BOUWBEDRIJF G. J BAKKER ZN BV WIJ FELICITEREN DE SPAR DISTRIBUTIECENTRUM en de FAMILIE DE KOOTER met de realisatie van het nieuwe winkelpand...! SCHILDERWERKEN HUISMAN B.V Pr Bremm e Fashion Flair modeshow Een supernieuwe-winkel: SPAR SUPERMARKT SPAR-SUPERMARKT! Directie en medewerkers van het Spar distributiecentrum Koninklijke'A.J.M. van Well b.v. wensen de familie De Kooter en hun medewerkers VEEL SUCCES IN DE NIEUWE Ambachtstraat 1 Postbus 11 2750 AA Moerkapelle Telefoon 01793-3001 FELICITEERT DE NIEUWE SPAR SUPERMARKT MET HET TOTSTANDGEKOMENE Stemmen in Zevenhuizen Plattelandsvrouwen Mevrouw N. de Kooter-Luytjes verrichtte donderdagmorgen 20 maart de officiële opening van het nieuwe fraaie winkelpand van De Spar, aan de Burg. Boerstraat in het dorpshart van Zevenhuizen. Zij deed dit onder toeziend oog van zoon Harry end iens vrouw en anderen, waaronder de directie Van Well van het plaatselijke Spardistributiecentrum, betrokken bij de bouw, en genodigden. Onder hen be vonden zich o.m. burgemeester en mevrouw Van Gent, wethouder en mevrouw Van Yperen en gemeentesecretaris A. Visser. De heer A.J.M. van Well, directeur van het Spardistributiecentrum te Zevenhuizen, sprak een openingswoord, waar in hij het ontstaan van de Spar-organisatie in 1932 memoreerde. Eén van de eerst aangesloten winkels was die van de gebr. Van Reeuwijk in Zevenhuizen, waarvan Jan nu de openingsceremonie, in gezelschap van de vrouw van zijn overleden broer Jo. bijwoonde. Spreker prees hetgeen tot stand geko men is. bedankte allen die bij de reali satie en inrichting betrokken waren evenals het team dat de familie De Kooter terzijde staat. "Jullie zijn de jongsten van het Spar-gezelschap" zo zei hij, tot het jonge echtpaar De Koo ter. Spreker gaf hierna een korte expli catie over hetgeen in de supermarkt aangeboden wordt: een diep en breed assortiment met een goede presenta tie. Nieuw is de slijterij-afdeling, even als een grote afdeling huishoudelijke artikelen. Daarnaast een afbakoven in de broodafdeling: op elk moment vers brood. Tot de familie De Kooter: "U hebt een dynamisch bedrijf, dat zoveel mogelijk aangepast is aan de consu ment in Zevenhuizen. Indrukwekkend is hetgeen gerealiseerd is, daarvoor is keihard gewerkt. Wij wensen u en de uwen succes als leden van de grote Sparfamilie. Dat de vlag mag blijven wapperen en de zon schijnen" aldus directeur A.J.M. van Well. Burgemeester A.H. van Gent noemde deze donderdag 20 maart een belang rijke dag voor Zevenhuizen. Hij prees de slagvaardigheid van de Spar-orga- nisatie wat binnen dire jaar de tot standkoming van 2 winkelpanden en een woningen complex heeft geleid en de aanzet voor een mooie dorps centrum dat gecompleteerd wordt met de bouw van een nieuw raadhuis. "Dat de Spar vlag tot in lengte van ja ren overeind mag blijven staan" was zijn wens. Tot slot sprak Harry de Kooter een dankwoord, waarna de winkel bezich tigd werd. Tal van klanten pakten kor daat een winkelkar en sloegen hun slag op hun weg over de ruime winkel paden tussen de overzichtelijk opge stelde rekken, hetopenings-kopje-kof fie had overigens een gretige aftrek. Toen de Spar uit Zevenhuizen weg dreigde te gaan, omdat de tot die tijd enige supermarkt naar een andere groothandelsorganisatie overging, was het de heer Jan van Reeuwijk sr., die de directie van Van Well een goede raad gaf. Hij attendeerde de Spar-orga- nisatie om, op de plaats waar toen nog het oude schoolgebouw stond, een nieuwe winkel te bouwen en eens met de familie De Kooter te cfhan praten die tot dusver een zuivelwinkel en -wagen runde. Op die raad volgde de daad, en zie nu het resultaat! Wat technische gegevens over de bouw: Bouwbedrijf G.J. Bakker en zn. uit Moerkapelle realiseerde het totale winkel-wooncomplex, in het dorpscen trum van Zevenhuizen. De Sparwin- kel - alhoewel het grootst - was het laatste onderdeel dat gereed kwam. Eén en ander vanwege de aanhou dende vorst, waardoor de bestrating voor het complex niet voltooid kon worden. De totale oppervlakte van het Sparcomplex bedraagt incl. magazijn zo'n 900 vierkante meter, terwijl de ernaast gelegen winkel van