begrafenis dp i 1,-75 DE DROPKONING Gemeente Zevenhuizen Zaalvoetbal 1 «dorpshuis o swanfa Uw huis verkopen doet u niet iedere dag. Vandaar de NVM-makelaar. D 250 gram spekjes NVM VAN DONGEN-PERDIJK N. HOL en ZN. BURGERLIJKE STAND GEBOREN: Meewisse, Mark Corstiaan, zoon van: Meewisse, Corsti aan J.J.M. en: Hamer, Marja, op 17 maart 1986. Noorland, Christiaan, zoon van: Noorland, Jan en: de Vis ser, Christina, op 21 maart 1986. de Hoog, Mark, zoon van: de Hoog, Cornelis A. en: van Val burg, Jolanda W., op 21 maart 1986. van Lochem, Anika Marieke, dochter van: van Lochem, Jo hannes G.M. en: Kolb, Yvonne A., op 21 maart 1986. Keijzer, Jeffrey, zoon van: Keij- zer, Johannes en: van der Dirft, Henrite P.M., op 24 maart 1986. Boode, Sven, zoon van: Boo- de, Josephus M. en: Braat, Catharina C., op 25 maart 1986. Rietveld, Carola Catharina, dochter van: Rietveld, Egidius en: Reijm, Neeltje C., op 31 maart 1986. van der Pijl, Rutger, zoon van: van der Pijl, Peter en: Jansen, Diane, op 29 maart 1986. OVERLEDEN: van der Bas, Janna, e.v. Visser, pieter, oud 87 jaar, op 15 maart 1986. Reijm, Willem Jan, oud 75 jaar, op 28 maart 1986. GEHUWD: Seelbach, Matthijs en: Ver- maat, Cornelia Neeltje Johan na, op 21 maart 1986. van Erk, Hendrik en: de Vogel, Geertruida Marianna Helene, op 27 maart 1986. Collecteschema 7 tot 13 april 1986: SAKOR. 14 tot 20 april 1986: Ned. Hart stichting. 21 tot 27 april 1986: Ned. Fonds Sport Gehandicapten. 21 tot 26 april 1986: Kleding- inzameling Leger des Heils. Openbare vergaderingen Vrijdag 18 april 1986 Raadsvergadering Aanvang 16.00 uur Lokatie: Dorpshuis Swanla. Dinsdag 29 april 1986 Raadsvergadering Aanvang 19.30 uur Lokatie: Dorpshuis Swanla. Verhuizing secretarie In verband met de verhuizing zal de secretarie, behoudens de bureaus sociale zaken, al gemene zaken en gemeente werken, op donderdag 10 en vrijdag 11 april 1986 voor het publiek zijn gesloten. Voor de aangifte van geboor ten en overlijden zal het bureau bevolking op deze dagen tus sen 10.00 en 10.30 uur zijn geopend. Verleende bouwvergunningen In de periode van 19 maart tot 3 april 1986 zijn door burge meester en wethouders van Zevenhuizen geen vergunnin gen afgegeven. Kerkdiensten (joh.m.yander Spek b.v Damesvoetbal Swanla-agenda MAKELAARDIJ ZEVENHUIZEN B.V. TIMMER- EN AANNEMINGSBEDRIJF OOK VOOR DE DOE-HET-ZELVER! - Hout - Plaatmateriaal -Alle soorten binnen- en buitendeuren - Dakramen, enz. Nationale Boom- plantdag 10 april CHOCOLADE-ARTIKELEN! ZEVENHUIZEN 13 april: Herv. kerk: 10.00 uur ds. J. Kortleve, 's- Gravezande; 19.00 uur ds. H. Gaas beek Geref. kerk: 9.30 uur drs. A. Noor- dam; 18.30 uur ds. W. Davidse. Oud Verlaat: 10.00 uurds. H. Gaas beek Ver. vrijz. herv. 19.00 uur: ds. C.W. Schlingemann, Den Haag. Zondag 20 april: Herv. kerk 10. 00 uur ds. H. Gaasbeek; 19.00 uur ds. W. Kalskam, Ameide. Geref. kerk 9.30 uur dr. R. Bakker, Oegstgeest; 18.30 uur dhr. C.M. Cor- nelissen, Nieuwerkerk a.d. IJssel. Oud Verlaat 10.00 uur ds. J. Haits- ma. Boskoop; 19.00 uur ds. H. Gaas beek MOERKAPELLE Zondag 13 april: Herv. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. J. Harteman. Geref. gem. 9.30 en 18.30 uurds. D. Rietdijk. Zondag 20 april: Herv. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. J. Harteman: Geref. gem. 9.30 en 18.30 uurds. D. Rietdijk. MEDISCHE DIENSTEN 12 april: dokter R.LWarnaar. Dorps straat 12, Bleiswijk, tel. 01892-12500 13 april: dokter W.J. van Bruggen, De Wielewaal 20, tel. 01802-1783. 19 april: dokter W. Vroegindeweij, Beatrixlaan 7, Moerkapelle, tel. 01793-167. 