voor de Sint en de Kerst. Alles van Unicef. Koren straat 7, tel. 01802-1869. Open: dinsdag t/m vrijdag van 14.00- 18.00 uur en na tel. afspraak. UTILITEITSBOUW Nieuwbouw en verbouw Dakkapellen Isolatieglas KASSENBOUW Nieuwbouw en verbouw Beglazingen Betonwerk

Dorpskrant | 1985 | | pagina 4