opticien Dijkshoorn ca. 90 vierkante meter be slaat. Voorts bevat het complex nog negen bovenwoningen, van verschil lende afmetingen die allemaal ver kocht zijn en op dit moment zo goed als bewoond. Men bereikt deze prak tische woningen, die uit twee woonla gen bestaan, via een trappenhuis, waarin ook een lift is aangebracht, zodat men ook (wandel)wagentjes en rijwielen mee naar boven kan nemen. De woningen zijn op de eerste etage bereikbaar via een dakterras. Archi tect M. de Laat uit Krimpen a.d. IJssel is de ontwerper van het fraaie com plex, dat zeker een aanwinst voor de gemeente Zevenhuizen genoemd mag worden. Loodgietersbedrijf Ba- gaco uit Waddinxveen zorgde ervoor dat het totale complex voorzien werd van de water aan- en afvoer, terwijl de plaatselijke fa. Benning het electrici- teitscircuit uitvoerde.. Schilderwerken Huisman uit Moerkapelle zorgde er voor dat het totale complex goed in de verf werd gezet... Buiten regen en guur weer, binnen de zon en de zomer. Daar kregen de aanwezige dames en een enkele heer maandagavond echt zin in bij het zien van de aantrekkelijke zomercollectie van Fashion Flair. Die werd door een vijftal mannequins met vaart en verve gebracht. Vooral zonnig is de mode en kleurrijk, waarbij ook weer combineren 'in' is. Vooral "Elvi" biedt die mogelijkheid. De show werd geopend met twee zonne- jurkjes, gekleed, met rugdecolleté. De ondergrond wit doch beide anders van kleur opdruk blauw en aqua. Het balletjes-motief is weer mode deze zomer. Leuk bij de opvouwbare grote zomerhoeden die in een klein polstasje passen. Mooi de geklede pakjes voor een middagje stappen of een avondje-uit. Opvallend is het dat, in tegen stelling tot vroeger, een mantelpakje, het combinatiepak, zich bij uitstek leent voor avondjes-uit. Veel minder stijfen vormelijk dan vroeger de geklededie je alleen droeg naar receptie, kerk of stad. Naast gecombineerde pakjes in de nieuwste mode-kleuren geel, oranje, kobaltblauw, aqua en 'lune', heldergroen. Ook weer japonnen. N iet alleen voor vijftigers en oudere, ook voor de jongere vrouw. Pantalons met fraaie blouses, kort of lang, gekleed of sportief, ook leuke spijkerpakjes. Kokerrokken, broekrokken (mooi vallend met platte plooien) ook de wat langere Bermuda in ruiten en effe"- Ruiten beheersen het modebeeld terwijl ook motieven het maken. Zwart/wit werd ook geshowd. Altijd fijn om iets van in de kast te hebben. Om chique voor de dag te komen bij speciale gelegenheden. Elke mannequin showde maar liefst 15 modellen, die met schoenen uit de collectie van Fashion Flair werden gecompleteerd. Er was voor elk wat wils, van modern tot klassiek, vanaf maat 36 tot 46 voor modern en tot maat 52 voor de klassieke afdeling. Voor iedere vrouw heeft Fashion Flair iets te bieden..! Moerkapelse Zijde 4 - Tel. 01793-2929 - Moerkapelle naar 3 zetels, de P.v.d.A. won er één. Gemeente Belangen en C.D.A. bleven op drie terwijl S.G.P. de éne zetel behield. Komen er nieuwe wethouders of blijft alles bij het oude vertrouwde? Het is alweer een week geleden dat er gejuicht werd over overwinningen en de zakdoek gebruikt bij nederlagen. Dat is misschien wat te sterk overtrokken, maar toch was het best spannend in Zevenhuizen en Moerkapelle. Zevenhuizen had een kleine verschuiving die de verdeling van de wethouderszetel er niet duidelijker op maakt. Het is te hopen datertoch overeenstem ming wordt bereikt want, 3, 3,3, 3, en 1 is op dit moment zo helder als koffiedik. De V.V.D. verloor een zetel ging van 4 De Ned. Bond van Plattelands vrouwen afd. Zevenhuizen houdt op donderdag 27 maart om 20.00 uur in Hotel vos een creatieve avond. Op deze avond zullen on der leiding van mw. Hannie Verba kei paastafelversieringen worden gemaakt, o.a. eieren verven, paas versiering haken, biedemeier paasboeketjes maken. Op Nederlandse leest gemaakt voor de specifieke kenmerken van de Nederlandse voet 2. In diverse wijdte maten 3. Uitsluitend topkwaliteits leder 4. Speciale natuurkurk onder de binnenzool 5. Hoogwaardig modieus Nederlands kwaliteits product K*erkweg-Oosl 177 - Waddinxveen Telefoon 01X2X-120I2

Dorpskrant | 1986 | | pagina 10