20 april: dokter W. Voorthuyzen, Lijsterlaan 2b, Bleiswijk, tel. 01892- 15241. Bijkantoor; Zaagmolenpad 6 Zevenhuizen 01802 - 3161 Bij geen gehoor: Hoofdkantoor Rotterdam 010 - 76.21.88* (dag en nacht') De Groeneweg-dames, gecoacht door Sjaak van Dalen, zijn duide lijk op de goede weg, getuige de 2-0 overwinning in de thuiswed strijd tegen R.K.D.E.O. Beide ploegen zagen het belang om toch vooral te winnen en zo doende zich verder te verwijde ren van de onderste twee plaat sen en daardoor werd het een nerveuze en weinig fraaie wed strijd. Groeneweg nam direct van af de aftrap het initiatief en reeds na 3 minuten werd dat initiatief beloond toen Tonnie Vurens met een fraaie lob de doelvrouwe van R.K.D.E.O. wist te passeren. Dankzij die snelle treffer ging Groenweg iets rustiger spelen en moest R.K.D.E.O. meer op de aan val gaan spelen om de snel opge lopen achterstand ongedaan te maken. In de 6e minuut kreeg Magda Verschoor een uitsteken de mogelijkheid om R.K.D.E.O. op grote afstand te zetten maar haar ingeschoten bal was veel te zacht om de R.K.D.E.O.-doelvrouwe te passeren. Het spel werd naarma te de wedstrijd vorderde slechter en er ontstonden voor beide doe len weinig echt gevaarlijke kan sen. In de tweede helft eenzelfde spelbeeld, een wat sterker Groe neweg en een matig spelend R.K.D.E.O., dat wanhopig pro beerde de opgelopen achtersta nd ongedaan te maken. Zover liet Groeneweg het niet komen want in de 20e minuut kopte Conny Baas de pass van Sonja van Delft langs de verraste R.K.D.E.O.-doel vrouwe en bracht de stand op 2-0, wat tevens de eindstand was. Na afloop toonde Sjaak van Dalen zich zeer tevreden over de inzet van de Groeneweg-dames al was hem ook niet ontgaan dat het spel niet best was. Door deze over winning nestelden de Groene weg-dames zich op de zesde plaats van de ranglijst van de in terregionale competitie West II. Iilililililililililllililililillllllllllllllllllll Hoe is het zaalvoetbal in Zeven huizen ontstaan? vragen we aan Pe ter Hovens. Hij is de steenlegger van dit voor het derde achtereenvolgende jaar georganiseerde evenement. "In de winter is het voor de voetbal lers nauwelijks mogelijk de velden te bespelen. Ook in verband met de zgn. winterstop spelen ze een tijd niet. Tij dens een bedrijfsvoetbaltoernooi op zomeravonden hier, bij Groeneweg, polste ik enkele teams en voetballers voor de belangstelling voor een zaal voetbaltoernooi in de winter. Daarop was veel positieve respons. Overstel pend zelfs. Er waren aanvankelijk zes teams die in de winter 1982-1983 deelnamen. Het volgende jaar wer den dat acht teams. De personeels vereniging van de Spar stelde toen de zgn. Sparwisseltroffe beschikbaar. Dat was door bemiddeling van Ton Lelie veld. Die zorgt er ook altijd voor dat we leuke prijzen krijgen bij de verlo tingen. Deze worden op elke zaalvoet- balavond gehouden, ter bestrijding van de onkosten. Bijna iedereen gaat met een prijs onder z'n arm naar huis" lacht Peter Hovens. Hoeveel avonden zaalvoetbal zijn er? "Het eerste jaar waren er vier, evenals vorig jaar. Nu zijn dat vijf avonden geworden, omdat er nu tien teams meedoen. Daarvan zijn er vier kanshebber op de wisseltrofee." Wie is de winnaar van vorig jaar? Peter lacht (het is eigenlijk zijn team, red.) "Noem het maar het jonge dorps huisteam. Dit is voornamelijk samen gesteld uit jongeren die bij Groene weg spelen. Waarom op zaterdagavond? "Ten eerste is er gebrek aan zaalruimte en ten tweede heb ik in de week 's avonds geen tijd om het één en ander te be geleiden. Tenslotte is het belangrijk ste het plezier van de deelnemers op deze avond, want de zaterdagavond is een gezinsavond en een uitgaans avond. Dat wordt gecombineerd. Daarom komen nu ook vrouw en kin deren naar het dorpshuis en krijgen een grotere betrokkenheid bij dit eve nement. Reuzegezellig en sfeervol. Het is zodoende niet een echt man- nenwereldje!" Voldoet de zaal? "Nou nee, voor het echte zaalvoetbal niet. We hebben zelf spelregels moeten maken, aangepast aan de ruimte want de zaal, de sport hal, is eigenlijk veel te klein. Overi gens is het wel een gezellige zaal. Het publiek zit er vlak op en is nauw be trokken bij de verrichtingen van de spelers. Organiseer je alles alleen? "In eer ste instantie ben ik samen met Dirk den otter begonne. Hij