fK- TOURCLUB H.J. ESHUIS KAPSALON VERHEUL Albert Heijn, Dorpsstraat 186, Zevenhuizen. Modeshow 'BROOD- en BANKETBAKKERIJ r Een goede autover zekering is maatwerk... Op de braderie willen wij U super winter voordeel doen. Op de kraam voor onze winkel div. kleuren Polo's voor maar f 25, Truien en Sweaters voor dames en heren vanaf39,90 Ribpantalons f 69, Spijkerbroeken vanaf f 59, Het nieuwste van het nieuwste is weer de Black Denim pantalons en rokken bij ons voorradig. Ook in onze winkel is het de moeite waard de winterkollektie te komen zien. Kom gerust binnen. En er is altijd wel een kopje koffie. Tot ziens op de BRADERIE Voor de SLAGERIJ zoeken wij een meisje voor full-time geld en goede raad Plattelandsvrouwen en Christenvrouw bij aankoop van een brood tegen inlevering van deze bon a.s. vrijdag en zaterdag; 6 SUIKER-BOLUSSEN PHYTO-KUR Een auto koop je op een andere manier dan een pakje boter. Het is een kwestie van vergelijken van merken, types, motorinhoud e.d. Als het op het verzekeren van die auto aankomst,.zijn er ook keuze mogelijkheden. Denkt u bijvoor beeld maar aan het onderscheid tussen W.A.-dekking, beperkte en volledige casco-dekking. Wie een nieuwe auto koopt, doet er verstandig aan om een all-risks- verzekering af te sluiten. Men is dan niet alleen verzekerd voor schade die aan anderen wordt toegebracht (de wettelijk ver plichte W.A-dekking), maar ook voor schade aan de eigen auto (het 'casco'). De beperkte casco dekking omvat schaden die het gevolg zijn van bijvoorbeeld brand, diefstal, storm en ruitbreuk de uitgebreide casco-verzekering keert ook uit als de auto door ei gen schuld schade oploopt. Natuurlijk is de premie voor de casco-dekking ieder jaar weereen aanzienlijke uitgave, maar toch lijkt het willen uitsparen hiervan in veel gevallen verkeerde zuinig heid. Het is echt geen uitzonde ring dat een auto door een klein foutje van de bestuurder total-loss raakt en lang niet iedereen heeft dan duizenden guldens klaarlig gen om de wagen te kunnen ver vangen. Een meer verantwoorde bezuinigingsmogelijkheid is het aanvaarden van een hoger eigen risico. In ruil voor een flinke pre miekorting op de casco-verzeke ring betaalt men zelf een groter bedrag bij eventuele schade aan de eigen auto. Overigens bestaat altijd de mogelijkheid om na en kele jaren als de restwaarde van de auto inmiddels flink is gedaald - over te stappen naar uitsluitend W.A.-dekking. De waarde van een auto vermindert in de loop der ja ren en de verzekeringsuitkering bij total-loss-schaden past zich daarbij aan. De diverse verzeke raars denken echter nogal ver schillend over de mate van waar devermindering. De dezer dagen geïntroduceerde Rabopolis-auto- verzekering biedt op dit punt uit stekende voorwaarden: voor nieu we auto s wordt gedurende het eerste jaar bij total-loss de volle dige nieuwwaarde uitgekeerd, ter wijl in de jaren daarna gunstige afschrijvingspercentages van toe passing zijn. Een goede autoverzekering biedt evenwicht tussen de gewen ste dekking en de hoogte van de premie. In overleg tussen cliënt en adviseur kan zo'n verzekering op maat worden gemaakt. Daarmee is de rol van onze assurantieadvi seur niet ten einde. Ook bij on verhoopte schade zal hij zich in zetten voor een vlotte en goede afwikkeling. Die afwikkeling is echter mede af hankelijk van het optreden van de verzekerde op het moment dat hij met een schade wordt geconfron teerd. Zo moeten direct na een ongeval de nodige gegevens wor den genoteerd. Een belangrijk hulpmiddel hierbij is het Euro pees schadeformulier, dat in elke auto hoort te liggen. Vul dit for mulier samen met de tegenpartij in en onderteken het beiden (het zetten van handtekening houdt geen erkenning van aansprake lijkheid in). Hoewel de politie niet voor elk krasje zal uitrukken, is het in een aantal gevallen verstandig om de 'sterke arm' in te schake len. Dat geldt met name als er sprake is van