DE GEMEENTE MOERKAPELLE BIJ U THUIS TELEFOONNUMMERS/ OPENINGSTIJDEN Alarmering 01820 - 24255 1333 01828 - 13000 1333 Medische hulp Storingsdiensten Milieuklachten: 01820-28011 Gemeentelijke diensten Openingstijden Politiepost Verkiezing leden gemeenteraad Nummering ingeleverde lijsten van kandidaten De burgemeester van Moerkapelle brengt, ingevolge artikel H 21, lid 3 der kieswet, ter openbare kennis, dat de voorzitter van het centraal stembureau heden ter secretarie dezer gemeente ter inza ge heeft gelegd het proces-verbaal van de zitting van het centraal stembureau tot nummering van de ingeleverde lijsten van kandi daten voor de op 19 maart 1986 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad. Hij deelt voorts mede dat deze kandidatenlijsten de volgende nummers zijn toegekend. Agenda raadsvergadering Op 25 februari 1986 te 19.30 uur komt de gemeenteraad bijeen. Tij dens deze vergadering zullen de navolgende punten aan de orde worden gesteld: -Opening -Vaststelling van het verslag van de vergadering van 28 januari 1986. -Ingekomen stukken. - Mededelingen. -Voorstel tot voorlopige vaststelling van de bedragen, bedoeld in artikel 55 der Lager Onderwijswet 1920 over de jaren 1983 en 1984. -Voorstel tot voorlopige vaststelling van de bedragen als bedoeld in artikel 47,1e lid, van de Kleuteronderwijswet over 1982,1983 en 1984. -Voorstel tot wijziging van de Gemeenschappelijke regeling Vuil- verwerkingsbedrijf Midden-Holland en Rijnstreek. -Voorstel tot wijziging van de Gemeenschappelijke Regeling Energiebedrijf Rijnland. -Voorstel tot verkoop van twee kavels grond in het plan Wilde Vee- nen, 3e fase. -Voorstel tot goedkeuring van de begroting 1986 van de Stichting/ B.V. Dorpshuis Moerkapelle. -Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de ver vanging van de geluidsinstallatie in de raadszaal. -Comptabiliteit. -Rondvraag. -Sluiting. BURGERLIJKE STAND GEBOREN: Michiel Matthijs, zoon van: Teeuw, Jan en: Paul, Neeltje P., op 27 januari 1986. Elisabeth Petronella en: Petro- nefla Johanna, beiden doch ters van: Springer, Jan en: Bol, Petronella W.J., op 27 januari 1986. Johannes Anthonius, zoon van: van Haastert, Adrianus G.G. en: van Dijk, hendrika W.M., op 28 januari 1986. Joyce Dianna, dochter van: Jonker, Eric A. en: Beumer, Petronella, op 30 januari 1986. Arie Pieter Leonard, zoon van: Gemeenteraadsverkiezingen 1986 Op 6 februari 1986 heeft het hoofdstembureau een beslissing ge nomen over de geldigheid van de ingeleverde lijsten van kandida ten voor de gemeenteraadsverkiezingen die op 19 maart a.s. wor den gehouden en heeft tevens een belissing genomen over de handhaving van de op de lijsten voorkomende kandidaten, alsme de over de wijze van vermelding. Aangezien er geen strijdigheid met de bepalingen van de Kieswet is geconstateerd, heeft het hoofdstembureau de volgende lijsten met de daarbij vermelde kandidaten geldig verklaard: Lijstnummer 1 Christen Democratisch Appèl (C.D.A.): C. Wolff, J.C. Lindhoud, K.S. Laurense, P.H. Roest, D.C. den Her tog, R. Huizer, G. Tuitel, H. Blom, J.C. van Asch. Lijstnummer 2 Staatkundig Gereformeerde Partij (S.G.P.): Jac. van der Spek, R. de Gooijer, M. Lindhout, J.S. Bakker, W.F. Stam, W. Büdgen, M. Slingerland, A. van der Spek, H. Smaal, M. Hoeflaak, A.D. Bac, T. Kooij, J.H. Verweij, A. Bac, W. Cammeraat. Lijstnummer 3 Algemeen Belang: A.M. van der Feltz-Aarsen, D. de Leeuw, R.G.H. Fransen, H.J. van der Keij, Mr. R.G.J, de Leeuw, J. Hallerts, J.C. Bakker, S.E. Duurs- ma, H.J. Dekker, A. Visser-Brouwer, C.H.L.M. Reijntjes, F.J.J. van Amerongen. Lijstnummer 4 Partij van de Arbeid (P.v.dA): R B. (Ruud) Vis, H. (Henk) Doornhein, A.J. (Ada) Koster, N. (Nel) Klos-Verschoor, H. (Heily) Crop-van der Jagt, G.A. (Gea) Vis-Min- tjes, P. (Piet) Verschoor Pzn., E.J.M. (Dineke) Muloch Houwer- Bunnik, J.A. (Jan) Tepper, J.J. (Hans) Bosman. Lijstnummer 5 Reformatorische Politieke Federatie (R.P.F.): A. Verweij, drs. D.l. Geuze, G. van Laviere, N.C. Evers, H.H. Konijn. Verkiezing van de leden van de gemeenteraad Stemmen in een stembureau naar keuze van de kiezer 1. De burgemeester van Moerkapelle brengt ter kennis van belang hebbenden, dat aan een kiezer op zijn schriftelijk of mondeling verzoek kan worden toegestaan aan de stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad op 19 maart 1986 deel te nemen in een stembureau naar zijn keuze. 