moest het ech ter na twee jaar, vanwege drukken werkzaamheden, af laten weten. Nu doe ik het samen met Dirk v.d. Horst en Frans Metselaar. Ton Loeve is onze duizendpoot. Hij weet altijd wel iets ludieks te organiseren." Noem eens voorbeelden? "Een car navalsband uit Dordt kwam hierheen om het zaalvoetbal extra luister bij te zetten. Een andere keer "The Merwely Brothers" en nu voor de finale de "Avec Getje" met Henny Goud. Deze meneer Goud is mede-eigenaar van het weekblad "De Stem van Dordt" en presentator van de prijsuitreiking op de finale-avond. Deze finale-avond van het zaalvoetbal wordt zaterdag 12 april gehouden. Aanvang 19.00 uur. Het programma van deze avond staat op de voorpagina. Iedereen is hartelijk welkom Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll "TO rj? 7?i woensdag4 april: 20.00 uur: mode show vd berg mode vrijdag 11 april: 19.30 uur: uitvoe ring kindermusicalo.lv. mevr. W. Wie- lage. zaterdag 12 april: 17.00 uur: volley bal: thuiswedstrijd dames 1. 19.00 uur: finale zaalvoetbaltoernooi m.m.v. "Avec Getje" (boerenkapel uit Dordrecht). Na afloop disco en een verloting. vrijdag 18 april: 20.00 uur Open bridgedrive, f 6,50 per paar. Inl: tel. 01802-2233 of 1989. Zaterdag 19 april: Volleybal: 14.30 uur heren 2; 17.00 uur: heren 1. "e NVM-makelaar helpt u deskundig bij het zoeken van een koper. Samen met u over legt hij de redelijkheid van de vraag /- prijs. Hij brengt uw huis in de centra Ie computer van de NVM. Zodat alle NVM-makelaars in de regio weten dat uw huis te k<x>p staat. Zonodig plaatst hij advertenties. Zo komen vraag en aanbod bij elkaar. Hij leidt EÏ3 MAKELAAR ONROEREND GOED potentiële kopers rond in uw huis. Informeert ze over plaatselijke omstandigheden. Kn begeleidt u naar een verantwoorde verkoop. Want de NVM-makelaar staat aan uw kant De waardevolle hulp van de NVM-makelaar is niet duur. Iver dient hem dubbel en dwars terug I-et op zijn NVM-vignet, als u uw huis wilt gaan verkopen. NVM-makelaars: deskundig in onroerend goed. )ok voor aankoop, taxatie, huur. verzekering, financiering en verhuur Tweemanspolderweg 11 te Zevenhuizen Z.H. Tel. 01802-1565. MET HOUT BOARD Zaterdags geopend van 9.00-12.30 en van 13.00-15.00 uur. Eendrachtsdijk 3 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1424 De jeugd van Zevenhuizen wordt al vroeg liefde voor de natuur bij gebracht. Dat dit nodig is blijkt uit het artikel over vernielzucht, wat niet alleen Zevenhuizense jonge ren betreft. Donderdag wordt die liefde in de daad omgezet als 70 leerlingen van de-groepen vijf en zes van 't Reigerbos en De Een- dragt, 70 bomen in West gaan planten. De plaats van handeling vormt de laatste nieuwbouw en een strook bij de Graskamp. De scholieren van De Nessevliet in Oud Verlaat worden betrokken bij het planten van vier sierboompjes op hun schoolplein. Ongetwijfeld zal er op de respectievelijke scho len aandacht worden geschonken aan deze Nationale Boomfeest dag. Deze was oorspronkelijk in begin maart gepland, doch van wege de vorst in de grond werd deze dag uitgesteld tot 10 april. Op welke wijze dat gebeurt staat vrij. Men kan dia-series compleet via geluidsband via de gemeente kos teloos huren. Daarnaast is er een speciaal comité Nationale Boom feestdag, dat speciale mappen voor elk leerjaar uitgeeft. Daar kunnen de scholen mee aan de slag. Het is vrijblijvend en moet passen in het lesprogramma, doch is een stimulans om met el kaar preventief het vandalisme aan te pakken. In grotere gemeen ten beschikt men over meer ken nis om een Nationale Boomfeest dag te begeleiden dan in Zeven huizen. Desalniettemin, van vele markten thuis, is men paraat om de scholen voor wat dit onmisba re element in de opvoeding van de jeugd betreft, terzijde te staan. Als blijvend aandenken ontvan gen de kinderen een button. 111111 Tevens zijn wij weer aanwezig met onze uitgebreide collectie eigen gefabriceerde

Dorpskrant | 1986 | | pagina 2