3 DAGEN AKTIE: a.s. donderdagvrijdagzaterdag!! VOOR DF. HF.RFN- VOOR DE DAMES: BAKKERIJ VERBEIJ Lawaaioptocht WEEKAAN BIEDING: Irote boterkoek - 300 gram Brood - gebak - gevulde koeken - amandelbroodjes - speculaas - beschuit - div. soorten koek - chocolade bonbons. KEGELEN: 38 meisjes van de vrijdagavond meisjesclub van de Jeugdcentrale gingen onder begeleiding van een viertal leidsters vorige week vrijdagmiddag met de 'lijnbus' van West Nederland op stap. De bus maatschappij was van tevoren gewaarschuwd, doch er was ruimte ge noeg, vanwege een beperkt passagiersaanbod. Ook op de terugweg. Waarheen de reis voerde: wel drie strippen verder....naar Moerkapelle.... In dorpshuis Op Moer werd met plezier gebruik gemaakt van alle kegel banen. Helaas kwam na een uur een einde aan de pret en zo trok de lange stoet - die best wel bekijks had - door Moerkapelle richting bushalte om op dezelfde wijze als voorheen, weer huiswaarts te keren Prestatieloop Trimloop Moerka pelle Koninginne dag BRANDPUNT BIJBELSCHOOL Colberts, pantalons, schoenen, truien, overhemden, vesten, polo's, alles van het merk van Gils: 15% voorjaarskorting! VOORJAARSAKTIE OUI SET!!!!! Pantalons, rokken, truien, blouses, blazers, a//< dorpsstraat 111b- zevenhuizen AFSLUITING "Een beetje meer bo men erbij, da's toch veel mooier....." EEN VIERLING GEBOREN bij de familie van Dieren aan de Vlietkade: Dorpsstraat 163 Zevenhuizen Telefoon 01802-1335 Woensdag voor Hemelvaartsdag - 8 mei: DE GEHELE DAG GEOPEND! van f 5,- voor f4,75 6 Krentenbollen van 3,00 voor f 2,50 Op zaterdag 26 april organiseert de Recreatiecommissie van kampeerter rein Zevenhuizen een Prestatieloop. De afstanden zijn: 2, 5 en 10 km. Het inschrijfgeld bedraagt f 4,- p.p.. Voor de 2 km. f 2,50 p.p. Inschrijven kan bij de kantine van het kampeerterrein vanaf 13.30 uur. Elke deelnemer ontvangt na het vol tooien van de loop een aandenken. De atletiekvereniging Weidevogels te Bleiswijk verleent medewerking d.m.v het ter beschikking stellen van een wedstrijdklok. De prijzen die te verdienen zijn, wor den beschikbaar gesteld door café De Roerdomp. Het parcours loopt over fietspaden en verkeersarme wegen, de organisatie zorgt voor een goede begeleiding d.m.v. kruispuntafzetting en voorrijders. De organisatie hoopt dat velen acte te presence zullen ge ven op deze dag daar deze loop een goede generale repetitie is voor de vele loopactiviteiten die worden ge houden, het er der op Koninginnedag! Op Koninginnedag organiseert de ta feltennisvereniging Moerkapelle al weer haar 7e trimloop. Ook dit jaar belooft het weer een grandioos suc ces te worden, gezien de reacties die de t.t.v. verleden jaar van de lopers kreeg. In het dorpshuis kan men zich verkleden en na afloop douchen. De loop gaat grotendeels door landerijen op verharde wegen en een stuk door het dorp, waar ook de start en finish is. Er kan gekozen worden uit 5 afstan den, t.w. 2, 5, 10, 15 en 21,1 km. In schrijven vanaf 10.00 uur in het dorps huis Op Moer, Raadhuisstraat 40. Start 2 km: 10.30 uur; Starttijd van de andere afstanden: 11.30 uur. Deelne mers tot en met 12 jaar betalen f3,- in schrijfgeld, alle anderen f4.-. Voor na dere inlichtingen: Gerard Nederhoff, tel. 01793-21 04 of Jon Meurer, 01793-1813. Voor het tweede achtereenvolgende jaar wordt er in Zevenhuizen een cur sus gegeven van de Brandpunt Bijbel- school. Deze vindt plaats in het Her vormd Centrum, elke eerste en derde dinsdag van de maand. De laatste les sen van het cursusjaar '85/'86 wor den op de dinsdagen 6 en 20 mei ge houden. Om deze twee laatste cursus avonden wordt iedereen die nader kennis wil maken met de Brandpunt Bijbelschool, uitgenodigd om een les bij te wonen, om zo een indruk te krij gen waarmee de Bijbelschool zich be zighoudt. De naam zegt het eigenlijk al: de Bijbel. Niet alleen lezen de cur sisten de Bijbel, hen wordt ook ge leerd de Bijbel te verstaan en (beter) te gebruiken. Per cursusavond worden er drie lessen van drie kwartier behan deld, afgewisseld door een korte kof fiepauze. Aanvang 19.30 uur. De totale lesstof is