Gemeente Zevenhuizen Aanmelding en aangifte voor de bevolkingsregisters Verhuizing secreta rie-personeel naar het pand Dorpsstraat 125 Verkiezing van de leden van de gemeenteraad Oproepingskaarten LIJSTEN VAN KANDIDATEN 1 BURGERLIJKE STAND Verkiezing van de leden van de gemeenteraad Uitoefening van het kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn Verkiezing van de leden van de gemeenteraad STEMMING Afsluiting Vlietkade Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen herinneren de bevolking aan haar verplichtingen, omschreven in de artikelen 3 tot en met 15 van het Besluit bevolkingsboekhouding en brengen als voornaamste bepalingen ter openbare kennis: 1. Behoudens afwijkingen, moet ieder, die in Nederland nachtrust geniet, zijn opgenomen in één van de persoonsregisters. 2. leder behoort te zijn opgenomen in het persoonsregister van de ge meente waar hij zijn nachtrust geniet en duurzaam of voor onbepaalde tijd in de regel zal genieten. 3. In geval van onzekerheid omtrent het onder 2. vermelde, gelden bijzondere voorschriften. 4. Behoudens afwijkingen, moet ieder, die Nederland verlaat, onverwijld van het persoonsregister worden afgevoerd. 5. Bij adresverandering binnen de gemeente moeten de nodige wijzigin gen in het bevolkingsregister worden aangebracht. Voorts is in verband met het bovenstaande het volgende van belang: 6. Aangifte van vertrek uit de gemeente dient mondeling of schriftelijk te geschieden op de dag van of uiterlijk vijf dagen na het vertrek bij het verlaten van Nederland ten hoogste vijf dagen tevoren) met opgave van het laatste adres, de naam van de vestigingsgemeente en het adres aldaar (bij vertrek uit Nederland de naam van het gebiedsdeel of het land, alsme de de plaats en het adres aldaar). 7. Aan de aangever van een vertrek wordt, behoudens in bijzondere geval len, onmiddellijk een verhuiskaart uitgereikt of toegezonden, welke hem dient als bewijs van afmelding en welke binnen vijf dagen na dagtekening moet worden ingeleverd bij het bestuur van de gemeente in welker per soonsregister de persoon moet worden opgenomen. 8. leder, die in de gemeente in welker persoonsregister hij is opgenomen, verhuist of van adres verandert, is verplicht daarvan niet eerder dan vijf da gen voor en niet later dan vijf dagen na de verhuizing of adresverandering mondeling of schriftelijk aangifte te doen bij het gemeentebestuur, met opgave van het oude en het nieuwe adres. 9. leder, die in Nederland nachtrust is gaan genieten en voor opneming in een van de persoonsregisters in aanmerking komt, moet zich binnen vijf dagen na zijn aankomst in Nederland in persoon aanmelden bij het ge meentebestuur met overlegging van een paspoort of een ander identi teitsbewijs. 10. Hoofden van inrichtingen, zoals verpleeg- en bejaardentehuizen, rust huizen, hotels, pensions en kamerverhuurbedrijven moeten tenminste éénmaal in de veertien dagen o.a. mededeling doen van de (geslachts)naam, voornamen, geboortedatum, geboorteplaats, datum van aankomst, gemeente van herkomst en laatste adres aldaar van ieder persoon, die langer dan dertig dagen in de inrichting nachtrust zal genie ten of inmiddels heeft genoten. 