Gemeente Zevenhuizen VOLLEYBAL VVD-ers in Zevenhuizen FOTO MARRI KRIJGSMAN Verkeersmaatregelen ten tijde van de autocross op het Zuideinde Nieuw gemeente raadslid P.v.d.A. ingezonden: Rode Kruis Gelijkspel Groene weg dames In de prijzen kanskaartenactie Korenstraat 37 - Tel. 01802-1834 In elk geval aanwezig: woensdag- en zaterdagmiddag. MOEDERDAG 20/25 GRATIS 1 AKTIE: t/m30 april a.s - PASFOTO'S - REPORTAGES Op 8 mei a.s. (Hemelvaartsdag) organiseert het bestuur van het Fanfarekorps "De Kleine Trompetter" de jaarlijkse auto cross. Traditiegetrouw vindt dit evenement wederom plaats op het land van de familie Lekkerkerk aan het Zuideinde 26-30 te Zevenhuizen. ZEVENHUIZEN - Het nieuwe raads lid van de P.v.d.A., die hiermede een derde zetel inneemt is: Alexandra Ma rijke Parabirsing-Kruyt. Haar roep naam is Sandra. Zij werd op 27 sep tember 1945 te Londonderry-Ierland geboren. Haar beroep is directie-sec retaresse bij een Schoenen-importeur Haar neven-functies zijn: - actief lid Amnesty International; - Lid Labrador Club; - Lid MorrisMinor Club Neder land. Haar hobby's zijn pottenbakken en sport (tennis). Zij vertelt dat zij reeds sedert 12 jaar lid van de Partij van de Arbeid is. Mevr. Parabirsing: "In eerste instantie non- aktief lid, na mijn komst in Zevenhui zen actief lid. Daarna gedurende 4 ja ren secretaris van de PvdA afd. Moer- kapelle/Zevenhuizen, daaropvolgend 3 jaar voorzitter, hetgeen in 1985 bij de jaarvergadering is overgedragen. Momenteel nog steeds afgevaardigde naar de Streekfederatie van de Ge westelijke vergaderingen van de Par-ti van de Arbeid." Waarom koos u voor de PvdA? "Mijn interesse voor de Partij van de Arbeid is ontstaan tijdens mijn veelvuldig ver blijf in het buitenland gedurende mijn jeugd. Mijn keuze voor de Partij van de Arbeid later hier in Nederland is ge baseerd op mijn overeenstemming met de sociaal-democratische funda menten, waarop de politiek van de PvdA is gebaseerd. Voor mij betekent de sociaal-democratische politiek de basis waarop de maatschappij draait", aldus mevr. A. Parabirsing. Zij wordt met de andere raadsleden op 29 april a.s. beëdigd als gemeen teraadslid. Op 21 mei organiseert het Rode Kruis, afd. Moerkapelle, een bloedafname-avond. Er hebben diverse verande ringen plaatsgevonden. 1e donoren die vorig jaar bloed afstonden, worden nu allemaal opgeroepen. (dus is er geen aparte inschrijf- kaart meer nodig) 2. nieuwe donoren zijn altijd welkom. Graag voor 2 mei een berichtje naar de secretaresse. 3.Het laboratorium van de bloedtransfusiedienst gaat een uitgebreide keuring toepassen, o.a. nieuwe methode voor bloeddrukbepaling en pols slagmeting. Ook is het vragen formulier veranderd. Allemaal ter bescherming van de gezondheid van de donors en de ontvangers. Deze procedure kost niets meer tijd dan voorheen, mits ie dereen zich aan de afgesproken tijd hout. 4.Heeft u voorkeur voor een bepaalde tijd, of kunt u deze keer geen bloed afstaan, ook dan graag een berichtje naarde secretaresse. Weet u nog wat er allemaal met uw bloed gedaan kan worden? De rode bloedcellen worden gebruikt bij b.v. bloedingen en bloed-armoede. Het bloed verbrandingen. Uit het bloed- plasma worden de stollings factor en de antistoffen ge haald en van beide worden weer geneesmiddelen ge maakt, die we allemaal weieens nodig zouden kunnen hebben. Er zijn dus meerdere mede mensen dankbaar dat u een halve liter bloed afstaat. Heeft u nog vragen dan kunt u altijd de secretaresse bellen. Visser-Brouwer, Bernhard- straat 10, tel.01793-2938. In yerband met de in het verleden meermalen gehoorde klachten van de bewoners van het Zuideinde, is ook dit jaar weer besloten om voor dit gedeelte van Zevenhuizen