Een aangeklede voor een uitgeklede FA. V.D. LINDEN C. KOREN 01793-1496 30 vingertjes, 30 teentjes en 3 wipneuzen dat moet een drieling zijn! VOOR BEGRAFENISSEN O.S.S. start met bejaarden- Symnastiek HENGELSPORT BRADERIE ROMMELMARKT JEUGDCLUBS ZEVEN MUZEN Westland 18, Moerkapelle ij lessen in BMW, FORD ESCORT en JEEP Rijbewijs B en E Computertheorie in Moordrecht en Moerkapelle Oefenbaan (speciaal tarief). Dat is de Batavus College. Moerk. Zijde 3 - Moerkapelle Tel. 01793-1378 Gymnastiekvereniging Discrete en keurige verzorging sa N, "Weet je dat we enorm in spanning hebben gezeten dat er iets met één van de baby's zou gebeuren, nadat ze vanwege ademhalingsmoeilijkheden naar het Academisch Medisch Centrum in Amsterdam waren vervoerd. We rekenden op een drieling en we waren er al op ingesteld, alleen kwamen ze veel eerder dan de bedoeling was.'' lacht Nel van Heukelingen. Sanne, Ilse en Jolieke, de drie ling van het echtpaar van Heuke lingen van de Vlietkade 34 te Ze venhuizen-Oud Verlaat, werd: i geboren op 23 juni. Sanne was de eerste. Ilse was een stuitbevalling en Jolieke wilde overdwars ter wereld komen. Daar stak de gyne- acoloog een stokje voor door haar snel van tevoren te draaien. Binnen 20 minuten werden ze na elkaar geboren. Ze wogen tussen de3 en 3,5 pond bij hun geboorte Nu rond 19 augustus halen ze bij na de 6 pond. Grote feestvreugde was er ten huize Van Heukelingen toen de drie meisjes op woensdag 6 au gustus thuiskwamen. Hun ledi- kantjes stonden al zo langte wach ten.. "Ik had van tevoren de ledi- kantjes al klaargemaakt" vertelt moeder Nel, die aanvankelijk, e- venals haar man Simon, best een beetje er van ondersteboven was bij de waarneming op de echosco pie van een drieling. "Dokter En- sing had het op 19 weken al door dat er iets aan de hand was. Hij zei: of het zijn er twee, of je bent verder dan we denken. Ga maar een echoscopie maken. Ik gedaan natuurlijk en toen bleken het er drie." Haar man: "Vanaf dat moment ga je in meervoud denken en raak ten we van lieverlede aan het idee gewend. Gingen we plannen ma ken..." Op z'n arm ligt één van de baby's. Het moet volgens de 5-ja- rige grote zus Daphne Jolieke zijn. Ze kent ze niet uit elkaar, maar kijkt naar het bed dat leeg is. Ze is trots op haar drie zusjes en mag er af en toe één de fles geven. Ook haar twee jaar oudere broer, Sebastian, met wie ze nu de slaap kamer moet delen, vanwege de zusjes, is weg van de baby's. Toch wil hij graag nog even voetballen en is ongeduldig dat hij moet wachten voor een foto.... De andere baby's worden uit hun bedjes gehaald. Ze moeten zo da delijk ook de fles, maar huilen niet. "Dat komt omdat ze te vroeg geboren zijn" legt moeder Nel uit. Ze gaat erg handig met de klein tjes om. Ook haar man. Elke dag, vanaf het moment dat ze zelf uit het ziekenhuis werd ontslagen, ging ze vier keer naar het Bleu- landziekenhuis om de baby's zelf de fles te geven en één keer per dag in bad te doen. 's Avonds ging Simon: dus 5x per dag reed hun auto richting Gouda. "De kinde ren hebben een geweldige verzor ging gehad. Ook ik ben goed bege leid. Het is er magnifiek. Ontzet tend leuk is ook het medeleven hier in Oud Verlaat. Hartelijk be dankt mensen! We kregen meer dan negentig kaarten, en verder veel cadeaux en bloemen. Van Nutricia kregen we 12 blikken babyvoeding cadeau. Dat vonden we heel fijn, evenals de 12 pakken Libero luiers...Er is beloofd dat we de eerste weken gratis Libero lui ers zouden krijgen. Dat houdt bin nenkort op. Ik