verdeeld over vier cursusjaren. Doordat elk cursusjaar op zichzelf staat kan men elk jaar met de cursus beginnen. Een cursusjaar loopt van september tot en met mei. Alle vak ken worden bestudeerd vanuit het uit gangspunt dat de Bijbel het door God geïnspireerde Woord is, dat infeilbaar is en daarom Goddelijk gezag heeft. De komst van Jezus Christus in het vlees als Verzoener en Verlosser, als mede zijn wederkomst in macht en heerlijkheid, vormen de kern van de bijbelstudies. Verschilpunten over dogmatische kwesties worden zoveel mogelijk vermeden. Doel van de cur sus: aan allen die belangstelling heb ben voor het Woord van god, maar speciaal aan hen die daadwerkelijk mee willen werken in enigerlei tak van geestelijke arbeid, een degelijke prak tische opleiding te geven OuiSel De Nederlandse bond van Plat telandsvrouwen, afd. Moer kapelle, houdt op woensdag 23 april in Op Moer de laatste bijeenkomst van het seizoen, aanvang 20.00 uur. De heer C. Geysels, muziek pedagoog, verzorgt deze avond in de vorm van muzikale impro visaties met door hem zelf meegebrachte muziekinstru menten, zoals: slagwerk,trom mels, maraca's, woodblocs, fluiten, xylofoons en enige sansa's. Het huisvrouwen orkest zal deze avond besluiten met een optreden. koffieochtend Omdat de heer Hoogeweegen op dinsdag bezet is, wordt de koffieochtend gehouden don derdag 24 april. Hij vertelt over kamerplanten, leder die zieke planten heeft mag deze mee brengen. De plantendokter stelt de diagnose. Men gelieve ook stekjes mee te brengen om te ruilen. Aanvang 9.30 uur in de kegelruimte. Het vertrek voor het dagreisje op 6 mei is gepland om 9.15 uur. Plaats: raadhuisplein. Onder dit motto startte de Nationale Commissie dezer dagen met een lan delijke aktie bij 150 burgemeesters. Deze kregen van de Commissie een Robusta-populier aangeboden, om ze te wijzen op de mogelijkheden van snelgroeiend bos voor hun gemeen ten. De aktie haakt in op een campag ne van het Staatsbosbeheer om de aanleg van snelgroeiend bos te bevor deren. Als één van de 150 ontving Ze- venhuizens burgemeester Van Gent uit handen van ing. H.G. van den Berg, lid van de NPC, een Robusta in sierpot. Het is een traditie in Zevenhuizen dat iedereen vroeg uit de veren is op Koninginnedag. Het liefst zouden we daarom alle langslapers persoonlijk willen wakker schudden. Helaas, door personeelsgebrek lukt dat niet. Daarom doen we het vóór uw huis. met de bekende Lawaaioptocht. le deree mag meedoen, jong en oud. Een deskundige jury beoordeeld de ietsen (dus geen brommers) op ori ginaliteit en lawaaierigheid. Verza melen om 7.30 uur bij het school plein van De Eendragt. TOM EN TANJE BIJ DE VISSEN: BLOKFLUIT- EN TONEELUITVOE RING: Winnie Wielage en haar gezin spaarden weer kosten noch moeite om de jaarlijkse uitvoering op een zo perfect en fraai mogelijke wijze te brengen. Weken zijn zij en haar gezin en niet in de laatste plaats haar blok fluitleerlingen uit Zevenhuizen ejj elders, met de voorbereidingen bezig geweest. Moeders naaiden, anderen hielpen met toneelspel en choreogra fie. Hetgeen tenslotte voor het voetlicht kwam mocht gezien worden. Maar men kwam niet alleen om te kijken: ook om te luisteren, want het was in de eerste plaats een 'muziekfestijn'. Vrolijke klanken en muzikale optredens vormden uiteindelijk de hoofdmoot, verweven in een kunstige originele musical. Het geheel mag bijzonder geslaagd worden genoemd! Onlangs werd een geitenvierling geboren bij de familie Van Dieren te Oud Verlaat. Volgens de heer Van Dieren is het niet uniek, maar wel zeld zaam dat zoiets gebeurt. Ooit hebben wel wel meer een vierling gekiekt voor de Dorpskrant. Omdat hijzelf het niet zo uniek vond, maar nabijwo- nenden wel, is het aan hen te danken dat we op dit feit attent gemaakt wer den. Deze foto is het gevolg. Moeder geit zoogt haar kleintjes om beurten, twee tegelijk, omdat ze niet meer spenen heeft. De bijna tweejarige klein zoon van de familie Van Dieren, Wilbert, is niet bij de geitjes weg te branden, als hij bij zijn grootouders op bezoek is

Dorpskrant | 1986 | | pagina 12