2. Deze mogelijkheid bestaat niet voor de kiezer, aan wie is toege staan bij volmacht te stemmen. 3. De kiezer, die van deze bevoegdheid gebruik wil maken, dient daarvan na de dag der kandidaatstelling, doch uiterlijk op de veer tiende dag voor die der stemming (dus uiterlijk op 5 maart 1986), schriftelijk, door middel van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is, mededeling te doen aan de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandi daatstelling in het kiezersregister is opgenomen. Hij heeft daarbij op: a. zijn naam en voornamen of voorletters; b. de datum en het jaar van zijn geboorte; c. de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling in het kie zersregister is opgenomen, alsmede zijn adres aldaar op de dag der kandidaatstelling; d. de gemeente en het adres waar hij de verklaring, dat hij bevoegd is in een stembureau naar keuze te stemmen (kiezerslegitimatie- kaart), wenst te ontvangen. 4. De kiezer kan na ontvangst van zijn oproepingskaart door in per soon ter secretarie van deze gemeente te verschijnen, tot uiterlijk 14 maart 1986 onder overlegging van zijn oproepingskaart, deze kaart doen omzetten in een kiezerslegitimatiekaart, waarmede hij in een stembureau van zijn keuze kan stemmen. 5. De kiezer, die in het bezit is van een kiezerslegitimatiekaart kan zich, ter uitoefening van zijn kiesrecht, aanmelden in een stem bureau van zijn keuze. Moerkapelle, 4 februari 1986 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. den Hertog, Pieter en. Bac, Deliaantje M., op 4 februari 1986. OVERLEDEN: de Graaf, Jacobus C., oud 71 jaar, op 2 februari 1986. HUWELIJK: van der Post, Anthonie en: Bac, Ramina, op 5 februari 1986. Collecte-schema Tot en met 26 februari 1986 worden er geen collecten ge houden. Verkiezing leden gemeenteraad Ter inzagelegging geldige lijsten van kandidaten De burgemeester van Moerka pelle brengt ter openbare ken nis, dat de voorzitter van het centraal stembureau de geldi ge lijsten van kandidaten voor de aanstaande stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad, met vermel ding van de daaraan toegeken de nummers en - in voorko mend geval - de namen en/of de aanduidingen der politieke groeperingen, ter gemeente secretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegd. Moerkapelle, 6 februari 1986 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Aanvraag paspoort/ rijbewijzen Van de zijde van het provinci aal bestuur hebben wij bericht ontvangen dat bij de afgifte van rijbewijzen en paspoorten een achterstand is ontstaan. Hier door is de behandelingster mijn bij het provinciehuis op gelopen tot ca. 3 weken. Wij verzoeken U bij het aanvra gen van bovenbedoelde be scheiden hiermede rekening te houden. Afgegeven bouwvergunning Burgemeester en wethouders hebben op 12 februari 1986 bouwvergunning afgegeven aan: - P.N. Verloop te Boskoop, voor het vergroten van een schuur nabij het perceel Julia- nastraat 53 te Moerkapelle. Een ieder die meent in zijn haar belang te zijn getroffen kan binnen 30 dagen na ver zending van de beschikking in gevolge de Wet Arob een be zwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Moerkapelle. De Koornmolen stelt voorjaars vakantie-pro gramma uit Prijzen verloting "Tarzan" Brandweer b-9-9- Politie b.g.g. Ongevallen 2666 Ambulancedienst 01820-16066 Arts 1687 Gas en Elektriciteit 071-252911 Waterleiding 01736 - 6940 C.A.I. 01828- 17613 Gemeentesecretarie 1940 Werkplaats van 8.00 - 9.00 uur 1940 Gemeentesecretarie elke werkdag van 8.00 - 12.00 uur maandag en woensdag van 16.00 - 18.00 uur en zaterdag van 10.00 - 12.00 uur lijst naam of aanduiding van Eerste kandidaat nummer de politieke groepering 1. Christen Democratisch Appèl C. Wolff 2. Staatkundig Gereformeerde Jac van der Spek Partij 3. Algemeen Belang A.M. van der Feltz- Aarsen 4. Partij van de Arbeid R.B. (Ruud) Vis 5. Reformatorische Politieke A. Verweij Federatie Moerkapelle, 6 februari 1986 De burgemeester voornoemd, A.W. Lips. Nu de ijspret hoogtij viert, heeft het personeel van het zwembad De Koornmolen gemeend het spelprogramma dat gepland was in de voorjaarsvakantie uitte stel len tot de Paasvakantie van 1 t/m 4 april a.s. Nadere mededelingen hierover volgen De video, hoofdprijs van de grote jubileum-verloting van gymnas tiekvereniging "Tarzan", Moerka pelle, viet in Moerkapetle. De fiets in Zevenhuizen en de Wasdroger in Zoetermeer....

Dorpskrant | 1986 | | pagina 4