Gemeente Zevenhuizen Loop van de bevolking in 1986 in de gemeente Zevenhuizen Budget Dorpsvernieuwing Parkeerstrook naast Boslaan 2 Kandidaatstelling verkiezing gemeenteraad BURGERLIJKE STAND Openbare vergaderingen Collecteschema Vervoer schoolkinderen Verkiezing gemeenteraad Bouwplan Vuurwerkverordening Voorbereidingsbesluit "Dorp" mannen vrouwen totaal Aantal inwoners op 1 januari 1985 3.130 2.968 6.098 Aantal inwoners op 1 januari 1986 3.176 3.016 6.192 Aantal geboorten 40 42 82 Aantal overledenen 21 19 40 Gevestigd in de gemeente 122 124 246 Vertrokken uit de gemeente 95 99 194 Aantal huwelijk 18 Aantal echtscheidingen 7 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend, ter voldoening aan het gestelde in artikel 41 van de Wet op de Stads- en Dorpsvernieuwing en artikel 1, 2 van de ge meentelijke "Subsidieverordening Dorpsvernieuwing", dat de raad der gemeente Zevenhuizen in de openbare vergadering van 19 december 1985 heeft besloten de navolgende bedra gen in het belang van de dorpsvernieuwing beschikbaar te houden voor 1986: Totaalbudget f 113.730,- (gelijk aan provinciale bijdrage voor 1986) te verdelen over de navolgende sectoren: a. woningen f 70.000,- b. bedrijven f 20.410,- c. infrastructuur f 23.320,- d. welzijn memorie e. overigen memorie f 113.730,- De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 16 januari 1986, gedurende veertien da gen tergemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, ter inzage ligt het plan voor de realisatie van een laad- en losperron, ten behoeve van de Spar supermarkt, op een perceel grond plaatselijk bekend naast de woning Boslaan 2, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie C, nummer 3624. Burgemeester en wethouders zijn voornemens de hiervoor be nodigde vrijstelling te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Alvorens hieromtrent een definitieve beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld bezwaren hiertegerr in te dienen gedurende de termijn van de terinzagelegging. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De burgemeester van Zevenhuizen brengt ter openbare ken nis, dat op dinsdag 4 februari 1986 zal plaatshebben de kandi daatstelling voorde verkiezing van de leden van degemeente- raad. Op die dag, van des voormiddags negen uur tot des namid dags VIJF uur, kunnen bij de voorzitter van het hoofdstem bureau of bij het door deze aan te wijzen lid van dat bureau, ter secretarie van deze gemeente LIJSTEN VAN KANDIDATEN, als bedoeld in artikel G 5 van de Kieswet, worden ingeleverd. Bij de afdeling verkiezingen ter gemeentesecretarie kunnen alle verdere inlichtingen omtrent de inlevering worden inge wonnen. Deze afdeling stelt tevens de tot invulling bestemde formulie ren voor de kandidatenlijsten, voor de verklaring van bewilli ging en voor de machtiging van de politieke groepering koste loos beschikbaar en wel gedurende drie weken vóór en op de dag van kandidaatstelling. In herinnering wordt nog gebracht artikel X 6 van de Kieswet, luidende als volgt: 1Hij, die een lijst, als bedoeld in artikel G 5 inlevert, wetende dat zij voorzien is van handtekeningen van personen, die niet bevoegd zijn tot deelneming aan de verkiezing, waarvoor de inlevering geschiedt, terwijl zonder die handtekeningen geen voldoend aantal voor een geldige lijst zou overblijven, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste drie maanden of een geldboete van ten hoogste honderdtwintig gulden. 2. Met gelijke straf hij die, wetende dat hij niet bevoegd is tot deelneming aan de verkiezing, een voor die inlevering be- temde lijst, als bedoeld in artikel G 5, heeft ondertekend. GEBOREN: Braber, Steffan Leo, zoon van: Braber, Machiel Leen- dert en: Reijm, Johanna, op 6 december 1985. Verweij, Cornelis Anthonie, zoon van: Verweij, Pieter en: van der Knijff, Ingetje Hendri- ka, op 11 december 1985. Zonderop, Diantha Maria, dochter van: Zonderop, Theo- dorus Maria en: Hazekamp, Désirée Maria, op 21 decem ber 1985. Paul, Frank Arie, zoon van: Paul, Maarten en: van den Bergh, Martina Johanna, op 28 december 1985. Donderdag 16 januari 1986 Commissie Onderwijs en Wel zijn e.a. Aanvang 19.30 uur. Maandag 20 januari 1986 Commissie Algemeen Be stuurlijke Zaken en Financiën e.a. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 6 februari 1986 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. 