GARDENA combisystem De door en door beproefde steel-gereedschapverbinding rjjvTTEUl bandenservice w VADERDAG TIP! V V V V V p v - - ^tuinmeubelen tafel 2.T9s~ II Steel schoffel of cultivator nu 19,95 U vind bij ons vele VADERDAG-KADO's. Kom even kijken. Wij verzorgen ook uw tuin tijdens uw vakantie. TUINCENTRUM - BOETIEK ZILVERBERK Noordelijke Dwarsweg 80 - Zevenhuizen - Telefoon 01802-1463 Clip's en het Dorps huis promoveren naar A-poule Verkrijgbaar bij: Caravancentrum Mmmm Recreatie Verweij Rottekade 9 - 2761 EA Zevenhuizen (ZH) Tel. 01802-3115 Gevraagd met spoed Vrijwilligster voor de winkel van het bejaardentehuis "De Zevenster" Inlichtingen tijdens kantooruren van 8.30-17.00 uur. Vragen naar mej. Staal of de heer Thomassen. Noordeinde 59 Zevenhuizen Telefoon 01793-3012 hoogwaardig edelhout stabiele aluminium buishuis gepatenteerde vastzetveer niet te verliezen vastzetschroef verdraaizekere zeskant kwaliteitsstaal ijzer-fosfaat laag duroplast bekleding (aanbieding slecM De bedrijfsvoetbalcompetitie in Zeven huizen loopt alweer naar het einde. Het is dit jaar een verschrikkelijk span nende competitie. In de B-poule werd Clip's haarmode de onaantastbare kampioen en dat nog wel in haar eerst jaar van deelna me. Achter Clip's brandde de strijd pas echt los en tot op de laatste speeldag stonden er nog drie ploegen op de no minatie om te promoveren naar de A- poule, t.w. Dorpshuis, Rip autosloperij en Hazebroek/Tamerus bestrating, e Tenslotte was het het Dorpshuis dat na met 3-0 gewonnen te hebben van Rip, die tweede promovendus werd. In de A-poule was het, zo mogelijk, nog spannender en was tot de laatste speelronde niet duidelijk welke vier ploegen zich zouden plaatsen voorde play-offs op 4 juni a.s. Uiteindelijk werden het Voorbrood, Dekker. Hovens/Dorpshuis en Van Vuuren. Hotel Vos en het taaie team van Visser misten de play-offs nipt op doelgemiddelde. Tekenend voor het zeer hoge niveau dit jaar is wel het feit dat uitstekende teams als Ben Ver- burg's Discobar De Schuur en café 't Loze Vissertje uit Moordrecht degra deerden. De mentaliteit en klasse van deze-teams kennende, zijn wij er van overtuigd dat zij volgend jaar hoge ogen gooien in de B-poule en zich aldus een weg terug naar de A-poule zullen vechten! Op 4 juni a.s. worden om 19.00 uur de volgende twee play-off wedstrijden gespeeld: Hovens/Dorpshuis-Voor- brood en Dekker-Van Vuuren. Ge zien de loop van het toernooi tot op heden beloven deze wedstrijden ware spekstakelstukken te worden. Het geen ook mag worden verwacht in een door de Rabobank en Spar ge sponsord toernooi. Vrijdag 6 juni volgt dan de grote finale, waarbij ook ons muziekcorps De Kleine Trompet ter acte de présence zal geven. Het programma op 6 juni is als volgt: 19.00 uur: optreden Kleine Trompet ter; 19.30 uur: aanvang finale be drijfsvoetbal, met in de rust wederom optreden Kleine Trompetter: 21.00 uur: Prijsuitreiking, waarna een gran dioze feestavond, m.m.v. R R band The Thunderbirds, volgt. UITSLAGEN 20 mei-2 juni: A-POULE: Voorbrood-Vos: 4-0; Dek- ker-v. Vuuren: 0-0; Visser-Hovens/D.: 1-1; Loze Vissertje-Dekker 0-2; v. Vuuren-Vos: 0-0; Voorbrood-Visser:, 0-0; Hovens/D.-Disco: 2-1; Loze Vis- sertje-Hovens/D: 0-4; Disco-Dekker: 1-5; v. Vuuren-Voorbrood: 1-0; Dis co-Vos: 2-4: Loze Vissertje-Voor- brood: 0-10: v. Vuuren-Hovens/D:0- 2; Visser-Dekker: 0-1. B-POULE: Hage-Eindhoven/S.: 1-1: Hage-Rip: 0-1; Spar-Clips: 0-4; Dorps huis-Hazebroek/T.: 3-1; Spar-Dorps- huis: 0-4; Hazebroek/T-Clips: 0-2; Rip-Eindhoven/S: 1-2; Rip-Clips:0-0; Spar-Hage: 0-1; Hazebroek/T-Eindo- hoven/S: 3-0; Hazebroek/T- Hagel- 1; Rip-Dorpshuis: 0-3; Eindhoven/S Spar: 5-0. hoe veilig vetrekt u naar uw vakantiebestemming? ledereen bereidt zich op de vakantie voor. De één blijft lekker thuis, de ander trekt er op uit. De hele boel in de wagen, cara van of aanhanger en zo snel mogelijk weg uit de dagelijkse sleur FOUT! Voordat u uw auto of caravan optimaal gaat belasten dient u er altijd van op de hoogte te zijn hoe de conditie van uw banden is. Bijvoorbeeld: wanneer heeft u ze op spanning laten meten of n uitlijn- of balanceerbeurt laten geven? Reken erop dat u doorzo'n behandeling liters benzine kunt besparen! Daarom bent u van 7 JUNI t/m 21 JUNI van harte welkom op ons bedrijf om uw auto op diverse onderdelen te laten controleren, gratis! SCHOKBREKERS, BANDEN, BANDENSPANNING, ACCU's, enz. Toch 'n veilig idee also onbezorgd op reis kan gaan en genieten van 'n heerlijke vakantie' SfehOuwer

Dorpskrant | 1986 | | pagina 16