schakel dan weer op gewone luiers over, want ik heb gelukkig een droogtrommel. Als ik wegwerpluiers aan zou moeten schaffen zou dat elke week f 50,- kosten." Of ze hulp heeft, vragen we. "Ja, m'n man en de dokter wilden het. Elke morgen komt er gezins hulp...voorlopig. Ik wil het straks alleen proberen. M'n man wil dat ik ook nog even tijd voor mezelf overhoud, daarom heeft hij deze dagen ook vrij genomen, zodat we met elkaar als gezin aan de nieuwe situatie wennen Een fiets met alles d'er op en d'er aan! roestvrijstalen velgen zijreflektie Batavus verlichting terugtraprem of trommelremmen met 3 versnellingen kogellagertrapas pomp stander spatlap snelbinder Assa veiligheidsslot achterlicht met stekkerverbinding exklusieve metallic champagnekleur dames/heren uitvoering diverse framehoogten. Profiteer van deze éénmalige exklusieve uitvoering met trommelrem r 3 versnellingen Alleen bi/ uw Batavus fietsvakman slechts met terugtraprem t 525,- 'n sePtember begint gymnastiek vereniging' Oefening Staalt Spie- ,en 'n Zevenhuizen met bejaar- en9ymnastiek. Vanaf dinsdag 2 september a.s. kunnen de oude- l n'u;6 w'"en e'^e dinsdag om •15 uur terecht in het Groene ruisgebouw aan de Dorpsstraat, i Hssen 10.15 en 10.45 uur wor- en eenvoudige gymnastiekoefe- I lngen gedaan, terwijl de bejaar- enSym wordt afgesloten met een lekker kopje koffie. De gymlessen zullen worden gegeven door mevr. Leny Hogebrug. Van 1978 tot ca. 1982 verzorgde zij al gym lessen voor ouderen in het Groe ne Kruisgebouw, terwijl zij ook bejaardengym geeft in het bejaar dentehuis. Door de beschikbaar stelling van een subsidie door de gemeente en omdat het bestuur van het Groene Kruis het gebouw gratis ter beschikking stelt, is de gymnastiekvereniging nu in staat met deze lessen te beginnen voor een zeer billijke prijs. Voor de be jaardengym én de koffie tesamen wordt slechts f 1,- per maand gevraagd. Volgens de Algemene Bond voor Ouderen, afd. Zevenhuizen is er een duidelijke behoefte aan be jaardengym. Men hoeft echter geen lid te zijn van de ANBO om aan deze gym deel te kunnen ne men. Het is ook echt niet de be doeling om de ouderen eens 'flink aan te pakken'. Het sociale con tact staat, naast oefeningen om de spieren los te maken en te hou den, hoog in het vaandel. Ieder een die interesse heeft voor deze bejaardengym is op dinsdagmor gen vanaf 2 september a.s. om 10.15 uur van harte welkom in het Groene Kruisgebouw. OCOOOCOOOSOCOGOOOCCCCOO In de 4e en 5e wedstrijd van de zomerochtendcompetitie van Hengelsportvereniging Zeven- huizen/Moerkapelle hebben Jan en Corrie de Zwart even hun visi tekaartje afgegeven. De 4e wed strijd werd gewonnen door Corrie de Zwart met ruim 6 kilo en de 5e door haar man Jan met ruim 6,5 kilo. Dat het in de Rotte op het moment goed vissen is is wel ge bleken. Als tien man bij elkaar meer dan 27 kilo vangen is dat wel goed te noemen. Leider is het algemeen klassement op dat mo ment, M. Huisman, werd daar 2e. maar raakte wel zijn eerste plaats kwijt aan de enige vrouw in he tmidden. Op de derde plaats vin den we, met een prachtige 4 kg. aan vissen, onze voorzitter D. Ba zen. Hij steeg daarmee een flink eind op de lijst. Zoals al vermeld had Jan de Zwart het voor het zeggen in de 5e wedstrijd. Hij ving 6600 gram en werd op de hielen gevolgd door Rien Huisman met 6050 gram. Aangezien C. de Zwart in de Oude Rijn 'slechts' 3400 gram ving pakte Rien zijn leiderspositie terug. Het jongste lid van de visvereniging, J. Bree- dijk, werd derde met 3550 gram, waardoor hij weer iets goedmaak te van de keldering die hij bij de vorige wedstrijd doormaakte. De Top 8 van het algemeen klas sement van de ochtend-competi tie ziet er als volgt uit: 1. M. Huisman: 16.275 gr.; 2. C. de Zwart, 13.850 gr.; 3. J. de Zwart, 10.975 gr.; 4. E. Breedijk, 7.525 gr.; 5. D. Bazen, 7.275 gr.; 6. J. Wiersma. 