tijdelij ke verkeersmaatregelen te treffen. Deze maatregelen houden in, dat het die dag verboden zal zijn het Zuideinde vanaf de Groeneweg en de Zuidelijke Dwarsweg in te rijden, terwijl er die dag tevens een parkeer verbod zal gelden. Naar het gemeentebestuur hoopt, zal door deze maatregelen de overlast voor de omwonenden tot een minimum worden beperkt. De dames van Groeneweg hebben uit gelijkgespeeld (1-1) tegen G.D.A. uit Loosduinen. In de 2e minuut was het al raak voor Groeneweg. Uit een cor nerbal van magda Verschoor schoot Connie Baas de bal onderkant lat in het doel. Groeneweg had in de le helft diverse kansen om de voor sprong uit te breiden, maar de kansen werden niet benut. In de 2e helft zakte Groeneweg wat terug en werd G.D.A. sterker. Daar door kon G.D.A. in de 18e minuut de voorsprong van Groeneweg terug brengen tot 1-1. Ook in de 2e helft was het Groeneweg die toch de betere kansen kreeg. Maar Connie Baas kon haar kans niet benutten, ze schoot de bal te zacht in. De eindstand bleef dus 1-1. Groeneweg dames 2 heeft de thuis wedstrijd tegen Donk met 3-0 gewon nen. De doelpunten werden gescoord door: Mariët van het Hart, Irene Bak ker en Monique Küttschröter. UITSLAGEN: N.S.V. meisjespup.-Groeneweg meis- jespup.: 5-0. PROGRAMMA: Zondag: Groeneweg dames 1 -Celen- tas dames 1: 10.15 uur. Groeneweg-dames 2-Haastrecht da mes 2: 13.00 uur. Zaterdag: Stolwijk /WSE: Groene weg meisjespup.: 11.00 uur. slager Tol De eerste trekking van de kanskaartenactie van slager Van Tol heeft inmiddels plaats gevonden. De gelukkige win naars: de familie B. Dullaart uit de Boslaan kregen de eerste prijs op lot nummer 612. De tweede prijs viel op lot nummer 581. HEREN KAMPIOEN. Zaterdag was het zover... het eerste herenteam van Zevenhuizen kon in zijn lange aanwezigheid in de Natio nale competitie een keer KAMPIOEN worden, en dan nog promoveren naar de hoogste divisie: ERE-DIVISIE! Het eerste team heeft telkens de hoog ste treden gemaakt via de promotie wedstrijden. Maar zaterdag jl. deden de heren het via een kampioenschap van de eerste divisie B. De tegenstan der van zaterdag was het Nijmeegse Avanti en was voor Zevenhuizen niet een echt lastige partij. In een volle zaal, waarbij de muziek verzorgt werd door het orkest de Merwe Boertjes uit Dordrecht, zat de sfeer er al goed in. Bovendien wilden de Zevenhuizense heren hun publiek en supporters iet slaten zien, dit werd dan ook gedaan. Met 3-0 werd de wedstrijd gewonnen en was het kampioenschap een feit! Volgend seizoen spelen de heren dus weer op het hoogste niveau mee....! Na afloop van de wedstrijd werden de heren door de voorzitter inde bloe men gezet en sprak hij ze toe. Hierin zei Dick v.d. Linde, dat het toch weer erg jammer was, dat het team niet meer in Zevenhuizen mag spelen en weer naar elders moet gaan. Boven dien hoopte hij dat de politiek in Ze venhuizen hun toezeggingen gaan omzetten in daden, zodat Zevenhui zen in Zevenhuizen ere-divisie volley bal kan laten zien. Ook voor andere verenigingen is een uitbreiding van belang (cultuur en sport). Hierna kre gen de heren felicitaties van de NeVo- Bo, middels het bestuurslid de heer v.d. Werff en werd de beker aan aan voerder Rob v. Zweeden overhandigd Vanuit het rayon Gouda werden ook nog enige woorden gericht tot de spelers en gaf Wim Visser bloemen aan de vereniging. De Zevenhuizense heren hadden ondertussen het pu bliek bedankt, middels het uitdelen van een teamfoto. Hierna kon het feest beginnen. Het team bestond uit: Paul Hobijn, Maarten Verdonck, Jan Poot, Patrick Strating, Pieter de Leeuw, Don Ver donck, Rob v. Zweeden, Peter v. Wijk, Ed Dukker en trainer-coach Bart Stol wijk. MEER KAMPIOENEN. Zoterdag