Gemeente Zevenhuizen 1e Verkiezing van de leden van de gemeenteraad STEMMEN IN EEN STEMBUREAU NAAR KEUZE VAN DE KIEZER 1. De burgemeester van Zevenhuizen brengt ter kennis van belanghebbenden, dat aan een kiezer op zijn schriftelijk of mon deling verzoek kan worden toegestaan aan de stemming ter ver kiezing van de leden van de gemeenteraad op 19 maart 1986 deel te nemen in een stembureau naar zijn keuze. 2. Deze mogelijkheid bestaat niet voor de kiezer, aan wie is toege staan bij volmacht te stemmen. a De kiezer, die van deze bevoegdheid gebruik wil maken, dient daarvan na de dag der kandidaatstelling, doch uiterlijk op de veer tiende dag voor die der stemming (dus uiterlijk op 5 maart 1986), schriftelijk, door middel van een formulier, dat ter secretarie van elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is, mededeling te doen aan de burgemeester van de gemeente, waar hij op de dag der kandi daatstelling in het kiezersregister is opgenomen. Hij geeft daarbij op: azijn naam en voornamen of voorletters; b. de datum en het jaar van zijn geboorte; c. de gemeente, waar hij op de dag der kandidaatstelling in het kie zersregister is opgenomen, alsmede zijn adres aldaar op de dag der kandidaatstelling; d. de gemeente en het adres waar hij de verklaring, dat hij bevoegd is in een stembureau naar zijn keuze te stemmen (kiezerslegiti- matiekaart), wenst te ontvangen. 4. De kiezer kan na ontvangst van zijn oproepingskaart door in persoon ter secretarie van deze gemeente te verschijnen, tot uiter lijk 14 maart 1986 onder overlegging van zijn oproepingskaart, deze kaart doen omzetten in een kiezerslegitimatiekaart, waarme de hij in een stembureau van zijn keuze kan stemmen. 5. De kiezer, die in het bezit is van een kiezerslegitimatiekaart kan zich, ter uitoefening van zijn kiesrecht, aanmelden in een stem bureau van zijn keuze. Verkiezing van de leden van de gemeenteraad STEMMEN BIJ VOLMACHT 1. De burgemeester van Zevenhuizen brengt ingevolge artikel K8 der kieswet ter openbare kennis, dat ter secretarie dezer gemeente kosteloos verkrijgbaar zijn de formulieren voor de verzoekschrif ten om bij de a.s. verkiezingen van de leden van de gemeenteraad bij volmacht te stemmen. 2. Het verzoekschrift moet, uiterlijk 14 dagen vóór de dag der stem ming door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester der gemeente, in welker kiezersregister hij op de dag der kandidaat stelling is opgenomen. 3. Het verzoek om bij volmacht te stemmen wordt niet ingewilligd wanneer de verzoeker is toegestaan in een stembureau naar zijn keuze aan de stemming deel te nemen. 4. Hij, die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling zijn opgenomen in een kiezersregister. 5. Een kiezer mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtig de aannemen. 6. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. 7. De kiezer kan na ontvangst van zijn oproepingskaart t.e.m. de dag der stemming zelf een andere kiezer die in hetzelfde stemdis- trict staat ingeschreven machtigen voor hem te stemmen door overdraging van zijn oproepingskaart aan die kiezer. 8. Nadere inlichtingen worden ter gemeentesecretarie verstrekt. Openbare vergaderingen Donderdag 27 februari 1986 Gemeenteraadsvergadering, gevolgd door een openbare vergadering van de commissie centrumvorming. Aanvanq 19.30 uur. Dinsdag 4 maart 1986 Commissie Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening e.a. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 6 maart 1986 Commissie Onderwijs en Wel Aanvang 19.30 uur. Maandag 10 maart 1986 Commissie Algemeen Be stuurlijk Zaken en Financiën. Aanvang 19.30 uur. Donderdag 27 maart 1986 Gemeenteraad Aanvang 19.30 uur. Geen spreekuur De burgemeester zal op vrij dag 7 maart a.s. geen spreek uur houden. Ontwerp-streekplan Zuid-Holland Oost ter inzage Tot en met 24 april 1986 ligt het ontwerp-streekplan Zuid-holland Oost ter inzage. Het is een voorstel van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, het dagelijks bestuur van de provincie, aan provin ciale staten. Deze zullen het plan te zijner tijd vaststellen. In het streekplan wordt de ruimtelijke ontwikkeling van het oostelijk deel van de provincie Zuid-Holland, waarin ook Zevenhuizen is gelegen, voor de periode tot het jaar 2000 vastgelegd. Er staat waar volgens de provincie ruimte moet zijn voor onder andere wonen en werken, voor recreatie, natuur en landbouw en voor verkeer en vervoer. Tot en met 24 april 1986 kunt u schriftelijk bezwaren tegen dit ont- werp-plan sturen naar: Provinciale Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1, 2596 AA Den Haag. Bezwaarschriften die na 24 april bij de provincie binnenkomen, of bezwaarschriften met een poststempel van na 24 april, worden niet in behandeling genomen. U kunt het ontwerp-streekplan inzien in de bibliotheek van het provinciehuis, Koningskade 1, Den Haag en ter. gemeente secretarie. U kunt het ontwerp-streekplan ook bij de provincie kopen. Het is te bestellen bij Bureau drukwerken, Koningskade 1, 2596 AA Den Haag, telefoon 070-116082. Het ontwerp-streekplan kunt u daar ook zelf komen afhalen. De prijs van het ontwerp-plan is f 30,- (exclusief portokosten). voorlichtingsavonden De provincie organiseert verder die voorlichtingsavonden over de inhoud van het ontwerp-streekplan Zuid-Holland Oost. De avon den zijn voor iedereen toegankelijk en beginnen om 20.00 uur. Alphen aan den Rijn: maandag 10 maart, De Bron, Troubadour- weg 2. Gouda: dinsdag 11 maart, De Haven, Oosthaven 31. Gorinchem: woensdag 12 maart, De Gasterij (Motel Gorinchem), Van Hogedorpweg 8. Bovendien is ter secretarie een gratis samenvatting van het ont werp-streekplan verkrijgbaar. Deze samenvatting kunt u ook opvragen bij Bureau voorlichting van de provincie Zuid-Holland, telefoon 070-116622. Bouwplan Noord einde 73 De burgemeester van Zeven huizen maakt bekend, dat met ingang van 27 februari 1986, gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening e.a., Dorpsstraat 144, ter inzage ligt de aanvraag van de heer P. van Leeuwen, om vergunning voor de uitbreiding van een bedrijfs ruimte op het perceel Noord einde 73, kadastraal bekend gemeente Zevenhuizen, sectie A, nummer 807. Burgemeester en wethouders overwegen de vergunning te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8 van de Woningwet. Alvorens hieromtrent te beslui ten wordt een ieder in de gele genheid gesteld bezwaren in te dienen gedurende de termijn van tervisielegging. Vooruit-akkoord Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen delen mede, dat geen bezwaar is aangete kend tegen het op 15 januari 1986 gepubliceerde voorne men om vrijstelling te verlenen voor de aanleg van een laad- en losperron, ten behoeve van de Spar supermarkt op een perceel grond, plaatselijk be kend naast de woning Boslaan 2, kadastraal bekend gemeen te Zevenhuizen, sectie C, num mer 