7.050 gr.; 7. J. Bree dijk, 6.800 gr.; 8. J. Verschoor, 6.200 gr.. De volgende zomerochtend-wed strijd is op zaterdag 23 augustus. Evenals vorige jaren zal er tijdens de braderie op 6 september op het kerkplein weer een rommel markt worden gehouden. Die be gint om 9.30 uur. Zaterdag 30 augustus zal er v.a. 's morgens 9 uur in de bebouwde kom een auto langsrijden om spul len op te halen die men voor de rommelmarkt wil bestemmen. Kachels en geysers worden niet aangenomen. Indien men zater dag 30 aug. niet thuis is en toch spullen heeft, kan men deze in de week van 1 -5 sept. afgeven tussen 10.00 en 12.00 uur en 14.00 en 16.00 uur in het Hervormd Cen trum. De opbrengst van deze rom melmarkt is bestemd voor het on derhoud van de kerk. Contactpersonen voor de brade rie zijn; mevr. Dorrestijn, tel. 1603 mevr. J.R v. Erk, tel. 1438; mevr. Visser-Schotte, tel. 1439 en mevr. Schotte-v. Rijs, tel. 1436. MOERKAPELLE Als vervolg op de jeugdweek is een ieder hartelijk welkom op de clubs: bij de hervormde kerk zijn de tijden: dinsdagavond jongens 9-12 jr: 18.30-20.00 uur: Woens dagmiddag: meisjes en jongens 6- 9 jr: 13.30-15.00 uur: Woensdag avond: meisjes 9-12 jr: 18.30- 20.00 uur; Zondagavond: Con Amore: 16 jr. en ouder; Sjaloom: 13-15 jaar; 2x per maand, na de kerkdienst. Bij de gereformeerde gemeente zijn de tijden: Zaterdagmiddag jongens en meisjes 6-12 jr: 2xper maand: 14.00-16.00 uur. Zaterdagavond: jongens en meis jes 13-15 jaar: 19.00-20.45 uur; Vrijdagavond: jongens en meisjes v.a. 15 jr: 2x per maand om 20.00 uur, Vrijdag- of zondagavond: jongens en meisjes v.a. 19 jr: 2x per maand om 20.00 uur. Heeft u hem al ontdekt de afgelo pen dagen tussen de post: het be kende 'blauwe boekje' van de Ze ven Muzen? Een boekje vol moge lijkheden om de vrije tijd de ko mende maanden op een gezellige en leerzame manier door te bren gen. Voor degene die het nieuwe ex emplaar nog niet onder ogen heb ben gehad het volgende: het 21 pagina's tellende boekwerkje ver telt het een en ander over de cur sussen die door jong en oud ge volgd kunnen worden in ons dorp Zo is er voor de jeugd o.a. ballet, blokfluiten, kleuters spelen met muziek, gitaar spelen, kinderto neel en handarbeidclub. Voor vol w.assenen zijn er cursussen als ballet, tap-dance, blokfluiten, gi taar spelen, potten bakken, wer ken met textiel, verfijnd decoratief schilderen, calligrafie, fotoclub, filmclub enz. In het geschrift, dat huis-aan-huis in Zevenhuizen en Oud Verlaat is verspreid en dat in Moerkapelle gratis te verkrijgen is bij Dick Pak Versmarkt, staat verder nog infor matie over de Openbare Biblio theek, klassieke concerten in Ze venhuizen en de creatieve exposi tie in dorpshuis Swanla op zater dag 30 augustus a.s. VERRASSINGEN Wellicht heeft de oplettende lezer op de voorzijde van het Blauwe boekje een nummer ontdekt. De Zeven Muzen geven drie 'heerlij ke verrassingen' weg aan de num mer 0025, 0638 en 1780. De prij zen zijn vanaf heden af te halen bij het secretariaat van de Muzen: Hanny Verbakei, Burg. Boerstr. 25. Zevenhuizen, tel. 01802- 1913. Zevenhuizen en omstreken - Nrd. Dwarsweg 44 - 01802-1370

Dorpskrant | 1986 | | pagina 7