werden ook nog het vierde en zevende herenteam van Zevenhui zen kampioen. Het vierde zorgde dat Zevenhuizen weer met twee teams in de eerste klas uit gaat komen. Het team bestaat uit: Ton de Graaff, Leo v.d. Knaap, Paul v.d. Meer, Robin Met selaar, Herman Lindhout, Arie v. Vliet en Jaap v.d. Wel. Het zevende team zorgde voor een plaats in de derde klas en bestaat uit: Henri Alberts, Ad Mol, Henk v. Oost veen, Adri Vente, Ad Visser, Gerard v.d. Wel en Jan v.d. Wel. EERSTE TEGENSTANDER HEREN 2 BEKEND.... Afgelopen zaterdag wisten de heren van het tweede team wederom te win nen. Nu was het Amsterdam/Boeme rang die na anderhalf uur strijd met le ge handen naar huis ging. De Zeven huizense heren maken zich nu op voor de promotie-wedstrijden. Trai ner-speler Peter Kool heeft goede hoop! SLOPEND EINDE VOOR DAMES Voor de dames komt nu een slopende tijd, doordat afgelopen zaterdag ver loren werd en een van de belagers Brother M2 wel punten binnen haal de, staan de dames nu op een tiende plaats en zullen zij zeker minimaal 1 punt moeten halen om gelijk te ko- men, en dan mag Brother niet meer winnen. De tegenstander van Zeven huizen waarbij dit moet gebeuren is dan wel de kampioen van de tweede divisie, het team van Tonegido sc uit Voorburg. De wedstrijd wordt in het Dorpshuis Swanla gespeeld om 17.00 uur, maar de selectie waarover trainer Ton Baars kan beschikken is al erg krap en uitgedund, zeven vrouwen nog maar. Maar als het publiek de dames zal komen steunen dat zit er weer een sprankje hoop. HEREN JUNIOREN DAN TOCH KAMPIOEN..... Zaterdag a.s. spelen de heren junioren van Zevenhuizen de laatste wedstrijd en kunnen dan tenslotte kampioen worden. Dat dit zolang geduurd heeft is te wijten aan een onregelmatig ver lopen competitie, waarbij er wedstrij den niet door gingen. In ieder geval zullen de heren junioren het kampi oenschap niet kunnen ontlopen, zo dat zij net als de dames junioren zich op kunnen maken voor de districts kampioenschappen en indien gewon nen wordt naar het Kampioenschap van Nederland. MINI-D MEISJES IN FINALE-RONDE De Zevenhuizense Mini-D meisjes hebben afgelopen zaterdag in Schie dam gespeeld in de eindronde om het Mini-volleybal kampioenschap. Het was een erg sterk bezet toernooi waar bij de meiden een vierde plaats in hun poule behaalden. De meiden die dit deden: Monique Braat, Stephanie v. Duin, Janneke de Knecht, Janita Roos en Charon Sleeuwenhoek. Dit alles onder leiding van trainer Jan Poot. Zevenhuizen:- Maandagmiddag 28 april zal een VVD delegatie vanuit Provinciale Staten van Zuid-Holland bestaande uit de gedeputeerde de heer T.F.J. Jansen, mevrouw A.C. van Wijngaarden-Terlouw en de heer J.W. Verbeek een werkbezoek aan Zevenhuizen brengen. Het gezelschap zal door de plaatselijke afdeling van de Volkspartij voor Vrijheid en Democratie om 15.15 uur in het Dorpshuis "Swanla" worden ontvangen vooreen kort informatief onderhoud. Hierna gaat men richting Zevenhuizer Plas om een indruk te krijgen van de werken, die in het kader van de recreatieve taak van de gemeente zijn uitgevoerd. Via de jachthaven wordt de reis per schip over de Rotte voortgezet naar de derde molen van de Molenviergang van de Tweemanspolder. Na bezichtigen van deze molen wordt het werkbezoek afgesloten. Vanuit Zevenhuizen vertrekt men naar "de Blinkert' in Capelle aan den I Jssel waar om 20.00 uur zal spreken de Commissaris der Koningin in Friesland de heer Hans Wiegel. Ontwikkelen en a/drukken van fotorolletjes. - Alle inlijstwerk (wordt niet uitbesteed)!. Bij 3 studio-opnamen in kleur, formaat 13/18, 1 vergroting (graag bijtijds afspreken). Poster 30/40 van uw mooiste negatief voor f 8,50

Dorpskrant | 1986 | | pagina 6