11. Overtreding van de voorschriften wordt gestraft volgens de wet. 12. Voor persoonlijke aanmelding en voor mondelinge aangifte voor het bevolkingsregister wordt gelegenheid gegeven van maandag tot en met vrijdag, van 08.30 tot en met 12.00 uur ter gemeentesecretarie (afdeling bevolking), Dorpsstraat 89. De plannen voor de nieuw bouw van het gemeentehuis zijn thans in een zo vergevor derd stadium, dat binnen af zienbare tijd het huidige ge meentehuis buiten gebruik kan worden gesteld. De secretarie zal in verband hiermede tijdelijk worden ge huisvest in het pand Dorps straat 125. De verhuizing naar dit onderkomen zal plaatsvin den op donderdag 10 april en vrijdag 11 april 1986. Op die dagen zullen alleen de bureaus algemene zaken, sociale za ken en gemeentewerken nor maal voor het publiek zijn ge opend. Het spreekuur van de burge meester op 11 april vindt geen doorgang. Het bureau bevolking zal die dagen vanaf 10.00 uur tot 10.30 uur uitsluitend zijn geopend voor geboorte-aangiften en de aangiften van overlijden. Voor de duidelijkheid volgt hier nog een overzicht van de huis vesting van de diverse secre tarie-afdelingen, zoals deze er na 11 april 1986 zal uitzien: Dorpsstraat 125: de bureaus bevolking, financiën, welzijn en onderwijs. Dorpsstraat 144: de bureaus algemene zaken en sociale za ken. Dorpsstraat 146: gemeente werken. In het huidige telefoonnum mer - 01802-1644 - komt geen verandering. De oproepingskaarten voor de stemming ter verkiezing van de leden van de ge meenteraad op woensdag 19 maart 1986, behoren nu in het bezit van de kiezers te zijn. Zijn de oproepings kaarten niet of niet op het goede adres ontvangen, neemt u dan contact op met de gemeentesecretarie, bu reau verkiezingen, telefoon 01802-1644, tst. 22 voor de stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad van ZEVENHUIZEN op 19 maart 1986 V.V.D. van Yparan, B. Dorrestljn, J.E. Zevenhuizen Zevenhulzen Kerkhof, F. Westenbroek geb. Zevenhuizen Eenhulzen, C.H.M. Sa meel, C.E.H. Zevenhuizen Zevenhuizen van dan Akker, H.G. ven Rifs, A.H. Zevenhuizen Zevenhuizen de Jong, S.A.A. van Harten, F. Zevenhuizen Zevenhuizen Brouwer, J.T.M. Hengst mengel geb. Zevenhuizen Hannema, S. Lammerta, F.G.R. Zevenhuizen Zevenhuizen Aakierink, M. Hoogendoorn, P. Zevenhuizen Zevenhuizen Iken geb. Raming, Stofbergen geb. A.M.E. Moerman, B.T. Zevenhuizen Zevenhuizen Sol, W. Boertje, A. Zevenhuizen Zevenhuizen Dogterom, J. Biemond, A. Zevenhuizen Zevenhuizen Braber, L Krijgsman, A. Zevenhuizen Zevenhuizen de Groot, A. Vos, H.A. Zevenhuizen Zevenhuizen 2 CDA. Zonderop geb. Kazekamp, D.M. Zevenhuizen Roest, P.A. Zevenhuizen van Wensem, L Zevenhuizen 3 Gemeente belangen Zevenhuizen Hogenes (m), J. Zevenhuizen Zljdertiand (m), M. Zevenhuizen Sleeuwenhoek (m), H J. Zevenhulzen Ooms (m), C. Zevenhuizen de Koning (m), J. Zevenhuizen van Reeuwtjk (m), J. Zevenhuizen Roos (m), A. Zevenhuizen Keyzer (v), J.M. Zevenhuizen Maasland (m), T. Zevenhuizen Ottavanger (m), J. Zevenhuizen Keyzar (m), P. Zevenhuizen Vuljk geb. de Jong (v), G.W. Zevenhuizen 4 P.v.d.A. Hofman, P. (Pouw) Zevenhuizen Overdifk, TJ. piek) Zevenhuizen Parabtrslng geb. Kruyt, A.M. (Sandra) Zevenhuizen Strljdhorst, M. (Maarten) Zevenhuizen de Jong, H J. (Harde) Zevenhuizen Koetsier, W.(Wim) Zevenhuizen Vermulm, P.l. (Plet) Zevenhuizen Cassee geb. dei Prado, I.E. (Ina) Zevenhuizen Zoeteweij, P J. (Plet) Zevenhuizen Dorrepaal, J.D. (Jan-Dirk) Zevenhuizen Metselaar, J. (Jan) Zevenhuizen Braams geb. Horst, A. (Anita) Zevenhuizen Schiereck, F.C. (Frans) Zevenhuizen Riet, R.J. (Bob) Zevenhuizen Cohen geb. van Rossum, B. (Trix) Zevenhuizen van Schijndei, G.H.M. (Gerard) Zevenhuizen 5 SGP. Zwerus, D. Zevenhuizen van Rooyen, J.C. Zevenhuizen de Jager, N. Zevenhuizen van der Spek, D. Zevenhuizen Paul, M. Zevenhuizen den Toom, J.H. Zevenhuizen van