lichamelijk letsel, als de schade vermoedelijk groter is dan f 1.000,-, als het ongeval ver oorzaakt lijkt door een verkeers overtreding en als het voertuig van de tegenpartij een buiten lands kenteken heeft. De politie moet ook worden gewaarschuwd als door een onbekende schade werdtoegebracht aan uw gepar keerde auto. Het voertuig mag niet verplaatst worden totdat de politie de gelegenheid heeft ge had sporenonderzoek te doen (glassplinters en stukjes verf zijn bewijsstukken). Mocht de dader niet kunnen worden achterhaald, dan kan de schade wellicht wor den verhaald op het Waarborg fonds Motorverkeer. Het komt voor dat de afwikkeling van een autoschade uitmondt in een juri disch steekspel met de tegenpar tij. Met een rechtsbijstandverze kering staat men in zo'n situatie sterker. Rechtsbijstand kan wor den meeverzekerd als onderdeel van onze autoverzekering. De Rabobankadviseur. VS De nieuwste Rabopolis is'n prima autopolis. Ons pakket Rabopolissen is uitgebreid met een personenauto-verzekering. Een autopolis op maat, die geeft wat u van een Rabopolis mag verwachten. Ruime dekking tegen een redelijke prijs. U kunt een korting opbouwen tot 75% en bij casco-dekking rekenen op een uitstekende nieuw- waarde-regeling. Dat alles met een WA-dekking tot maar liefst KSBlftffe|feO|||P J f5.000.000,-. Uiteraard kunt u op een deskundig advies lIUljUU Villi TJHv en een snelle hulp bij schade rekenen. Welke vorm nu 't beste bij u past en welke premie daarbij hoort, kunnen we in een persoonlijk gesprek bepalen. Bent u toe aan een nieuwe autoverzekering? Ga dan eens praten met de Rabobank. Want de nieuwste Rabopolis is een prima autopolis. Zevenhuizen 01802-2344 Moerkapelle 01793-1577, Moerkapelle, De besturen van de Vereniging De Christenvrouw en de Ned. Bond van Plattelands vrouwen, afd. Moerkapelle, orga niseren een MODESHOW op woensdag 10 september aanvang 19.45 uur in gebouw Concordia Bredeweg 66 a. Aan deze avcond wordt mede gewerkt door winkeliers die leden zijn van één der verenigingen. -Fa.Bac, mode voor dames, heren en kinderen; -Fa. W. Doornhein, sportkleding tassen en schoenen; -Kapsalon P. Verheul, haarver- zorging en make-up; -Rabobank Zevenhuizen/Moer- kapelle: attentie, -Dorgisterij W. van Viiet, byoux, -Bakkerij V.d.Berg:traktatie. De leden van de beide verenigin gen hebben de toegangskaarten in voorverkoop gekocht. Vanaf 3 september (vandaag) zijn ze ook voor niet-leden te koop bij Bac a f. 7,50, p.p.(incl. 2 consumpties). Tourclub Zevenhuizen '80 organi seert op zondag 14 september a.s. de VLISTTOUR. De start van de 35 km. is tussen 9.00 en 13.00 uur en loopt van Zevenhuizen, Nieuwerkerk, langs Schollevaar naar Krimpen a.d. IJssei, waar vóór de Algerabrug wordt afgebo gen. Het Nieuwerkerkse Hitland wordt gepasseerd en via de Ring dijk weer terug naar Zevenhuizen. De 110 km. loopt tot aan de Al gerabrug gelijk aan de 35 km. Daar gaat deze verder via Berg ambacht, Ammerstol en Lopik, waar de 300 mtr. hoge radio-t.v.- mast in de nabijheid te zien is en verder door het mooie Lopiker- waard naar de Vlist, daar gepas seerd naar Haastrecht, Gouda, Reeuwijk, Waddinxveen, terug naar Zevenhuizen. De start van deze afstand is tussen 9.00 en 11.00 uur vanaf De Roerdomp, Tweemanspolder 12. Beide ritten zijn natuurlijk uitgepijld. van f 5,40 voor f3,50 Dorpsstraat 34 - Moerkapelle y - - Haar dat splijt in de punten, bros en droog is, heeft een aanvullende be handeling nodig. Phyto-kur Herstellende Crème Voor Beschadigd Haar hersteld en be schermt uw aangetaste haren. Naast deze behandeling is verzorging aan te raden met Crème Shampoo Voor Beschadigd Haar. Door de uitgebalanceer de samenstelling, met o.a. jojoba-olie en koren bloem krijgt uw haar zijn glans en zachtheid terug 9*5*00 L'ORÉAL D* wetenschap Vin piantaanfge hurrrrzwW Dorpsstraat 33 - Moerkapelle - tel. 01793-1428 BEHANDELING VOLGENS AFSPRAAK

Dorpskrant | 1986 | | pagina 12