3624. In verband hiermede is besloten om, vooruitlopend op de door Gedeputeerde Sta ten van Zuid-Holland af te ge ven verklaring van geen be zwaar, toestemming te geven om met de realisatie te begin nen. Een ieder die meent in zijn be lang te zijn getroffen door ver lening van bovenstaande toe stemming, kan binnen 30 dagen na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift ingevolge de Wet Arob bij het college van bur gemeester en wethouders in dienen. Het uitvoeringsplan ligt gedurende deze termijn ter inzage ter gemeentesecretarie, bureau Ruimtelijke Ordening e.a., Dorpsstraat 144. Wijziging Brandbe veiligings verordening Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen maken be kend, dat het besluit van de ge meenteraad d.d. 17 oktober 1985 tot wijziging van de Brandbeveiligingsverordening vanaf donderdag 27 februari 1986 voor een ieder ter secre tarie ter inzage ligt. De wijziging treedt in werking op de achtste dag daaropvol gend en is tegen betaling der kosten in afschrift verkrijg baar. Wijziging Algemeni Politieverordening] De burgemeester van Zeve-J huizen maakt ingevolge ha bepaalde in de gemeentewl bekend, dat de bij besluit va| de gemeenteraad van 21 maai 1985 vastgestelde -vijfde herziening van deAlgJ mene Politieverordening vanaf woensdag 26 februari 1986 voor een ieder gedurendi drie maanden ter gemeentJ secretarie, bureau Ruimtelijk! Ordening e.a., Dorpsstraat! 144, ter inzage ligt. De inwerkingtreding van dezj herziening, welke het rechthebbende op een onrot rend goed verbiedt daaror voor verkoop, reparatie, onder) houd en/of verhuur op vanaf de openbare weg zichtbar) plaatsen in de open lucht] auto's te plaatsen, aanwezigt. hebben of toe te laten dat dezel daar geplaats wordenof aan wezig zijn, zonder vergunnim van burgemeester en wethou) ders, is bepaald op 6 maar] 1986. De wijziging is in afschrift, gen betaling der kosten, verj krijgbaar ter gemeentesecret rie. BURGERLIJKE STAND GEBOREN: van Eijk, Jacqueline, dochtf van: van Eijk, Daniël en kus, Gerda Teuny, op 21 januj ari 1986. Meijndert, Bastiaan Adriai zoon van: Meijndert, Comelii Johannes en: Terlouw, Eli Anneke, op 26 januari 1986. Karei, Mirek, zoon van: Kari Willem André en: Post, Yvon ne, op 30 januari 1986. Drooger, Renko, zoon van: Drooger, Marcus Johani en: van der Boon, Margaretl Johanna, op 6 februari Mooijman, Robert, zoon vanj Mooijman, Marinus Laurentii L. en: van der Meer, Joseph» Geetruida M., op 9 febi 1986. OVERLEDEN: van Erk, Pietertje, w.v.: Gei Klaas, oud 85 jaar, op 27januaj ri 1986. Verhoef, Teuntje, w.v.. de Rui ter, Dirk, oud 94 jaar, op 31 jaj nuari 1986. Mulder, Agatha Margaret w.v.: van der Pad, Gerrit, oud 85 jaar, op 31 januari Maasland, Willem, oud 69 jaar, op 4 februari 1986. Edeiing, Gijsbertus Johannftj oud 76 jaar, op 11 febi 1986. GEHUWD: Verboom, Willem Markus ei Visser, Wllhelmina, op 5 febr-'J ari 1986. Bruining, Hajo Albert en Onsl Giok Lian, op 14 februari 19#| lEen iede lang te z [lening vt staande oinnen 3 kening v. feveerd bi ge de V\ burgem© ^an Zeve 3e vergu Jende di neentese het buret ling e.a Best< "N B te burge Imeente Z 'oldoenin [de Wet o lening b Ie raad 0| lestelde 'Noordeir [herzieninc leworden |Het teger jbesluit vai [ten van 2 [december I ingestelde ken, zodal herroepeli |Het beste secretarie I? februar keger des [24 t/m 28 K< zijn e.a. i' T [Yrijdagavor "ebar 't Pr v°nd. Het o zou je van

Dorpskrant | 1986 | | pagina 2