1 januari tot 2 februari: geen collecten. De burgemeester van Zeven huizen maakt bekend, dat aan De Snelle Vliet Touringcars B.V., Industriestraat 6 te Har- dinxveld-Giessendam, tot 30 juni 1986 vergunning is ver leend voor de uitvoering van groepsvervoer van schoolkin deren op de dinsdagen en de vrijdagen, met uitsluiting van de schoolvakanties, van de di verse lagere scholen in de ge meente Zevenhuizen, van en naar het zwembad "De Koorn- molen" alsmede van en naar het dorpshuis "Swanla", eveneens in de gemeente Ze venhuizen. Tegen deze beschikking staat binnen dertig dagen na de verschijningsdatum van dit blad beroep open bij het colle ge van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Registratie naam/aanduiding politieke groeperingei De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkie zing van de leden van de raad der gemeente Zevenhuizen brengt het volgende ter openbare kennis: Het centraal stembureau heeft op 7 januari 1986 een beslis sing genomen op verzoeken tot registratie van de namen van politieke groeperingen en/of aanduidingen daarvan In het register, dat voorde komende verkiezing van de leden van de gemeenteraad wordt aangelegd, worden de namer van de politieke groeperingen en/of aanduidingen daarvai als volgt ingeschreven: nummer van naam van de politieke aanduiding inschrijving groepering politieke groepering 1. Christen Democratisch Appèl C.D.A. 2. Volkspartij voor Vrijheiden Democratie V.V.D. 3. Partij van de Arbeid P.v.d.A. 4. Staatkundig Gereformeerde Partij S.G.P. 5. Gemeentebelangen Zevenhuizen Gemeente belangen Zevenhuizen De aandacht wordt erop gevestigd, dat een ieder binnen zeven dagen na de dagtekening van deze kennisgeving van de beslissing van het centraal stembureau schriftelijk bij de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State in beroep kan komen. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat met in gang van donderdag 16 januari 1986, gedurende veertien da gen, voor een ieder ter gemeentesecretarie, bureau Ruimte lijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, ter inzage ligt het bouw plan van: - de heer K. Verweij, om een vergunning voor de herbouwvan een door brand verwoeste woning aan de Rottekade 9. Het bouwplan is gesitueerd binnen de grenzen van het te plaatse geldende bestemmingsplan "Landelijk Gebied na 6e herziening" en is met de voorschriften hiervan niet in strijd. Het bouwplan is eveneens gesitueerd binnen de grenzen va] de door het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Ho-] land gedeeltelijk goedgekeurde zevende herziening van hel bestemmingsplan "Landelijk Gebied". Tegen dit plan is Kroonberoep ingesteld. Ook met deze herziening is het bouwplan niet in strijd, zoda] het college voornemens is de gevraagde vergunning metgej bruikmaking van artikel 50, lid 8 van de Woningwet te verlenen! Alvorens hiertoe over te gaan worden belanghebbenden ind] gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisie- legging eventuele bezwaren tegen het verlenen van de betref] fende vergunning bij het college van burgemeester en wel] houders van de gemeente Zevenhuizen in te dienen. De burgemeester van Zevenhuizen maakt bekend, dat vanal donderdag 16 januari 1986 voor een ieder ter gemeentesecref tarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorpsstraat 144, tel inzage ligt het besluit van de raad van 17 oktober 1985 totw. 1 ziging van de "Verordening betreffende de verkoop en het gej bruik van vuurwerk" (tweede wijziging). De wijziging treedt in werking met ingang van vrijdag 24 januai 1986. De verordening, zoals deze laatstelijk is gewijzigd, istegen be taling der kosten in afschrift ter gemeentesecretarie verkrijg! baar. De burgemeester van Zevenhuizen maakt ter voldoening aal het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijk] Ordening bekend, dat vanaf donderdag 16 januari 1986 terge meentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening c.a., Dorps] straat 144, voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit val 17 december 1985, waarbij is bepaald dat: een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplaj "Dorp' voor een perceel grond plaatselijk bekend naaste] woning Boslaan 2, kadastraal bekend gemeente Zevenhuize'J sectie C, nummer 3624, een en anderzoals dit in rode kleuroa de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkt] tekening is aangegeven.

Dorpskrant | 1986 | | pagina 2