Voorden, P. Zevenhuizen Vente, A.J. Zevenhuizen Heljboer, A.C. Zevenhuizen Herweljer, K. Zevenhuizen GEBOREN: Krans, Jan-Willem, zoon van: Krans, Jan Hendrik en: Ver voort, Marja, op 20 februari 1986. Simons, Sylina, dochter van: Simons, Erik Richard Peteren: Westphaal, Yvonne, op 14 fe bruari 1986. Plomp, Daphne Denise Maria, dochter van: Plomp, Willem en: Straver, Francisca Maria Cat- harina, op 14 februari 1986. Meewisse, Cornelus Hendri- cus Johannes, zoon van: Mee wisse, Johannes Stephanus en: van der Kleij, Cornelia He lena Catharina, op 16 februari 1986. Voskuilen, Britta, dochter van: Voskuilen, Marinus Gijsbertus en: Koole, Alieza Gerda, op 21 februari 1986. Hazenbroek, Daphne Hendri- ka, dochter van: Hazenbroek, Jan Johannes en: Smits, Jo hanna Cornelia Adriana Hen- drika, op 22 februari 1986. OVERLEDEN: Verwaal, Trijntje, w.v. Rietveld, Jacob, oud 83 jaar, op 19 fe bruari 1986. van den Haak, Batje, w.v.: van Oudenallen, Johannes, oud 94 jaar, op 25 februari 1986. Nieboer, Margaretha Zwaanet- te, e.v.: Boer, Arnold, oud 82 jaar, op 25 februari 1986. van den Broek, Gijsbertus Di- dericus, oud 66 jaar, op 26 fe bruari 1986. GEHUWD: de Vos, Jacob en: Boender, Geertje, op 21 februari 1986. van Meijeren, Jan en: van Leeuwen, Manna, op 21 febru ari 1986. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen herinnert in ver-I band met de aanstaande stemming ter verkiezing van de leden vanl de gemeenteraad aan de onderstaande bepalingen der kieswet 1. Volgens artikel I 10 der kieswet is iedere werkgever verplichttej zorgen, dat iedere stemgerechtigde werknemer, die bij hem» dienstbetrekking is, gelegenheid ontvangt om aan de verkiezing? deel te nemen, voor zover hij dat niet buiten zijn werkuren kar doen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien van de werknemer die binnen de voor de stemming bepaalde tijd geen dienst verricW ten in een gemeente, waar zij aan de stemming kunnen deelne men, of in een aangrenzende gemeente. Indien laatstgenoemd werknemers evenwel, om aan de stemming deel te nemen, langer dan twee achtereenvolgende uren behoeven te verzuimen geldt vorengenoemde verplichting van de werkgever wèl. 2. Op grond van artikel X 9 der kieswet wordt de werkgever diedt hierboven vermelde, hem opgelegde verplichting niet nakomt gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geld boete van ten hoogste vijfenzeventig gulden. De burgemeester van de ge meente Zevenhuizen brengt ingevolge artikel I 8derkieswet ter openbare kennis, dat op woensdag 19 maart 1986 van des morgens acht tot des avonds zeven uur de stemming ter verkiezing van de leden van de gemeenteraad zal plaats hebben. Hij wijst op het bepaalde in artikel 128 van het wetboek van strafrecht: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgeven de, aan een krachtens wette lijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Ook dit jaar zal de tussen de Nesseweg en Wollefoppen- weg gelegen Vlietkade vanaf 1 april tot 1 oktober 1986 voor motorvoertuigen worden afge sloten. Het in voorgaande ja ren gevoerde ontheffingenbe leid zal daarbij weer ongewij zigd worden voortgezet. Aan hen die in het bezit zijn van een ontheffingsbewijs voor 1985 zal automatisch een nieuw exemplaar voor 19 worden toegezonden. Voor het wijzigen van de verleende ontheffing, bijvoorbeeld door verandering van auto dient men zich te wenden tot de ge meentesecretarie, bureau al gemene zaken, Dorpsstraat 144, tel. 01802-1644, toestel 34. vervolg op pag

Dorpskrant | 1986 | | pagina 2